Αποστολέας Θέμα: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ  (Αναγνώστηκε 13832 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dgl

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 999
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 10:25:14 πμ »
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!

Αποσυνδεδεμένος kalwdios

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 151
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 10:56:56 πμ »
Aγαπητε kosdome6,

Εκ μερους της ομαδας συντονισμου της προσπαθειας για την υλοποιηση του καταδυτικου project, σε ευχαριστουμε -και δημοσια- τοσο για το χρονο οσο και για τη συμβολη σου στην επεξεργασια του CERTIFICATE!
Η ομαδα και εγω προσωπικα, εκτιμουμε πως ειναι οτι καλυτερο εχουμε μεχρι τωρα δει και επεξεργαστει και προτεινω να προχωρησουμε στην αμεση εκτυπωση του, προκειμενου να σταλουν τα πιστοποιητικα στη ΖΕΝΟ για την επικυρωση τους (σφραγιδα-υπογραφη).

Με εκτιμηση,
Watch-Collector

Θα ηθελα να σας συγχαρω για την προσπαθεια και πρεπει να σας πω οτι το αποτελεσμα ειναι αριστο κατα την γνωμη μου!!!
Υ.Γ. Αρη, μπορουμε να σου στειλουμε π.μ. με το ονοματεπωνυμο μας (πιστευω οτι τα περισσοτερα μελη θα επιθυμουν να γραφει στο πιστοποιητικο) η θα το συμπληρωσεις εσυ βλεποντας το απο το π.μ. καταθεσης χρηματων;;;
Ευχαριστω..........
Φιλικά, Ανδρέας
Seiko MM300 SBDX017

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 01:33:15 μμ »
Αρη, μπορουμε να σου στειλουμε π.μ. με το ονοματεπωνυμο μας (πιστευω οτι τα περισσοτερα μελη θα επιθυμουν να γραφει στο πιστοποιητικο) η θα το συμπληρωσεις εσυ βλεποντας το απο το π.μ. καταθεσης χρηματων;;;
Ευχαριστω..........

Σχετικα με την επιλογη μεταξυ ονοματος-nickname & γραμματοσειρας που θα εκτυπωθει στο πιστοποιητικο σας, παρακαλω επικοινωνηστε (μεσω Π.Μ.) με το μελος kosdome6 -ο οποιος και εχει αναλαβει την εκδοση του- και γνωστοποιηστε του ακριβως την επιθυμια σας!
Στο Π.Μ. μην ξεχνατε να αναφερετε και τον αριθμο της εκδοσης (Νο) που θα φερει το πιστοποιητικο σας.


Φιλικα,
Watch-Collector
(Εκ μερους της ομαδας συντονισμου)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 16, 2011, 05:15:31 μμ από Watch-Collector »
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος kalwdios

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 151
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 04:51:16 μμ »
Φιλε kosdome6 εχεις π.μ. !!!
Ευχαριστω...........
Φιλικά, Ανδρέας
Seiko MM300 SBDX017

Αποσυνδεδεμένος physioman

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 988
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 05:05:38 μμ »
Φιλε kosdome6 έχεις π.μ. και απο μένα.
Να σαι καλα

Αποσυνδεδεμένος christoskarpa

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 17, 2011, 07:18:09 μμ »
Καλησπερα..........εχεις π.μ. και απο εμενα φιλε!!!

Αποσυνδεδεμένος sunsea

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 21, 2011, 02:57:40 μμ »
Kαλημερα,εχω στειλει πμ  ;D
"Ho attraversato oceani,eplorato i continenti e conquistato le
 altitudini...
 alla ricerca del mio "Tempo"  ''Διεσχισα τους ωκεανους,εξερευνησα τις ηπειρους και κατεκτησα   τα υψη...  προς αναζητηση του ''Χρονου" μου       Vivere veramente,non puramente trascorrere i giorni.

Αποσυνδεδεμένος avis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 63
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 21, 2011, 04:31:45 μμ »
έστειλα πμ

ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 12:20:39 πμ »
Θέλω να παρακαλέσω, όσους φίλους δεν το έχουν κάνει ήδη, να δηλώσουν την επιθυμία τους για το Πιστοποιητικό Γνησιότητας.
Δεδομένου ότι τα πιστοποιητικά θα φύγουν μαζί με την παραγγελία για σφραγίδα & υπογραφή στην Ελβετία, πρέπει άμεσα να τα ετοιμάσω.

Επαναλαμβάνω λοιπόν :
Σχετικά με την επιλογή μεταξύ ονόματος-nickname που θα εκτυπωθεί στο πιστοποιητικό σας, (διαβάστε πιο πάνω) παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου (μεσω Π.Μ.) για να μου γνωστοποιήσετε ακριβώς την επιθυμία σας.
Στο Π.Μ. μην ξεχνάτε να αναφέρετε και τον αριθμό της έκδοσης (Νο) που θα φέρει το πιστοποιητικό σας.


Ευχαριστώ
Κώστας
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 10:10:16 πμ »
Έστειλα κι εγώ,
Θάνος-Ευχαριστώ
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος geo1971

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 27, 2011, 11:14:23 πμ »
Έστειλα PM.

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 29, 2011, 12:58:20 πμ »
Αφού έκλεισε οριστικά η λίστα συμμετοχής, θέλω να παρακαλέσω, για τελευταία φορά, όσους φίλους το ξέχασαν, να δηλώσουν την επιθυμία τους για το Πιστοποιητικό Γνησιότητας.

Επαναλαμβάνω λοιπόν :
Σχετικά με την επιλογή μεταξύ ονόματος-nickname που θα εκτυπωθεί στο πιστοποιητικό σας, (διαβάστε πιο πάνω) παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου (μεσω Π.Μ.) για να μου γνωστοποιήσετε ακριβώς την επιθυμία σας.
Στο Π.Μ. μην ξεχνάτε να αναφέρετε και τον αριθμό της έκδοσης (Νο) που θα φέρει το πιστοποιητικό σας.

Θεωρώ, ότι το ερχόμενο Σαβ/κο είναι μια ικανοποιητική προθεσμία για να έχω την απάντησή σας. Από την ερχόμενη Δευτέρα θα προχωρήσω στην εκτύπωση των πιστοποιητικών.

Να συμπληρώσω επίσης, ότι, για όσους δεν επικοινωνήσουν μαζί μου για να εκφράσουν την επιθυμία τους, θα προχωρήσω στην εκτύπωση του πιστοποιητικού, χρησιμοποιώντας την ονομασία που έχουν επιλέγξει για την εγχάραξη στην πίσω όψη του ρολογιού.

Ευχαριστώ
Κώστας
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 29, 2011, 01:30:23 πμ »
Αφού έκλεισε οριστικά η λίστα συμμετοχής, θέλω να παρακαλέσω, για τελευταία φορά, όσους φίλους το ξέχασαν, να δηλώσουν την επιθυμία τους για το Πιστοποιητικό Γνησιότητας.

Επαναλαμβάνω λοιπόν :
Σχετικά με την επιλογή μεταξύ ονόματος-nickname που θα εκτυπωθεί στο πιστοποιητικό σας, (διαβάστε πιο πάνω) παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου (μεσω Π.Μ.) για να μου γνωστοποιήσετε ακριβώς την επιθυμία σας.
Στο Π.Μ. μην ξεχνάτε να αναφέρετε και τον αριθμό της έκδοσης (Νο) που θα φέρει το πιστοποιητικό σας.

Θεωρώ, ότι το ερχόμενο Σαβ/κο είναι μια ικανοποιητική προθεσμία για να έχω την απάντησή σας. Από την ερχόμενη Δευτέρα θα προχωρήσω στην εκτύπωση των πιστοποιητικών.

Να συμπληρώσω επίσης, ότι, για όσους δεν επικοινωνήσουν μαζί μου για να εκφράσουν την επιθυμία τους, θα προχωρήσω στην εκτύπωση του πιστοποιητικού, χρησιμοποιώντας την ονομασία που έχουν επιλέγξει για την εγχάραξη στην πίσω όψη του ρολογιού.

Ευχαριστώ
Κώστας

 :smt023

Αγαπητε φιλε Κωστα,
Η λιστα παραγγελιας εχει ως εξης:


1.   sunsea-πορτοκαλι-PothitosH.
2.   mnimos29-μπλε GMT-Manolis X (ή Μανώλης Χ)
3.   christoskarpa-μπλε/κοκκινη-Christos K
4.   physioman-μαυρη/κοκκινη-AnastasisM (ή ΑναστάσηςΜ)
5.   ggs-πρασινη-George (ή Γιώργος)
6.   THANOS58-ολομαυρη-THANOS58
7.   GiannisH-πρασινη-GiannisH
8.   PanosI-μπλε/κοκκινη-PanosI
9.   finmaniac-μπλε GMT-Dimitrios T. (ή Δημήτριος Τ.)
10. watches-μαυρη/κοκκινη-JULIO GULLI
11. kalwdios-πρασινη-Αndreas L
12. kosdome6-πρασινη-Kosdome6
13. argy6-μπλε GMT-Argyris Th. (ή Αργύρης Θ.)
14. avis-πορτοκαλι-Αntonios (ή Αντώνης)
15. neRvi-μπλε GMT-NeRVi (ή ΜΙΧaΗΛ.ξ.)
16. spentgr-πρασινη-D. Xanthakis (ή Δ. ΞΑΝΘΑΚΗΣ)
17. SER-κιτρινη-STERGIOS
18. Yiangos-μπλε GMT-Ι.K.P. (ή Ι.Κ.Π.)
19. pipis-πρασινη/SOT-ASIM
20. geo1971-πρασινη-GeorgeG
21. NıkosX-ολομαυρη-NikosX (ή Νίκος Ξ.)
22.Watch Collector-πορτοκαλι-Αris

Θα σε παρακαλεσω τη Δευτερα να προχωρησεις στην εκτυπωση των πιστοποιητικων γνησιοτητας, προκειμενου να σταλουν αμεσα στη ΖΕΝΟ για την επικυρωση τους...

Eυχαριστω!

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 02:33:30 πμ »
Στη συναντηση που ειχαμε σημερα το απογευμα στην Αιγλη, μου παρεδοθησαν τα πιστοποιητικα γνησιοτητας απο τον αγαπητο φιλο kosdome6
Toσο η ομαδα συντονισμου του project οσο και εγω προσωπικα, τον ευχαριστουμε πολυ για την ωραια επεξεργασια-εκτυπωση που εκανε!
Aυριο το πρωι, τα πιστοποιητικα θα σταλουν με συστημενο ταχυδρομειο στη ΖΕΝΟ για την επικυρωση τους.

Φιλικα,
Watch-Collector
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος sunsea

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 553
    • Προφίλ
Απ: CERTIFICATE ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΥΤΙΚΟ PROJECT TOY ΦΟΡΟΥΜ
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 05, 2011, 10:29:59 πμ »
 =D> =D> =D>
"Ho attraversato oceani,eplorato i continenti e conquistato le
 altitudini...
 alla ricerca del mio "Tempo"  ''Διεσχισα τους ωκεανους,εξερευνησα τις ηπειρους και κατεκτησα   τα υψη...  προς αναζητηση του ''Χρονου" μου       Vivere veramente,non puramente trascorrere i giorni.