Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778455 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #200 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 03:32:07 μμ »
Μην περιμένεις απάντηση, κρύφτηκε η νυφίτσα στο λαγούμι της...

 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #201 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 04:24:13 μμ »
   
Γιάννη κι εσυ λοιπόν λες πως φταίει ΚΑΙ ο Ολυμπιακός έτσι δεν είναι;
Συμφωνούμε λοιπόν επι της αρχής!
Για να δούμε και πόσο αντικειμενικά βλέπεις:
Στα χρόνια για τα οποία συζητούμε υπάρχει ομάδα που ευνοήθηκε ΣΥΝΟΛΙΚΑ όσο ο Ολυμπιακός απο τα διαιτητικά "λάθη"; Εννοώ ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΑ αλλα και απο πλευράς ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

Φιλικά
Νίκος.


Sent from my iPhone

   Mα λογικό δεν είναι να φταίει και ο Ολυμπιακός? Είναι μέρος του ελληνικού ποδοσφαίρου και μάλιστα το μεγαλύτερο. Και λέω πως παρότι είναι ένα υγιές σωματείο, παρότι έχει προχωρήσει μπροστά από τους υπόλοιπους, θα μπορούσε να βοηθήσει πολύ περισσότερο. Πχ θα ήθελα πέρσι μετά τον τελικό του κυπέλλου, να βγει ο πρόεδρός μας και να πει ότι έγιναν σοβαρά διαιτητικά λάθη και πως ο Ολυμπιακός επιθυμεί να ξαναγίνει το παιχνίδι. Κι ας μην υπήρχε δυνατότητα να πραγματοποιηθεί αυτό για τυπικούς λόγους. Θα έδινε ένα άλλο στίγμα. Όμως αντίθετα βγήκε και έκανε άστοχες δηλώσεις που εκνεύρισαν πρώτα απ'όλους τους ίδιους τους φιλάθλους του Ολυμπιακού. Και έδωσαν παράλληλα και τροφή στους αντιπάλους, που πάλι άρχισαν τις ρητορείες περί παράγκας κλπ κλπ. Και ξέχασαν εν μία νυκτί πχ οι φίλοι μου οι Αεκτζήδες τα δικά τους κι ας είχε περάσει ένας μόλις χρόνος από τον επίσης τραγικό τελικό Αεκ-Ατρομήτου με το πρώτο γκολ ένα μέτρο οφσάιντ, τις διακοπές, τα καπνογόνα, την επίθεση στις οικογένειες των παιχτών, την είσοδο των φιλάθλων στο γήπεδο κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού κλπ κλπ. Σίγουρα λοιπόν ο Ολυμπιακός μπορεί να κάνει πολλά περισσότερα και κατά τη γνώμη μου οφείλει να κάνει και τα περισσότερα απ'όλους γιατί ακριβώς είναι ο πρώτος. Και οι άλλοι όμως ας κοιτάξουν τη δική τους καμπούρα πρώτα και μετά του Ολυμπιακού.

   Άκρη δεν θα βγάλουμε, αλλά τουλάχιστον κάνουμε κουβεντούλα και όλο και κάτι θα κερδίσουμε άπαντες. ;)


Μην περιμένεις απάντηση, κρύφτηκε η νυφίτσα στο λαγούμι της...
:dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Η βαζελίνα καθάριζε αυγά(πάντα με σπασμένο καρπουδάκι) και η μεταλαγμένη κότα ξεκαρδίστηκε... :stick2:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #202 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 04:30:47 μμ »
Ωστόσο Γιάννη μου δε μου απαντάς: τα χρόνια αυτά υπάρχει άλλη τόσο ευνοημένη ομάδα όσο ο Ολυμπιακός;




Sent from my iPhone
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #203 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 04:45:15 μμ »
Τη γνώμη μου τη είπα Νίκο, οι υπέρ του Ολυμπιακού αποφάσεις γίνονται σημαία και οι κατά του "ξεχνιούνται". Όλοι θυμούνται το πέναλτυ εκτός περιοχής με τον Παπουτσέλη και κανείς τη βουτιά του Παπαδόπουλου στο ντέρμπυ του 3-2. Η διαφορά είναι πως εμείς το παιχνίδι το καθαρίσαμε παρότι αδικηθήκαμε ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #204 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 05:00:37 μμ »
Αυτά τα καταλαβαίνω βρε Γιάννη, άλλο ρωτάω όμως: ποια άλλη ομάδα έχει ευνοηθεί τα τελευταία χρόνια όσο ο Ολυμπιακός; Υπάρχει καποια; Ποια;


Sent from my iPhone
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #205 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 05:12:07 μμ »
Ο Πάοκ. Το λέω μια και είσαι Παοκτζής.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2014, 05:17:27 μμ από GiannisH »


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
H γωνια των sports
« Απάντηση #206 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 05:30:53 μμ »
Δηλαδή αν σε μεταφράζω σωστά η άποψη σου είναι οτι δεν ευνοήθηκε τα τελευταία 10++ χρόνια ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ο Ολυμπιακός απο τις υπόλοιπες ομάδες;
Οκ! Δεν έχω να πω κατι άλλο μιας και σε οτι με αφορά τουλάχιστο έχω δει/διαβάσει τελείως διαφορετικά την κατάσταση αυτά τα χρόνια.


Sent from my iPhone
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #207 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 05:48:56 μμ »
Δηλαδή αν σε μεταφράζω σωστά η άποψη σου είναι οτι δεν ευνοήθηκε τα τελευταία 10++ χρόνια ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ο Ολυμπιακός απο τις υπόλοιπες ομάδες;
Οκ! Δεν έχω να πω κατι άλλο μιας και σε οτι με αφορά τουλάχιστο έχω δει/διαβάσει τελείως διαφορετικά την κατάσταση αυτά τα χρόνια.


Sent from my iPhone

Νίκο,μην περιμένεις απο το Γιάννη και γενικότερα τους γαύρους,καποια αντικειμενική προσέγγιση του θεματος(με μοναδική  εξαίρεση το Χρήστο).
Η αλαζονεία και η κατάχρηση εξουσίας των προέδρων του ολυμπιακού,εχουν ποτίσει και τους οπαδούς του που δεν βλέπουν πέρα απο τη μύτη τους και αναμασούν τα ίδια πράγματα που τους βολεύουν.

Ειλικρινά αηδιάζω με τον τίγρη και τις πρακτικές του,θεωρω απαράδεκτη τη βράβευση του απο το πατριαρχείο και το παράδειγμα που δίνεται,θεωρω απαράδεκτο το γεγονός οτι ο πρωταθλητής Ελλαδος(ως θεσμός  βεβαια) εξισώνεται χρηματικά σαν διαφήμιση με ομάδα Γ κατηγορίας κλπ κλπ ,αλλα απο την άλλη θέλω να δώ τα φιλαράκια μου να σκουζουν όταν θα αδικούνται.
Και δυστυχώς ,θα βαρεθω να τους ακούω!!! Και αυτή κι αν ειναι καταντια(και για μένα).

Γιατι,οπως είπα και παραπάνω,νομοτελειακά
Η ζωή μας κύκλους κάνει  η  αλλιώς
Εκεί που είσαι ήμουνα και δώ που είμαι θαρθεις!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #208 στις: Φεβρουάριος 14, 2014, 06:27:59 μμ »
ακομη για μπαλα μιλατε?

κανεις δε δουλευει σ'αυτη τη χωρα ολη μερα και θελετε να σωθει? ρεμπεσκεδες.

θρυλος μουαρες αλλοθρησκοι. :p

με αγαπη παντα :lol:
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #209 στις: Φεβρουάριος 22, 2014, 11:38:00 μμ »
Ο Kareem Abdul Jabbar στο NBA Greece!


Ο Kareem Abdul Jabbar μίλησε αποκλειστικά στο ΝΒΑ Greece και τον Νίκο Παπαϊωάννου. Ο κορυφαίος σέντερ όλων των εποχών και πρώτος σκόρερ στην ιστορία του ΝΒΑ, ξεχώρισε τους Marc Gasol και Anthony Davis ως τους καλύτερους ψηλούς.
Αποστολή, Νέα Ορλεάνη: Νίκος Παπαϊωάννου
 
Στα 66 του, ο Kareem Abdul Jabbar παραμένει το ίδιο επιβλητικός με τις μέρες που κυριαρχούσε στο μπάσκετ. Η κορμοστασιά του είναι το ίδιο εντυπωσιακή κι εξακολουθεί να λατρεύεται στην Αμερική. Είναι τόσο δημοφιλής, όπου η adidas λανσάρισε πάλι τη σειρά παπουτσιών που φορούσε, με την υπογραφή του, αλλά και σειρά ρούχων.
 
Ο Jabbar, γεννημένος Lewis Alcindor, βρέθηκε στο κατάστημα της adidas στη Νέα Ορλεάνη, το #adidasintheQuarter κι εκεί μίλησε αποκλειστικά στο ΝΒΑ Greece.
 
Η κυριαρχία του στο μπάσκετ ήταν τέτοια, όπου στα κολλεγιακά του χρόνια με το UCLA, απαγορεύτηκαν τα καρφώματα, μέχρι να επιτραπούν πάλι το 1976! Οδήγησε το UCLA σε 88 νίκες σε 90 αγώνες και σε 3 πρωταθλήματα. Στη συνέχεια κατέκτησε 6 πρωταθλήματα στο ΝΒΑ, το πρώτο με τους Milwaukee Bucks (1971) και τα υπόλοιπα με τους Lakers (1980, 1982, 1985, 1987, 1988). Επίσης κέρδισε 2 MVP τελικών, 5 MVP κανονικής διάρκειας κι έπαιξε σε 19 All Star Game. Αποχώρησε από την ενεργό δράση στις 28 Ιουνίου 1989 σε ηλικία 42 ετών, ως πρώτος σκόρερ όλων των εποχών στο ΝΒΑ με 38.387 πόντους και μέσους όρους καριέρας 24.6 πόντους, 11.2 ριμπάουντ, 3.6 ασίστ και 2.6 τάπες! H φανέλα με το Νο. 33 έχει αποσυρθεί τόσο από τους Bucks και τους Lakers, όσο και από το UCLA, ενώ έξω από το Staples Center, υπάρχει το άγαλμά του. Ως βοηθός προπονητής στους Lakers, κατέκτησε άλλα δύο πρωταθλήματα το 2009 και το 2010.
 
Το περίφημο skyhook του Jabbar, αποτέλεσε ταυτόχρονα σήμα κατατεθέν του ίδιου, αλλά και η ... φονικότερη κίνηση που είδαμε ποτέ στο ΝΒΑ. Το 2009 ανακοίνωσε πως πάσχει από λευχαιμία, την οποία και καταπολεμά αποτελεσματικά μέχρι και σήμερα
 
Πώς βλέπετε το επίπεδο των παικτών που έρχονται στο ΝΒΑ εκτός Αμερικής;
 
Νομίζω ότι το επίπεδο του διεθνούς μπάσκετ έχει βελτιωθεί πάρα πολύ, ειδικά από τότε που αποχώρησα από την ενεργό δράση. Οταν έπαιζα, υπήρχαν κανά δυο Ευρωπαίου παίκτες και ο (Hakeem) Olajuwon και αυτό ήταν όλο. Τώρα όμως υπάρχουν πολλοί Ευρωπαίοι παίκτες και άλλοι από μέρη όπως η Αυστραλία, η Κίνα και περίεργα μέρη της Νοτίου Αμερικής και της Αφρικής. Νομίζω ότι είναι σπουδαίο. Το παιχνίδι έχει εξαπλωθεί κι έχει γίνει ακόμα πιο δημοφιλές ανά τον κόσμο. Ποτέ δεν περίμενα ότι θα γίνει ανταγωνιστικό με το ποδόσφαιρο, σε ότι αφορά στην ανίχνευση νέων ταλέντων, αλλά είναι. Τώρα οι νεαροί αθλητές ονειρεύονται να παίξουν στο ΝΒΑ και στην Αμερική. Πιστεύω ότι το μπάσκετ αύξησε τη δημοτικότητά του σε μεγάλο βαθμό, σε αυτά τα τελευταία 25 χρόνια, που έχω αποσυρθεί.
 
Ποιός νομίζετε ότι είναι ο πιο κυρίαρχος παίκτης από την Ευρώπη ή γενικώς από το διεθνές μπάσκετ που έχει παίξει στο ΝΒΑ;
 
Ο Tim Duncan από τους Παρθένους Νήσους. Είναι πολύ καλός παίκτης. Η ομάδα του νικά σε σταθερή βάση. Ο ίδιος δεν είναι καθόλου φαντεζί ως παίκτης, αλλά καταλαβαίνει το παιχνίδι και κάνει τη δουλειά του σε κάθε αγώνα. Δεν λαμβάνει όλες τις ψήφους, αλλά θα έλεγα από τους διεθνείς παίκτες είναι ο καλύτερος. Από την άλλη λατρεύω τον Pau Gasol. Εχει κάνει σπουδαία δουλειά με τους Lakers και άξιζε όλες τις εμφανίσεις του σε All Star. Από εκεί και πέρα, ο Tony Parker, o (Manu) Ginobili. Ολοι τους ανήκουν εδώ, στο All Star Game και είναι απίστευτοι.
 
Γιατί δεν βλέπουμε πια τόσους ψηλούς- κυρίαρχους στο ΝΒΑ;
 
Νομίζω ότι οι ψηλοί δεν είναι πια κυρίαρχοι γιατί είναι εκεί εξώ και χαλάνε την ώρα τους σουτάροντας τρίποντα. Θα έπρεπε να είναι γύρω στα δύο μέτρα από το καλάθι και να παίρνουν προσπάθειες υψηλού ποσοστού ευστοχίας, που θα βοηθήσουν τις ομάδες τους να νικήσουν. Αυτό είναι το πιο σημαντικό. Ο Marc Gasol, για παράδειγμα, έχει βελτιωθεί απίστευτα και είναι υπερπολύτιμος παίκτης. Είναι ο τύπος παίκτης που θα ήθελα στην ομάδα μου. Ξέρει να παίζει και στις δύο άκρες του γηπέδου, παίζει άμυνα, κατεβάζει ριμπάουντ, γνωρίζει πώς να πασάρει την μπάλα, όταν του κάνουν φάουλ στο τέλος των αγώνων θα ευστοχήσει στις βολές του και θα σε νικήσει έτσι. Αυτός είναι ένας ολοκληρωμένος παίκτης που θα ήθελα να βλέπω.
 
Ποιός από τους σέντερ της σημερινής εποχής θα έπρεπε να είναι περισσότερο μέσα στη ρακέτα, αντί να παίζει μακριά από το καλάθι;
 

Χάνουν το χρόνο τους, κάνοντας πικ και σουτάροντας τρίποντα. Αυτό δεν είναι καλό. Χρειάζεται να παίξουν μέσα στο καλάθι, όπου μπορούν να πάρουν επιθετικά ριμπάουντ και ν’ αλλάξουν τη ροή των αγώνων, γιατί νικούν τις πιθανότητες, κάνοντας συγκεκριμένα πράγματα. Νομίζω ότι οι ψηλοί θα πρέπει να παίζουν περισσότερο κοντά στο καλάθι, όπου είναι πιο αποτελεσματικοί και κυρίαρχοι. Οι ψηλοί κάνουν καλύτερη δουλειά αμυντικά, κόβοντας σουτ. Ο νεαρός παίκτης εδώ στη Νέα Ορλεάνη, ο Anthony Davis κάνει σπουδαία δουλειά και μόλις ξεκίνησε. Πόσο χρονών είναι; 19, 20; Θα γίνει από τους σπουδαίους. Μαθαίνει το παιχνίδι, τα βασικά και είμαι χαρούμενος που τον βλέπω.
 
Kobe ή LeBron;
 
Ο LeBron (James) είναι υγιής τώρα και ο Kobe (Bryant) είναι τραυματίας. Ο Kobe στα καλύτερά του ήταν φοβερός και δεν υπήρχαν καλύτεροι παίκτες από εκείνον τότε. Ομως όπως ξέρεις τα πράγματα αλλάζουν.
 
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #210 στις: Φεβρουάριος 24, 2014, 04:11:55 μμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/YLLuas7eLwQ" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YLLuas7eLwQ" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Άρης και δεν είναι καλά................   :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #211 στις: Φεβρουάριος 24, 2014, 05:56:44 μμ »
Κλαίω χαχαχαχαχαχαχα


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #212 στις: Φεβρουάριος 24, 2014, 06:01:37 μμ »
Χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχα
Κλαμααααα..!!!
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #213 στις: Φεβρουάριος 24, 2014, 07:03:56 μμ »
Κριμα το μελι !!!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
ΑΠΑΙΚΤΟΣ!!!!! :prayer: :prayer:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #214 στις: Μάρτιος 27, 2014, 10:04:11 πμ »

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #215 στις: Μάρτιος 27, 2014, 10:08:41 πμ »
Ωραίος..............  χαχαχαχαχα
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #217 στις: Απρίλιος 10, 2014, 11:55:14 μμ »
Συμπαθητικα κορίτσια,οι αρχηγινες των ομάδων βόλεϊ,δεν συμφωνείτε;

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #218 στις: Απρίλιος 11, 2014, 06:58:00 πμ »
Μια ερώτηση: το "δεν ακούω" που το λέει ο Σπανουλης;
Στους Ολυμπιακούς;

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #219 στις: Απρίλιος 11, 2014, 08:12:21 πμ »
Αγώνας άνευ ιδιαίτερης σημασίας αλλά η μαγκιά και η τεράστια προσωπικότητα δεν κρύβονται......