Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778374 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1240 στις: Αύγουστος 09, 2015, 08:16:09 μμ »
Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι και οι δύο μεγάλες επιτυχίες. Θεωρώ αυτή του πόλο σημαντικότερη βέβαια, αλλά αυτό που λέω είναι πως δεν αντιμετωπιστηκε ως τόσο σημαντική.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος skydives13

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 621
  • Είμαι χαρούμενος! - Γιώργος
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1241 στις: Αύγουστος 12, 2015, 03:13:17 μμ »
Ένα τεράστιο μπράβο στα παιδιά της εθνικής ανδρών πόλο! Κάνανε περήφανη την Ελλαδάρα μας! Χρυσή καρδιά και πραγματικό μέταλλο! :)
ΑΓΑΠΑΩ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #1242 στις: Αύγουστος 14, 2015, 12:00:56 πμ »
JORDAN: "ΘΑ ΔΙΑΛΥΑΜΕ ΤΟΥΣ LAKERS"



 

Δεν ήταν αρκετός ο “πόλεμος” που δημιούργησαν μέσω των social media ο Scottie Pippen και ο Shaquille O'Neal, γύρω από το εάν είναι καλύτεροι οι Lakers της προηγούμενης δεκαετίας ή οι Bulls των 90s. Το Σαββατοκύριακο ήταν η σειρά του Michael Jordan να ρίξει κι άλλο λάδι στη φωτιά.

 
Ο παλαίμαχος σούπερ σταρ και νυν ιδιοκτήτης των Charlotte Hornets επισκέφτηκε ένα καλοκαιρινό καμπ στην Santa Barbara της California και ήταν απολαυστικός στα όσα είπε. Απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις που του έκαναν οι μικροί fans και δεν δίστασε να... τρολάρει τον Kobe Bryant και να πει τη γνώμη του για ό,τι κι αν ρωτήθηκε. Οι πιο ενδιαφέρουσες ερωτήσεις βέβαια ήταν αυτές που αφορούσαν τις συγκρίσεις του ίδιου με τον LeBron James και τους Bulls με τους Lakers...

 

Για "μονό" με τον LeBron...

 

“Εάν ήμουν τώρα στα καλύτερα μου χρόνια, θα μπορούσα να νικήσω τον LeBron σε μονό; Χωρίς καμία αμφιβολία” απάντησε ο M.J. αναφορικά με τη σύγκριση με τον “King James”, προκαλώντας θύελλα χειροκροτημάτων από τους νεαρούς fans.

 

Όσον αφορά το σχόλιο του Shaquille O'Neal, που είπε ότι οι καλύτεροι πέντε παίκτες των Lakers θα διέλυαν τους αντίστοιχους των Bulls, o “Air” σχολίασε: “Αυτά είναι απλά λόγια του αέρα. Το θέμα είναι ότι δεν θα το μάθουμε ποτέ. Εγώ νομίζω ότι θα τους διαλύαμε. Αυτός θεωρεί ότι θα μας διέλυαν. Αποφασίστε εσείς”.

 

Ο trash talker Bird, τα μονά με τη Dream Team και ο Kobe


 

Ο Jordan χαρακτήρισε επίσης τον Larry Bird τον μεγαλύτερο trash talker που είχε ποτέ αντίπαλο, αποκάλυψε ότι τα αγαπημένα του προπονητικά διπλά τα έπαιξε το 1992 με τη Dream Team και είπε επίσης ότι εάν είχε να παίξει έναν αγώνα θα προτιμούσε να έχει προπονητή τον Dean Smith από τον Phil Jackson, επειδή “ο Dean Smith με βοήθησε να γίνω ο παίκτης που έγινα. Ο Phil ήταν τυχερός επειδή έμαθα το παιχνίδι από τον Dean Smith”.

 

Ο θρύλος των Bulls μίλησε ακόμα για τον... Kwame Brown (ήταν δική του επιλογή στο draft το 2001) και τον Kobe Bryant (“είμαστε καλοί φίλοι, μιλάμε πολύ και θεωρώ ότι είναι ένας από τους σπουδαιότερους παίκτες όλων των εποχών. Τον έχω σε μεγάλη υπόληψη, κι ας έκλεψε όλες τις κινήσεις μου. Ακόμα τον αγαπώ σαν αδερφό”) και αποκάλυψε ότι όταν πήγαινε κολέγιο το όνειρο του ήταν να παρουσιάζει τον... καιρό στην τηλεόραση!

 

Εάν δεν έπαιζε μπάσκετ ή μπέιζμπολ...

 

“Ανέκαθεν ήθελα να είμαι ο άνθρωπος που θα λέει τον καιρό. Μην γελάτε. Αυτό ήθελα να κάνω. Εάν δεν έπαιζα μπάσκετ ή μπέιζμπολ, θα σας έλεγα τι καιρό θα κάνει αύριο”!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1243 στις: Αύγουστος 15, 2015, 01:05:46 μμ »
ολοι ψυχολογικα εχουμε  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

http://t.reembed.com/3Zi5Lh1bdNSP1W8g4C2WctU8
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1244 στις: Αύγουστος 15, 2015, 06:54:38 μμ »
Βλέπω Ελλάδα Τουρκία... 2 πενταδες μια nba μια Ολυμπιακός...
ΝΒΑ = καλαθης Σπανούλης αντεκ Παπανικολάου κουφός

Ολυμπιακός = μαντζαρης σλουκας Περπέρογλου πριντεζης Μπουρούσης

Μπήκε λίγο ο σαρικοπουλος βαρύς...

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1245 στις: Αύγουστος 26, 2015, 12:50:43 μμ »
Τέτοια υποδοχή δεν ξανάγινε: Η πλάκα και η αποθέωση στον Σχορτσανίτη
Ο εμπνευστής της υποδοχής του Σοφοκλή Σχορτσανίτη στο Βελιγράδι είχε μεγάλα κέφια!



Έναν απίθανο τρόπο σκαρφίστηκαν οι άνθρωποι του Ερυθρού Αστέρα προκειμένου να υποδεχθούν τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη στο Βελιγράδι και να τον κάνουν να αισθανθεί οικεία από την πρώτη στιγμή του στη Σερβία.

Ο Έλληνας σέντερ έφτασε με προγραμματισμένη πτήση από την Αθήνα και στο αεροδρόμιο τον καλωσόρισαν δύο στελέχη των πρωταθλητών Σερβίας. Το σχέδιο είχε ήδη μπει σε εφαρμογή, καθώς όταν βγήκαν εκτός της αίθουσας αφίξεων τον ενημέρωσαν ότι το ΙΧ που θα τον μετέφερε στο ξενοδοχείο είχε υποστεί βλάβη και θα έπρεπε να πάρουν το λεωφορείο της γραμμής.

Ο "Σόφο" δεν δυσανασχέτησε, κάθε άλλο, και επιβιβάστηκε σ' ένα λεωφορείο γεμάτο κόσμο. Ξάφνου άρχισε ν' ακούγεται από τα μεγάφωνα γνωστό οπαδικό σύνθημα και όλοι οι επιβαίνοντες, αφού άλλαξαν ρούχα φορώντας ερυθρόλευκες μπλούζες, άρχισαν να τραγουδούν και ν' αποθεώνουν τον Σχορτσανίτη.

Ήταν φυσικά οπαδοί της σέρβικης ομάδας και το λεωφορείο ήταν ναυλωμένο γι' αυτόν ακριβώς το σκοπό. Ο 31χρονος σέντερ ήταν φυσικά έκπληκτος, αλλά και ταυτόχρονα ενθουσιασμένος, μ' ένα πλατύ χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπό του. Δήλωσε αιφνιδιασμένος, "ήταν κάτι που δεν το περίμενα" τόνισε και υποσχέθηκε να δώσει το καλύτερο γι' αυτόν τον κόσμο.

https://youtu.be/yOYRRrhFLzY
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1246 στις: Αύγουστος 26, 2015, 01:51:48 μμ »
Είναι τρελοί αυτοί οι Σέρβοι.


Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1247 στις: Αύγουστος 26, 2015, 02:17:13 μμ »
κουφό.......είχα διαβάσει χτες στα ψιλά την είδηση (με φωτό του Σόφο από το λεωφορείο στην αρχή) και όχι ολοκληρωμένη και είχα μείνει κάγκελο με την γυφτιά των Σέρβων.....

με το σημερινό ποστ αποκαλύφθηκε  η είδηση στο πραγματικό της μέγεθος  και ήταν για μένα μακράν η καλύτερη υποδοχή παίκτη που έχει γίνει ποτέ στην ιστορία οποιασδήποτε ομάδας........... φάνηκε ξεκάθαρα στο πρόσωπο του Σόφο, πόσο πολύ χάρηκε που μόνο δεν δάκρυσε από την συγκλονιστική υποδοχή από παιδάκια μέχρι ηλικιωμένους φιλάθλους.........ρισπέκτ στους εμπνευστές Σέρβους και δεν πιστεύω να το ξεχάσει ποτέ αυτό στην ζωή του ο Σόφο... 

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1248 στις: Αύγουστος 26, 2015, 05:23:25 μμ »
Δεν είχανε αμάξι να τον χωρέσει αφού.
Γαυρος οπαδος....

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #1249 στις: Αύγουστος 28, 2015, 01:14:16 πμ »
Έφυγε" ο Ντάριλ Ντόκινς

«Μαύρη μέρα» για το NBA είναι η 27η Αυγούστου, καθώς την τελευταία του πνοή σε ηλικία 58 ετών άφησε ο Ντάριλ Ντόκινς, ο επονομαζόμενος «Chocolate Thunder».

Θρήνος στο NBA, «έφυγε» ο Ντάριλ Ντόκινς
 


Από την Πέμπτη (27/8) το NBA θρηνεί το χαμό του Ντάριλ Ντόκινς, ο οποίος άφησε την τελευταία του πνοή σε ηλικία 58 ετών, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες. Πρόκειται για τον επονομαζόμενο «Chocolate Thunder», ο οποίος όταν αγωνιζόταν είχε ένα κάρφωμα «σήμα κατατεθέν» και στις 14 σεζόν που μέτρησε στο «μαγικό κόσμο» φόρεσε τις φανέλες των Σίξερς, Νετς, Τζαζ και Πίστονς.



Ο Ντόκινς επελέγη στο νούμερο «5» του ντραφτ του 1975 και μάλιστα έγινε ο πρώτος παίκτης στην ιστορία του NBA που κατευθείαν από το high school επιλέχθηκε στον πρώτο γύρο της διαδικασίας.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 28, 2015, 01:19:53 πμ από gerogian »
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Georgesin

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 207
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1250 στις: Αύγουστος 28, 2015, 02:38:16 πμ »
Τραγική βραδιά η σημερινή... Τέτοια απογοήτευση, τέτοια θλίψη, τέτοια αηδία πρώτη φορά στα 35 πτωχα μου χρόνια... Ο Παναθηναϊκός πλέον εχει μικρύνει τόσο πολυ, σε τέτοιο βαθμό, που καταφέρνει να αποκλείεται απο μια Καμπαλα... Απο ενα καμπαλοχωρι απ´το Αζερμπαιτζαν, που μέχρι χθες έβλεπαν μπάλα και έτρεχαν να κρυφτούν... Και ήρθαν αυτοί οι άσχετοι να κηδευσουν τον Panathinaikos! Μια ομάδα που μέχρι πρόσφατα, τουλάχιστον στην Ευρώπη είχε μια παράδοση και μια φανέλα.. Άσε την Ελλάδα! Αλλα στην Ευρώπη να αποκλειεσαι απο μια Καμπαλα; Σ´αυτη που πιστεύει και η Μαντόνα;
Ούτε για γέλια δεν ειναι η κατάσταση δυστυχώς...
Δεν ξέρω ακριβώς τι φταίει, αλλα αρχιζω να πιστεύω οτι μάλλον φταίμε όλοι μας, τουλάχιστον οι Παναθηναικοι...
Ο Αλαφούζος πρώτος, φέτος ειδικά, εχει μεν φέρει οτι του ζητήθηκε τηρουμένων των αναλογιών και του μπατζετ, αλλα δυστυχώς εξακολουθεί να πιστεύει σε έναν προπονητή, που σιγουρα εχει κλείσει τον κύκλο του στον Παναθηναϊκό... Καλός χρυσός ο Αναστασίου, πήρε την ομάδα σε δύσκολη περίοδο, δούλεψε με τους μικρούς, έφερε έμπειρους, έφτιαξε ενα ανταγωνιστικό σύνολο, πήρε κύπελλο, ήρθε δεύτερος, αλλα μέχρι εκεί! Δεν μπορεις να παίζεις μια ζωή χωρίς εξτρέμ, δεν μπορεις να παίζεις και καλά ολλανδικής σχολής ποδοσφαιρο με μπακ χελωνες, με 4-2-2-2 σύστημα;;; και μετα απο τέτοιο κάζο να βγαίνεις να λες πάλι οτι το παλέψαμε και οτι είσαι ευχαριστημένος!!! Δεν θα φύγει (αν φύγει βέβαια) ως αποτυχημένος, αλλα δυστυχώς εχει πιάσει ταβάνι...δεν μπορεί να πάει παραπάνω, είτε λόγω συγκυριών, είτε λόγω απειρίας (πρώτη φορά πρώτος προπονητής), είτε λόγω χαρακτήρα, είτε απλά επειδη έφτασε στο όριο των δυνατοτήτων του! Και αν δεν μπορεί να το καταλάβει ο ίδιος και να παραιτηθεί, φταίει ο Αλαφούζος που τον κρατάει, γιατί πιθανότατα φοβάται τι θα ακολουθήσει (εχει ακόμα πρόσφατο τον Φερειρα μάλλον)... Αλλα πλέον Αναστασίου και Παναθηναϊκός ειναι δυο έννοιες ασύμβατες!! Και όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν όλοι, τόσο καλύτερα για την ομάδα! Απο την άλλη έχεις τους παίχτες... Κάποιοι απο το σημερινό ρόστερ ούτε ξέρουν που παίζουν, ούτε για ποια φανέλα, ούτε στο κατω κατω παίζουν αναλογικά με τα χρήματα που αμοιβονται και σε αυτο φταίει και η τεχνική ηγεσία αλλα και οι σκάουτερ! Π.χ. με μπούρμπο δεξιά λες και είσαι ο Πανθρακικός, που ενώ ο άνθρωπος προσπαθεί δεν μπορεί, με βεμμερ νεοαποκτηθέντα που δείχνει χειρότερος και απο τον μπούρμπο, με πρανιτς στα χάφ πιο αργο και απο νταλίκα, με σάντσεθ σέντερ μπακ (αυτός ήρθε απο την Πριμερα;;) που αντι για την μπάλα πάει στον παίχτη; Με κουτρουμπη περιπατητή και σε λάθος θέση, με πετριτς πεθαμένο απο πέρσι και τον βάζεις και δεκάρι;;; Με καρελη που δεν μπορεί να κάνει κοντρόλ ούτε με τέσσερα πόδια και πολλους αλλους για να μην κουράζω! Πως θα πας μπροστά με τέτοιους παίχτες και με τέτοιο σύστημα;;; Πως να παίξεις Ευρώπη και πως θα διεκδικήσεις το πρωτάθλημα απο τον Ολυμπιακό; Το τεχνικό επιτελείο (Φυσσας, Βόκολος και οι λοιποί) απο την άλλη τι κάνει; Δεν τα βλέπει να εισηγηθει για το τι φταίει και να προσπαθήσει να αλλάξει την κατάσταση; Να πάρει και κεφάλια στην τελική;
Τίποτα.... Χάλια μαύρα.... Ο Παναθηναϊκός δυστυχώς εχει μπει σε μια μαύρη τρύπα απο την οποία πολυ δύσκολα θα καταφέρει να ξεφύγει... Και αυτο δεν θα πρέπει να χαροποιεί κανέναν, γιατί σε λιγο ο πρωταθλητής δε θα βγαίνει απευθείας στους ομίλους, η Ελλάδα δε θα βγάζει 3 και 4 ομάδες στις ευρωπαϊκές οργανώσεις και με μαθηματική ακρίβεια το ελληνικό πρωτάθλημα θα καταντήσει ρουμανικο ή βουλγαρικο!!!
Ελπιζω παντως και εύχομαι να γίνουν γρήγορα κάποιες απαραίτητες κινήσεις, για να σταματήσει αυτή η κατρακύλα... Και ελπιζω να μην αναγκαστούμε να ξεπουλήσουμε πάλι όλη την ομάδα και να γυρίσουμε 20 χρόνια πίσω... Το άμεσο μέλλον θα δείξει...
Συγγνώμη για το μακρυναρι, αλλα ήθελα να ξεσπάσω κάπου και να κοιμηθώ ήσυχος.... Καληνύχτα και καλή τύχη...
Φιλικά Γιωργος



Sent from me using my mind and fingers

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1251 στις: Αύγουστος 28, 2015, 04:04:45 πμ »
Τραγικός δεν έχει δικαιολογίες... τέτοια παιχνίδια μπαίνεις μέσα και τα κερδίζεις απλά και όμορφα...

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1252 στις: Αύγουστος 28, 2015, 09:10:31 πμ »
Δυστηχως η ομαδα του Παναθηναϊκού εχει μικρύνει ..
Εχει μικρύνει οπως ειχε μικρύνει η ΑΕΚ πριν φουντάρει για τα καλα ...
Συμφωνω με τον φιλο πιο πανω ..

Οσο για την ΑΕΚ - επειδη ειμαι Αεκτζής - ελπίζω να γινει καποια στιγμη το γήπεδο γιατι αλλιως δεν εχουμε μελλον ..
Να μην αρχίσω και γκρινιάζω για διαφορα θεματα - Τζιμπούρ και γενικα μεταγραφές και τετοια ..
Πέρασαμε δύσκολες ωρες και ολοι ελπίζουμε ο Μελισσανίδης να φανεί αντάξιος των προσδοκιών του κόσμου ...
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1253 στις: Αύγουστος 28, 2015, 03:07:58 μμ »
Τραγικός ο Παναθηναϊκός , μας αξίζει μια β Κατηγορία να στρώσουμε χαρακτήρα .

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1254 στις: Αύγουστος 28, 2015, 03:44:44 μμ »
Παίδες προσοχή, είναι σημαντικό. Αν στα εισερχόμενα, σας έρθει βίντεο "Ο Παναθηναϊκός στην Ευρώπη", μην το ανοίξετε, είναι ιός...







 :stick2:



 :D


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1255 στις: Αύγουστος 28, 2015, 05:33:23 μμ »
Να φύγει ο Αναστασίου και να πουληθεί επιγοντως ο μπερκ.
Αμαρτία αυτός ο παικταράς να χαραμιζεται στο τσίρκο .

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1256 στις: Αύγουστος 28, 2015, 09:09:32 μμ »
Οκ εγώ γαύρος είμαι και καταλαβαίνω την απογοήτευση και την πικρία των βαζελων, αλλά η ζωή( και το ποδόσφαιρο φυσικά)  εχει γυρίσματα και εκεί που σημερα είσαστε στα πατώματα, αύριο ειναι μια άλλη μέρα και τα πραγματα αλλάζουν.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1257 στις: Αύγουστος 28, 2015, 09:20:19 μμ »
Οκ εγώ γαύρος είμαι και καταλαβαίνω την απογοήτευση και την πικρία των βαζελων, αλλά η ζωή( και το ποδόσφαιρο φυσικά)  εχει γυρίσματα και εκεί που σημερα είσαστε στα πατώματα, αύριο ειναι μια άλλη μέρα και τα πραγματα αλλάζουν.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
ειναι λιγο δυσκολο αυτο Πανο... απλα πιστευε οτι με λιγο σπρωξιμο θα περναγε... τραγικοι ολοι τους!! + οτι δυο σου μεταγραφες δεν επαιξαν στα δυσκολα... + οτι ο αμυντικος την ειδε βεντετα πριν παιξει μπαλα πολλα λαθοι παρα πολλα... οχι απο προπονητη μονο αλλα και απο δικοικηση...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1258 στις: Αύγουστος 28, 2015, 11:07:38 μμ »
Οκ εγώ γαύρος είμαι και καταλαβαίνω την απογοήτευση και την πικρία των βαζελων, αλλά η ζωή( και το ποδόσφαιρο φυσικά)  εχει γυρίσματα και εκεί που σημερα είσαστε στα πατώματα, αύριο ειναι μια άλλη μέρα και τα πραγματα αλλάζουν.


Έτσι ακριβώς είναι. Βέβαια εγώ εκμεταλεύθηκα την περίσταση και ο ανηψιός έβγαλε τα πράσινα και έγινε γαυράκι. 10 χρονών παιδί να δει καμιά χαρά κι αυτός.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1259 στις: Αύγουστος 28, 2015, 11:11:38 μμ »
Έτσι ακριβώς είναι. Βέβαια εγώ εκμεταλεύθηκα την περίσταση και ο ανηψιός έβγαλε τα πράσινα και έγινε γαυράκι. 10 χρονών παιδί να δει καμιά χαρά κι αυτός.

Μην ξεχνάς ότι εμείς οι δυο το έχουμε ζήσει στην πραγματικότητα το περίφημο δεκάχρονο παιδάκι που δεν είχε δει τον Θρύλο να παίρνει πρωτάθλημα στα πέτρινα χρονια.....