Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778696 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #360 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:05:36 πμ »
 

    Τουμπεκί όλοι. Μιλάνε οι περσινοί θριαμβευτές


Α γειά σου...

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/Zt5GdBOVzbk" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Zt5GdBOVzbk" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #361 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:18:49 πμ »
Δημοσιεύσεις με ροχάλες κλπ θα διαγράφονται. Όμορφα πράγματα. Πλακίτσα σε κόσμια όρια ή σοβαρή κουβεντούλα με επιχειρήματα ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #362 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:19:58 πμ »

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #363 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:23:59 πμ »
   Αυτό θα πει δημοκρατικό φόρουμ πάντως. Σε πείραξε η λέξη ΄΄ροχάλα΄΄ και το διέγραψες αμμέσως. Όπα ρε μεγάλε !
Τέτοια ρεφλέξ? Να στο πω αλλοιώς λοιπόν. Σας φτύνουν-δεν ψιχαλίζει ρε!!!!!!
   Ξανασβήστο!   

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #364 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:30:19 πμ »
Από τον βάζελο έχασες αδελφέ, όχι από μένα. Ξεκόλλα.

Μαζί σου δεν έχω τίποτα, τι θα μπορούσα να έχω άλλωστε? Τα 2 πρωταθλήματα που έχεις τα είχα το '33 και τα 4 κύπελλα το '53. Πριν 80 και 60 χρόνια δηλαδή. Δεν σε βλέπω εκεί κάτω που είσαι. Δεν με απασχολείς.
Καλή αναμονή μέχρι το επόμενο ματς με τον Ολυμπιακό του χρόνου. Ξεκίνα να στοκάρεις μαλαματίνες από τώρα.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #365 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:38:09 πμ »
    Δε σε κατάλαβα ρε μεγάλε.Με ξέρεις και είσαι σίγουρος οτι τη βρίσκω με μαλαματίνες? Εγώ επειδή δε σε ξέρω οφείλω να σε ρωτήσω.
Εσύ με τι τη βρίσκεις ? Με μπάφους?  Όχι έ ??

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #366 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:39:40 πμ »
    Αργείς. Έπρεπε να το είχες ήδη διαγράψει και να με έχεις απειλήσει με αποβολή.

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #367 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:42:19 πμ »

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #368 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:44:37 πμ »
    Δε σε κατάλαβα ρε μεγάλε.Με ξέρεις και είσαι σίγουρος οτι τη βρίσκω με μαλαματίνες? Εγώ επειδή δε σε ξέρω οφείλω να σε ρωτήσω.
Εσύ με τι τη βρίσκεις ? Με μπάφους?  Όχι έ ??

Γράψε λάθος αδελφέ, από τα γραφόμενά σου νόμισα πως είσαι από εκείνους τους μπουγατσόμαγκες που πέταγαν φωτοβολίδες, κοτρώνια, μπουκάλια την περασμένη βδομάδα στους παίχτες του Ολυμπιακού. Αν κατάλαβα λάθος και θεωρείς κι εσύ ντροπή αυτό που έγινε στην Τούμπα, τότε το παίρνω πίσω. Για να σε βοηθήσω, εγώ πέρσι μετά τον τελικό του κυπέλλου, έγραψα δημόσια πως αν ο Μαρινάκης είναι σωστός, έπρεπε να ζητήσει να ξαναγίνει ο τελικός και πως τέτοιο κύπελλο εγώ δεν το θέλω. Εσύ?


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #369 στις: Απρίλιος 27, 2014, 12:53:34 πμ »
    Αργείς. Έπρεπε να το είχες ήδη διαγράψει και να με έχεις απειλήσει με αποβολή.

Ντάξει, μέτρια ρεφλέξ έχω, αν και πιθανότατα καλύτερα από του Γλύκου  :mg:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #370 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:02:56 πμ »
    Επειδή λοιπόν το πας καλά πλέον και άφησες κατά μέρος τα περί πόντων στο καλσόν και άλλες τέτοιες ειρωνίες θα σου πω το παρακάτω.
    Έχασα έναν τελικό, δίκαια, που επι 90 λεπτά ουδείς και σε καμμιά φάση ασχολήθηκε με τη διαιτησία. Πότε έγινε αυτό τελευταία φορά με την ομάδα σου?
    Και αν μη τι άλλο πρέπει να μου πεις κι ένα ευχαριστώ. Σε έκανα για πρώτη φορά να πανηγυρήσεις θρίαμβο του ΠΑΟ.
   

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #371 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:05:05 πμ »
   Και για τα ρεφλέξ σου άσε τις μετριοφροσύνες. Πολύ καλά και από του αποψινού Γλύκου μακράν

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #372 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:10:09 πμ »
Άσε βρε παιδί μου τη διαιτησία κατά μέρος, στο τέλος τέλος στη Τούμπα τον έσφαξαν τον Ολυμπιακό, αλλά δεν βγήκαμε να κλαφτούμε.

Δεν απάντησες όμως, πως χαρακτηρίζεις τα γεγονότα της Τούμπας? Ντροπή ή δικαιοσύνη?

Σιγά μην πανηγύρισα νίκη του βάζελου. Πλακίτσα κάνουμε.

Πόντους στο καλσόν εγώ δεν είπα πουθενά, τουλάχιστον σήμερα, εκτός αν γέρασα τόσο που ξεχνάω πια...





Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #373 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:18:52 πμ »
   Πω, πω τι πράγματα είναι αυτά. Μόνο στην Τούμπα γίνονται. Και σε ποιόν? Στον ΟΣΦΠ που δεν ξέρει από αυτά.
Στον Μίετσελ που αποχώρησε πριν τη λήξη. Αλλά που όταν έτρωγε ο συνάδελφός του Αναστασίου τα μπουκάλια στο κεφάλι στην εκκλησία στο Φάληρο δεν αποχώρησε αηδιασμένος. Τώρα περί Ριζούπολης και άλλα, δικαίως δεν ξέρει κάτι.
   Τα περί σφαγής απο τη διαιτησία στην Τούμπα κάνεις σίγουρα πλάκα. Παραδέξου το κάνεις πλάκα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #374 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:22:30 πμ »
Δεν απαντάς. Καληνύχτα, η συνέχεια αύριο.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος μπιπ - μπιπ

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #375 στις: Απρίλιος 27, 2014, 01:28:16 πμ »
   Καληνύχτα, αλλά ούτε κι από σένα πήρα απαντήσεις. Και είμαι σίγουρος οτι την απάντηση στο κουίζ - αυτό στο άλλο
νήμα - την ξέρεις. Έλα τώρα, την ξέρεις. Την ξέρεις αλλά δεν τη λες. Ξανά μανά καληνύχτα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #376 στις: Απρίλιος 27, 2014, 02:12:48 πμ »
   Λοιπόν μπιπ μπιπ άκου δυό κουβέντες και προσπάθησε να τις σκεφτείς λιγάκι. Αυτός που πέταξε στον Αναστασίου το μπουκάλι είναι ένα ζώο και μισό. Ένας δειλός, ένας αχρείος. Ομοίως κι αυτός που πέταξε την κοκα κόλα στον Μήτρογλου στη Λεωφόρο. Ζώο και μισό κι αυτός. Η μήπως Ο δεύτερος δικαιολογείται επειδή απέδωσε δικαιοσύνη? Μην ξεχνάς πως προηγήθηκε η Λεωφόρος. Θέλω να πω πως όσο δικαιολογούνται από εμάς τους φιλάθλους τέτοιες ενέργειες, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Και εν πάσει περιπτώσει μιλάμε για δύο άτομα μεμονωμένα. Αυτά που έγιναν στην τούμπα ήταν αίσχη από μεγάλο πλήθος, αλλά δυστυχώς και από τους παίχτες του Παοκ, πράγμα θλιβερό. Και συνεχίζετε κάποιοι να τα αθωώνετε. Δικαίωμά σας βέβαια, αλλά μην περιμένετε να πάτε μπροστά έτσι.




Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #377 στις: Απρίλιος 27, 2014, 04:05:41 πμ »
Πώς είπαμε το λένε το lose-lose situation στα πειραιώτικα?.. Τελικός ΠΑΟΚ-ΠΑΟ, σαν να λέμε χειρότερα δεν γίνεται, όταν όποιος και να κερδίσει εσύ έχεις πάρει ήδη ξύδι και καλό ταξίδι.
Και του χρόνου!!

Όταν ο ημιτελικός δίνει μεγαλύτερη χαρά από τον τελικό

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/_D1WjZV50Lo" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_D1WjZV50Lo" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


ποιος το @&*άει το κύπελλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 27, 2014, 04:39:14 πμ από Istar »
"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #378 στις: Απρίλιος 27, 2014, 07:20:32 πμ »
To ειπα και παραπανω,μια τιμωρια 5 ετων από τα ευρωπαικα κυπελλα μας χρειαζεται,οπως τοτε με τις αγγλικες ομαδες το 1985,για να βαλουμε μυαλο και συλληψεις στα γήπεδα βαρβατες.
Τι εκανες κυριε? Πεταξες πετρα? Πεταξες καπνογονο?
Αμεσως μεσα,δικαστηριο και φυλακη.
Για να δουμε μετα, πως όλα τα ψευτομαγκακια θα γινουν κοτουλες.
Και επιτελους σταματήστε να μιλατε σαν ηλιθιοι οπαδοι.
Καιρος να γινετε φίλαθλοι και να σεβεστε τον συνομιλητή σας,ακομα και μεσα στα πλαισια ενός φορουμ.

edit: στο θεμα των hooligans και της βιας στα γηπεδα η κυρια Θάτσερ το 1985 ειχε μεγαλα balls,καιρος λοιπον να παραδειγματιστουν οι αρμόδιοι απ`αυτην εστω και μετα από 29 χρονια.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 27, 2014, 07:57:13 πμ από chris5 »
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #379 στις: Απρίλιος 27, 2014, 09:05:14 πμ »
To ειπα και παραπανω,μια τιμωρια 5 ετων από τα ευρωπαικα κυπελλα μας χρειαζεται,οπως τοτε με τις αγγλικες ομαδες το 1985,για να βαλουμε μυαλο και συλληψεις στα γήπεδα βαρβατες.
Τι εκανες κυριε? Πεταξες πετρα? Πεταξες καπνογονο?
Αμεσως μεσα,δικαστηριο και φυλακη.
Για να δουμε μετα, πως όλα τα ψευτομαγκακια θα γινουν κοτουλες.
Και επιτελους σταματήστε να μιλατε σαν ηλιθιοι οπαδοι.
Καιρος να γινετε φίλαθλοι και να σεβεστε τον συνομιλητή σας,ακομα και μεσα στα πλαισια ενός φορουμ.

edit: στο θεμα των hooligans και της βιας στα γηπεδα η κυρια Θάτσερ το 1985 ειχε μεγαλα balls,καιρος λοιπον να παραδειγματιστουν οι αρμόδιοι απ`αυτην εστω και μετα από 29 χρονια.

;)