Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778700 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #700 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:33:59 μμ »
Προφανώς συμβαδίζει με την μεγάλη ιστορία της ΑΕΚ, η άποψη ότι πρέπει να αγωνιστεί ο μεθαυριανός αντίπαλός της σε τέτοιο γήπεδο...όλο και κάποιο ποδάρι γαύρου θα σπάσει ε?

Μετά την αποχή λόγω της διακοπής του πρωταθλήματος, μόνο ο Ολυμπιακός δικαιούται να γκρινιάζει γιατί η ομάδα θα είναι εκτός ρυθμού.
Όμως αντί αυτού ανακαλύπτονται κι εδώ συνωμοσίες...πόσο αναμενόμενο ατη χώρα της φαιδράς πορτοκαλέας...


















 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
ειμαι βεβαιος οτι και συ γελας με αυτα που υποστηριζεις ρε Γιαννη!!!!

Απο τον πρωτο αγωνα και μετα εχει αλλαξει ακομα και η φορα των δεικτων των ρολογιων για να κανετε κουρα,θα γιορτασουμε Πασχα μαζι με Χριστουγεννα για να μην υπαρξει προβλημα για τον επαναληπτικο και συ  ,αλλα λογια να αγαπιομαστε; :lol: :jg: :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #701 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:35:19 μμ »

Απευθυνομαι στους φιλους μου ολυμπιακους:

Ρε παιδια,ας διακοπει το φετινο πρωταθλημα( να σας δοθει ο τιτλος βεβαια  =D> \:D/ ) και κανουμε τον αγωνα κυπελου του χρονου να προλαβετε να κοιμηθειτε λιγακι και να ειστε φρεσκοι!!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

το μεγαλυτερο ρδελομπου που ειδαμε ποτε

http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/tzelepis-den-mporouse-na-ginei-agwnas-se-auto-to-xwrafi/2988170


να μια ομαδα με κατανοηση,αντικειμενικοτητα,αυτογνωσια,πως να μην μενεις Α εθνικη με τοσα προσοντα,οπως παρομοια προσοντα εχει το ψαροχωρι,η παραλια και αλλα μεγαθήρια που είναι στην SL,αξιος ο μισθος σου προεδραρα,αν ηταν άλλη ομαδα θα παρακαλαγες να παιξεις μπας κοψεις κανενα βαθμο,ουστ από δω καραγκιοζακια


τωρα είναι τυχαιο που αυτος,ο καραπαπαρας κι ο φαταουλ εχουν την ιδια φατσα;


 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
ειμαι βεβαιος οτι και συ γελας με αυτα που υποστηριζεις ρε Γιαννη!!!!

Απο τον πρωτο αγωνα και μετα εχει αλλαξει ακομα και η φορα των δεικτων των ρολογιων για να κανετε κουρα,θα γιορτασουμε Πασχα μαζι με Χριστουγεννα για να μην υπαρξει προβλημα για τον επαναληπτικο και συ  ,αλλα λογια να αγαπιομαστε; :lol: :jg: :lol: :jg:


Σοβαροί άνθρωποι, καλοί και ξηγημένοι ως χαρακτήρες και φτάνουν σε τέτοια συμπεράσματα...ε δεν είναι να απορεί κανείς για τα χουλιγκάνια...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #702 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:39:09 μμ »
Σοβαροί άνθρωποι, καλοί και ξηγημένοι ως χαρακτήρες και φτάνουν σε τέτοια συμπεράσματα...ε δεν είναι να απορεί κανείς για τα χουλιγκάνια...

ενω τα δικα σου συμπερασματα,που συμβαδιζουν με του εναρετου Καραπαπα, ειναι σωστα!!!!! :shocked:
Ε.!!! αυτο και αν ειναι για γελιο :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Μπραβο ρε Γιαννη,μ εκανες και γελασα :smt023

Υ.Γ Παμε να πιουμε καμμια μπυρα να δουμε το παιχνιδι παρεουλα και να γελασουμε λιγο;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #703 στις: Μάρτιος 07, 2015, 10:54:57 μμ »
Σοβαροί άνθρωποι, καλοί και ξηγημένοι ως χαρακτήρες και φτάνουν σε τέτοια συμπεράσματα...ε δεν είναι να απορεί κανείς για τα χουλιγκάνια...


+1 

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #704 στις: Μάρτιος 07, 2015, 11:02:55 μμ »
Σοβαροί άνθρωποι, καλοί και ξηγημένοι ως χαρακτήρες και φτάνουν σε τέτοια συμπεράσματα...ε δεν είναι να απορεί κανείς για τα χουλιγκάνια...

παρτο λιγο αλλιως τωρα,πες λοιπον <αφου αυτές οι κακογουστες κινούμενες καντινες χοληστερίνης,εφτασαν σε σημειο να κανουν σοβαρους,καλους και ξηγημένους ανθρώπους στο παρα πεντε χουλιγκανια,μαλλον κατι στραβο γινεται>,αλλα εισαι μεσα στο κουτι Γιαννακη μου,για να δεις σωστα πρεπει να δεις εξω από το κουτι.
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #705 στις: Μάρτιος 07, 2015, 11:09:02 μμ »

+1

ενα-ενα τα γαβρακια εμφανιζονται,σε κοινη γραμμη :lol: :jg:
υπαρχουν και αλλα,τα αναμενουμε ;)

Και για να μην ξεχνιομαστε

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ   (αλλα μην φοβαστε τοσο,ειμαστε ακομα ομαδα β εθνικης, τι θα κανετε του χρονου; :noidea:. θα παιρνετε πριν τα παιχνιδια μας ρεπο κανενα τριμηνο;  :dielaughing: )
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #706 στις: Μάρτιος 08, 2015, 10:22:53 πμ »
Αναβολη και ματαιωση του αγωνα του ολυμπιακου με τον πανθρακικο!!!

«Ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με το άρθρο 21 παρ. 1 (α) του Κ.Α.Π., κατόπιν της προ ολίγου αναβολής του αγώνα "Πανθρακικός - Ολυμπιακός" και αφού ελήφθη υπόψη η τεχνική έκθεση της εταιρείας συντήρησης του αγωνιστικού χώρου που κατηγορηματικά αποκλείει τη διεξαγωγή του αγώνα όχι μόνο για την επόμενη ημέρα, αλλά για μακρότερο χρονικό διάστημα (ακόμη και για την περίπτωση που βελτιωθούν άρδην οι επικρατούσες καιρικές συνθήκες), ο εν λόγω αγώνας δε θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή, την ίδια ώρα, αλλά θα οριστεί εκ νέου από τη διοργανώτρια αρχή», αναφέρεται στο επίσημο σάιτ της διοργανώτριας αρχής.


Απευθυνομαι στους φιλους μου ολυμπιακους:

Ρε παιδια,ας διακοπει το φετινο πρωταθλημα( να σας δοθει ο τιτλος βεβαια  =D&gt; \:D/ ) και κανουμε τον αγωνα κυπελου του χρονου να προλαβετε να κοιμηθειτε λιγακι και να ειστε φρεσκοι!!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

με 15 μερες απραξιας ερχεται να παιξει ο Ολυμπιακος στο ΟΑΚΑ και διαμαρτυρεστε παλι :lol:

αντι να ξερετε οτι αυτο σας συμφερει παλι φωναζετε :lol:

οσο για την κοινη γραμμη, τουλαχιστον σπυρο μου αυτα που λεμε ειναι κοινη λογικη και οχι γραμμη δοσμενη ;)

εσυ τι λες οτι συμφερει τον Ολυμπιακο δηλαδη?

οσο για την αναβολη του πρωταθληματος, δεν ειδα κανα αεκτση η' παοκτση να κοπτεται για το οτι κακως εγινε αναβολη και ο ΠΑΟ θα εκτισει την ποινη του τη στιγμη που ΟΛΕΣ οι ομαδες που δεν εκαναν τιποτε επιβαλλεται να παιξουν κεκλεισμενων εξαιτιας επεισοδιων που εκανε ο ΠΑΟ!

επισης παλι για την αναβολη, δεν ειδα κανεναν απο σας να αναφερει οτι ενω γινονται κεκλεισμενων μεχρι νεοτερας οι αγωνες της σουπερ λιγκας, εγιναν με ΚΟΣΜΟ τα παιχνιδια του Κυπελλου, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να παιξει η ΑΕΚ με κοσμο στο ΟΑΚΑ με τον Ολυμπιακο. Λες και τα επεισοδια ειναι πιθανα να γινουν στο Βεροια-Εργοτελης και οχι στο ΑΕΚ-Ολυμπιακος.

ΑΝ τα δυο παραπανω τα ειχε κανει ο Ολυμπιακος τοτε θα επεφτε η κυβερνηση ακομη και αν ο Βαρουφακης εχεζε ευρω για να ξεπληρωσουμε τα δανεια :p

βασικα, ολοι σας πρεπει να ψηφισατε και ΣΥΡΙΖΑ. Τοσο κρεας να εχει βαφτιστει ψαρι μονο ετσι δικαιολογειται.

Και ευνοημενοι τερμα και διαμαρτυρομενοι δεν πρεπει να εχει ξαναγινει. :lol:
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #707 στις: Μάρτιος 08, 2015, 10:27:25 πμ »
Παιδιά έχετε δίκιο!!! Τελικά υπάρχει ειδικός εξοπλισμός για τέτοιες περιπτώσεις!!! Και μάλιστα σε όλα τα χρώματα για να είναι σετάκι με τις φανέλες και τα σορτσάκια!!!Συντάσσομαι λοιπόν κι εγώ στις γραμμές της κλάψομιζέριας και απαιτώ από την διοίκηση να φορέσουν τα παρακάτω γαλοτσονάικι οι παίχτες μας. Τσόρι, Ρομπέρτο, Αφελάι και λοιποί τα παπουτσάκια σας και στην πισίνα γρήγορα!!! Για τον γερογιάν και τον ντα'ι'ρέκτορ ρε γαμώτο!!!




Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #708 στις: Μάρτιος 08, 2015, 10:27:46 πμ »
Eγω χαριζω 2-3 γκολακια στα αεκακια.
 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Μητσαρα μην τσιμπας.
Εγω είμαι εξω από το `κουτι`.
Παντως ένα είναι σιγουρο.
Ειτε χασετε,ειτε κερδισετε παλι το ιδιο πραγμα θα λετε:
ειμαστε ομαδα β`εθνικης
 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Περα απ`την πλακα,δεν με ενδιαφερει καθολου να δω το παιχνιδι,μονο αν κανονισετε κατι,θα ερθω πιο πολύ για παρεα.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #709 στις: Μάρτιος 08, 2015, 10:32:30 πμ »
παρτο λιγο αλλιως τωρα,πες λοιπον <αφου αυτές οι κακογουστες κινούμενες καντινες χοληστερίνης,εφτασαν σε σημειο να κανουν σοβαρους,καλους και ξηγημένους ανθρώπους στο παρα πεντε χουλιγκανια,μαλλον κατι στραβο γινεται>,αλλα εισαι μεσα στο κουτι Γιαννακη μου,για να δεις σωστα πρεπει να δεις εξω από το κουτι.

ολοι μεσα σε κουτακια ειναι. και εσυ και εγω και ολοι. δεν υπαρχει αντικειμενικη αποψη και οποιος υποστηριζει οτι οσα λεει ειναι αντικειμενικα, απλα ψευδεται.

χουλιγκανος οπως και ρατσιστης οπως και φασιστας οπως  και τα παντα δεν γινεσαι επειδη καποιος σε εξαναγκαζει να γινεις. γινεσαι επειδη το εχεις μεσα σου και λογω 'καλων' συνθηκων το εκρυβες.


Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #710 στις: Μάρτιος 08, 2015, 11:53:16 πμ »
με 15 μερες απραξιας ερχεται να παιξει ο Ολυμπιακος στο ΟΑΚΑ και διαμαρτυρεστε παλι :lol:

αντι να ξερετε οτι αυτο σας συμφερει παλι φωναζετε :lol:

οσο για την κοινη γραμμη, τουλαχιστον σπυρο μου αυτα που λεμε ειναι κοινη λογικη και οχι γραμμη δοσμενη ;)

εσυ τι λες οτι συμφερει τον Ολυμπιακο δηλαδη?

οσο για την αναβολη του πρωταθληματος, δεν ειδα κανα αεκτση η' παοκτση να κοπτεται για το οτι κακως εγινε αναβολη και ο ΠΑΟ θα εκτισει την ποινη του τη στιγμη που ΟΛΕΣ οι ομαδες που δεν εκαναν τιποτε επιβαλλεται να παιξουν κεκλεισμενων εξαιτιας επεισοδιων που εκανε ο ΠΑΟ!

επισης παλι για την αναβολη, δεν ειδα κανεναν απο σας να αναφερει οτι ενω γινονται κεκλεισμενων μεχρι νεοτερας οι αγωνες της σουπερ λιγκας, εγιναν με ΚΟΣΜΟ τα παιχνιδια του Κυπελλου, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να παιξει η ΑΕΚ με κοσμο στο ΟΑΚΑ με τον Ολυμπιακο. Λες και τα επεισοδια ειναι πιθανα να γινουν στο Βεροια-Εργοτελης και οχι στο ΑΕΚ-Ολυμπιακος.

ΑΝ τα δυο παραπανω τα ειχε κανει ο Ολυμπιακος τοτε θα επεφτε η κυβερνηση ακομη και αν ο Βαρουφακης εχεζε ευρω για να ξεπληρωσουμε τα δανεια :p

βασικα, ολοι σας πρεπει να ψηφισατε και ΣΥΡΙΖΑ. Τοσο κρεας να εχει βαφτιστει ψαρι μονο ετσι δικαιολογειται.

Και ευνοημενοι τερμα και διαμαρτυρομενοι δεν πρεπει να εχει ξαναγινει. :lol:

Το πιο χιουμοριστικό κείμενο που εχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό,νασαι καλα Θοδωρη μου ,είχα μεγαλο διαστημα να γελάσω με τη ψυχή μου και τόσο!!'

Ειδικα ο επίλογος....απλά κορυφαίος!!!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #711 στις: Μάρτιος 08, 2015, 11:58:25 πμ »
Βγάλτε τα ρε σεις και γρήγορα μαλιστα!!!'





Υ.Γ εκτος,του Χρήστου,που βλέπει και κανενα αλλο χρωματακι :lol: :jg: :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #712 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:20:48 μμ »
Μόνο στην Ελλάδα θα υπήρχε συζήτηση για τον αν θα έπρεπε να γίνει αγώνας εδώ...ζήτω η τρέλα!!!






Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #713 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:22:53 μμ »
Το πιο χιουμοριστικό κείμενο που εχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό,νασαι καλα Θοδωρη μου ,είχα μεγαλο διαστημα να γελάσω με τη ψυχή μου και τόσο!!'

Ειδικα ο επίλογος....απλά κορυφαίος!!!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

για την ταμπακερα φυσικα σε οσα εγραψα δεν ειδα απαντηση :lol:

αναμενομενο φυσικα.

πες μου γιατι παιζεται με κοσμο το κυπελλο?

εχεις απαντηση?

εγω εχω κοκκινα γυαλια. πες μου εσυ αν αυτο ειναι σωστο, αν το ποδοσφαιρο ειναι αλλο, αν ειχε γινει για Ολυμπιακο τι θα λεγατε.

αναμενω μια απαντηση, μη χιουμοριστικη. εγω ειμαι φυσικα ο χιουμοριστας εδω, o διασκεδαστης των αλλων, οποτε απο τους σοβαρους περιμενω σοβαρες απαντησεις. ;)

θεωρω οτι τοσο η αναβολη του ματς που φερνει τον Ολυμπιακο με 15 μερες απραξιας οσο και η μη κεκλεισμενων διεξαγωγη του κυπελλου ευνοει την ΑΕΚ στις μεταξυ μας αναμετρησεις και αν ειχε γινει αναποδα θα ειχαν σκυλιασει οι δηθεν ταγοι του ποδοσφαιρου.

απαντηση υπαρχει?

υγ. να μιλαει η ΑΕΚ για ευνοια, η ΑΕΚ του Μελισσανιδη, του Ψωμιαδη και των τοσων που εκλεψαν και εφαγαν οτι υπαρχει δεν ειναι καν χιουμοριστικο. να μιλαει η ΑΕΚ που το κρατος δεν παρεστη καν στη δικη για τα χρεη της, ετσι ωστε να χαριστουν, που μετα σκοπιμως την ριξανε στη γ εθνικη για να ξαναχαριστουν. που ο Κρανιδιωτης και ο Λαζαριδης δωσανε τον ΟΠΑΠ στο Μελισσανιδη και τον αθωωσανε με βουλευμα για τις κατηγοριες λαθρεμποριας σε βαθμο κακουργηματος, οπως κανανε στο παρελθον και με τον Κοκκαλη αλλοι, ειναι το πραγματικα αστειο στην Ελλαδα.

Καλο θα ηταν να μην υπαρχει υποκρισια. Καλο θα ηταν να μην λετε 'ερχομαστε'. Μπορειτε να λετε 'θελω να γινω χαλιφης στη θεση του χαλιφη'. Εγω θα το εκτιμουσα
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 08, 2015, 12:28:54 μμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #714 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:25:32 μμ »

Το πιο χιουμοριστικό κείμενο που εχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό,νασαι καλα Θοδωρη μου ,είχα μεγαλο διαστημα να γελάσω με τη ψυχή μου και τόσο!!'

Ειδικα ο επίλογος....απλά κορυφαίος!!!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Σπύρο,  ο Θοδωρής στα εξηγεί ωραία και καμία απάντηση δεν του δίνεις, παρά μόνο γελάς.

Η αλήθεια ειναι οτι το μόνο χιουμοριστικό κείμενο ειναι το δικό σου, που ξεκίνησε τις απαντήσεις.

Για την φωτογραφία ενός ποδιού που έχει μπει ολόκληρο μέσα στον υγρό τάφο καμία κουβέντα!!!

Αν εμείς φοράμε κόκκινα γυαλιά, εσύ φοράς κίτρινο παραμορφωτικό φακό.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #715 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:30:15 μμ »
Μόνο στην Ελλάδα θα υπήρχε συζήτηση για τον αν θα έπρεπε να γίνει αγώνας εδώ...ζήτω η τρέλα!!!





Η συζητηση δεν ειναι για το αν θα επρεπε να γινει αγωνας σ αυτο το γηπεδο ρε Γιαννη.
Νομιζα οτι το ελεγες για πλακα,σοβαροι να ειμαστε.Και βεβαια δεν μπορει να γινει παιχνιδι και βεβαια δεν ειναι δυνατον να κινδυνευει η υγεια των παικτων!!
Αυτο ειναι προφανες και δεν το συζηταει κανενας.
Το περιεργο ειναι οτι αντι να περιμενουν και τη σημερινη μερα,οπως οριζει ο ΚΑΠ,να δουν τον αγωνιστικο χωρο και να αποφασισουν την ματαιωση η τη διεξαγωγη του αγωνα,οπως εχει συμβει σε ολες τις περιπτωσεις μεχρι σημερα, αιφνης εμφανιστηκε μια εκθεση του λουλουδα του γηπεδου που επιβαλλει απο χθες τη ματαιωση του!!
Πολυ γελιο,αλλα για τον καρτεο ετσι ευνοειται η ΑΕΚ :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #716 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:35:59 μμ »
φυσικα και ευνοειται η ΑΕΚ και στο εξηγησα

εσυ μπορεις να μου εξηγησεις που αδικειται?

γνωριζεις οτι ο Πανθρακικος ζητησε να αναβληθει τελειως το ματς γιατι περιμενει εσοδα και θα παιξει με κοσμο το ματς μαζι μας οποτε οριστει? ξερεις τι παει να πει 100χιλ ευρω μινιμουμ εσοδα για τον Πανθρακικο? ποσο σημαντικο ειναι να παιξει το ματς με κοσμο για μια τετοια ομαδα?

γνωριζει κανεις οτι το αρδευτικο του γηπεδου δεν δουλευει ολη τη χρονια και τα νερα που εχει δεν φευγουν με τιποτε και αυτο ηταν το τεχνικο πατημα που χρησιμοποιησε ο Πανθρακικος για να πετυχει την αναβολη που θελει για να εχει εσοδα, με βεβαιωση της εταιρειας που συντηρει το γηπεδο?

ο Ολυμπιακος τι ειχε να κερδισει απο αυτο. αντι να γυρισει αυριο το βραδυ γυρισε σημερα το πρωι. Μιλαμε για τρελλο οφελος.

γελανε και οι πετρες με αυτα που γραφετε.



παμε στο ματς με την ΑΕΚ με 15 μερες αδρανεια, με το κυπελλο να παιζεται με κοσμο ενω το πρωταθλημα εχει τα βεροια-εργοτελης και τα ρεστα κεκλεισμενων και μιλατε κιολας!?!?!

ενταξει πειτε και αλλα, αλλα βασικα σκεφτειτε πρωτα και μην αναπαραγαγουμε εδω μεσα οτι γραφει ο δικεφαλος, η πρασινη, ο πρωταθλητης. δε λεει.

μεγαλα παιδια ειμαστε
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #717 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:44:46 μμ »
Μετα την επανεμφανιση λοιπον του ολυμπιακου λομπυ και την απαιτηση να απαντησω στα αυτονοητα,ας το κανω για να μη χαλασω τη διαθεση των φιλων μου.


Η αλήθεια ειναι οτι το μόνο χιουμοριστικό κείμενο ειναι το δικό σου, που ξεκίνησε τις απαντήσεις.

Για την φωτογραφία ενός ποδιού που έχει μπει ολόκληρο μέσα στον υγρό τάφο καμία κουβέντα!!!


Απαντησα ακριβως παραπανω στον Γιαννη γι αυτο,δεν ειχα δει το κειμενο σου.
Καλυφθηκες απο την απαντηση μου η θελεις περαιτερω διευκρινησεις; Νομιζω οτι τα εγραψα αρκετα απλα και κατανοητα!!

με 15 μερες απραξιας ερχεται να παιξει ο Ολυμπιακος στο ΟΑΚΑ και διαμαρτυρεστε παλι :lol:

αντι να ξερετε οτι αυτο σας συμφερει παλι φωναζετε :lol:

οσο για την κοινη γραμμη, τουλαχιστον σπυρο μου αυτα που λεμε ειναι κοινη λογικη και οχι γραμμη δοσμενη ;)

εσυ τι λες οτι συμφερει τον Ολυμπιακο δηλαδη?

οσο για την αναβολη του πρωταθληματος, δεν ειδα κανα αεκτση η' παοκτση να κοπτεται για το οτι κακως εγινε αναβολη και ο ΠΑΟ θα εκτισει την ποινη του τη στιγμη που ΟΛΕΣ οι ομαδες που δεν εκαναν τιποτε επιβαλλεται να παιξουν κεκλεισμενων εξαιτιας επεισοδιων που εκανε ο ΠΑΟ!

επισης παλι για την αναβολη, δεν ειδα κανεναν απο σας να αναφερει οτι ενω γινονται κεκλεισμενων μεχρι νεοτερας οι αγωνες της σουπερ λιγκας, εγιναν με ΚΟΣΜΟ τα παιχνιδια του Κυπελλου, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να παιξει η ΑΕΚ με κοσμο στο ΟΑΚΑ με τον Ολυμπιακο. Λες και τα επεισοδια ειναι πιθανα να γινουν στο Βεροια-Εργοτελης και οχι στο ΑΕΚ-Ολυμπιακος.

ΑΝ τα δυο παραπανω τα ειχε κανει ο Ολυμπιακος τοτε θα επεφτε η κυβερνηση ακομη και αν ο Βαρουφακης εχεζε ευρω για να ξεπληρωσουμε τα δανεια :p

βασικα, ολοι σας πρεπει να ψηφισατε και ΣΥΡΙΖΑ. Τοσο κρεας να εχει βαφτιστει ψαρι μονο ετσι δικαιολογειται.

Και ευνοημενοι τερμα και διαμαρτυρομενοι δεν πρεπει να εχει ξαναγινει. :lol:

Για το μονο που θα μπορουσα να δωσω μια απαντηση,δηλ.κατ εσε και τον Πανο για την ταμπακερα,ειναι το γιατι παιζει με φιλαθλους η ΑΕΚ,ετσι δεν ειναι;
Γιατι για το γεγονος οτι ερχεστε με 15μερη απραξια ,ειναι δικη σας αποκλειστικα επιλογη και μαγειρεμα.Εσεις θελατε ξεκουραση και αλλαξε ολο το προγραμμα,μεχρι και των σχολειων!!! :lol:
Επισης γιατι να κοπτομαι για τον παναθηναικο και τον ΠΑΟΚ,θα προτιμουσα βεβαια να μη γινουν καθολου οι αγωνες και οχι κεκλεισμενων των θυρων.
Τωρα για τη ρεβανς στο ΟΑΚΑ και τον κοσμο.
Κατ αρχην,οπως γνωριζεις ειναι διαφορετικες διοργανωσεις και απο διαφορετικες αρχες.Αν θελεις την προσωπικη μου γνωμη,θα ηθελα ισονομια,η οποια δεν θα υπηρχε αν η ΑΕΚ επαιζε στο Φαληρο μπροστα σε κοσμο και ο ολυμπιακος στο αδειο ΟΑΚΑ.Και αυτο θα επρεπε να ηθελε καθε σωστος φιλαθλος.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #718 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:49:14 μμ »
φυσικα και ευνοειται η ΑΕΚ και στο εξηγησα

εσυ μπορεις να μου εξηγησεις που αδικειται?

γνωριζεις οτι ο Πανθρακικος ζητησε να αναβληθει τελειως το ματς γιατι περιμενει εσοδα και θα παιξει με κοσμο το ματς μαζι μας οποτε οριστει? ξερεις τι παει να πει 100χιλ ευρω μινιμουμ εσοδα για τον Πανθρακικο? ποσο σημαντικο ειναι να παιξει το ματς με κοσμο για μια τετοια ομαδα?

γνωριζει κανεις οτι το αρδευτικο του γηπεδου δεν δουλευει ολη τη χρονια και τα νερα που εχει δεν φευγουν με τιποτε και αυτο ηταν το τεχνικο πατημα που χρησιμοποιησε ο Πανθρακικος για να πετυχει την αναβολη που θελει για να εχει εσοδα, με βεβαιωση της εταιρειας που συντηρει το γηπεδο?

ο Ολυμπιακος τι ειχε να κερδισει απο αυτο. αντι να γυρισει αυριο το βραδυ γυρισε σημερα το πρωι. Μιλαμε για τρελλο οφελος.

γελανε και οι πετρες με αυτα που γραφετε.



παμε στο ματς με την ΑΕΚ με 15 μερες αδρανεια, με το κυπελλο να παιζεται με κοσμο ενω το πρωταθλημα εχει τα βεροια-εργοτελης και τα ρεστα κεκλεισμενων και μιλατε κιολας!?!?!

ενταξει πειτε και αλλα, αλλα βασικα σκεφτειτε πρωτα και μην αναπαραγαγουμε εδω μεσα οτι γραφει ο δικεφαλος, η πρασινη, ο πρωταθλητης. δε λεει.

μεγαλα παιδια ειμαστε


Παλι δεν σε προλαβα,αλλα το μονο που μπορω να συμπληρωσω ειναι οτι η μια επιπλεον μερα ειναι αρκετα σημαντικη,μην την υποτιμας.
Διοτι αν δεν ηταν,δεν θα γινοτανε ο κακος χαμος να παει μια μερα πιο πισω το παιχνιδι σας!!! ;)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #719 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:57:17 μμ »
γιατι θελαμε ξεκουραση και αλλαξε ολο το προγραμμα? σταματηστε να ενημερωνεστε θα προτεινα, μονομερως. υπηρχε ματς τη Δευτερα και ζητησατε να παει Κυριακη για να παιξουμε Τεταρτη το κυπελλο! Μιλαμε για θρασος τρελλο. Ζητησατε να αλλαξει προγραμμα τηλεοπτικο και αλλη διοργανωση επειδη ΕΤΣΙ!!!! Σας προταθηκε να παιχθει το ματς μεσημερι Πεμπτης.

εσεις θελατε να μην παιξετε την Πεμπτη 3 το μεσημερι για να εχετε μεσα περισσοτερο κοσμο. γιατι δεν δεχθηκατε αυτη την επιλογη? θα ειχαμε παιξει τωρα

δηλαδη δεν καταλαβα κατι, θελατε να αλλαξει το προγραμμα μιας αλλης διοργανωσης με το ετσι θελω και μετα βγαινετε και λετε οτι κακως μεταφερθηκε το μεταξυ μας ματς οταν απορριψατε και αλλη λυση που προταθηκε, για να βγειτε παλι αδικημενοι?

να το προσεξετε αυτο γιατι το να το παιζει κανεις αδικημενος μονιμα, μπορει να περασει στο dna και να γινει γονιδιακο :lol:

τη διακοπη του πρωταθληματος ο Ολυμπιακος δεν την ηθελε. υπηρξαν και δηλωσεις. αποδεδειγμενα διαφωνησε τη στιγμη που τη ζητησαν παο, παοκ και διαφοροι αλλοι, λες και οι αλλες διακοπες βοηθησαν.

την επανεναρξη του πρωταθληματος με κλειστες τις κερκιδες ποιος την ηθελε και γιατι την επεβαλλε? ποιον βολευει? αυτον που αντι να εκτισει την ποινη του μονος του την εκτιει με παρεα ολο το πρωταθλημα.

κατα τα αλλα θεωρω την απαντηση στο γιατι παιζει το κυπελλο με κοσμο, επετρεψε μου να σου πω, ξεκαθαρα υποκριτικη και αν ειχε γινει υπερ του Ολυμπιακου θα λεγατε αλλα. αυτο ειναι το θεμα. οτι δεν κοιτατε τα δικα σας οι περισσοτεροι και κοιτατε μονο των αλλων. σχετικα με την ΑΕΚ εγραψα και πολλα αλλα παραπανω. και αυτα στο πηγαδι πεσανε.

σου αποδεικνυω με στοιχεια και δεδομενα ορισμενα πραγματα και μου λες ρε σπυρο αλλα αντ'αλλων. Παμε με 15 μερες απραξιας, παιζουμε με αεκ με κοσμο λες και ειναι ποδοσφαιρο αλλης χωρας, ενω κεκκλεισμενων παιξανε χθες ματς της πλακας, ο παο εκτιει την ποινη του μαζι με ολη τη σουπερ λιγκα lol και για ολα φταιμε εμεις.

απο κει και περα no harm feelings. περισσοτερο με 'πειραξε' που ειπες οτι το 000 (και αρα και το 005) εχει painted dial παρα αυτα.

αυτα τα ανεμενα, αλλα με το painted dial του 000 you killed my feelings. ελεος ρε :lol:
Γαυρος οπαδος....