ΡΟΛΟΓΙΑ > Ρολόγια χειρός και τσέπης

CITIZEN

<< < (35/138) > >>

Voodooman:
A ρε giorgosmg, με ένα αυτόματο citizen diver's άρχισε και για εμένα η τρέλα!..
Να το χαίρεσαι!

grecellin:
giorgos mg κούκλα είναι και πιστεύω η καλύτερη αγορά που έχεις κάνει μέχρι τα τριπλάσια τουλάχιστον χρήματα. Καλοφόρετο και καλές βουτιές.  ;)

giorgos mg:
#-o....λες φιλε voodooman??και ειναι και ακριβο χομπι-τρελλα-αγαπη,ρε γαμωτο...!και παλι ευχαριστω πολυ!κατι μου λεει οτι αυτο το απλο citizen θα λιωσει στον καρπο μου ;).σαν ασχετος που ειμαι να κανω κατι ερωτησουλες?η περιστρεφομενη στεφανη τι κανει-χρησιμευει-?ειναι και κουρδιστο απο την κορωνα αυτο το μοντελο?γιατι δεν ειχε βιβλιαρακι και δεν βρισκω τιποτα στο net.

Voodooman:

--- Παράθεση από: giorgos mg στις Νοέμβριος 05, 2008, 07:06:06 μμ ---η περιστρεφομενη στεφανη τι κανει-χρησιμευει-?
--- Τέλος παράθεσης ---
Χρειάζεται στην κατάδυση, για να βλέπεις πόση ώρα είσαι ήδη κάτω. Πας και βάζεις το βελάκι πάνω στον λεπτοδείκτη μόλις ξεκινήσεις την κατάδυση. Από εκεί και πέρα, στην στεφάνη διαβάζεις τον χρόνο που έχει περάσει. Απλό είναι, δοκίμασέ το. Για αυτό οι περισσότερες περιστρέφονται προς μία μόνο κατεύθυνση, έτσι ώστε να μην υπάρχει περίπτωση να σου δείξει ότι εχεις μείνει κάτω απ'το νερό λιγότερο από το πραγματικό. Δεν κουρδίζει με το χέρι, μόνο αυτόματα.
Citizen, seiko και αρκετές ευρωπαίκες βοηθουν εμάς τα μεσαία στρώματα να ικανοποιούμε την τρέλα μας για ρολόγια με σχετικά λογικό κόστος.

giorgos mg:
τι  :headbash: ειμαι!!ναι,πολυ απλο ηταν για την στεφανη.ειπα,ειμαι ασχετος ::).(να σαι καλα φιλε voodooman!).με εχετε μαθει αρκετα πραγματα εδω μεσα.και συνεχιζω να μαθαινω...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση