Αποστολέας Θέμα: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........  (Αναγνώστηκε 54536 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 11, 2011, 11:08:43 πμ »
O Tσακ Νορις αποφασιζει για ολα :P

Αποσυνδεδεμένος gld

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 293
  • Live to fly...
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 11, 2011, 11:25:35 πμ »
O Τσακ δε φοράει ρολόι. Ο Τσακ δε χρειάζεται ρολόι. Γιατί ο Τσακ αποφασίζει τι ώρα είναι.

Με πρόλαβες όταν το έγραψες  :dielaughing: :dielaughing: :jg: :jg: :jg: :ug:

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 11, 2011, 12:09:13 μμ »
Βασικά ο ΒΒ έχει δίκιο, αλλά έχω από απόρρητες πηγές την πληροφορία - σοκ...
Κύριοι, σε μιά από τις αποστολές της NASA στο φεγγάρι, ένας από τους Αμερικανούς αστροναύτες ήταν κατάσκοπος των Σοβιετικών... Η CIA το έμαθε και θέλησε να τον καθαρίσει και να φαίνεται ατύχημα. Αυτό όμως για να φανεί φυσιολογικό κι όχι στημένο έπρεπε να γίνει στο φεγγάρι, όχι στην Γη. Μόνο ένας θεός των ειδικών αποστολών μπορούσε να το πραγματοποιήσει... Ο Μεγάλος Τσακ... Υπέκλεψα την εικόνα-σοκ από το εγχείρημα, που φυσικά πέτυχε! Ο Τσακ φρόντισε -για ανάμνηση του κατορθώματός του- να πάρει λάφυρο από τον κατάσκοπο -τι άλλο- το ρολόι...
Και βέβαια τώρα ξέρουμε ότι ένα από τα ρολόγια του είναι Speedmaster!
ιδού και η φωτό-απόδειξη:



Στην φωτό βλέπουμε το Speedy του αστροναύτη-κατασκόπου στο δεξί του χέρι (λίγο δεξιά από τα ...ούμπαλα του Τσακ...), την ώρα του φόνου-αποκεφαλισμού, που έγινε με το προσφιλές στον Τσακ χτύπημα " Εννέα τίγρεις που κατεβαίνουν τα Δυτικά νερά"... Μετά την πτώση του ακέφαλου θύματος, ο Τσακ θα πάρει το ρολόι και θα επιστρέψει στην Γη θριαμβευτής!


Uploaded with ImageShack.us
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2011, 01:09:34 μμ από THANOS58 »
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 11, 2011, 02:27:35 μμ »
Καλα ... Θάνο είσαι άπαιχτος ...
Ούτε ο Φώσκολος δεν θα έγραφε τέτοιο σενάριο  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος Baptiste

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 15, 2011, 03:45:59 μμ »


σαν σημερα λοιπον ιδρυθηκε η Liverpoolαρα!!!!!!!!!!!!!! κ ας μη πηγαινουμε καλα τα τελευταια χρονια... ενα πραγμα εχει σημασια: Υου' ll never walk alone!!!!

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #45 στις: Μάρτιος 15, 2011, 04:14:21 μμ »
Λιβερπουλ υποστηριζω χρονια,αλλα δυστηχως εχουν φυγει πολλοι καλοι παικτες και εχει χαλασει πλεον.Ας ελπισουμε πως θα γυρισει ξανα στις δοξες της ;)

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #46 στις: Μάρτιος 15, 2011, 05:19:55 μμ »
:cheers:  ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ LIVERPOOL ! !  :smt038

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/e8zcq60hsJU" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/e8zcq60hsJU" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Baptiste

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #47 στις: Μάρτιος 15, 2011, 06:06:16 μμ »
ενα ωραιο αρθρο του σωτηρακοπουλου για τη liverpool κ το τραγουδι που σε κανει να ανατριχιαζεις..

http://www.england365.gr/article/14047/Youll-never-walk-alone-

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #48 στις: Μάρτιος 15, 2011, 06:19:40 μμ »
Η δική μου αφιέρωση... Δυναμώστε την ένταση των ηχείων σας... Ίσως η πιο όμορφη μουσική αφιέρωση στον ύμνο και την ομάδα, από τους τεράστιους Pink Floyd... προσέξτε πως τελειώνει η τραγουδάρα αυτή!
Απολαύστε:

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/9M23zjNrG9M" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9M23zjNrG9M" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #49 στις: Μάρτιος 15, 2011, 06:50:46 μμ »
Βασικά ο ΒΒ έχει δίκιο, αλλά έχω από απόρρητες πηγές την πληροφορία - σοκ...
Κύριοι, σε μιά από τις αποστολές της NASA στο φεγγάρι, ένας από τους Αμερικανούς αστροναύτες ήταν κατάσκοπος των Σοβιετικών... Η CIA το έμαθε και θέλησε να τον καθαρίσει και να φαίνεται ατύχημα. Αυτό όμως για να φανεί φυσιολογικό κι όχι στημένο έπρεπε να γίνει στο φεγγάρι, όχι στην Γη. Μόνο ένας θεός των ειδικών αποστολών μπορούσε να το πραγματοποιήσει... Ο Μεγάλος Τσακ... Υπέκλεψα την εικόνα-σοκ από το εγχείρημα, που φυσικά πέτυχε! Ο Τσακ φρόντισε -για ανάμνηση του κατορθώματός του- να πάρει λάφυρο από τον κατάσκοπο -τι άλλο- το ρολόι...
Και βέβαια τώρα ξέρουμε ότι ένα από τα ρολόγια του είναι Speedmaster!
ιδού και η φωτό-απόδειξη:



Στην φωτό βλέπουμε το Speedy του αστροναύτη-κατασκόπου στο δεξί του χέρι (λίγο δεξιά από τα ...ούμπαλα του Τσακ...), την ώρα του φόνου-αποκεφαλισμού, που έγινε με το προσφιλές στον Τσακ χτύπημα " Εννέα τίγρεις που κατεβαίνουν τα Δυτικά νερά"... Μετά την πτώση του ακέφαλου θύματος, ο Τσακ θα πάρει το ρολόι και θα επιστρέψει στην Γη θριαμβευτής!


Uploaded with ImageShack.us
   Χαχαχαχαχαχαχαχααχα, έκλεψε δηλαδή το Speedmaster. Και μετά έκανε το double παίρνοντας το Cosmonaute του Carpenter ;D ;D ;D :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #50 στις: Μάρτιος 16, 2011, 11:35:19 πμ »
Σαν σήμερα έκλεισα 4 μήνες με το κορίτσι μου ;D ;D :smt049 :smt049 :smt054 :smt054

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #51 στις: Μάρτιος 16, 2011, 11:37:40 πμ »
Mπραβο Κωστα συγχαρητηρια,και οι μηνες να γινουν χρονια ευχομαι :-*

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #52 στις: Μάρτιος 16, 2011, 11:41:48 πμ »
Mπραβο Κωστα συγχαρητηρια,και οι μηνες να γινουν χρονια ευχομαι :-*
Σ'ευχαριστώ Στέργιε ;D Μακάρι αυτή τη φορά να μην έπεσα έξω στην συγκεκριμένη κοπέλα ;)


Φιλικά,
Κων/νος

Αποσυνδεδεμένος tzistsam

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 413
  • Ακόμα? Νυχτώσαμε... Ημαρτον
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #53 στις: Μάρτιος 16, 2011, 12:36:14 μμ »

Βάστα αγόρι μου ακόμα νωρίς είναι  ;). Ζήσε την ζωούλα σου. Χαλαρά. :weedman: Απόλαυσε τα όμορφα ρολόγια σου.
Τελειώσαμε και μείναμε μονάχοι.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #54 στις: Μάρτιος 16, 2011, 12:43:52 μμ »
Βάστα αγόρι μου ακόμα νωρίς είναι  ;). Ζήσε την ζωούλα σου. Χαλαρά. :weedman: Απόλαυσε τα όμορφα ρολόγια σου.

Words of Wisdom   8-[

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #55 στις: Μάρτιος 16, 2011, 12:51:32 μμ »
 :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #56 στις: Μάρτιος 16, 2011, 04:45:04 μμ »
Βάστα αγόρι μου ακόμα νωρίς είναι  ;). Ζήσε την ζωούλα σου. Χαλαρά. :weedman: Απόλαυσε τα όμορφα ρολόγια σου.

Κωστάκη αγόρι μου,
Μετά από 6 αρραβώνες, 1 γάμο και 1 διαζύγιο, και αφού μελέτησα σε άπειρο βάθος την συμβουλή του tzistsam και του Πάνου  ;D πίνοντας το απογευματινό φραππεδάκι μου, οφείλω να σου πω:
Άκου τι σου λένε τα φιλαράκια, πάρε το ρολογάκι και βάλτο στο χεράκι σου... Τι σου ζητάει? Λίγο κούνημα, κανα κούρδισμα, κανα σερβισάκι που και που... Απόλαυσέ το... Μετά, φρόντισε και το κουνελάκι σου... Ε, κι αν η ζωή δώσει κι αλλάξεις 50 κουνελάκια μέχρι να κατασταλλάξεις με ένα, μην φοβάσαι! Κάνει καλό, πολύ καλό!  :mg: :mg: :mg:
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #57 στις: Μάρτιος 16, 2011, 05:29:44 μμ »
Κωστάκη αγόρι μου,
Μετά από 6 αρραβώνες, 1 γάμο και 1 διαζύγιο, και αφού μελέτησα σε άπειρο βάθος την συμβουλή του tzistsam και του Πάνου  ;D πίνοντας το απογευματινό φραππεδάκι μου, οφείλω να σου πω:
Άκου τι σου λένε τα φιλαράκια, πάρε το ρολογάκι και βάλτο στο χεράκι σου... Τι σου ζητάει? Λίγο κούνημα, κανα κούρδισμα, κανα σερβισάκι που και που... Απόλαυσέ το... Μετά, φρόντισε και το κουνελάκι σου... Ε, κι αν η ζωή δώσει κι αλλάξεις 50 κουνελάκια μέχρι να κατασταλλάξεις με ένα, μην φοβάσαι! Κάνει καλό, πολύ καλό!  :mg: :mg: :mg:
Συμφωνώ απόλυτα εννοείται. Μετά απο 8 επιλογές που έκανα στο παρελθόν, και που εν τέλει απεφάνθη ότι έπεσα σε replica, πιστεύω πως αυτή τη φορά στάθηκα τυχερός έχοντας ένα genuine κουνέλι. ;D Βέβαια τα κουνέλια είναι σαν τα ρολόγια, κάποια στιγμή ΟΣΟ και κολλημένος να είσαι, θα βαρεθείς να βλέπεις το ίδιο κάσωμα, άσχετα αν η μηχανή είναι in house και τίγκα στα jewels. Απλά προς το παρόν περνάω καλά ;D Σωστά δε τα λέω? ;)



Φιλικά,
Κων/νος

Αποσυνδεδεμένος Dakis

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 247
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #58 στις: Μάρτιος 16, 2011, 08:26:37 μμ »
 Τελικος κυπελου Κορατς Αρης-τουρκοι 50-48 στο Τορινο!! Πρωτο ευρωπαικο τροπαιο του Αρη μας!!

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...........
« Απάντηση #59 στις: Μάρτιος 16, 2011, 11:34:45 μμ »
Μήπως κάνεις λάθος και δεν είναι το πρώτο? Κάτι μου θυμίζει ο Σβι Σέρφ....ο Γιαννάκης...FS Pilsen....Θυμάσαι?.... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 17, 2011, 03:07:16 πμ από THANOS58 »
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!