Αποστολέας Θέμα: New mods on the blog!!!!  (Αναγνώστηκε 15125 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 06:32:58 μμ »
Μπα, τώρα θα ξανααποσυρθώ, αφού βάλω fucicort στην αλλεργία.

Νωρίς είναι ακόμα...έβαλα το πρωί και πάλι το βράδυ
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 06:49:44 μμ »
Λοιπόν, το πιο ξενέρωτο statement νέου moderator ever.

Τελευταία είχα αποφασίσει να σταματήσω να γράφω (με εξαίρεση τις ευχαριστίες στις ευχές για τη γιορτή μου) γιατί η αισθητική του φόρουμ δεν ταίριαζε με τη δική μου. Σύμφωνα με τη δική μου αισθητική, το φόρουμ έχει πιάσει πάτο. Το ποια αισθητική έχει δίκιο είναι καθαρά υποκειμενικό.

Είπα ναι γιατί με έπρηξε ο Γεροσιάν και γιατί μόνο αυτός ασχολιότανε.

Όσοι με γνωρίζετε προσωπικά (και δεν παρεξηγείτε), αφήστε τις ευχές και τις λοιπές αηδίες και σοβαρευτείτε.

Όσοι δε με γνωρίζετε προσωπικά (άρα μπορεί να παρεξηγηθείτε), σας ευχαριστώ για τις ευχές.

Δηλαδή εγώ θα είμαι συν-μοντεράτορας μαζί με έναν τύπο που δεν ήθελε να γίνει μοντεράτορας ???

Ευχαριστούμε για τις ευχές παίδες :up:

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 06:55:58 μμ »
Δηλαδή εγώ θα είμαι συν-μοντεράτορας μαζί με έναν τύπο που δεν ήθελε να γίνει μοντεράτορας ???

Ευχαριστούμε για τις ευχές παίδες :up:

Κουμπάρε άξιος!!! Είμαι σίγουρος ότι θα αφήσεις εποχή στα δρώμενα των ελληνικών φορουμ !!! Για την άλλη την ξυνή εύχομαι κάθε επιτυχία !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 06:57:56 μμ »
Δηλαδή εγώ θα είμαι συν-μοντεράτορας μαζί με έναν τύπο που δεν ήθελε να γίνει μοντεράτορας ???

Ευχαριστούμε για τις ευχές παίδες :up:
Εσυ άσε τα πολλά και κανόνισε να ξαναενεργοποιησης το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 06:59:32 μμ »
Πλάκα έχει, θα αρχίσω να διαγράφω όλα του 911.
Έτσι.
Κάνε την πρακτική σου.

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1482
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 07:52:18 μμ »
Υγεια να χετε παιδια και καλη δυναμη!
I have a weakness for watches. I have to stop myself buying more.

Tom Jones

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 08:59:50 μμ »
Μπράβο παίδες!!

Sent from Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 09:40:27 μμ »
Λόγω απασχόλησής μου με σημαντικά θέματα της εργασίας μου δεν πρόλαβα να συγχαρώ ούτε από εδώ ούτε και τηλεφωνικά τους νέους μοδεράτορες για τα νέα τους καθήκοντα και τις εξουσίες!
Σιδεροκέφαλοι λοιπόν και καλή επιτυχία στο δύσκολο πλην ευγενικό σκοπό της ανώρθωσης του φόρουμ και της βαθιάς μαζικοποίησής του!!!!!!!!
Ξεκινώντας παραδοσιακά (σαν γνήσιος Έλληνας!) με παράκληση για χάρη (Ελληνιστί: Ρουσφέτι!!!!).
Παρακαλώ λοιπόν να ενσωματώσετε στις ρυθμίσεις για browser (φυλομετρητή) τα Ιαπωνικά έτσι ώστε να μπορούμε οι πολυπληθείς φίλοι και κάτοχοι Ιαπωνικών ρολογιών να ανεβάζουμε   σχετικές Ιαπωνικές φράσεις χωρίς τον κίνδυνο ορθογραφικών λαθών και αντί να γράψουμε «Καλημέρα Άγγελε σαν» να γράψουμε κάτι που αν το ανεβάσω ο Βίκτωρας σαν θα το διαγράψει αμέσως και θα κατεβάσει πρόταση διαγραφής μου!!!!!!!!!!!!
Και μιας και είμαι πλεονέκτης: Εξετάστε το θέμα επανεργοποίησης του νήματος-θρύλου των Ελληνικών φόρα «Γυναίκες Δηλητήριο»!!!!!!!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος dgl

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 10:18:20 μμ »
Σκεφτόμουν να γράψω διάφορα για να σας πειράξω αλλά μένω στο καλή δύναμη και στους δύο σας και γερό στομάχι ρε παιδιά!!!
Ο Σπύρος θέλει βοήθεια πραγματικά.

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 10:20:57 μμ »
Mε ιδιαίτερη καχυποψία και επιφυλακτικότητα πληροφορήθηκαμε (πληθ. μεγαλοπρεπείας ειν' αυτό) την είδηση του -εν μία νυκτί- τριπλασιασμού της κατ' ευφημισμόν διαχειριστικής ομάδος του φόρουμ (τωόντι δε δυνάμεως αστυνόμευσης και καταστολής), που όλως συμπτωματικώς έρχεται ακριβώς εν όψει της επικείμενης ιαπωνικής λαίλαπας στις αγορές της Αμερικής και της Ευρώπης.   

Από πλευράς μας, εφεξής, θα παρακολουθούμε  άγρυπνα τις εξελίξεις, με πνεύμα κριτικό, ενώ από το βήμα τούτο κηρύσσουμε τον ΑΝΕΝΔΟΤΟ αγώνα κατά του συντηρητικού κατεστημένου της ελβετικής ωρολογοποιϊας, που μέχρι σήμερα καθηλώνει και εγκλωβίζει τις πλατιές λαϊκές μάζες, καταδικάζοντάς τις στην άγνοια και στην προκατάληψη. 

グランドセイコーのルール

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 10:34:50 μμ »
Συμπληρώνοντας την σαφή και περιεκτική τοποθέτηση του Ντένη σαν, θα δηλώσω απερίφραστα την συμπαράστασή μας στους υπόλοιπους Ιαπωνόφιλους (πλην SEIKO & GRAND SEIKO!).
Φίλοι μας κάτοχοι CITIZEN, ORIENT, CASIO και λοιπών Ιαπωνικών εταιριών δεν θα σας αφήσουμε απροστάτευτους στις λοιδωρίες και το αισχρό μπούλινγκ των Ελβετόφιλων.
Θα σας υποστηρίξουμε μέχρι τελευταίας ικμάδας του ελατηρίου φόρτισης!!!!!!!!!
Η Ιαπωνική συνομοσπονδία ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 10:47:24 μμ »
Συμπληρώνοντας την σαφή και περιεκτική τοποθέτηση του Ντένη σαν, θα δηλώσω απερίφραστα την συμπαράστασή μας στους υπόλοιπους Ιαπωνόφιλους (πλην SEIKO & GRAND SEIKO!).
Φίλοι μας κάτοχοι CITIZEN, ORIENT, CASIO και λοιπών Ιαπωνικών εταιριών δεν θα σας αφήσουμε απροστάτευτους στις λοιδωρίες και το αισχρό μπούλινγκ των Ελβετόφιλων.
Θα σας υποστηρίξουμε μέχρι τελευταίας ικμάδας του ελατηρίου φόρτισης!!!!!!!!!
Η Ιαπωνική συνομοσπονδία ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!

Προσυπογράφω, Χαρίλαε-σαν.
Τώρα, έχε το νου σου σε αυτόν τον Andrey. Εντάξει, τον Εx-diver τον ξέρουμε σε ένα βαθμό. Ο άλλος δε μιλάει. Ανάμεσα σε δύο μπρατσωμένους απειλητικούς τύπους, να φοβάσαι πάντα αυτόν που δεν μιλάει. Είναι αυτός που τελικά θα κάνει τη μεγάλη ζημιά. Επιπλέον, μου δημιουργεί υποψίες το ότι έβαλαν Ρώσσο στη θέση κλειδί του Mod. Kαι πάλι "συμπτωματικά", έκαναν ό,τι ακριβώς έχει κάνει η Σουπέρλατιβ με τους ex Spetsnaz σε θέσεις security. Ex-diver, ex-Spetsnaz, Andrey, τον κάνεις τον συνειρμό, έτσι ; Κάτι μεγάλο διακυβεύεται εδώ. Κάτι πολύ μεγάλο. Δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακόμη, αλλά που θα πάει. Πάντως, μιλάμε για κάτι ακόμη μεγαλύτερο κι από το θησαυρό των χιλίων links που κρύβει η "S" στα θησαυροφυλάκιά της. Και με κάποιο μυστήριο τρόπο, όλ' αυτά συσχετίζονται μεταξύ τους. Θυμήσου με που στο λέω.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8582
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 21, 2018, 11:50:04 μμ »
Προσυπογράφω, Χαρίλαε-σαν.
Τώρα, έχε το νου σου σε αυτόν τον Andrey. Εντάξει, τον Εx-diver τον ξέρουμε σε ένα βαθμό. Ο άλλος δε μιλάει. Ανάμεσα σε δύο μπρατσωμένους απειλητικούς τύπους, να φοβάσαι πάντα αυτόν που δεν μιλάει. Είναι αυτός που τελικά θα κάνει τη μεγάλη ζημιά. Επιπλέον, μου δημιουργεί υποψίες το ότι έβαλαν Ρώσσο στη θέση κλειδί του Mod. Kαι πάλι "συμπτωματικά", έκαναν ό,τι ακριβώς έχει κάνει η Σουπέρλατιβ με τους ex Spetsnaz σε θέσεις security. Ex-diver, ex-Spetsnaz, Andrey, τον κάνεις τον συνειρμό, έτσι ; Κάτι μεγάλο διακυβεύεται εδώ. Κάτι πολύ μεγάλο. Δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακόμη, αλλά που θα πάει. Πάντως, μιλάμε για κάτι ακόμη μεγαλύτερο κι από το θησαυρό των χιλίων links που κρύβει η "S" στα θησαυροφυλάκιά της. Και με κάποιο μυστήριο τρόπο, όλ' αυτά συσχετίζονται μεταξύ τους. Θυμήσου με που στο λέω.
Παρακολουθώ με προσοχή και αναμένω.
Είμαστε σε διαρκή επαγρύπνηση!!!!!!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος strifteros

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3209
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 02:08:16 πμ »
σιδηροκέφαλοι παιδιά !

στο σεικο κίνημα και εγώ μέλος !
Τα άλογα στα αυτοκίνητα είναι όπως η μνήμη στον Η/Υ. Θέλεις πάντα παραπάνω. Μήπως ισχύει το ίδιο και για τα ρολόγια?

Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 08:30:33 πμ »
σιδηροκέφαλοι παιδιά !

στο σεικο κίνημα και εγώ μέλος !

Έχουμε φοβερό ρεύμα Harry-san ! Αφυπνίζουμε συνειδήσεις !
Αυτό όμως το άνοιγμα προς Casio, Citizen και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις τι το ήθελες ; Βλέπω με κάποιο σκεπτικισμό τις κάθε λογής φράξιες. Αυτοί όλοι κάποια μέρα θα μας οδηγήσουν στη διάσπαση, να μου το θυμηθείς. Τάσσομαι ανοιχτά υπέρ της ιδεολογικής SEIKαθαρότητας της παράταξης και αυτό ακριβώς θα εισηγηθώ στην επόμενη Κ.Ε., να εξηγούμεθα. 

Αποσυνδεδεμένος dennis66

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 932
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 08:37:00 πμ »
Oρίστε, αυτά που έλεγα χθες. Τώρα, εκτός από τον Ρώσσο δολοφόνο, μουγγάθηκε και ο πρώην δύτης (και νυν πραίτωρας της ελβετικής ωρολογοποιϊας). Άσχημο σημάδι αυτό, κάτι σκαρώνουν. Σε αγωνιστική εγρήγορση, παιδιά ! 

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15606
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 09:36:46 πμ »
Καλημέρα,

Να σας ευχαριστήσω άπαντες για το καλωσόρισμα :up:

Με ανησυχεί το ότι τα υποχθόνια σχέδια και οι παρασκηνιακές ενέργειες, έχουν ήδη γίνει (εν μέρει) αντιληπτές από ορισμένους υποψιασμένους συμφορουμίτες.

Όμως με το άνοιγμα του γνωστού νήματος "Γυναίκες δηλητήριο", τα πράγματα έχουν ήδη μπει σε μία σειρά. Με τον Βίκτωρα έχουμε ήδη χωρίσει τις αρμοδιότητες μας:
Εγώ αναλαμβάνω εξ΄ολοκλήρου το "Γυναίκες Δηλητήριο".
Ο Βίκτωρας όλο το υπόλοιπο forum.
Απλά και ξεκάθαρα πράγματα. Και τίμια. Μη ξεχνιόμαστε.

Μπορείτε λοιπόν να συνεχίσετε την ωρολογιακή σας επανάσταση, χωρίς εμένα. Εγώ την έκανα εδώ και καιρό με το OWC και πνίγηκε στο αίμα (η επανάσταση, όχι το ρολόϊ).

Άντε ξανακαλημέρα μας :up:

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 10:06:48 πμ »
Από πλευράς μας, εφεξής, θα παρακολουθούμε  άγρυπνα τις εξελίξεις, με πνεύμα κριτικό, ενώ από το βήμα τούτο κηρύσσουμε τον ΑΝΕΝΔΟΤΟ αγώνα κατά του συντηρητικού κατεστημένου της ελβετικής ωρολογοποιϊας, που μέχρι σήμερα καθηλώνει και εγκλωβίζει τις πλατιές λαϊκές μάζες, καταδικάζοντάς τις στην άγνοια και στην προκατάληψη. 

グランドセイコーのルール
Καλημερα.
Ελπιζω να μην το παρακανεται στην παρακολουθηση γιατι μπορει να παθετε υπερκοπωση.
Να παιρνετε πολλες βιταμινες και να τρωτε καλα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 10:09:15 πμ »
Συμπληρώνοντας την σαφή και περιεκτική τοποθέτηση του Ντένη σαν, θα δηλώσω απερίφραστα την συμπαράστασή μας
Θα δουμε δηλαδη διαδηλωση, πανο και αλλα;

Η Ιαπωνική συνομοσπονδία ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!
Χαριλαε κατι σαν την ΑΕΚ δηλαδη.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: New mods on the blog!!!!
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 22, 2018, 10:10:49 πμ »
στο σεικο κίνημα και εγώ μέλος !
Για πες εχει και συνδρομη;