Αποστολέας Θέμα: Αγορα ρολογιου μεχρι 300E  (Αναγνώστηκε 9300 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tehpldn

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Αγορα ρολογιου μεχρι 300E
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 06, 2012, 09:39:48 μμ »
Ρε παιδια τα Ingersoll δεν αξιζουν καθολου τα λεφτα τους; Γιατι πραγματικα τοσα χρηματα για τοσο ομορφα ρολογια μου φαινονται πολυ λιγα, νταξ μπορει να μην εχουν τον μηχανισμο τον ελβετικο
,που δεν με αποσχολει τοσο αρκει να μην εχει αλλα προβληματα, να χαλαει συχνα κτλπ. Καποιος που δεν ξερει απο ρολογια αμα δει ενα καλο ingersoll κατα την γνωμη μου μπορει να τα κοστολογισει και πανω απο 600-700Ε. Τα tissot δεν μαρεσουν τοσο (μου φενονται πολυ απλα), μερικα hamilton ειναι πολυ ωραια αλλα αμα ειναι να δωσω 500Ε που εχουν ας πας να παρω 2 Ingresoll..

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Αγορα ρολογιου μεχρι 300E
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 06, 2012, 09:52:48 μμ »
Ενταξει μη βαρατε,εξαλλου εγραψα παραπανω πως το le locle ειναι πολυ ωραιο ρολοι, εγω αν ημουν φοιτητης δηλαδη στην ηλικια των 18-23 ετων δεν θα φοραγα ενα τοσο κλασσικο ρολοι. Αυτα που προτεινα και απο τις δυο εταιρειες νομιζω πως ταιραιζουν πιο πολυ σ`αυτη την ηλικια.Και αν με ρωτησετε, τωρα θα επαιρνα ενα le locle στα 35 μου.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος lefteris31

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 262
    • Προφίλ
Απ: Αγορα ρολογιου μεχρι 300E
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 11, 2012, 11:37:00 πμ »
για θεσσαλονικη παιδια μονο στον MEΡΙΑΝΟ.ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ NOTOS .