Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778695 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #740 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:51:23 μμ »
Και στο NBA σε κάθε φάση βήματα κάνουν... Αλλά έτσι ειναι οι Έλληνες πάνε να μειώσουν όσα δεν κατέχουν... Το ότι έχουμε τους καλύτερους παίχτες τους καλύτερους προπονητές έρχονται και ερχόντουσαν και θα έρχονται οι καλύτεροι παικταράδες στην Ελλάδα αυτό είναι το γεγονός!! Όπως το ότι στην Ευρωλίγκα υπάρχει τριπλετα Ελλήνων κορυφαίων σε δημιουργία αυτό λέει πολλά!! Το ότι ομάδες στην Ευρωλίγκα παίζουν με παίχτες από το Μαρούσι την Πάτρα την Ρόδο και αυτό λέει πολλά... Όπως φυσικά και στο ποδόσφαιρο ο Ολυμπιακός είχε γεωργατο καραπιαλη Ριβάλντο καρεμπε... Ο παναθηναϊκός και ΑΕΚ με ιστορικές νίκες στην Ευρώπη και τώρα καθόμαστε και ασχολούμαστε με τα λαμόγια...

Στάλθηκε από το Sony Neo V χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #741 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:07:14 μμ »
Σοβαρά τώρα.
Υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που βλέπει ματς ελληνικού ποδοσφαίρου χωρίς να τον παίρνει ο ύπνος?
Υπάρχει άνθρωπος που δεν ξερνάει με όλους αυτούς τους ΛΕΧΡΙΤΕΣ που διοικούν τις ΠΑΕ?



Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #742 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:13:42 μμ »
Σοβαρά τώρα.
Υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που βλέπει ματς ελληνικού ποδοσφαίρου χωρίς να τον παίρνει ο ύπνος?
Υπάρχει άνθρωπος που δεν ξερνάει με όλους αυτούς τους ΛΕΧΡΙΤΕΣ που διοικούν τις ΠΑΕ?

Καλα ξυπνητουρια !!! :lol: :jg:

Δικιο εχεις,αλλα καπως πρεπει να ανεβαζουμε την αδρεναλινη μας Κωστη!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #743 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:13:45 μμ »
Άρα ο νόμος ειναι το γούστο σας ρε φιλαράκια.
Ήταν ορισμένο για την Τετάρτη και απλά θα πήγαινε στις 9.30 και θα ήταν απολυτα νόμιμο.
Επι πλέον σε ολα τα παιχνιδια συνηθίζεται τον πρώτο λόγο να τον εχει ο γηπεδούχος η μηπως δεν το ξερεις;
Όσον αφορα το γιατι δεν το όρισε την Πέμπτη,την απάντηση την ξερεις και ειναι η άρνηση της αστυνομίας.
Η ουτε κι αυτο το ξερεις;

Τελικά εμείς μπορει να ερχομαστε ,εσείς απλά δεν θέλετε να φτάσουμε,να δουμε που θα κάτσει η μπιλια :dielaughing: :dielaughing:

ετσι ειναι αν ετσι καταλαβες. ο νομος προυποθετει οτι θα συμφωνησουμε. εμεις δε συμφωνησαμε γιατι 48ωρες για να παιξουμε με εσας ειναι γελοιο και μονο που το θεσατε σα θεμα.

Η Ισονομια για την οποια κοπτεσθαι και καλα ειναι πολυ παραξενη και κωμικη. :lol:

αλλα ενταξει, το ολο πραγμα ηταν προφανες απο την αρχη οτι οδηγουσε σε αναβολη του αγωνα, ΟΛΟΙ οσοι καταλαβαινουν κανονισμους ξερουν οτι πηγαινε για νεα ημερομηνια και το μονο που εκανε ο μεγαλος κουροπαλατης ηταν να δημιουργησει θεμα για να εμφανιζεται σταθερα η ΑΕΚ ως αδικημενη. Βολευει πολυ γιατι δημιουργει και δικαιολογιες.

θελατε ο Ολυμπιακος να προασπισει τα συμφεροντα της ΑΕΚ. ενταξει κωμωδια εχει καταντησει το πραγμα.

να μας πειτε και ποια 11αδα θελετε να κατεβασουμε αν ειναι.  ;D

δεν περιμενω φυσικα πως θα αλλαξεις αποψη. ειμαι αρκετα μεγαλος για να πιστευω οτι τα μωρα τα φερνει ο αη βασιλης και τα δωρα ο πελαργος. η' αναποδα, δεν ξερω πως παει



Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #744 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:15:42 μμ »
Σοβαρά τώρα.
Υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που βλέπει ματς ελληνικού ποδοσφαίρου χωρίς να τον παίρνει ο ύπνος?
Υπάρχει άνθρωπος που δεν ξερνάει με όλους αυτούς τους ΛΕΧΡΙΤΕΣ που διοικούν τις ΠΑΕ?

μα για αυτο τα βλεπουμε ρε συ. για υπνωτικα :p

οσο για τους διοικουντες τις ΠΑΕ τι να πει κανεις. ντροπιαστικα πραγματα. αλλα μην νομιζεις. ετσι ειναι σε μεγαλο βαθμο ο ιδιωτικος τομεας στη χωρα. λενε καποιοι για το δημοσιο κλπ αλλα ειναι και ο επιχειρηματικος κοσμος ενα λουλουδι...
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #745 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:16:51 μμ »
Και στο NBA σε κάθε φάση βήματα κάνουν... Αλλά έτσι ειναι οι Έλληνες πάνε να μειώσουν όσα δεν κατέχουν... Το ότι έχουμε τους καλύτερους παίχτες τους καλύτερους προπονητές έρχονται και ερχόντουσαν και θα έρχονται οι καλύτεροι παικταράδες στην Ελλάδα αυτό είναι το γεγονός!! Όπως το ότι στην Ευρωλίγκα υπάρχει τριπλετα Ελλήνων κορυφαίων σε δημιουργία αυτό λέει πολλά!! Το ότι ομάδες στην Ευρωλίγκα παίζουν με παίχτες από το Μαρούσι την Πάτρα την Ρόδο και αυτό λέει πολλά... Όπως φυσικά και στο ποδόσφαιρο ο Ολυμπιακός είχε γεωργατο καραπιαλη Ριβάλντο καρεμπε... Ο παναθηναϊκός και ΑΕΚ με ιστορικές νίκες στην Ευρώπη και τώρα καθόμαστε και ασχολούμαστε με τα λαμόγια...

Στάλθηκε από το Sony Neo V χρησιμοποιώντας Tapatalk

μονο στο πρωτο βημα της τριπλας αφηνεται η φαση στο ΝΒΑ.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #746 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:18:27 μμ »
μα για αυτο τα βλεπουμε ρε συ. για υπνωτικα :p

οσο για τους διοικουντες τις ΠΑΕ τι να πει κανεις. ντροπιαστικα πραγματα. αλλα μην νομιζεις. ετσι ειναι σε μεγαλο βαθμο ο ιδιωτικος τομεας στη χωρα. λενε καποιοι για το δημοσιο κλπ αλλα ειναι και ο επιχειρηματικος κοσμος ενα λουλουδι...
παιδια εχουμε κανενα κονε καμια θεση και για μενα;;; κανω τα παντα αρκει να ανοιξω λογαριασμο στην HBSSCISA και να κανετε μια προωθηση 450.000€ να μπουνε μετα απο 5 μερες φυσικα...  :headbash:
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #747 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:22:47 μμ »
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #748 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:33:13 μμ »
ετσι ειναι αν ετσι καταλαβες. ο νομος προυποθετει οτι θα συμφωνησουμε. εμεις δε συμφωνησαμε γιατι 48ωρες για να παιξουμε με εσας ειναι γελοιο και μονο που το θεσατε σα θεμα.

Η Ισονομια για την οποια κοπτεσθαι και καλα ειναι πολυ παραξενη και κωμικη. :lol:

αλλα ενταξει, το ολο πραγμα ηταν προφανες απο την αρχη οτι οδηγουσε σε αναβολη του αγωνα, ΟΛΟΙ οσοι καταλαβαινουν κανονισμους ξερουν οτι πηγαινε για νεα ημερομηνια και το μονο που εκανε ο μεγαλος κουροπαλατης ηταν να δημιουργησει θεμα για να εμφανιζεται σταθερα η ΑΕΚ ως αδικημενη. Βολευει πολυ γιατι δημιουργει και δικαιολογιες.

θελατε ο Ολυμπιακος να προασπισει τα συμφεροντα της ΑΕΚ. ενταξει κωμωδια εχει καταντησει το πραγμα.

να μας πειτε και ποια 11αδα θελετε να κατεβασουμε αν ειναι.  ;D

δεν περιμενω φυσικα πως θα αλλαξεις αποψη. ειμαι αρκετα μεγαλος για να πιστευω οτι τα μωρα τα φερνει ο αη βασιλης και τα δωρα ο πελαργος. η' αναποδα, δεν ξερω πως παει


 Η αποψη μου ειναι οτι ορθα προσπαθησε η ΑΕΚ να υπερασπισει τα συμφεροντα της,παντα σε συννομα πλαισια,με σκοπο να μειωσει το χαντικαπ απο τον ολυμπιακο και να εχει πιο πολλες πιθανοτητες επιτυχιας.
Και απο την αλλη καλα εκανε και ο ολυμπιακος,που τελικα επικρατησε και ευνοηθηκε.
Και το γιατι ειναι προφανες.

Η απόφαση της ΕΠΟ αποτελεί σκάνδαλο, διότι:

Α) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός κανονικά για την Τετάρτη 4 Μαρτίου και να αναγκάσει έπειτα τη Super League να μεταθέσει το Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης για την Κυριακή 1/3. Το ίδιο ακριβώς άλλωστε, είχε γίνει με το ματς Κυπέλλου ΟΦΗ-Ξάνθη, που το όρισε Πέμπτη και ανάγκασε τη Super League να μεταφέρει το ΟΦΗ - Παναθηναϊκός για Κυριακή (αντί για Σάββατο που είχε αρχικά προγραμματιστεί).
Β) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Τετάρτη 4 Μαρτίου στις 21:30, ώστε να μεσολαβούν 48 ώρες (όπως ορίζει ο ΚΑΠ) μεταξύ του αγώνα Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης και του αγώνα Κυπέλλου.
Γ) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Πέμπτη 5 Μαρτίου στις 15:00 το μεσημέρι, ώστε να μεσολαβεί μεγάλη χρονική απόσταση με το ματς του Παναθηναϊκού για την Ευρωλίγκα (21:45) στο κλειστό του ΟΑΚΑ.

Χωρίς καμία πραγματική και αντικειμενική δικαιολογία, η ΕΠΟ αποφάσισε να αναβάλει το παιχνίδι!
Τα συμπεράσματα δικά σας… - See more at: http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/kupello-elladas/arthro/16742/anavlithike-to-aek-olubiakos/#sthash.wQLgjdLg.dpuf

Τελος απο μενα,την τεταρτη ας κερδισει ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ μεσα στο γηπεδο!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #749 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:49:24 μμ »
καλα, δεν μπαινω καν σε συζητηση με επιχειρημα ενα λινκ απο το σαιτ του παλιου πρασινοφρουρου που τον κυνηγησε η Π και τωρα εχει φτιαξει σαιτ αθλητικο με τα λεφτα του Αλαφουζου, αναπαραγωγη θωμαιδη και αντιολυμπιακο μενος. you could do better than that Σπυρο :)

τουλαχιστον ας ξεκινησουμε με το να ξερουμε τι διαβαζουμε και απο ποιον και τι επιδιωξεις εχει το καθε σαιτ και μετα ας προσπαθησουμε να βρουμε τις πιο κρυφες συνομωσιες, αναβολες κλπ ;)



υγ.  ο ολυμπιακος επικρατησε στο συγκεκριμενο μονο και μονο γιατι απαιτειται η συμφωνη γνωμη για να πηγαινε τεταρτη. οπως απαιτειτο και η συμφωνη γνωμη της αεκ για να γινοταν πεμπτη νωριτερα. δεν την δωσαμε και δεν υπηρχε καν αλλη επιλογη αφου και σεις δεν θελατε να παιξετε πεμπτη νωρις. συγγνωμη ειλικρινα και ταπεινα που δε σας καναμε τη χαρη. παντως η προταση για να μας δωσετε την 11αδα που θελετε ισχυει :p

υγ2. και απο μενα τελος εδω. την Τεταρτη εγω επειδη δεν ειμαι αντικειμενικος οπως εχω ξαναπει αλλα υποκειμενικος, ευχομαι να κερδισει ο Ολυμπιακος :p Και σιγουρα οτι αποτελεσμα βγει να ειναι χωρις γκρινιες και ιστοριες και διαμαρτυριες. εχουμε κουραστει ολοι.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #750 στις: Μάρτιος 08, 2015, 03:56:04 μμ »
τωρα που τα βρηκαμε ολοι μαζι αμα κερδισει η ΑΕΚ ο karteo μου δινει το bb αμα κερδισει ο Ολυμπιακος ο Σπυρος μου δινει το 0000... δικαιος αγωνας  ;D ευχαριστω παιδια!!  :smt077
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #751 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:00:55 μμ »

Η απόφαση της ΕΠΟ αποτελεί σκάνδαλο, διότι:

Α) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός κανονικά για την Τετάρτη 4 Μαρτίου και να αναγκάσει έπειτα τη Super League να μεταθέσει το Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης για την Κυριακή 1/3. Το ίδιο ακριβώς άλλωστε, είχε γίνει με το ματς Κυπέλλου ΟΦΗ-Ξάνθη, που το όρισε Πέμπτη και ανάγκασε τη Super League να μεταφέρει το ΟΦΗ - Παναθηναϊκός για Κυριακή (αντί για Σάββατο που είχε αρχικά προγραμματιστεί).
Β) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Τετάρτη 4 Μαρτίου στις 21:30, ώστε να μεσολαβούν 48 ώρες (όπως ορίζει ο ΚΑΠ) μεταξύ του αγώνα Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης και του αγώνα Κυπέλλου.
Γ) Μπορούσε να ορίσει το ΑΕΚ-Ολυμπιακός για την Πέμπτη 5 Μαρτίου στις 15:00 το μεσημέρι, ώστε να μεσολαβεί μεγάλη χρονική απόσταση με το ματς του Παναθηναϊκού για την Ευρωλίγκα (21:45) στο κλειστό του ΟΑΚΑ.




Α) Δεν μπορούσε να εξαναγκάσει κανέναν γιατί η ημερομηνία του αγώνα του πρωταθλήματος προυπήρχε. Αυτός που έπεται προσαρμόζεται.
Β) Την Τετάρτη 9μιση το βράδυ, δηλαδή 48 ώρες μετά είναι αν μη τι άλλο ανήθικο, απορώ με τι μούτρα το υπερασπίζεστε.
Γ) Γιατί δεν δεχθήκατε να γίνει 3μιση την Πέμπτη? Οέο? Για τη κονόμα των εισητηρίων! Προσωπικά δεν σας αδικώ, αλλά μη μας κουνάτε το δάχτυλο και μη μιλάτε για σκάνδαλα και άλλα γραφικά...


Όσο για το ματς που έρχεται, ο μόνος που δεν έχει να χάσει κάτι είναι η ΑΕΚ. Ακόμη και με ήττα ή ισοπαλία με καλή εμφάνιση, όλοι θα την χειροκροτήσουν. Αντίθετα με μας που έχουμε βρεθεί με την πλάτη στον τοίχο.

Πλακωθήκανε Παοκτζήδες και Αρειανοί κάπου και ένας χαροπαλεύει...αν είναι δυνατόν...
Ένας λόγος ακόμη να στρογγυλεύουμε τα πράγματα και όχι να τα οξύνουμε. Κάποιοι τα παίρνουν όλα τοις μετρητοίς...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #752 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:04:29 μμ »
καλα, δεν μπαινω καν σε συζητηση με επιχειρημα ενα λινκ απο το σαιτ του παλιου πρασινοφρουρου που τον κυνηγησε η Π και τωρα εχει φτιαξει σαιτ αθλητικο με τα λεφτα του Αλαφουζου, αναπαραγωγη θωμαιδη και αντιολυμπιακο μενος. you could do better than that Σπυρο :)

τουλαχιστον ας ξεκινησουμε με το να ξερουμε τι διαβαζουμε και απο ποιον και τι επιδιωξεις εχει το καθε σαιτ και μετα ας προσπαθησουμε να βρουμε τις πιο κρυφες συνομωσιες, αναβολες κλπ ;)



υγ.  ο ολυμπιακος επικρατησε στο συγκεκριμενο μονο και μονο γιατι απαιτειται η συμφωνη γνωμη για να πηγαινε τεταρτη. οπως απαιτειτο και η συμφωνη γνωμη της αεκ για να γινοταν πεμπτη νωριτερα. δεν την δωσαμε και δεν υπηρχε καν αλλη επιλογη αφου και σεις δεν θελατε να παιξετε πεμπτη νωρις. συγγνωμη ειλικρινα και ταπεινα που δε σας καναμε τη χαρη. παντως η προταση για να μας δωσετε την 11αδα που θελετε ισχυει :p

υγ2. και απο μενα τελος εδω. την Τεταρτη εγω επειδη δεν ειμαι αντικειμενικος οπως εχω ξαναπει αλλα υποκειμενικος, ευχομαι να κερδισει ο Ολυμπιακος :p Και σιγουρα οτι αποτελεσμα βγει να ειναι χωρις γκρινιες και ιστοριες και διαμαρτυριες. εχουμε κουραστει ολοι.

Επειδή ξερω να διαβάζω,μια μικρή διόρθωση μονο,επειδή διάβασα τον ΚΑΠ και σε προτρέπω να κανεις το ίδιο.
Ο αγωνας μπορούσε να οριστεί ΧΩΡΙΣ τη σύμφωνη γνωμη του ολυμπιακου,αν είχαν παρέλθει οι 48 ώρες.
Η γνωμη απαιτείται μονο αν ειναι λιγότερο το διάστημα των 48 ωρών!!!

Επιμένω να κερδίσει ο καλύτερος μεσα στο γήπεδο,ας ειμαι ΑΕΚτζης και υποκειμενικός !!!! ( σε αντίθεση με τοοοοοοοσους άλλους σοβαρούς και αντικειμενικούς φιλάθλους  ;) )


Σοβαρά τωρα,θα πάρεις κανενα πανερι με σοβαρό dial?
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #753 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:25:36 μμ »


Α) Δεν μπορούσε να εξαναγκάσει κανέναν γιατί η ημερομηνία του αγώνα του πρωταθλήματος προυπήρχε. Αυτός που έπεται προσαρμόζεται.


Υπαρχει προηγούμενο που άλλαξε η ημερομηνία του πρωταθλήματος,διάβασε το.
Δεν ισχύει λοιπόν αυτο που λες


Β) Την Τετάρτη 9μιση το βράδυ, δηλαδή 48 ώρες μετά είναι αν μη τι άλλο ανήθικο, απορώ με τι μούτρα το υπερασπίζεστε.

Απολυτα νόμιμο ομως.
Απορω με τι μούτρα το θεωρείς τουλαχιστον ανήθικο,όταν θεωρείς απολυτα ηθικό να κερδίσεις ενα πρωτάθλημα,έχοντας φάει 4 γκολάκια,επειδή έπαιξε και δεν ακούμπησε ένας κακομοίρης.
Προσπαθώ,σύμφωνα παντα με τα πιστεύω σου,να προστατεύσω τα συμφέροντα της ομάδας μου και να κερδίσω το μεγαλύτερο όφελος.Γι αυτο μπορούσε να γινει Τετάρτη Γιαννη μου.


Γ) Γιατί δεν δεχθήκατε να γίνει 3μιση την Πέμπτη? Οέο? Για τη κονόμα των εισητηρίων! Προσωπικά δεν σας αδικώ, αλλά μη μας κουνάτε το δάχτυλο και μη μιλάτε για σκάνδαλα και άλλα γραφικά...


Κατ αρχήν ,δεν το ήθελε η αστυνομία,αλλα θεωρω οτι δεν ήταν δυνατό να θέλει η ΑΕΚ να παίξει μέρα και ώρα που δεν θα βόλευε τον κόσμο της.Γιατι σαφώς και ήθελε και εισπράξεις αλλα και τη βοήθεια του κόσμου.
Και επαναλαμβάνω,σαν γηπεδούχος εχει τον πρώτο λόγο.


Όσο για το ματς που έρχεται, ο μόνος που δεν έχει να χάσει κάτι είναι η ΑΕΚ. Ακόμη και με ήττα ή ισοπαλία με καλή εμφάνιση, όλοι θα την χειροκροτήσουν. Αντίθετα με μας που έχουμε βρεθεί με την πλάτη στον τοίχο.


Συμφωνω απολυτα οτι ακριβως ετςι ειναι,οπως και οτι ο ολυμπιακος σαφώς και εχει τον πρώτο λόγο.

Πλακωθήκανε Παοκτζήδες και Αρειανοί κάπου και ένας χαροπαλεύει...αν είναι δυνατόν...
Ένας λόγος ακόμη να στρογγυλεύουμε τα πράγματα και όχι να τα οξύνουμε. Κάποιοι τα παίρνουν όλα τοις μετρητοίς...

Αυτο έλειπε να μην καταδικάζουμε τέτοια πραγματα και να παίρνουμε τοις μετρητοίς την πλακα που κάνουμε μεταξύ μας!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #754 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:30:56 μμ »
το αιτημα μου δεν βλεπω να καταχωρειτε και ανησυχω... ακομα και στο φορουμ γραφειοκρατια  :dielaughing: :dielaughing:
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #755 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:42:36 μμ »
το αιτημα μου δεν βλεπω να καταχωρειτε και ανησυχω... ακομα και στο φορουμ γραφειοκρατια  :dielaughing: :dielaughing:

Τι θες εσυ ρε βαζελακι και πετάγεσαι καθε τρεις και λιγο;  :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #756 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:47:34 μμ »
Στo πρωτάθλημα που πήγατε να πάρετε στα χαρτιά, δεν έπρεπε καν να συμμετέχετε. Ακόμη όμως κι έτσι, δεν έχω θέμα να πω ότι έπρεπε να το πάρει η ΑΕΚ. Όπως αργότερα και το κύπελλο ο Αστέρας. Δεν έχω δει όμως κανέναν να λέει τι έπρεπε να πάρω εγώ που δεν το πήρα...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #757 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:54:43 μμ »

Σοβαρά τωρα,θα πάρεις κανενα πανερι με σοβαρό dial?

μονο αμα προβεις σε διορθωτικη δηλωση σχετικα με το painted dial του 000

μετα θα το σκεφτω. lol

υγ. και αφου απαντησεις στα παραπανω, εχω διαβασει και εγω τον ΚΑΠ, αρθρο 22 και δεν λεει πουθενα αυτα που λες. επιπροσθετως ο αγωνας τη δευτερα ξεκιναγε 7.30 και θα τελειωνε κατα τις 9.30, οποτε οριακα θα ηταν το 48ωρο. και τελος γιατι να υποχρεωσει εμας να παιξουμε την τεταρτη 9.30 με αγωνιστικη ζημια και να μην υποχρεωνε εσας να παιξετε πεμπτη στις 3-4? ειδες που τα θελετε ολα δικα σας οταν το μονο που εκανε η ΕΠΟ ηταν να νιψει τα χερια της? κυριολεκτικα ανηθικο αυτο που ζητατε εκτος και αν εισαι θιασωτης του Βουλγαρακη ο οποιος ειχε πει το περιβοητο νομιμο δε σημαινει και ηθικο. επαναλαμβανω, γιατι δεν υποχρεωσε εσας και επρεπε να υποχρεωσει εμας δημιουργωντας ξεκαθαρες συνθηκες αδικιας?

αν ηταν αντιθετα τα πραγματα θα ελεγες τα ιδια? εγω παντως θα ελεγα τα ιδια. εσυ αμφιβαλλω ;)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #758 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:55:51 μμ »
Στo πρωτάθλημα που πήγατε να πάρετε στα χαρτιά, δεν έπρεπε καν να συμμετέχετε. Ακόμη όμως κι έτσι, δεν έχω θέμα να πω ότι έπρεπε να το πάρει η ΑΕΚ. Όπως αργότερα και το κύπελλο ο Αστέρας. Δεν έχω δει όμως κανέναν να λέει τι έπρεπε να πάρω εγώ που δεν το πήρα...

Άρα συμφωνούμε οτι μπορούσε να γινει βάσει νόμου,αλλο αν δεν ήταν σωστο απο ηθικής πλευράς.


Πες μου τωρα τι θεωρείς οτι έπρεπε να εχεις παρει που δεν πήρες,( μη μου πεις κανενα γκομενακι  :dielaughing: ) για να σου πω κι εγω.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #759 στις: Μάρτιος 08, 2015, 04:56:41 μμ »
Στo πρωτάθλημα που πήγατε να πάρετε στα χαρτιά, δεν έπρεπε καν να συμμετέχετε. Ακόμη όμως κι έτσι, δεν έχω θέμα να πω ότι έπρεπε να το πάρει η ΑΕΚ. Όπως αργότερα και το κύπελλο ο Αστέρας. Δεν έχω δει όμως κανέναν να λέει τι έπρεπε να πάρω εγώ που δεν το πήρα...

+πολλα

προσωπικα ημουν αντιθετος τοτε.

βεβαια μετα τα οσα εχουν γινει εκτοτε και επειδη μερικοι εχουν κοντη οραση και βλεπουν πχ μονο ποδοσφαιρο και οχι μπασκετ, εχω αλλαξει αποψη. καλως επραξε τοτε ο πρακτωρας και πατερουλης ολων των απανταχου γαβρων και οχι μονο :lol:
Γαυρος οπαδος....