Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778292 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1660 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 08:39:58 μμ »
τρέλα


Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1661 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 08:40:56 μμ »
Οπαδικα απαγορεύονται. Αν όμως αρχίζεις να παίζεις τον σκοπό το θα τον χορεύεις.
Καλα τωρα το ειδα,οπαδικα απαγορευονται λεει με υπογραφη γαυρος οπαδος

Dpg ειναι ο γιαννακοπουλος και σιγουρα δεν εχει το sdna

Sent from my D5503 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1662 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 08:42:33 μμ »
Ολοι 5χρονα ειστε. Αντε εσυ Θοδωρα εισαι 7χρονο. Εγω εχω παυσει την καζουρα ακριβως επειδη δεν την καταλαβαινετε. Ειστε καπως επιλεκτικοι στο τι ειναι και τι δεν ειναι. Μια χαρα καζουρα κανανε και τα παιδια πανω, απλα τα πηρατε επειδη δε γνωριζεστε. Μετα αρχισαν να κανουν ομοιως σαν 5χρονα. Τοσο απλα!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1663 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 09:04:15 μμ »
Ολοι 5χρονα ειστε. Αντε εσυ Θοδωρα εισαι 7χρονο. Εγω εχω παυσει την καζουρα ακριβως επειδη δεν την καταλαβαινετε. Ειστε καπως επιλεκτικοι στο τι ειναι και τι δεν ειναι. Μια χαρα καζουρα κανανε και τα παιδια πανω, απλα τα πηρατε επειδη δε γνωριζεστε. Μετα αρχισαν να κανουν ομοιως σαν 5χρονα. Τοσο απλα!

εγω δεν ειμαι επιλεκτικος. στηριζομαι στο οτι δεν θελω να μου κανουν, δεν το κανω ουτε εγω σε αλλους, και ειμαι ξεκαθαρος με αυτο.

για παραδειγμα δεν εχω κανα λογο να δωσω συγχαρητηρια στην Καμπαλα. στα @@ μου η Καμπαλα για να της δωσω συγχαρητηρια. Θελω να πιστευω οτι εχω οσο μυαλο απαιτειται για να σκεφτω κανα πιο εξυπνο πειραγμα και στην ωρα του. η επιλογη του Timing για την καζουρα ειναι δειγμα οτι οντως σεβεσαι και τον αλλον και δεν πας να τον ενοχλησεις. γιατι αυτη ξερεις ειναι η διαφορα αναμεσα στην καζουρα και στην μπηχτη, το χωσιμο. το αν θελεις να κανεις πλακα η' να ενοχλησεις/θιξεις τον αλλον.

επισης ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο το υπογραμμισμενο προυποθετει η καζουρα. τη γνωριμια. χωρις αυτο δεν ειναι καζουρα.



Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1664 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 09:14:26 μμ »
Σε ενα φορουμ, οπου γνωριζονται τα μελη "ηλεκτρονικα", λιγη καζουρα ειναι υπερβολη να θεωρειται ανεπιτρεπτη, εστω κι αν λειπει το προσωπικο στοιχειο. Δευτερον, η καζουρα ειναι καζουρα οποτεδηποτε, οταν ειναι μεςα στα ορια της ευπρεπειας, πεθανε κι ο Εκο να επιμεληθει την ιστορια της καζουρας και τι σημαινει.. Ας μην υπερβαλλουμε, ομαδες και αθλητικα ειναι, πρεπει να τα αντιμετωπιζουμε ελαφρα..

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1665 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 09:19:16 μμ »
Σε ενα φορουμ, οπου γνωριζονται τα μελη "ηλεκτρονικα", λιγη καζουρα ειναι υπερβολη να θεωρειται ανεπιτρεπτη, εστω κι αν λειπει το προσωπικο στοιχειο. Δευτερον, η καζουρα ειναι καζουρα οποτεδηποτε, οταν ειναι μεςα στα ορια της ευπρεπειας, πεθανε κι ο Εκο να επιμεληθει την ιστορια της καζουρας και τι σημαινει.. Ας μην υπερβαλλουμε, ομαδες και αθλητικα ειναι, πρεπει να τα αντιμετωπιζουμε ελαφρα..

διαφωνουμε. ας συμφωνησουμε σε αυτο τουλαχιστον. αφου διαφωνουμε στο τι ειναι καζουρα, ποτε πρεπει να γινεται, αναμεσα σε ποιους, τι ειναι μπηχτη, χωσιμο, προσπαθεια να ενοχλησεις κοκ, ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε.

υγ. και τα κομματικα και η θρησκεια εξισου ελαφρα ειναι αλλα ο κοσμος σκοτωνεται (κυριολεκτικα) για αυτα παντως. ελπιζω να θεωρεις οτι και αυτα ειναι εξισου ελαφρα, ειδαλλως θα την παμε σε αλλο τοπικ τη συζητηση :p
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1666 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 09:45:07 μμ »
Οχι, δε θεωρω οτι ειναι ελαφρα. Το ενα σχετιζεται με την κοινωνικη ζωη και το αλλα με τη μεταθανατια. Η μπαλα, οταν δεν ειναι πολιτικη, ειναι σκετο θεαμα κι ως τετοιο πρεπει να το αντιμετωπιζουμε. Ουτε σε αυτο δε συμφωνουμε ρε πστ μου.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1667 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:12:03 μμ »
Άσε μας μωρέ Βίκτορα τώρα με τις θεωρίες και τις υψηλές αναλύσεις περί καζούρας, πετάχτηκε τώρα ο "είδα φως και μπήκα" να μας πει "ζήτω η Άντερλεχτ" και ότι "δεν ψιχαλίζει αλλά μας φτύνουν". Να πάει να ποστάρει στο fb στο sport fm.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1668 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:12:11 μμ »
Οχι, δε θεωρω οτι ειναι ελαφρα. Το ενα σχετιζεται με την κοινωνικη ζωη και το αλλα με τη μεταθανατια. Η μπαλα, οταν δεν ειναι πολιτικη, ειναι σκετο θεαμα κι ως τετοιο πρεπει να το αντιμετωπιζουμε. Ουτε σε αυτο δε συμφωνουμε ρε πστ μου.

  :supz:

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1669 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:19:45 μμ »
Οχι, δε θεωρω οτι ειναι ελαφρα. Το ενα σχετιζεται με την κοινωνικη ζωη και το αλλα με τη μεταθανατια. Η μπαλα, οταν δεν ειναι πολιτικη, ειναι σκετο θεαμα κι ως τετοιο πρεπει να το αντιμετωπιζουμε. Ουτε σε αυτο δε συμφωνουμε ρε πστ μου.
Η μπάλα είναι λεφτά και θέαμα . Η θρησκεία είναι παραμύθι. Τα κομματικα είπα όχι η πολιτική, και αυτό είναι οπαδισμος με όφελος. Χειρότερο κατά πολύ.

Βασικά η μπάλα είναι πιο σοβαρό πράγμα από τα άλλα δύο. Πιο αληθινή και πιο ανιδιοτελης
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1670 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:27:34 μμ »
Η μπάλα είναι λεφτά και θέαμα . Η θρησκεία είναι παραμύθι. Τα κομματικα είπα όχι η πολιτική, και αυτό είναι οπαδισμος με όφελος. Χειρότερο κατά πολύ.

Βασικά η μπάλα είναι πιο σοβαρό πράγμα από τα άλλα δύο. Πιο αληθινή και πιο ανιδιοτελης

Θοδωρή δεν μπορεί, μας τρολάρεις κανονικά

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1671 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:28:33 μμ »
Και να σκεφτειτε ρε φιλαρακια, οτι εγω ο κακομοιρης δεν εγραψα ουτε μια λεξουλα,δεν ειπα απολυτως τιποτα!!! :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1672 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:29:37 μμ »
Άσε μας μωρέ Βίκτορα τώρα με τις θεωρίες και τις υψηλές αναλύσεις περί καζούρας, πετάχτηκε τώρα ο "είδα φως και μπήκα" να μας πει "ζήτω η Άντερλεχτ" και ότι "δεν ψιχαλίζει αλλά μας φτύνουν". Να πάει να ποστάρει στο fb στο sport fm.
Αμα το παιζεις ζορικος περι πουθεναδων να περιμενεις αναλογες απαντησεις.

Γιατι εισαι και πολυ δυσκολος να ουμε.



Sent from my D5503 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1673 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:32:09 μμ »

Θοδωρή δεν μπορεί, μας τρολάρεις κανονικά

Μπα, τα πιστευει. Σε λιγο ομως παραλαμβανω μικαελα στη βερονα και δε θα εχω χρονο για φιλοσοφια.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1674 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:32:58 μμ »
Αμα το παιζεις ζορικος περι πουθεναδων να περιμενεις αναλογες απαντησεις.

Γιατι εισαι και πολυ δυσκολος να ουμε.



Sent from my D5503 using Tapatalk
Κάνεις και ντου;
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1675 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:33:53 μμ »

Άσε μας μωρέ Βίκτορα τώρα με τις θεωρίες και τις υψηλές αναλύσεις περί καζούρας, πετάχτηκε τώρα ο "είδα φως και μπήκα" να μας πει "ζήτω η Άντερλεχτ" και ότι "δεν ψιχαλίζει αλλά μας φτύνουν". Να πάει να ποστάρει στο fb στο sport fm.

Εχεις κανει τα ιδια. Ειναι τελειως γελοιο και που το συζηταω, το σταματαω εδω γιατι ειμαι μεγαλος για την παιδικη χαρα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1676 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:36:00 μμ »
Θοδωρή δεν μπορεί, μας τρολάρεις κανονικά
Όχι φυσικά. Θεωρώ  πιο σοβαρό πράγμα  τη μπάλα από ένα παραμύθι όπως η θρησκεια και τον ωφελιμιστικο οπαδισμος της πολιτικής. Ο κόσμος φυσικά αγαπάει περισσότερο τα παραμύθια και το ωφελος αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Δεν με αφορά πως τα βλέπει. Εγώ Προτιμώ να πηγαίνω στο γήπεδο με μπύρα με τα φιλαράκια μου πάρα στην εκκλησία με το λιβανι και στις συγκεντρώσεις ηλιθιων πολιτικών που αυνανιζονται λεκτικα.

Υπάρχει δηλαδή κάνεις που να πιστεύει το αντίθετο;
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1677 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:41:23 μμ »

Μπραβο στον Παναθηναικο και στην Αντερλεχτ!



Οκ, κι εγω δε θα εγραφα κατι αλλα δεν ειναι και τοσο φοβερο πραγμα λιγη καζουρα. Και να κανουμε και να τη δεχομαστε την πλακα...


Βίκτωρα, το Μπράβο στην Άντερλεχτ, είναι καζούρα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1678 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:42:08 μμ »
Και να σκεφτειτε ρε φιλαρακια, οτι εγω ο κακομοιρης δεν εγραψα ουτε μια λεξουλα,δεν ειπα απολυτως τιποτα!!! :dielaughing: :dielaughing:
Τώρα που ξαναηρθαμε δεν χρειάζονται λέξεις,θα μας νιώθουν στο χορτάρι αλλα και Απολλω ολε,Απολλωναρα ολε,Α εθνική να σε ξαναδώ και θα τρελαθώ   
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1679 στις: Φεβρουάριος 26, 2016, 10:43:30 μμ »
Όχι φυσικά. Θεωρώ  πιο σοβαρό πράγμα  τη μπάλα από ένα παραμύθι όπως η θρησκεια και τον ωφελιμιστικο οπαδισμος της πολιτικής. Ο κόσμος φυσικά αγαπάει περισσότερο τα παραμύθια και το ωφελος αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Δεν με αφορά πως τα βλέπει. Εγώ Προτιμώ να πηγαίνω στο γήπεδο με μπύρα με τα φιλαράκια μου πάρα στην εκκλησία με το λιβανι και στις συγκεντρώσεις ηλιθιων πολιτικών που αυνανιζονται λεκτικα.

Υπάρχει δηλαδή κάνεις που να πιστεύει το αντίθετο;

Αναλόγως πως τα προσεγγίζει κανείς αυτά τα θέματα.
Και επειδή σε θεωρώ δυνατό μυαλό είμαι σίγουρος οτι δεν τα προσεγγίζεις τόσο επιφανειακά όσο αντιδραστικά αναφέρεις.
Σταματώ εδώ και πάω στο mywatchradio γιατί έχω πιει ένα μισομπούκαλο ardbeg 10 και δεν είμαι για πολλά.