Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778455 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3380 στις: Μάιος 04, 2017, 11:48:43 μμ »
Οι γαύροι αγαπάμε να μισούμε Σπανούλη  :D
Πολύ φοβάμαι οτι όταν κρεμάσει παπούτσια ο Σπανούλης, ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει πολύ σοβαρά προβλήματα.

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3381 στις: Μάιος 05, 2017, 12:21:31 πμ »
Καλα εκανε και δεν εμεινε στον παο ο ανθρωπος ηταν τεραστιο ταλεντο και ειχε ηγετικα προσοντα, αξιζε να ναι το νο1. Πηγε λοιπον σε μια ομαδα με εξαιρετικο προπονητη που τον πιστεψε και του εδωσε τα κλειδια. Κι η ιστορια τον δικαιωσε.
Αλλοι θα καθονταν στη βολεψη τους, θα συνεχιζαν να χουν το καλο μισθο τους και δε θα ρισκαραν ν ακουσουν τοσο βρισιδι τζαμπα τελικα.

Τωρα , εγω δε το παω στο οπαδικο καθολου, απλα γραφω αντικειμενικες αληθειες.

Κι η αληθεια ειναι οτι ο Σπανουλης ερχομενος στον ολυμπιακο δεν αλλαξε μονο τον ιδιο βγαζοντας τον απο πετρινα, αλλα και τον ευρωπαικο χαρτη.
Κι αυτο το εκανε με μετριους-απειρους συμπαικτες και μπατζετ πολυ μικροτερο των ανταγωνιστων.

Συγκρισεις με ΔΔ δε νομιζω οτι χρειαζονται αλλωστε κι οι 2 πλευρες δε μπορουν να δουν πληρως αντικειμενικα το θεμα.

@Πανο σαφως η εποχη χωρις τον ηγετη σου θα ναι δυσκολη , απλα το καλο ειναι οτι θα χεις ακομα Πριντεζη , και θα χεις και μαντζαρη, Παπ. (Δεν αναφερω τον Ιωαννη μιλαω για τους παλιους)
Ασε που μπορει να γυρισει κι ο Σλουκας :D

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3382 στις: Μάιος 05, 2017, 12:23:18 πμ »
Ο Σπανούλης δεν είναι αυτός που όταν δεν "τραβάει" ακούει τα μύρια όσα, από τους "φιλάθλους" του Ολυμπιακού, οι οποίοι αυτές τις μέρες τον αποθεώνουν ???
Ή υπάρχει ο Τεράστιος Σπανούλης και ο Τίποτας Σπανούλης ???
Γουστάρω τρελά Ελληνικό οπαδιλίκι, επιπέδου στάνης.

Δεν το λέω για εσάς παιδιά, μην παρεξηγηθώ.
Το λέω για τους χιλιάδες βλαμμένους "οπαδούς" των διάφορων ομάδων :/

Άντε, τα καλύτερα για τη συνέχεια του Ολυμπιακού εύχομαι :up:

Ρε Μήτσο-μπάτμαν, δεν καταλαβαινω Χριστό από αυτά που γράφεις. Ίσως βέβαια φταίει το ότι δεν έχω γνώσεις για τέτοιου επιπέδου ανάλυση :(
Ελπίζω να καταλαβαίνετε τουλάχιστον οι υπόλοιποι, που ασχολείστε συστηματικά...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3383 στις: Μάιος 05, 2017, 12:25:53 πμ »
Καλα τα λεει ο Μπατμαν ;)

@Δυτη δυστυχως παντου υπαρχουν αυτοι... εδω βλεπεις ατομα να περιμενουν μια στραβη της ομαδας τους για να βγουν να κραξουν και να πουν "σας τα λεγα εγω". Και στις νικες τους ψαχνεις... Τραγικοι.

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3384 στις: Μάιος 05, 2017, 12:35:56 πμ »
Τραγικοί όντως.
Και υπάρχουν σε όλες τις ομάδες :(
Θα έλεγα ότι είναι γίδια, αλλά τα γίδια είναι συμπαθέστατα ζωντάνα ;)
Αφού τα βρίσκετε με τον μπάτμαν, πάω πάσο :up:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3385 στις: Μάιος 05, 2017, 12:55:28 πμ »
Τι δεν κατάλαβες Άγγελε; έτσι ξεκινάς να παίζεις... Δεν έχω και τον καλύτερο γραπτό λόγο αλλά πιστεύω ότι τα έγραψα καλά χαχαχαχαχα

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3386 στις: Μάιος 05, 2017, 07:11:45 πμ »
Ναι ρε δε διαφωνώ.
Απλά δεν ασχολούμαι τόσο πολύ, ούτε έχω παίξει ποτέ σε ομάδα μπάσκετ, για να "πιάσω" την υπερανάλυση σου :)
Και αν δεν υπήρχε ο Γκάλης & το Πανευρωπαϊκό του '87, το 70% της γενιάς μου, ούτε που θα ασχολιόταν με το μπάσκετ :smoker:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3387 στις: Μάιος 05, 2017, 10:06:53 πμ »
Αυτο που λεει ο δυτης εινα οτι οταν εισαι στα πρωτα σου επαγγελματικα βηματα , ψαρωμενος,και πας να παιξεις με μεγαλυτερους -που ειναι και ετοιμοι σωματικα -  μονο αν εισαι Σπανουλης τα καταφερνεις επιθετικα.
Δεν ειναι καθολου ευκολες οι συνθηκες οποτε χωρις το "θρασσος" απλα περιμενεις την ωρα που θα σε βαλουν μεσα για μια αμυνα.
Ε εκει θα παιξεις μια καλη αμυνα, μετα στο επομενο θα βγαλεις αλλη μια κ σιγα σιγα θα κερδισεις χρονο μεσα απο αυτο.

Ο Σπαν δεν ειχε τετοια πορεια, δε χρειαζοταν να μπει να κανει τη βρωμοδουλεια.

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3388 στις: Μάιος 05, 2017, 10:35:45 πμ »
Αυτό το λέει ο μπάτμαν...
Ο δύτης λέει ότι δεν καταλαβαίνει τι λέει ο μπάτμαν.
Χανένοι στην μετάφραση :lol:

Πάω σε κανένα topic για ρολόγια, λουριά κλπ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Marga

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1227
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3389 στις: Μάιος 05, 2017, 10:41:03 πμ »
Χχαχχχαχα όντως τα παμε γεια σας


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3390 στις: Μάιος 07, 2017, 04:07:52 μμ »
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3391 στις: Μάιος 07, 2017, 05:22:58 μμ »
Δεν σε χαλασε...




Sent by someone else.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3392 στις: Μάιος 08, 2017, 05:12:32 μμ »
oops

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3393 στις: Μάιος 09, 2017, 10:13:48 μμ »
Ανακοίνωση του ερασιτέχνη για το πρωτάθλημα στο βόλεϊ

"Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Τ.Α.Α.  συνεδρίασε έκτακτα σήμερα στις 15:00 με αποκλειστικό θέμα την απώλεια του φετινού πρωταθλήματος. Μετά από αναλυτική συζήτηση μεταξύ των μελών Διοίκησης αποφασίσθηκαν ομόφωνα τα παρακάτω:

1. Να αποδοθούν δημόσια συγχαρητήρια στην ομάδα του ΠΑΟΚ, για την κατάκτηση του τρίτου πρωταθλήματος στην ιστορία  του, στην ΕΣΑΠ για τη διοργάνωση και στους διαιτητές του αγώνα. Η νίκη του ΠΑΟΚ οφείλεται μόνο στη δική μας απαράδεκτη αγωνιστική απόδοση, λόγω έλλειψης συγκέντρωσης, πάθους και αγωνιστικότητας των αθλητών μας.

2. Άμεσα θα αναζητηθούν , σε κάθε επίπεδο εντός της ομάδας, οι ευθύνες που για μια ακόμη χρονιά χάνεται το πρωτάθλημα, με ανεξήγητα αθλητικά ερμηνεύσιμα κριτήρια. Κανείς δεν είναι αναντικατάστατος

3. Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π θα επιστρέψει από την επόμενη σεζόν στο θρόνο του Αυτοκράτορα του αθλήματος, ο οποίος είναι στολισμένος με τους εξής 52 τίτλους: 27 Πρωταθλήματα Ελλάδας, 17 Κύπελλα Ελλάδας,  Κύπελλο Κυπελλούχων Ευρώπης, Τop Teams Cup, 4 League Cup, 2 Σούπερ Καπ Ελλάδας.

4. Καταδικάζουμε απερίφραστα τα απαράδεκτα επεισόδια που σημειώθηκαν μετά την λήξη του αγώνα και ενώ κατά τη διάρκεια του  δεν είχε συμβεί το παραμικρό, αμαυρώνοντας την όμορφη εικόνα της εξέδρας σε όλο το ματς!

Οι ελάχιστοι οπαδοί μας, με αυτές τις ενέργειες, «τιμώρησαν» ουσιαστικά αυτό που υποτίθεται ότι αγαπάνε! Ο κόσμος του Ολυμπιακού είναι η ασπίδα του συλλόγου και όχι ο τιμωρός της!".



Μπράβο μας για την αναγνώριση της αξίας του αντιπάλου και για την καταδίκη των επεισοδίων. Ας βρούμε και τους υπαίτιους να τους απομονώσουμε.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3394 στις: Μάιος 09, 2017, 10:24:22 μμ »
Ανακοίνωση του ερασιτέχνη για το πρωτάθλημα στο βόλεϊ

"Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.-Τ.Α.Α.  συνεδρίασε έκτακτα σήμερα στις 15:00 με αποκλειστικό θέμα την απώλεια του φετινού πρωταθλήματος. Μετά από αναλυτική συζήτηση μεταξύ των μελών Διοίκησης αποφασίσθηκαν ομόφωνα τα παρακάτω:

1. Να αποδοθούν δημόσια συγχαρητήρια στην ομάδα του ΠΑΟΚ, για την κατάκτηση του τρίτου πρωταθλήματος στην ιστορία  του, στην ΕΣΑΠ για τη διοργάνωση και στους διαιτητές του αγώνα. Η νίκη του ΠΑΟΚ οφείλεται μόνο στη δική μας απαράδεκτη αγωνιστική απόδοση, λόγω έλλειψης συγκέντρωσης, πάθους και αγωνιστικότητας των αθλητών μας.

2. Άμεσα θα αναζητηθούν , σε κάθε επίπεδο εντός της ομάδας, οι ευθύνες που για μια ακόμη χρονιά χάνεται το πρωτάθλημα, με ανεξήγητα αθλητικά ερμηνεύσιμα κριτήρια. Κανείς δεν είναι αναντικατάστατος

3. Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π θα επιστρέψει από την επόμενη σεζόν στο θρόνο του Αυτοκράτορα του αθλήματος, ο οποίος είναι στολισμένος με τους εξής 52 τίτλους: 27 Πρωταθλήματα Ελλάδας, 17 Κύπελλα Ελλάδας,  Κύπελλο Κυπελλούχων Ευρώπης, Τop Teams Cup, 4 League Cup, 2 Σούπερ Καπ Ελλάδας.

4. Καταδικάζουμε απερίφραστα τα απαράδεκτα επεισόδια που σημειώθηκαν μετά την λήξη του αγώνα και ενώ κατά τη διάρκεια του  δεν είχε συμβεί το παραμικρό, αμαυρώνοντας την όμορφη εικόνα της εξέδρας σε όλο το ματς!

Οι ελάχιστοι οπαδοί μας, με αυτές τις ενέργειες, «τιμώρησαν» ουσιαστικά αυτό που υποτίθεται ότι αγαπάνε! Ο κόσμος του Ολυμπιακού είναι η ασπίδα του συλλόγου και όχι ο τιμωρός της!".



Μπράβο μας για την αναγνώριση της αξίας του αντιπάλου και για την καταδίκη των επεισοδίων. Ας βρούμε και τους υπαίτιους να τους απομονώσουμε.

Καλά Γιάννη , για πολύ γέλιο η ανακοίνωση .
Εκτός του τελευταίου που καταδικάζει τα επεισόδια , αποφάσισαν να δώσουν συγχαρητήρια , φαντάζομαι ομόφωνα Χαχαχα , αφού η αιτία ήταν η απόδοση της ομαδας , θα μπορούσαν και να μη δώσουν δηλαδη αν ο ΠΑΟΚ ήταν καλύτερος , Χαχαχα.
Επίσης αποφάσισαν ότι του χρόνου θα το πάρουν ξανά , Χαχαχα.
Όλα θέμα απόφασης είναι τελικά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3395 στις: Μάιος 09, 2017, 10:35:34 μμ »
Δες τα λίγο θετικά ρε συ, αμάν...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3396 στις: Μάιος 09, 2017, 10:37:28 μμ »
Δες τα λίγο θετικά ρε συ, αμάν...

Έχεις δίκιο , θα μείνω στην καταδίκη των επεισοδίων . Νομίζω εκεί εστιασες κι εσυ .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3397 στις: Μάιος 11, 2017, 07:25:12 πμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/XDSCLo4FBUE" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XDSCLo4FBUE" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3398 στις: Μάιος 19, 2017, 10:04:25 πμ »
ΘΡΥΛΕ γερά. Πάμε να το σηκώσουμε στην Πόλη !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3399 στις: Μάιος 19, 2017, 10:24:10 πμ »
ΘΡΥΛΕ γερά. Πάμε να το σηκώσουμε στην Πόλη !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μακαρι!

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.