Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778697 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ispoglini

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 293
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1700 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 11:56:59 μμ »
Φιλοι ολυμπιακοι εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι επειδη εγινε το πειραγμα απο ατομα που δεν γνωριζετε,την ειδατε αλλιως και δεν το πηρατε χαλαρα.αν το ελεγε καποιο απο τα παιδια που γνωριζετε θα κανατε χαβαλε.anyway εγω προσωπικα ειμαι κουλ γενικα και ας μην εχουμε γνωριστει απο κοντα προς το παρον.


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1701 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:00:15 πμ »
Εάν αποκλεισεις το θυμικο σου,θα τον αντιμετωπίσεις σαν ένα γραφικο τυπο,που προσπαθει να αυτοεπιβεβαιωθεί μεσω τριτων,αντιθετα εάν ταυτισεις τον εαυτο σου με την ομαδα σου,η οποια όμως κατ ουσια λογικης σκεψης,αντιλαμβανεσαι ότι δεν είναι ομαδα σου αλλα επιχειρηση ενός τριτου,τοτε θα μπεις στην διαδικασια της προσωπικης αντιπαράθεσης.

Επίσης μπορεί απλά να θεωρησεις πως στόχος του δεν είναι αυτός αλλά προσβάλλει εσένα ως οπαδο, μιας και  κάνεις σαν πρόσωπο δεν μπορεί να προσβάλλει μια ομάδα σαν οργανισμό. Είναι πολύ λιγος. Οπότε θεωρώντας ότι επιδιωξη είναι να σε εκνευρισει και να σε προσβάλλει του ρίχνεις δύο περιποιημενα καντηλια για να έχει την ικανοποίηση αυτός ότι πέτυχε να σε εκνευρισει και εσύ ότι του έριξες τα δεοντα καντηλια. Και έτσι είναι όλοι ευχαριστημένοι. Win win. :lol:

Δεν βρίσκω βασικά πρόβλημα στην όλη ιστορία μεταξύ όσων σύγκρουστηκαν για να είμαι ειλικρινής. Όλοι ευχαριστημένοι πρέπει να είναι :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1702 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:50:05 πμ »
Πάλι για την μπάλα τσακώνεστε ρπμ ;
Πάμε να τσακωθούμε για το αν είναι καλύτερο το ΡΟ ή το sub ή το 000 στη τελική.
Wtf ρολογο-φόρουμ είμαστε.
Γμ το κλωτσοσκούφι μου γμ.


Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1703 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 01:41:30 πμ »
Πριν απο δυο εβδομαδες ειχαμε το ντερμπι ΑΕΚ-ΟΣΦΠ και τα ερυθρολευκα ΜΜΕ -οπως και αρκετοι φιλοι Ολυμπιακοι στο φορουμ- διαμαρτυρηθηκαν εντονως, τοσο για το πεναλτι και την αποβολη του Μιλιβογεβιτς οσο και για το γκολ του Βαργκας, ισχυριζοντας οτι οχι απλως επρεπε να ακυρωθει το γκολ, αλλα και ουτε καν να ξαναχτυπηθει το πεναλτι και να δοθει φαουλ υπερ του Ολυμπιακου.

Θα ηθελα λοιπον ολους αυτους να τους ρωτησω τα εξης:

1. To πεναλτι που δοθηκε χθες στον Ολυμπιακο ηταν πεναλτι ?!... Και εαν ναι, επρεπε να κατακυρωθει το γκολ του Φορτουνη ή να δοθει εντελει φαουλ υπερ της Αντερλεχτ ?!

Οι επιμαχες φασεις απο το 20'' εως το 28'' στο παρακατω βιντεο

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/T6THdzNhlUQ" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/T6THdzNhlUQ" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


2. Ο Καλογεροπουλος -συμφωνα με τη γνωμη τους- αδικησε καταφωρα τον Ολυμπιακο, ο Ιρλανδος διαιτητης χθες εντελει τι εκανε ?!
Τον αδικησε ή τον ευνοησε ?!...

Απλως ερωτω γιατι πριν δυο βδομαδες κυριολεκτικα χαλασαν τον κοσμο και σημερα -μια μερα μετα το παιχνιδι- δεν εγινε ΚΑΝ λογος για τον αγωνα και τη διαιτησια του Ιρλανδου ρεφερι !... Γιατι ?!
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1704 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 02:14:59 πμ »
Ο διαιτητής του χθεσινού αγώνα ήταν ενας τραγικός διαιτητής τόσο υπέρ, όσο και εναντίον του Ολυμπιακού και σε καμία περίπτωση πάντως δεν αλλοίωσε το αποτέλεσμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1705 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 08:09:59 πμ »
Και να σκεφτειτε ρε φιλαρακια, οτι εγω ο κακομοιρης δεν εγραψα ουτε μια λεξουλα,δεν ειπα απολυτως τιποτα!!! :dielaughing: :dielaughing:
Ουτε εγω,φιλε Σπυρο.
Αλλα σε αυτο που ειπε ο Γιαννης εχει δικιο.
Δεν θα σταθω στα συγκεκριμενα παιδια που σχολιασαν.
Ομως υπαρχουν μερικοι που μπαινουν στο φορουμ μια-δυο φορες το χρονο να γραψουν, μονο και μονο για να πουν την χαζομαρα τους και να τρολλαρουν.
Το φορουμ ειναι ολο το χρονο ενεργο και ασχολειται με ΡΟΛΟΓΙΑ, κυριως.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1706 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 09:24:13 πμ »
Προς τους φίλους Ολυμπιακούς ...


Ρε παιδιά ...!!!

Αφού δεν την αντέχεται την πλάκα και την καζούρα ... Γιατί την κάνετε εσείς ...;;; Και σε υπέρμετρο βαθμό που πολλες φορές φτάνει να ειρωνεύεται και να προβάλει φίλους άλλων ομάδων ...!!!

Λοιπόν σιγά/ σιγά ...

Καλό θα είναι να συνηθίσετε την πλάκα και την καζούρα όπως να συνηθίσετε τι να χάνει καμία φορά η ομάδα σας ... Αυτό είναι το φυσιολογικό !!!


Στα παιδιά μου μαθαίνω όταν παίζουμε ενα παιχνίδι μερικές φορές κερδίζουμε μερικές φορές χάνουμε ...!!!

Και λίγη πλακίτσα μετά την ήττα της ομάδας μας   δεν πειράζει ...!!!




Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1707 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 09:44:31 πμ »
Προς τους φίλους Ολυμπιακούς ...


Ρε παιδιά ...!!!

Αφού δεν την αντέχεται την πλάκα και την καζούρα ... Γιατί την κάνετε εσείς ...;;; Και σε υπέρμετρο βαθμό που πολλες φορές φτάνει να ειρωνεύεται και να προβάλει φίλους άλλων ομάδων ...!!!

Λοιπόν σιγά/ σιγά ...

Καλό θα είναι να συνηθίσετε την πλάκα και την καζούρα όπως να συνηθίσετε τι να χάνει καμία φορά η ομάδα σας ... Αυτό είναι το φυσιολογικό !!!


Στα παιδιά μου μαθαίνω όταν παίζουμε ενα παιχνίδι μερικές φορές κερδίζουμε μερικές φορές χάνουμε ...!!!

Και λίγη πλακίτσα μετά την ήττα της ομάδας μας   δεν πειράζει ...!!!


Δημήτρη, είδες κανέναν από τους Ολυμπιακούς του φόρουμ , να δώσει συγχαρητήρια στην Καμπάλα ;


Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1708 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:03:59 πμ »

Δημήτρη, είδες κανέναν από τους Ολυμπιακούς του φόρουμ , να δώσει συγχαρητήρια στην Καμπάλα ;
Είναι θέμα στυλ καζουρας και σεβασμού των φίλων άλλων ομάδων από μας την ώρα της στραβής. Κάτι που θα αλλάξει φυσικά άμεσα. Συμφωνώ απόλυτα με τους φίλους μας εντέλει, είδα το φως το αληθινό, και θα το ακολουθήσω γιατί είναι λαμπερο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1709 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:24:25 πμ »
Καποτε σιγουρα ολοι υποστηριξαμε,απο βλακεια μας μια ξενη ομαδα, οταν καποια αντιπαλη Ελληνικη,επαιζε μαζι της.
Τα χρονια ομως περνανε και τα μυαλα μας ωριμαζουν.
Οπως ειπωθηκε και απο τους αλλους φιλους,δεν νομιζω καποιος Ολυμπιακος να υποστηριξε καποια ξενη ομαδα τον τελευταιο καιρο ειτε επαιζε ο Παο,ο Παοκ,ο Αστερας και ολες οι υπολοιπες ομαδες.
Η Ελλαδα χρειαζεται ποντους στην Ευρωπαικη καταταξη,τωρα παλευουμε με τους Ρουμανους αν θυμαμαι καλα.
Κανεναν δεν συμφερει να χανει ποντους η χωρα μας.
Τα υπολοιπα περι πειραγματων δεν με αγγιζουν καν.
Πειραξτε οσο θελετε.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1710 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:42:32 πμ »
Καποτε σιγουρα ολοι υποστηριξαμε,απο βλακεια μας μια ξενη ομαδα, οταν καποια αντιπαλη Ελληνικη,επαιζε μαζι της.
Τα χρονια ομως περνανε και τα μυαλα μας ωριμαζουν.
Οπως ειπωθηκε και απο τους αλλους φιλους,δεν νομιζω καποιος Ολυμπιακος να υποστηριξε καποια ξενη ομαδα τον τελευταιο καιρο ειτε επαιζε ο Παο,ο Παοκ,ο Αστερας και ολες οι υπολοιπες ομαδες.
Η Ελλαδα χρειαζεται ποντους στην Ευρωπαικη καταταξη,τωρα παλευουμε με τους Ρουμανους αν θυμαμαι καλα.
Κανεναν δεν συμφερει να χανει ποντους η χωρα μας.
Τα υπολοιπα περι πειραγματων δεν με αγγιζουν καν.
Πειραξτε οσο θελετε.


Χρήστο, καλό είναι να μιλάς μόνο για τον εαυτό σου.


Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1711 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 10:54:47 πμ »

Δημήτρη, είδες κανέναν από τους Ολυμπιακούς του φόρουμ , να δώσει συγχαρητήρια στην Καμπάλα ;


Όχι Πάνο ... από όσο γνωρίζω κάτι τέτοιο εδώ μέσα δεν έγινε ...!!!!


επίσης προσωπικά ... ποτέ δεν έχω υποστηρίξει ξένη ομάδα ενάντια σε Ελληνική όποια ομάδα και να είναι αυτή ...!!!



Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1712 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 11:48:19 πμ »
Ενω ο μπασκετικος ολυμπιακος εμπνεει σεβασμο και κανεις δε θα εδινε συγχαρητηρια στην ξενη ομαδα, ο ποδοσφαιρικος εχει καταφερει να θρεψει ολοκληρες γενιες ορκισμενων εχθρων. Δεν ειναι τυχαιο.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1713 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 11:56:23 πμ »

Ενω ο μπασκετικος ολυμπιακος εμπνεει σεβασμο και κανεις δε θα εδινε συγχαρητηρια στην ξενη ομαδα, ο ποδοσφαιρικος εχει καταφερει να θρεψει ολοκληρες γενιες ορκισμενων εχθρων. Δεν ειναι τυχαιο.

Συμφωνω απολυτα με το σχολιο του Βικτωρα.

Σημαντικο ρολο βεβαια στο παραπανω παιζει και το γεγονος οτι στις μεγαλες ομαδες του μπασκετ, παιζουν και πολλοι Ελληνες.
Προσωπικα δεν θα βρισω ποτε στο γηπεδο Ελληνα διεθνη μπασκετμπολιστα.


Απο ποδοσφαιρο παρακολουθω μονο ΠΑΟΚ και σπανια καποια παιχνιδια της Liverpool. Ουτε CHL, ουτε αλλα πρωταθληματα.


Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1714 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 11:59:42 πμ »
Ενω ο μπασκετικος ολυμπιακος εμπνεει σεβασμο και κανεις δε θα εδινε συγχαρητηρια στην ξενη ομαδα, ο ποδοσφαιρικος εχει καταφερει να θρεψει ολοκληρες γενιες ορκισμενων εχθρων. Δεν ειναι τυχαιο.
Ναι είδαμε και τα συγχαρητήρια που παίρνει ο Ολυμπιακός στο μπάσκετ ρε συ. Ουρά κάνουν. Τίποτε δεν είναι τυχαίο. Δεν σημαίνει όμως ότι είναι και δικαιολογημενο. Ιδίως όταν υπάρχει κοντή μνήμη και μερικοί ξεχνουν ευκολότερα τα δικά τους, από ότι φτιάχνουν ένα φραπέ. :)

Προσπαθείς πάντως φιλότιμα ίσως και λόγω επαγγελματικής διαστροφης να δικαιολογησεις κάτι που δεν είναι το αντικείμενο συζήτησης. Χεστηκα αν ο χ οπαδός του παο της αεκ και άλλων υποστηρίζει ξένη ομάδα. Κυριολεκτικά δεν δίνω δεκάρα. Δεκάρα δίνω στο γεγονός ότι κάποιοι διατυπωνουν εδώ μερικά σχόλια με στόχο να πικαρουν εμένα, τον πανο, τον Γιάννη κλπ και όχι τον ολυμπιακό. Και μάλιστα σε μια στιγμή που έχει ενοχλήσει εμάς. Δεν στειλανε επιστολή στην παε, δεν γράψανε στο φόρουμ της, στο fb της κλπ. Γράφουν εδώ όχι για καζουρα, αλλά για να βγάλουν απωθημένα απέναντι σε δύο τρεις μαλακες εδώ που δεν κάνουν το ίδιο. Και αν απαντήσουμε είμαστε και 5χρονα. Και κερατάς και δαρμενος ένα πράγμα.

Επειδη όμως παραγινε το κακό από μερικούς, και επειδή η πρόθεση είναι να ενοχλησουν και όχι να γίνει πλακιτσα, θα αλλάξει τακτική και από μένα σε όσους καμπαλημενους και λοιπους μιας και ο σεβασμός του άλλου χρήστη και όσων πιστεύει δεν αποτελούν μάλλον προϋπόθεση. Στην πορεία θα φανεί πως είναι να γίνεται τέτοια και καλά... καζουρα ανάποδα.

Πώς περνάς εκεί ρε; ήρθε η σύντροφος; :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1715 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:28:11 μμ »
Ενω ο μπασκετικος ολυμπιακος εμπνεει σεβασμο και κανεις δε θα εδινε συγχαρητηρια στην ξενη ομαδα, ο ποδοσφαιρικος εχει καταφερει να θρεψει ολοκληρες γενιες ορκισμενων εχθρων. Δεν ειναι τυχαιο.
Ισχυει σε γενικες γραμμες. Δεν ειναι και τυχαιο επισης οτι στην Ευρωπη στο μπασκετ εμπνεει σεβασμο, ενω στην μπαλα ειναι ακτικειμενο χαβαλε.

Δεν εχω καταλαβει παντως αν επιτρεπονται τα οπαδικα ή οχι εδω.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1716 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:33:16 μμ »
αυτο που δεν ειναι επισης τυχαιο ειναι πως ολο το ελληνικο ποδοσφαιρο στην ευρωπη ειναι αντικειμενο χαβαλε και ο Ολυμπιακος τα τελευταια χρονια παει εξαιρετικα καλα σε επιδοσεις στο ΤΛ την ωρα που ολες οι ελληνικες ομαδες ξεφτιλιζονται απο καφενεια. αυτο ειναι δεδομενο με νουμερα και αποτελεσματα.

το οτι αποκλειστηκε προχθες ειναι θεμα ανικανοτητας και λαθων συγκεκριμενων παικτων σε συγκεκριμενες στιγμες ιδιως στο πρωτο εκτος εδρας ματς. το να πανηγυριζει για τον αποκλεισμο του Ολυμπιακου ενας οπαδος του παο για παραδειγμα που καταφερε και αποκλειστηκε απο την ευρωπη δυο φορες μεσα σε ενα μηνα, δημιουργωντας ονειρωξεις στο Λαφαζανη, ειναι μαλλον ενδεικτικο της οπαδικης αμνησιας που διακρινει τον Ελληνα.

και ναι οπαδικα δεν επιτρεπονται. οπαδικα ειναι το να γραφω εγω συνθηματακια γκαου η΄/και να προκαλω με σκοπο την προκληση και τιποτε αλλο. αυτη η εξυπναδα, του οπαδισμου πισω απο ενα πληκτρολογιο, ειναι μαλλον και δειλια. διοτι αν πας σε ενα καφενειο και πεις πχ μερικα πραγματα τοτε θα πεσουν και ψιλες ενιοτε. αλλα καλυμμενος πισω απο ενα πληκτρολογιο λες οτι θελεις αφοβα. στο φιναλε τι να σου κανει ο αλλος? να σου στειλει κανα μοβορικο emoticon?

φυσικα ποδοσφαιρικες συζητησεις και αθλητικες συζητησεις ειναι λογικο να υπαρχουν. αυτο ελειπε.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1717 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:45:45 μμ »
-Αν απαγορευονται τα οπαδικα τοτε η υπογραφη σου ειναι off.
-Δεν νομιζω να μου σκαγε κανεις μπουκετο σε μη οπαδικο χωρο(οπως υποτιθεται πως ειναι εδω) με ενα ''μπραβο στον Παναθηναικο και στην Αντερλεχτ''. Αν απο την αλλη ελεγα για πουθεναδες(πισω απο το πληκτρολογιο οπως λες),τοτε δεν ειμαι σιγουρος.Οποτε τα περι δειλιας σε αυτους που ξεκινησανε τις κουτσαβιες.
-Με 30 μυρια εσοδα εγγυημενα εδω και 15 χρονια και ακομα να αποκλειεσαι απο Ευρωπη το Φλεβαρη, επιτυχια δεν το λες. Αλλα αν εσυ εισαι ευχαριστημενος, κανενα προβλημα.

Οπως ειπες και εσυ, ολοι χαρουμενοι τοτε. Και εσεις και ολοι οι υπολοιποι που γελαμε.

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1718 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:50:43 μμ »
Και κατι τελευταιο και τελος απο μενα,δεν θα λυσουμε οπαδικα ζητηματα σε ενα φορουμ για ρολογια.

Ειναι λιγος καιρος που κοιταω πιο ενεργα το φορουμ και διακρινω απο μερικους,οπως εσυ πχ,εναν ελιτισμο και υφος παλιουρα προς τα νεα μελη. Εκτος και αν δεν θελετε αλλα μελη,τοτε θα ελεγα οτι να κρινουμε τι γραφει ο καθενας και οχι τον αριθμο των ποστ.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1719 στις: Φεβρουάριος 27, 2016, 12:56:21 μμ »
-Αν απαγορευονται τα οπαδικα τοτε η υπογραφη σου ειναι off.
-Δεν νομιζω να μου σκαγε κανεις μπουκετο σε μη οπαδικο χωρο(οπως υποτιθεται πως ειναι εδω) με ενα ''μπραβο στον Παναθηναικο και στην Αντερλεχτ''. Αν απο την αλλη ελεγα για πουθεναδες(πισω απο το πληκτρολογιο οπως λες),τοτε δεν ειμαι σιγουρος.Οποτε τα περι δειλιας σε αυτους που ξεκινησανε τις κουτσαβιες.
-Με 30 μυρια εσοδα εγγυημενα εδω και 15 χρονια και ακομα να αποκλειεσαι απο Ευρωπη το Φλεβαρη, επιτυχια δεν το λες. Αλλα αν εσυ εισαι ευχαριστημενος, κανενα προβλημα.

Οπως ειπες και εσυ, ολοι χαρουμενοι τοτε. Και εσεις και ολοι οι υπολοιποι που γελαμε.

η υπογραφη μου δεν ειναι οφφ. ειναι ειρωνικη αλλα δεν εχω την απαιτηση να το καταλαβεις γιατι δεν ησουν εδω οταν την εβαλα και γιατι.

προσπαθεις να αποδειξεις τι? οτι δεν ηθελες να μας προκαλεσεις? τουλαχιστον πες οτι ετσι γουσταρα, παντελονια φορας. τελειωνε με το θεμα. γουσταρα να σας προκαλεσω γιατι μου τη σπαει ο γαβρος και τον μισω. αντρικια. οχι νοητικες ακροβασιες.

ενταξει, δεν ειναι κακο να γελατε και μαζι μας που και που. καταλαβαινετε πως νιωθουμε εμεις που γελαμε μαζι σας χρονια ολοκληρα. καλο ειναι.

κατα τα αλλα δεν εχω και τη διαθεση να σου απαντησω. η αληθεια ειναι πως δεν εκτιμω καθολου την παρουσια σου και την συμπεριφορα σου και οσα λες για να ασχοληθω μαζι σου περισσοτερο. ελπιζω να ειναι αμοιβαιο και να αισθανεσαι και εσυ ετσι γιατι ειναι κουραστικο πλεον. και κακως το εκανα οσο το εκανα για να ειμαι ειλικρινης.

εκτιμω ομως ιδιαιτερα το βικτωρα, τον καπταιν και τα αλλα παιδια και περισσοτερο σε αυτους ηθελα να απαντησω οτι αυτο δεν ηταν καζουρα αλλα κατι αλλο.

και χαιρομαι που το επιβεβαιωνεις.

καλημερες @all


Γαυρος οπαδος....