Αποστολέας Θέμα: Πέρασε πάνω από ενας χρόνος..  (Αναγνώστηκε 128316 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Πέρασε πάνω από ενας χρόνος..
« Απάντηση #340 στις: Οκτώβριος 16, 2012, 08:22:23 μμ »
Προχωρηστε, καταληξτε ακριβως σε αυτο που θελετε (επιλογη εταιριας - μοντελου - λογοτυπο φορεα, ή αλλου ειδους εκτυπωση στο καντραν εφοσον κρινεται απαραιτητη - σχετικες εγχαραξεις στο πισω μερος του ρολογιου) και για ολα τα αλλα εδω ειμαστε!...   ;)

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Πέρασε πάνω από ενας χρόνος..
« Απάντηση #341 στις: Οκτώβριος 16, 2012, 09:37:20 μμ »
Aνοιγω δυο νεα θεματα για σας.
Ενα για 'Oμαδικη Aγορα'

http://www.mywatch.gr/index.php/topic,15458.msg173519.html#msg173519

και ενα για 'Pολόι-Project'

http://www.mywatch.gr/index.php/topic,15457.msg173518.html#msg173518

οπου αντιστοιχα μπορειτε να εκφρασετε το ενδιαφερον συμμετοχης σας μαζι με τις οποιες εισηγησεις-
προτασεις...

Φιλικα,
Watch-Collector
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 16, 2012, 09:57:20 μμ από Watch-Collector »
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος trikat

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 796
    • Προφίλ
Απ: Πέρασε πάνω από ενας χρόνος..
« Απάντηση #342 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 08:50:55 πμ »
Σε αυτό το σημείο θέλω να πω την αποψη μου για το project. Οπως αρχικά ειπα πιστευω οτι θα αποτύχει, η πρόβλεψη μου ισχύει, ομως πιθανο θετικο αποτέλεσμα δεν το αποκλειω διοτι η προταση είναι πολύ ενδιαφέρουσα και παρατηρώ και μια εντονη κινητικοτητα στο forum γενικά. Λοιπον το squale το εχω, οποτε αν επιλεγει αυτό δεν θα συμμετέχω. Δεν θα συμμετέχω επισης στην περιπτωση που η επιλογή με αφήνει αδιάφορο, σε αλλες εποχές θα έδινα το παρον μονο και μονο για την συμετοχή.  Οποτε ψηφίζω Junghans και βλέπουμε.
Κοιμιζει τους παντες...

Αποσυνδεδεμένος xartogiakas

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1221
  • Ο χρόνος δε νικιέται, μόνο μετριέται!
    • Προφίλ
Απ: Πέρασε πάνω από ενας χρόνος..
« Απάντηση #343 στις: Οκτώβριος 17, 2012, 09:05:19 πμ »
Σε αυτό το σημείο θέλω να πω την αποψη μου για το project. Οπως αρχικά ειπα πιστευω οτι θα αποτύχει, η πρόβλεψη μου ισχύει, ομως πιθανο θετικο αποτέλεσμα δεν το αποκλειω διοτι η προταση είναι πολύ ενδιαφέρουσα και παρατηρώ και μια εντονη κινητικοτητα στο forum γενικά. Λοιπον το squale το εχω, οποτε αν επιλεγει αυτό δεν θα συμμετέχω. Δεν θα συμμετέχω επισης στην περιπτωση που η επιλογή με αφήνει αδιάφορο, σε αλλες εποχές θα έδινα το παρον μονο και μονο για την συμετοχή.  Οποτε ψηφίζω Junghans και βλέπουμε.



+1 για junghans και από εμένα.
''Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.''...Blackbird.