Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778687 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #400 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:31:53 μμ »
    Καλά κρασσσά μεγάλε, άλλ΄αντ΄΄ άλλων τα γραφόμενά σου κι επειδή και εγώ τρέφω μια απέχθεια σε βλάκες και κολλημένους προτιμώ να σταματήσω.

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

Εγω δεν αναφερόμουν σε σενα παντως ως κακό και βλάκα. Ξεκάθαρο. Αν το εκανα δεν θα σου απαντούσα καν. Λεω οτι δεν με ενοχλεί το αν καποιος ειναι οπαδός άλλης ομάδας για να τον αποκαλέσω καπως αυτοματως (μπουγατσοκατι, βαζελοδειξε κοκ). Και αυτο ισχύει και για οπαδούς της δικιας μου ομάδας. Γιατι απλα ο δικός μου Ολυμπιακος δεν ειναι ίδιος με ενός βλαμμενου χουλιγκανου. Ειναι άλλος

Και αναμενόμενο οτι την κανεις απο την κουβέντα γιατι προφανώς δε συμφέρει πια.

« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 27, 2014, 04:40:27 μμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #401 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:39:10 μμ »
Eχω επιλέξει να μη συμμετέχω στην κουβέντα γιατί το επίπεδο ήταν πολύ χαμηλό, ακόμα κι από μερικά μέλη που τα γνωρίζω και είναι φίλοι μου (giannisH, karteo, istar κ.α., ειδικά οι δύο τελευταίοι έχετε ξεπεράσει τους εαυτούς σας σε οπαδισμό).
Ομως διαβάζοντας το προτελευταίο ποστ του μπιπ-μπιπ κατάλαβα ότι όλη η κουβέντα δεν αφορά μόνο την μπάλα και την αντιπαράθεση ανάμεσα στους παοκτσήδες και τους ολυμπιακούς, αλλά κάτι γενικότερο.
Φίλε μπιπ-μπιπ θα σου το πω πολύ φιλικά: σε καμία περίπτωση δε σε χαρακτηρίζω από το ποστ σου, αλλά στα γραφόμενά σου κρύβεται κάτι βαθιά αντιδημοκρατικό. Κι όταν κάτι ειναι αντιδημοκρατικό, συγγενεύει συχνά με το φασισμό. Κι ο φασισμός της καθημερινότητάς μας είναι που δε μας αφήνει να ξεπεράσουμε το φασισμό γενικά. Και για να μην παρεξηγηθείς, σου λέω ότι κι εγώ παλεύω με τον φασισμό της καθημερινότητας.
Δικαιολογείς τη βία επειδή έχει δίκαια αίτια. Ποιός είσαι εσύ όμως, εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος, που αποφασίζεις αν κάτι είναι δίκαιο ή άδικο; Κι αν αποφάσιζα εγώ ότι το δίκιο είναι με το μέρος μου, θα είχα δίκιο να ασκήσω τη χειρότερη βία πάνω σου, μπροστά στα παιδιά σου; Η μόνο το δικό σου δίκαιο δικαιολογεί τη βία και όχι των άλλων;
Ετσι δεν πράττουν κι οι λεγόμενοι "αναρχικοί" - τρομάρα τους - των τζαμαριών; Αν υποθέσουμε ότι δεν είναι παρακρατικοί, δεν είναι η σκιά της εξουσίας, εκεί να δεις δίκαιο που έχουν. Τρεις άνθρωποι μέσα σε ένα κατάστημα τραπεζας έχασαν τη ζωή τους επειδή κάποιοι είχαν δίκιο.
Ακόμα και η επίσημη βία, η βία του κράτους, βλέπεις να είναι πάντα δικαιολογημένη; Εχει κάποιο αλάθητο το κράτος, που εκπροσωπείται ίσως από χειρότερους από μένα ή εσένα ανθρώπους, ωστε η βία του να δικαιολογείται πάντα;
Είναι η βασική μας διαφορά από τα ζώα: η λογική. Και την πετάμε στα σκουπίδια. Ας διαβάσετε όλοι με πνεύμα λογικής ό,τι έχετε γράψει τις τελευταίες βδομάδες και θα τρομάξετε με τους εαυτούς σας.

κοιτα βασικα εγω την περασμενη βδομαδα ειχα ξεφυγει και εκανα καμμια βδομαδα να γραψω, οποτε ναι συμφωνω μαζι σου.
αλλα δεν ειναι θεμα οπαδισμου οσο θεμα εγωισμου. εγω εκει το αναγω περισσοτερο για μενα. κατα τα αλλα, οσα εγραψα χθες και σημερα δε νομιζω οτι ειναι οπως τα λες βικτωρα. σιγουρα την περασμενη βδομαδα ειχα λαθος παντως.

αυτα. αντε ρε. καλοριζικο το κυπελλο και ...καλες ωρες να δειχνει :p
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #402 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:45:28 μμ »
     Με πολύ λίγα θα διαφωνήσω αλλά 1. Σίγουρα θα έχεις ακούσει για το κοινό περί δικαίου αίσθημα και 2. δεν βρίσκεις εξ΄ίσου φασιστική την υποχρέωσή σου να υπερασπιστείς τους παλιούς έναντι εμού? Δεν είσαι ο πρώτος, το ΄χω ξαναδεί το έργο. Ξέρεις, που πα ρε Καραμήτρο με 40 ποστ, που θα την πεις στον παλιό.

1. Το κοινό περί δικαίου αίσθημα είναι τόσο γενικό κι αόριστα όσο κι οι χρησμοί της Πυθίας. Όμως μη χάνεις την ουσία: και δικιο να έχεις, κανείς δε δικαιούται να ασκεί βία επειδή πιστεύει ότι έχει δίκιο. Ας αποσυνδέσουμε εντελώς την έννοια της βίας από την έννοια της δικαιοσύνης.

2. Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν ισχύει αυτό που λες. Αφενός δες τι έγραψα:

...ακόμα κι από μερικά μέλη που τα γνωρίζω και είναι φίλοι μου (giannisH, karteo, istar κ.α., ειδικά οι δύο τελευταίοι έχετε ξεπεράσει τους εαυτούς σας σε οπαδισμό).

κι αφετέρου αφορμή στάθηκε μια συγκεκριμένη άποψη που διατύπωσες.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #403 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:47:55 μμ »
κοιτα βασικα εγω την περασμενη βδομαδα ειχα ξεφυγει και εκανα καμμια βδομαδα να γραψω, οποτε ναι συμφωνω μαζι σου.
αλλα δεν ειναι θεμα οπαδισμου οσο θεμα εγωισμου. εγω εκει το αναγω περισσοτερο για μενα. κατα τα αλλα, οσα εγραψα χθες και σημερα δε νομιζω οτι ειναι οπως τα λες βικτωρα. σιγουρα την περασμενη βδομαδα ειχα λαθος παντως.

αυτα. αντε ρε. καλοριζικο το κυπελλο και ...καλες ωρες να δειχνει :p

Καλά, την περασμένη βδομάδα ήσουνα για τρίψιμο πτυχίου στη μούρη και τιμωρία να γράψεις στον πίνακα τόσες φορές όσα και τα ποστ σου "δεν είμαι 15χρονο".  :nutty:  :wallbash:

Οσο για το κύπελο, αφενός η μπάλα δε μου κάνει αίσθηση πια κι αφετέρου έφαγα τέτοιο ξενέρωμο με την 30άρα της Παρασκευής που δεν το χάρηκα καθόλου.

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #404 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:49:05 μμ »
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

Εγω δεν αναφερόμουν σε σενα παντως ως κακό και βλάκα. Ξεκάθαρο. Αν το εκανα δεν θα σου απαντούσα καν. Λεω οτι δεν με ενοχλεί το αν καποιος ειναι οπαδός άλλης ομάδας για να τον αποκαλέσω καπως. Και αυτο ισχύει και για οπαδούς της δικιας μου ομάδας. Γιατι απλα ο δικός μου Ολυμπιακος δεν ειναι ίδιος με ενός βλαμμενου χουλιγκανου. Ειναι άλλος

Και αναμενόμενο οτι την κανεις απο την κουβέντα γιατι προφανώς δε συμφέρει πια.
 

    Ούτε κι εγώ ενοούσα εσένα μιλώντας για βλάκες και κολλημένους. Αλλά αν δεν βαριέσε κάνε τον κόπο και διάβασε τα δυο νήματα απ΄την αρχή και θα καταλάβεις πολλά. Τι ακριβώς είναι αυτό που δε με συμφέρει? Οτι δεν έχω στη διάθεσή μου αρχείο για να δεχτείς αυτά που σου λεω για Σουρωτή και πέτσινα πέναλτυ που έχεις πάρει? Ε ναι, το ομολογώ είναι  πλέον ασύμφορο. Την κάνω. Κατατροπώθηκα. Πίσω ΠΑΟΚΑΡΑ.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #405 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:52:24 μμ »
 

    Ούτε κι εγώ ενοούσα εσένα μιλώντας για βλάκες και κολλημένους. Αλλά αν δεν βαριέσε κάνε τον κόπο και διάβασε τα δυο νήματα απ΄την αρχή και θα καταλάβεις πολλά. Τι ακριβώς είναι αυτό που δε με συμφέρει? Οτι δεν έχω στη διάθεσή μου αρχείο για να δεχτείς αυτά που σου λεω για Σουρωτή και πέτσινα πέναλτυ που έχεις πάρει? Ε ναι, το ομολογώ είναι  πλέον ασύμφορο. Την κάνω. Κατατροπώθηκα. Πίσω ΠΑΟΚΑΡΑ.

οτι λες οτι να'ναι βασικα για να αποφυγεις να παραδεχθεις οτι δικοι σας ηλιθιοι κανανε χειροτερα στη Σουρωτη και οτι δεν ηταν πεναλτι αυτο το κουιζακι που εκανες. ασχετα απο το αν εχουμε παρει εμεις η' οχι αυτο δεν ηταν πεναλτι.

οποτε εκανες απλα ενα κουιζ για να δημιουργησεις εντυπωσεις, ενω ηξερες οτι γραφεις πραγματα που δε στεκουν και οτι εχετε κανει χειροτερα.

οποτε ναι. φυσικα και κανεις πισω. απο επιλογη εδω και μερες δεν ηθελα να απαντησω στο κουιζ και δεν θα το εκανα αν δεν το ζητουσες επιδεικτικα. και τωρα που δεν εχεις τι να πεις, δεν το σβηνεις καλυτερα το κουιζ ?
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #406 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:53:50 μμ »
    Πάντως το να πάρω και μαθήματα δημοκρατίας απο άτομο που απορρίπτει το αίσθημα περι δικαίου που είναι κοινό
ειλικρινά δεν το περίμενα. Πίσω στη μοναρχία και άλλος ένας λόγος να υποχωρήσω.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #407 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:54:52 μμ »
Καλά, την περασμένη βδομάδα ήσουνα για τρίψιμο πτυχίου στη μούρη και τιμωρία να γράψεις στον πίνακα τόσες φορές όσα και τα ποστ σου "δεν είμαι 15χρονο".  :nutty:  :wallbash:

Οσο για το κύπελο, αφενός η μπάλα δε μου κάνει αίσθηση πια κι αφετέρου έφαγα τέτοιο ξενέρωμο με την 30άρα της Παρασκευής που δεν το χάρηκα καθόλου.

μου αρεσει οταν εισαι τοσο brutal :p

ενταξει, την παρασκευη ηταν βαρια ηττα. το κυπελλο ομως ειναι σημαντικο για το φετινο παο. δειχνει οτι εχει κανει σημαντικη δουλεια και αυτο πρεπει να το αναγνωριζει ο καθενας. βεβαια ειχε και το χρονο να δουλεψει. του εκανε καλο το οτι δεν ειχε ευρωπη. πραγματικα καλο γιατι ετσι ειχαν χρονο να δουλευουν, να προπονουνται, να κανει δοκιμες πιο ευκολα ο Αναστασιου, να μην εχει τραυματισμους και κοπωση.

η επομενη χρονια, με ομιλους ΤΛ (για μενα ειναι δεδομενο οτι ο ΠΑΟ θα βγει 2ος) θα εχει περισσοτερη πιεση
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #408 στις: Απρίλιος 27, 2014, 05:01:44 μμ »
 απο επιλογη εδω και μερες δεν ηθελα να απαντησω στο κουιζ και δεν θα το εκανα αν δεν το ζητουσες επιδεικτικα.


       Μεγαλοψυχία πραγματικά.
       Και το κουίζ και οτιδήποτε άλλο κριθεί ακατάλληλο μπορεί να το διαγράψει αβάδιστα και αβασάνιστα αυτός που ενοχλήθηκε και έσβησε ποστ που περιείχε τη λέξη ΄΄ροχάλα΄΄. Άκουσον, άκουσον. Ροχάλα? Μα ροχάλα ? Ελεύθερα επιτρέπονται εκφράσεις όπως Βούλγαροι, μπουγατσόμαγκες , μαλαματινάκηδες και άλλα ωραία αρκεί να διαθέτεις άνω των 1000 ποστ.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #409 στις: Απρίλιος 27, 2014, 05:05:12 μμ »
απο επιλογη εδω και μερες δεν ηθελα να απαντησω στο κουιζ και δεν θα το εκανα αν δεν το ζητουσες επιδεικτικα.


       Μεγαλοψυχία πραγματικά.
       Και το κουίζ και οτιδήποτε άλλο κριθεί ακατάλληλο μπορεί να το διαγράψει αβάδιστα και αβασάνιστα αυτός που ενοχλήθηκε και έσβησε ποστ που περιείχε τη λέξη ΄΄ροχάλα΄΄. Άκουσον, άκουσον. Ροχάλα? Μα ροχάλα ? Ελεύθερα επιτρέπονται εκφράσεις όπως Βούλγαροι, μπουγατσόμαγκες , μαλαματινάκηδες και άλλα ωραία αρκεί να διαθέτεις άνω των 1000 ποστ.

εγω τα εγραψα αυτα? η' παλι προπαγανδα οπως στο κουιζακι?

και δεν το εκανα απο μεγαλοψυχια φυσικα. δεν ειμαι τοσο καλος ανθρωπος.

απο σεβασμο στο χωρο που με φιλοξενει το εκανα για να μην δημιουργησω νεα κοντρα.

δεν μου δημιουργεις κανενα αισθημα μεγαλοψυχιας μιας και κατα βαση βιαζεις τη λογικη και προπαγανδιζεις χωρις να εχεις το σθενος να πεις ενα ναι καπου καναμε λαθος και εμεις οι παοκτσηδες.

εχεις γραψει τοσα ποστς και ενα 'καναμε λαθος' δεν εχει πατηθει στα πληκτρα σου.

τα συγχαρητηρια μου. πρεπει να ειναι υπεροχο να νιωθεις αλανθαστος και πως οτι κανεις ειναι απολυτως δικαιολογημενο. ρισπεκτ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #410 στις: Απρίλιος 27, 2014, 05:31:14 μμ »
απο επιλογη εδω και μερες δεν ηθελα να απαντησω στο κουιζ και δεν θα το εκανα αν δεν το ζητουσες επιδεικτικα.


       Μεγαλοψυχία πραγματικά.
       Και το κουίζ και οτιδήποτε άλλο κριθεί ακατάλληλο μπορεί να το διαγράψει αβάδιστα και αβασάνιστα αυτός που ενοχλήθηκε και έσβησε ποστ που περιείχε τη λέξη ΄΄ροχάλα΄΄. Άκουσον, άκουσον. Ροχάλα? Μα ροχάλα ? Ελεύθερα επιτρέπονται εκφράσεις όπως Βούλγαροι, μπουγατσόμαγκες , μαλαματινάκηδες και άλλα ωραία αρκεί να διαθέτεις άνω των 1000 ποστ.

   Μπιπ μπιπ αντί να λες ευχαριστώ που τόσες μέρες γράφεις άνετα κι ελεύθερα, παρότι κινείσαι στο όριο της ευπρέπειας, μας τη λες κιόλας? Το μπουγατσόμαγκες απευθυνόταν και απευθύνεται σε εκείνα τα ανθρωπάκια που το παίζουν αντράκια όταν είναι από 20.000 και πάνω. Δεν απευθυνόταν σε σένα, εκτός αν είσαι κι εσύ τέτοιος. Το Βούλγαροι σε τύπους που τραγουδάνε "τρέλα πουλάμε-βουλγάρικα μιλάμε" και που σηκώνουν βουλγάρικες σημαίες. Ήταν σαφέστατο αυτό όταν γράφτηκε το ποστ. Είσαι τέτοιος? Ελπίζω όχι, άρα και δεν θα έπρεπε να θιχτείς. Είμαι Μακεδόνας από τη μεριά της μάνας μου, το μισό μου σόι είναι Θεσ/νίκη και Μακεδονία γενικά, την αγαπάω τη Μακεδονία κι εκεί θα ήθελα να ζω. Γι'αυτό και δεν δέχομαι να την προσβάλουν και να τη μειώνουν κάτι κομπλεξικά ανθρωπάκια που καμμία σχέση δεν έχουν με τη λεβεντιά των ανθρώπων της Μακεδονίας.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #411 στις: Απρίλιος 27, 2014, 05:49:38 μμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/YqUjSa0MCRA" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YqUjSa0MCRA" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


 ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #412 στις: Απρίλιος 27, 2014, 06:35:02 μμ »





Το πρώτο βήμα για να επιστρέψει εκεί που ανήκει, έκανε κι επίσημα η ΑΕΚ! Και πού θα ήταν ιδανικότερο να το κάνει πέρα από τη… γειτονιά της;

Στην κατακίτρινη Ριζούπολη, η «Ένωση» καθάρισε με συνοπτικές διαδικασίες την Κηφισιά (2-0) και τελείωσε πρόωρα την υπόθεση-άνοδος στη Football League.

Τα γκολ των Τζανετόπουλου (17’) και Ντακόλ (36’) υπέγραψαν την άνετη επικράτηση της ομάδας του Δέλλα κι έκαναν μοναδικό μελανό σημείο τη συνέχεια της κατάρας των πέναλτι (ο Βραζιλιάνος έχασε το 9ο φετινό).

Όμορφη ατμόσφαιρα απ’ τους 8.000 φίλους των «κιτρινόμαυρων», που έστησαν ένα ακόμα πάρτι κι έκαναν ζέσταμα γι’ αυτά που ονειρεύονται προσεχώς… λίγα μέτρα πιο δίπλα.

EΛΑ ΜΩΡΗ  ΑΕΚΑΡΑ !!!!!!!!!

EDIT: Ε  ψιτ εσεις οι αποπανω!!να μην ξεχνιομαστε…

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ  :lol: :jg: :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #413 στις: Απρίλιος 27, 2014, 06:58:59 μμ »
     Ναι, λοιπόν  Γιάννη ευχαριστώ που μου επιτρέπεις δια να ομιλώ, παρ΄ότι κινούμε στα όρια της ευπρέπειας, που
κάποιοι άλλοι πολύ νωρίτερα τα ξεπέρασαν. Σίγουρα δεν το πρόσεξες.
     Γι αυτούς που λένε οτι δεν έχω αναφέρει λάθη δικών μας οπαδών , τι να πω? Και μετά σου λένε για προπαγάνδα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #414 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:00:12 μμ »
Σπύρο ποτε θα γίνει η φιέστα; Θα προηγηθεί και ο γύρος του θριάμβου με ανοικτό πούλμαν;

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #415 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:09:37 μμ »
Σπύρο ποτε θα γίνει η φιέστα; Θα προηγηθεί και ο γύρος του θριάμβου με ανοικτό πούλμαν;


ετοιμο ειναι, ευγενικη χορηγια του Σπυρου, αλλα σε κλειστο

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #416 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:20:36 μμ »
 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #417 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:34:38 μμ »
ετοιμο ειναι, ευγενικη χορηγια του Σπυρου, αλλα σε κλειστο




 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #418 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:39:42 μμ »
ετοιμο ειναι, ευγενικη χορηγια του Σπυρου, αλλα σε κλειστο



Έτοιμες και οι cheerleaders...σε οικονομικό πακέτο.


Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #419 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:40:14 μμ »
 :dielaughing: Kλαίω  :dielaughing:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης