Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT  (Αναγνώστηκε 127882 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS31

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1002
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #280 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 01:20:55 μμ »
Για το HΑMILTON αναφερθηκαμε ηδη: Ειναι εξαιρετη επιλογη ομως -οτι και να λεμε ή οπως και να θελουμε να το παρουσιασουμε- δε θεωρειται 'project φορουμ'! Τουλαχιστον απο τη στιγμη που δεν εχει λαβει γνωση το ιδιο το εργοστασιο (ή δε συμμετεχει σε αυτο)...
Ομως, σε σχεση με το VOSTOK EUROPE -το οποιο οντως πληροι τις προ'υ'ποθεσεις για κατι τετοιο- δεν τιθεται μετρο συγκρισης!
Απο τη στιγμη που θα γινει project και εντελει κινηθειτε σε ενα κοστος 350+/- Eυρω (κατι το οποιο εκτιμω οτι ειναι το πιθανοτερο), κατα τη γνωμη μου ολα 'δειχνουν' ως ιδανικοτερη επιλογη τη STEINHART.
Βεβαια η τελικη επιλογη ειναι δικη σας!...

Φιλικα,
Αρης


+10000000000000000000000000000000000000000000000000

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #281 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 01:34:51 μμ »
Για το HΑMILTON αναφερθηκαμε ηδη: Ειναι εξαιρετη επιλογη ομως -οτι και να λεμε ή οπως και να θελουμε να το παρουσιασουμε- δε θεωρειται 'project φορουμ'! Τουλαχιστον απο τη στιγμη που δεν εχει λαβει γνωση το ιδιο το εργοστασιο (ή δε συμμετεχει σε αυτο)...

Δε νομίζω να το έχει παρουσιάσει κάποιος ως project. Προσωπικά τουλάχιστον δεν προσπάθησα να το παρουσιάσω ως κάτι που δεν είναι και στο φινάλε δε με ενδιαφέρει κιόλας να το παρουσιάσω ως κάτι. Αυτό που έχω πει είναι ότι και η διαδικασία της εγχάραξης έχει το δικό της μεράκι και προσδίδει στο ρολόι το χαρακτήρα του αναμνηστικού, κάτι ειναι κι αυτό.

Στα του Vostok, αν θέλω να είμαι συνεπής με τα όσα έχω πει κι έχω γράψει περί φθηνού και αξιοπρεπούς project, θα πρέπει να επιλέξω το vostok, παρά την ενασχόλησή μου με το θέμα του Η.

Πρέπει να ομολογήσω ότι πρόκειται για όμορφο ρολόι, αποτελεί project, είναι ακόμα πιο φθηνό από το Η, άρα καταπολεμά τον "κοινωνικό αποκλεισμό" πιο αποτελεσματικά και δε με ενδιαφέρει και τόσο αν η μηχανή έχει κινέζικα μέρη.

Επιφυλάσσομαι για την απάντησή μου εντός του προσεχούς διαστήματος...

Αποσυνδεδεμένος sc520

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #282 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 01:46:51 μμ »
jim teo μόλις έλαβα τις απαντήσεις του ΒΗΧΟΥ στα ερωτήματά σου και σε ενημερώνω....
1.Δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής άλλου χρώματος εκτός του μπλε γιατί αυτό το χρώμα είναι στη γραμμή παραγωγής τώρα.Μετά τον Ιανουάριο θα ενημερωθούμε για αλλαγή χρώματος.
2.Το nick name θα γραφεί στο ίδιο σημείο που θα γραφεί το λογότυπο και ο μοναδικός αρ.σειράς δηλαδή πάνω στο αντίβαρο.
3.Το κούμπωμα του δερμάτινου λουριού είναι απλός ατσάλινος τοκάς με το σήμα VE χαραγμένο. Το λουρί σιλικόνης έχει αναδιπλούμενη μπούκλα.(μου έστειλε και φωτό).
Επιπλέον έκανα διευκρινήσεις για τα παρακάτω.
1.Λουράκι.
   Για τα μοντέλα με ασημί/μπλέ καντράν υπάρχει η επιλογή, μπλέ croco style, μαύρο croco style και λουρί σιλικόνης μαύρο.
   Θα πρέπει όμως ο κάθε ένας να επιλέξει κατά την παραγγελία, με τι χρώμα και είδος λουρί θέλει να του παραδοθεί το ρολόι.
2. Μπρασελέ.
    Για το μοντέλο GAZ-14 που σας προτείνουμε δεν υπάρχει μπρασελέ ούτε πρόκειται να υπάρξει.
    Από την σχεδίασή του είναι κλασσικό ρολόι και ο κατασκευαστής πιστεύει ότι του ταιρειάζει μόνο λουρί.
3.Χρώμα στο λογότυπο.
   Η ονομάσια του site θα είναι είτε χαραγμένη (σε χρυσαφί απόχρωση όπως στη μακέτα που σας έστειλα) είτε σε   κάποια     χρώματα (έως 3).
   Στη μακέτα που σας στείλαμε χρησιμοποιήσαμε το λογότυπο και τα χρώματά του όπως ακριβώς είναι στη σελίδα του Forum.
   Σε κάθε περίπτωση, το λογότυπο που θα θελήσετε να τυπωθεί (έγχρωμο) ή να χαραχθεί (χρυσαφί), θα πρέπει να μας το    δόσετε σε ηλεκτρονική μορφή και κατά προτίμηση σε vector file. Τα χρώματα τα διαλέγετε εσείς από την παλέτα PANTONE
4.Ζήτησα να μου δώσει ένα ρολόι να το φέρω στον αυριανό καφέ.
   Θα μου δώσει ένα δείγμα της Ολυμπιακής με δύο λουράκια (μαύρο και σιλικόνης).

Ελπίζω να καλύφθηκαν οι απορίες σου.

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #283 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 01:54:47 μμ »
Σταύρο,ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.
Με κάλυψες με το παραπάνω.Αν μπορέις ανέβασε και το λουράκι σιλικόνης με την αναδιπλούμενη μπούκλα.

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος spacer

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #284 στις: Νοέμβριος 08, 2012, 02:11:25 μμ »
Κατ'αρχάς,μπράβο Στράτο και Σταύρο.
Στα του ρολογιού τώρα,χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο,είναι συμπαθητικό.Αν αναλογιστεί κανείς μάλιστα και την τιμή του,γίνεται αρκετά συμπαθητικό.
Θα ήθελα όμως Στράτο/Σταύρο,αν μπορείτε,να μας πείτε και δυο πράγματα παραπάνω.

-Μπορούμε να έχουμε φωτογραφία με το λουράκι σιλικόνης μαζί με τη μπούκλα του;
-Υπάρχει δυνατότητα επιλογής άλλων χρωμάτων ή τους έχουν μείνει αμανάτι τα μπλε και θέλουν να τα ξεφορτωθούν;
-Στο mail του κ.Βήχου δεν αναφέρεται τίποτα για το nickname του καθενός.Γιατί αυτό;
Πιστεύω ότι απαραίτητη προϋπόθεση ενός project είναι και η εγχάραξη του nickname,πέρα απο το λογότυπο και το μοναδικό αρ.σειράς.'Ετσι αποκτά και προσωπικό χαρακτήρα.Διαφορετικά θα φοράει ο ένας το ρολοϊ του άλλου χωρίς να υπάρχει ουσιαστική διαφορά.


Νομίζω οτι απαντούνται οι περισσότερες ερωτήσεις...Να είστε βέβαιοι οτι προσπαθούμε για ότι καλύτερο και η συνεργασία απο οτι φαίνεται είναι άριστη για την Ελληνική πραγματικότητα !!

Καλημέρα σας.

Θα προσπαθήσω να απαντήσω στις ερωτήσεις σας όσο πιο καλά μπορώ:


1.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΡΟΛΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΛΕ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ? ΑΝ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ Η ΟΧΙ?
Το εργοαστάσιο αυτή τη στιγμή έχει σε γραμμή παραγωγής το συγκεκριμένο μοντέλο. Για τα άλλα μοντέκα της σειράς, θα υπάρχει δυνατότητα από το νέο έτος, όμως δεν μπορώ  να εξασφαλίσω ότι θα είναι η ίδια τιμή.

2.ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΥΡΑΚΙΑ.ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΠΛΕ, ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ?
Για τα μοντέλα με ασημί/μπλέ καντράν υπάρχει η επιλογή, μπλέ croco style, μαύρο croco style και λουρί σιλικόνης μαύρο. Θα πρέπει όμως ο κάθε ένας να επιλέξει κατά την παραγγελία, με τι χρώμα και είδος λουρί θέλει να του παραδοθεί το ρολόι. Μελλοντικά θα υπάρχει και η δυνατότητα να προμηθευτεί και δεύτερο λουρί της αρεσκείας του σε τιμή χονδρικής.

3.ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΠΡΑΣΕΛΙΕ?ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΚΟΣΤΟΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ?
Για το μοντέλο GAZ-14 που σας προτείνουμε δεν υπάρχει μπρασελέ ούτε πρόκειται να υπάρξει. Από την σχεδίασή του είναι κλασσικό ρολόι και ο κατασκευαστής πιστεύει ότι του ταιρειάζει μόνο λουρί.

4.ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΜΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ?
Το κούμπωμα του δερμάτινου λουριού είναι απλός ατσάλινος τοκάς με το σήμα VE χαραγμένο. Το λουρί σιλικόνης έχει αναδιπλούμενη μπούκλα. Επισυνάπτω φωτογραφία.

5.Η ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΧΑΡΑΞΗ ΜΕ ΤΟ NICK NAME ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩς ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΤΑΣΗ?ΔΗΛΑΔΗ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗ ΔΙΚΟ ΣΑΣ?
Δεν είπαμε ότι η εξωτερική χάραξη για το προηγούμενο μοντέλο θα γίνει χωρίς κόστος. Είχαμε πει ότι θα συστήσουμε χαράκτη όπου καθένας θα μπορεί να πηγαίνει και επιτόπου να αποφασίζει με τον χαράκτη τη γραμματοσειρά και που θα χαράξει. Εμείς απλά θα πετύχουμε καλύτερη τιμή από τον χαράκτη. 'Ενα απλό όνομα μέχρι 10 χαρακτήρες, γύρω στα 6 ευρώ.
Για το καινούριο μοντέλο (GAZ-14) προετείναμε χωρίς κόστος, να χαραχθεί από το εργοστάσιο το nickname πάνω στο αντίβαρο, πάνω από το serial number.

6.Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΧΡΩΜΗ Η ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΛΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?
Η ονομάσια του site θα είναι είτε χαραγμένη (σε χρυσαφί απόχρωση όπως στη μακέτα που σας έστειλα) είτε σε κάποια χρώματα (έως 3). Στη μακέτα που σας στείλαμε χρησιμοποιήσαμε το λογότυπο και τα χρώματά του όπως ακριβώς είναι στη σελίδα του Forum. Σε κάθε περίπτωση, το λογότυπο που θα θελήσετε να τυπωθεί (έγχρωμο) ή να χαραχθεί (χρυσαφί), θα πρέπει να μας το δόσετε σε ηλεκτρονική μορφή και κατά προτίμηση σε vector file. Τα χρώματα τα διαλέγετε εσείς από την παλέτα PANTONE



Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #285 στις: Νοέμβριος 29, 2012, 02:04:46 πμ »
Λοιπον, μολις εστειλα mail και στη JUNGHANS και πλεον αναμενω απαντηση τους...
Απλως λαβετε υποψιν οτι το μεγεθος του κατα τα αλλα εξαιρετικου 'MAX BILL' (38 χιλιοστα) σε συναρτηση με την τιμη του, ισως σταθει αποτρεπτικο στον απαραιτητο αριθμο συμμετοχων για τη δημιουργια project.

Η JUNGHANS δεν απαντησε ακομη και σιγουρα αυτο δε θα γινει τουλαχιστον πριν τη Δευτερα, αφου μεσολαβει Σαββατοκυριακο...

Τριτη βραδυ, περασαν ηδη 5 ημερες απο τοτε που εστειλα mail στην JUNGHANS και δεν εχω λαβει απαντηση τους ακομη!...

Σημερα λοιπον το βραδυ και μετα απο 40 ημερες!...   ???


AW: Weiterleitung: General inquiry via www.junghans.de
ΑΠΟ:Silvia Theakkumkattil    ΠΡΟΣ:Aris    Το μήνυμα σημάνθηκε 9:06 μ.μ. Τετάρτη, 28 Νοεμβρίου 2012

Dear Mr. ...............,

Thanks for your message via our webpage: www.junghans.de.
Kindly let me know how many watches you would like to engrave?
Thanks in advance for letting me know.
Have a good day!

Mit freundlichen Grüßen

Silvia Theakkumkattil
International Sales Coordinator

Uhrenfabrik Junghans GmbH & Co.KG
Geißhaldenstraße 49
D-78713 Schramberg

Phone: 0049(0) 7422/18-401
Fax:   0049(0) 7422/18-445
Mail to: Silvia.Theakkumkattil@Junghans.de
http://www.junghans.de

Kommanditgesellschaft mit Sitz in Schramberg, Amtsgericht Stuttgart HRA 723748
Persönlich haftende Gesellschafterin: Schramberger Uhrenfabrik GmbH mit Sitz in Schramberg,
Amtsgericht Stuttgart HRB 728838
Geschäftsführer: Matthias Stotz
USt-IdNr./VAT-No.DE263062081
Bankverbindung: Kreissparkasse Rottweil, Konto-Nr.76554(BLZ 642 500 40)
IBAN-Code: DE74 6425 0040 0000 7655 41 / BIC-Code:SOLADES1RWL
WEEE-Reg.-Nr.: DE 89350019


...το μονο που μου ερχεται πλεον στο μυαλο, ειναι αυτο το πολυ ωραιο τραγουδι του Μιχαλη Βιολαρη 

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/EUxZULRGzEw" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EUxZULRGzEw" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #286 στις: Νοέμβριος 29, 2012, 07:56:08 πμ »
Κάτσε να δεις που ο Gunter θα σπάσει το ρεκόρ των 40 ημερών και θα βγει πρωταθλητής στην ασυνέπεια. :laola:

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14997
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #287 στις: Νοέμβριος 29, 2012, 11:20:40 πμ »
Theakkumkattil???

Μα μπορείς να κανονίσεις κάτι με ατομο μ' αυτό το όνομα;  :dielaughing:   

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #288 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 09:32:35 πμ »
Αντιπροτείνω:



Κι αυτό στα λεφτά του σαν να κλέβεις εκκλησία είναι...

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #289 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 09:35:34 πμ »
Αντιπροτείνω:



Κι αυτό στα λεφτά του σαν να κλέβεις εκκλησία είναι...



Ξεσκεπάστηκες.....εσύ ήσουν που αναστάτωνες το φόρουμ τόσο καιρό....




Φιλικά Ηρακλής Πουαρό
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #290 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 09:52:08 πμ »
Ξεσκεπάστηκες.....εσύ ήσουν που αναστάτωνες το φόρουμ τόσο καιρό....
Φιλικά Ηρακλής Πουαρό

Όχι μόνο αναστάτωσα αλλά απ' ότι φαίνεται δημιούργησα και σχολή!
Who 's the boss now??
Ούτε κιχ να μην ακούω...

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5548
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #291 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 10:49:11 πμ »
Αντιπροτείνω:



Κι αυτό στα λεφτά του σαν να κλέβεις εκκλησία είναι...


Movement

 KAD-17, 3-Hand Automatic



Functions

 Hours, minutes, central seconds, date



Dimensions

 43 mm Diameter



Crown

 screwed down crown



Glass

 Sapphire Crystal



Case-Back

 Stainless-Steel



Dial

 Matt black with SUPERLUMINOVA on indices and hands



Waterproof

 300 m



Special Features

 3-hand watch with centered second / minute / hour, black leather strap included
 


Origin

 Made in Germany



Warrenty

 24 Months

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #292 στις: Δεκέμβριος 01, 2012, 10:55:19 πμ »
TA ΣΠΑΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ!

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #293 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 07:35:11 μμ »
Διαδικαστικό. (Το βάζω εδώ διότι δεν ξέρω πού να το βάλω)

Μήπως θα έπρεπε το παρόν, αλλά και όλα τα σχετικά με τα τρέχοντα project νήματα, να μεταφερθούν από κάποιον admin, έξω από την υποκατηγορία "Projects τα οποία έχει ολοκληρώσει το MyWatch.gr" ;

Κ.
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #294 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 08:40:19 μμ »
.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 03, 2012, 10:48:25 μμ από georges »
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ PROJECT
« Απάντηση #295 στις: Δεκέμβριος 03, 2012, 11:49:10 μμ »
.

Γιώργη γελάω ακόμα με την απορία σου. Δεν παρεξηγιέμαι με τίποτα οπότε δεν υπήρχε λόγος να το σβήσεις. Τώρα που διαβάζω το post μου απορώ κι εγώ πώς το έγραψα. Δεν το διορθώνω όμως γιατί όταν το έβαλα δεν πήγε το μυαλό μου στο πονηρό γιατί είμαι καλό παιδί.  :headbash:

Κ.
This post contains 100% recycled electrons