Αποστολέας Θέμα: Καταστήματα στην Ελλάδα  (Αναγνώστηκε 383654 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dNikos

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 543
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #620 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:23:25 μμ »
Κασεράκι τρώει;

Και χωρίς παρεξήγηση  πρώτη φορά άκουσα - διάβασα αυτή την έκφραση.
Ακούσαμε το τραγούδι της θάλασσας και δεν μπορούμε πια να κοιμηθούμε.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #621 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:29:03 μμ »
Το πρωτο σου λαθος ειναι ο αγοραιος τροπος με τον οποιον απευθυνθηκες για να ζητησεις βοηθεια (πρωτη αγενεια).
Το δευτερο λαθος σου που νομιζες οτι επειδη δεν απαντησε κανεις θεωρησες οτι η κλικα δε θελει να σε βοηθησει.
Το τριτο λαθος οτι παρα το παραπανω αυθαιρετο συμπερασμα, προσβαλες ενα ολοκληρο φορουμ (δευτερη αγενεια).
Το τεταρτο λαθος σου οτι νομιζεις πραγματικα οτι υπαρχουν καταστηματα ή γκρι εμποροι με εκπτωσεις στα ρολογια που ζητας. Απλα δεν υπαρχουν ή υπαρχουν πολυ μικρες τις οποιες θα τις πετυχεις και μονος σου με λιγο ψαξιμο.
Το πεμπτο λαθος σου οτι νομιζεις οτι το φορουμ ειναι ενας διαμεσολαβητης αναμεσα στα μελη και τους γκρι εμπορους. Αν γραφτηκες γι αυτο (αφου δε συμμετεχεις ενεργα ειναι πολυ πιθανον αλλα δεν το ξερω) τοτε εισαι σε λαθος φορουμ.
Κι επειδη με κατηγορεις ευθεως, ξεκινησα να γραφω τι πηρα και πως αλλα δε θα σου απολογηθω κιολας.
Αν θελεις να εκτονωσεις τον ηρωισμο σου στο να πιστευεις οτι εισαι ο μαγκας του φορουμ που μιλαει για κλικες και γκρι ενω οι αλλοι κρυβονται, οκ, προχωρα, θα σου κανουμε οσα +1 θελεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #622 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:32:31 μμ »
Κασεράκι τρώει;

Και χωρίς παρεξήγηση  πρώτη φορά άκουσα - διάβασα αυτή την έκφραση.

Είναι και ομόηχη με το όνομα του επίμαχου καταστήματος.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #623 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:36:58 μμ »
UP γιατί προφανώς αν δεν είσαι σε κλίκα δε σε βοηθάει κανείς

Για διάβασε λίγο αυτό που έγραψες ΕΣΥ! Ίσως σε βοηθήσει να καταλάβεις την αντίδραση που προκάλεσε!
Και για να σου μιλήσω στον τόνο που μιλάς κι εσύ: "Προφανώς και ΛΙΓΑ άκουσες παλικαράκι μου με τέτοια συμπεριφορά!"
Και κάτι τελευταίο: "Εγώ πριν δυο χρόνια πήρα το βάτραχο από γνωστό μαγαζί 5,5Κ" λες να μπορώ να σε βοηθήσω να κάνεις κι εσύ το ίδιο ΣΗΜΕΡΑ???
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #624 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:48:25 μμ »
και επειδη εβαλα +1 να του πω και γω...

αν το ειδες (εφοσον παρακολουθεις απο το 2012) δεν εχουμε ολοι Rolex αρκετοι εχουμε Seiko οποτε ολα αυτα που γραφεις για τιμες, κλικες, γκρι, μαυρους ασπρους κοκκινους κτλ ειναι οτι να ναι!! αλλιως ολοι στην κλικα θα ειχαμε Rolex σε τιμες Seiko...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #625 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 12:50:14 μμ »
Το πρωτο σου λαθος ειναι ο αγοραιος τροπος με τον οποιον απευθυνθηκες για να ζητησεις βοηθεια (πρωτη αγενεια).
Το δευτερο λαθος σου που νομιζες οτι επειδη δεν απαντησε κανεις θεωρησες οτι η κλικα δε θελει να σε βοηθησει.
Το τριτο λαθος οτι παρα το παραπανω αυθαιρετο συμπερασμα, προσβαλες ενα ολοκληρο φορουμ (δευτερη αγενεια).
Το τεταρτο λαθος σου οτι νομιζεις πραγματικα οτι υπαρχουν καταστηματα ή γκρι εμποροι με εκπτωσεις στα ρολογια που ζητας. Απλα δεν υπαρχουν ή υπαρχουν πολυ μικρες τις οποιες θα τις πετυχεις και μονος σου με λιγο ψαξιμο.
Το πεμπτο λαθος σου οτι νομιζεις οτι το φορουμ ειναι ενας διαμεσολαβητης αναμεσα στα μελη και τους γκρι εμπορους. Αν γραφτηκες γι αυτο (αφου δε συμμετεχεις ενεργα ειναι πολυ πιθανον αλλα δεν το ξερω) τοτε εισαι σε λαθος φορουμ.
Κι επειδη με κατηγορεις ευθεως, ξεκινησα να γραφω τι πηρα και πως αλλα δε θα σου απολογηθω κιολας.
Αν θελεις να εκτονωσεις τον ηρωισμο σου στο να πιστευεις οτι εισαι ο μαγκας του φορουμ που μιλαει για κλικες και γκρι ενω οι αλλοι κρυβονται, οκ, προχωρα, θα σου κανουμε οσα +1 θελεις.


Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

Από όσα είπες δίνω σημασία μόνο στο 2ο και συνεχίζω να περιμένω οποιαδήποτε πρόταση.
Η κλίκα σε πείραξε σαν λέξη? ΟΚ ...δεν είναι κλίκα...τόσο απλά, χαχαχα

και οκ καλό είναι το στόρυ, ωραίο με σασπένς κτλ κτλ, ο καλός θα κερδίσει και ο κακός θα χάσει ο μόνος λόγος που το ρώτησα όλο αυτό είναι επειδη λόγω καπιταλ δε μπορώ να πάρω απο chrono24.  Από εκεί και πέρα, προφανώς μόνο εγώ ενδιαφέρθηκα για ρόλεξ στο 2016 και αντίστοιχα όλοι αγοράζουν σε τιμές μαρκε. Αντιληπτόν και συνεχίζω...Θενκς

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #626 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 01:18:07 μμ »
ο μόνος λόγος που το ρώτησα όλο αυτό είναι επειδη λόγω καπιταλ δε μπορώ να πάρω απο chrono24. 
Ζητας να σε βοηθησουμε.
Αλλα ταυτοχρονα προσβαλεις.
Αν εσενα σε προσβαλανε θα βοηθουσες;

Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #627 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 01:32:21 μμ »
Παίδες, το έχετε πάρει λάθος εντελώς και ειλικρινά δε μπορώ να ακολουθήσω το συλλογισμό.  Εδώ ο φίλος Aris911 προσβλήθηκε που είπα ότι λόγω κάπιταλ δε μπορώ να αγοράσω ρολόι απο το Chrono24 (???εεεεεεεεεεεεε????????). Η ερώτηση απαντήθηκε, η κοινότητα συνέβαλλε σε αυτό και εν γένει όλα καλά. Θενκς +2

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #628 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 01:40:43 μμ »
Παίδες, το έχετε πάρει λάθος εντελώς και ειλικρινά δε μπορώ να ακολουθήσω το συλλογισμό.  Εδώ ο φίλος Aris911 προσβλήθηκε που είπα ότι λόγω κάπιταλ δε μπορώ να αγοράσω ρολόι απο το Chrono24 (???εεεεεεεεεεεεε????????). Η ερώτηση απαντήθηκε, η κοινότητα συνέβαλλε σε αυτό και εν γένει όλα καλά. Θενκς +2
Μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα και δεν φταιω εγω.
Δεν προσβληθηκα εγω αλλα απο οτι βλεπεις ολοι.
Δεν ειπα οτι η προσβολη ειναι η λεξη καπιταλ αλλα καποιες που χρησιμοποιησες οπως κλικα το εδω και τωρα πες τε μου και το υφακι σου.
Τωρα αν ακομα μετα απο ολη αυτη την κατακραυγη δεν καταλαβες οτι εισαι προσβλητικος  με τους τροπους σου μαλλον χρειαζεσαι ιατρικη βοηθεια.
Ψυχιατρους δεν θα βρεις εδω.

Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #629 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 01:45:01 μμ »
Μαλλον δεν καταλαβες τι εγραψα και δεν φταιω εγω.
Δεν προσβληθηκα εγω αλλα απο οτι βλεπεις ολοι.
Δεν ειπα οτι η προσβολη ειναι η λεξη καπιταλ αλλα καποιες που χρησιμοποιησες οπως κλικα το εδω και τωρα πες τε μου και το υφακι σου.
Τωρα αν ακομα μετα απο ολη αυτη την κατακραυγη δεν καταλαβες οτι εισαι προσβλητικος  με τους τροπους σου μαλλον χρειαζεσαι ιατρικη βοηθεια.
Ψυχιατρους δεν θα βρεις εδω.

+1456

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #630 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 04:04:34 μμ »
UP γιατί προφανώς αν δεν είσαι σε κλίκα δε σε βοηθάει κανείς

Αγαπητέ Andrey, Μάλλον παρά τις αγαθές και φιλικές σου προθέσεις με παρεξήγησες. Δε ζήτησα τιμή. Ουτε κάν δανεικά (αλήθεια αυτό πως δε σκέφτηκες να το πεις....). Αντίθετα ρώτησα αν γνωρίζει κάποιος που μπορεί να αγοράσει σε καλύτερη τιμή ρολόγια συγκεκριμένης μάρκας. Όταν δε η "παρέα" με ρώτησε για τι μοντέλο απλά είπα ποια θα είναι τα επόμενα που με ενδιαφέρουν. Αντίστοιχα πήρες ρολεξάκι από κάπου και σου έκαναν τιμή??? Πες τον αντιπρόσωπο, αλλά προφανώς θέλεις να ρίξεις και το flaming σου...αλλά δε παρεξηγώ. Μέχρι τώρα σε όλη την "παρέα" μόνο εγώ είπα για το grey market του Ιμάνογλου άρα...μάλλον πούλησα σε γνώση παρά αγόρασα.
Τέλος γιατί είμαι αγενής όταν ρωτάω ελεύθερα αν κάποιος έχει απολαύσει καλή εκπτωση σε κάποιον έμπορο...δε το κατάλαβα...αλλα οκ δε καταλαβαίνω όλες τις συμπεριφορες. Από εκεί και πέρα ο "διάτωντας αστέρας" που διαβάζει αλλά δε γράφει από τον Απρίλιο του 2012 περιμένει οποιαδήποτε βοήθεια ακόμα περισσότερο απο "Tourbillon και Split Second-αδες όπως εσύ.


υ.γ Μόλις απαντήσει παιδιά το λοκάλι ...μη ξεχάσετε +1 ;) Φιλούθκια

+1

Από όσα είπες δίνω σημασία μόνο στο 2ο και συνεχίζω να περιμένω οποιαδήποτε πρόταση.
Η κλίκα σε πείραξε σαν λέξη? ΟΚ ...δεν είναι κλίκα...τόσο απλά, χαχαχα

και οκ καλό είναι το στόρυ, ωραίο με σασπένς κτλ κτλ, ο καλός θα κερδίσει και ο κακός θα χάσει ο μόνος λόγος που το ρώτησα όλο αυτό είναι επειδη λόγω καπιταλ δε μπορώ να πάρω απο chrono24.  Από εκεί και πέρα, προφανώς μόνο εγώ ενδιαφέρθηκα για ρόλεξ στο 2016 και αντίστοιχα όλοι αγοράζουν σε τιμές μαρκε. Αντιληπτόν και συνεχίζω...Θενκς
+1456

Χρηστη janus,

αντιπαρερχομαι την ουσια των ερωτηματων σου και το αν πραγματικα ζητας απαντησεις και βοηθεια,πραγμα για το οποιο επιτρεψε μου να αμφιβαλλω, εκτος αν εισαι τοσο εκτος αγορας, δεν μπορω ομως να αντιπαρελθω το υφος σου και τη συμπεριφορα σου.
Εισαι απολυτα προσβλητικος στο συνολο των μελων αυτου του φορουμ και το υφος σου απεχει πολυ απο το συνηθες των μελων μας και την κοσμιοτητα.
Εαν δεν το καταλαβαινεις, προβλημα σου, κοιταξε να το λυσεις.
Σε παρακαλω ομως να σταματησεις αμεσα αυτο το υφακι και την ειρωνια, γιατι και η υπομονη εχει τα ορια της!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #631 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 04:58:35 μμ »
Φίλε μου εγώ δεν κατάλαβα κάτι...στο αρχικό σου ποστ υπονόησες κλίκα ανάμεσα στα μέλη του φόρουμ και τους γκρι εμπόρους (απαράδεκτο!!) ή σαν κλίκα την παρέα του φόρουμ επειδή δεν μπήκε στη διαδικασία να σου απαντήσει?

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #632 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:15:42 μμ »
Το σκέφτομαι απο την αρχή, όταν διάβασα το ποστ του Janus αλλά λόγω δουλειάς δεν είχα χρόνο να ψάξω να βρω το ποστ του Nanagno.




http://www.mywatch.gr/index.php/topic,3207.0.html



Καταλαβαίνετε, για να μην μπω στην ουσία και τον τρόπο των λεγομένων του μέλους, οτι η συζήτηση ειναι άκυρη. 




Επιτρέπονται ΜΟΝΟ οι επίσημες τιμές αντιπροσώπων από ΟΛΟ τον κόσμο.

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ακόμα και τα ποσοστά έκπτωσής.

Όταν ένα μέλος ρωτάει ΤΙΜΕΣ αναφερόμαστε ΜΟΝΟ σε επίσημες και δεν αναφερόμαστε σε οτιδήποτε άλλο.

ΟΛΑ τα άλλα με ΠΜ!


Παρακαλώ τα ΝΕΑ μέλη να ρωτούν ΜΟΝΟ για την επίσημη τιμή διότι δημόσια απαγορευονται τιμές με έκπτωση κλπ. Ποστ που αναφέρουν ΤΙΜΕΣ μη επίσημες θα σβήνονται ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ !!!




Αποσυνδεδεμένος carlos

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1711
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #633 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:18:46 μμ »
Όλο είναι λάθος από την αρχή Αναρωτιέμαι μάλιστα γιατί πρέπει να δίνει κάνεις πληροφορίες και γνώση έτσι απλά στον καθένα που μπαίνει στο φόρουμ.Δεν καταλαβαίνω το χρωστάμε από κάπου;Οπως εγώ ,έτσι πιστεύω και τα περισσότερα μέλη του φόρουμ έχουμε αποκομίσει γνώση και ψάχνουμε καθημερινά εδώ και χρόνια σε ότι έχει να κάνει με το αγαπημένο μας χόμπυ.Παντα όταν θέλω να αγοράσω ρολόι και κυρίως ακριβό λιωνω πρώτος τις σόλες μου και κάνω έρευνα.Δεν περιμένω από κανέναν να μου το φέρει "μασημένη τροφή"


Στάλθηκε από το Turbo-X O μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #634 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:23:39 μμ »
Δεν περιμένω από κανέναν να μου το φέρει "μασημένη τροφή"
Στάλθηκε από το Turbo-X O μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εκεί είναι η διαφορά μας...εγώ πάλι αν ξέρω κάτι το λέω να βοηθήσω....αντε και ας ψάξει και λιγότερο ο άλλος

Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #635 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:28:58 μμ »
Το σκέφτομαι απο την αρχή, όταν διάβασα το ποστ του Janus αλλά λόγω δουλειάς δεν είχα χρόνο να ψάξω να βρω το ποστ του Nanagno.




http://www.mywatch.gr/index.php/topic,3207.0.html



Καταλαβαίνετε, για να μην μπω στην ουσία και τον τρόπο των λεγομένων του μέλους, οτι η συζήτηση ειναι άκυρη. 




Επιτρέπονται ΜΟΝΟ οι επίσημες τιμές αντιπροσώπων από ΟΛΟ τον κόσμο.

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ακόμα και τα ποσοστά έκπτωσής.

Όταν ένα μέλος ρωτάει ΤΙΜΕΣ αναφερόμαστε ΜΟΝΟ σε επίσημες και δεν αναφερόμαστε σε οτιδήποτε άλλο.

ΟΛΑ τα άλλα με ΠΜ!


Παρακαλώ τα ΝΕΑ μέλη να ρωτούν ΜΟΝΟ για την επίσημη τιμή διότι δημόσια απαγορευονται τιμές με έκπτωση κλπ. Ποστ που αναφέρουν ΤΙΜΕΣ μη επίσημες θα σβήνονται ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ !!!


Φιλε δε το είχα διαβάσει αυτό. Απλά ξερεις ποιο είναι το αστείο??? δεν ρώτησα ούτε τιμή. Ούτε ποσοστό έκπτωσης.
Ρώτησα αν  απο προσωπική εμπειρία μέλη του φόρουμ είχαν καλύτερη εκπτωση κάπου.  Προφανώς κολλάει αν το γενικεύσεις αλλά εδώ έχω ακούσει μέχρι ότι θέλω Ρολεξ σε τιμή Σέικο....τι να πεις.

Συνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #636 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:30:21 μμ »
Φίλε μου εγώ δεν κατάλαβα κάτι...στο αρχικό σου ποστ υπονόησες κλίκα ανάμεσα στα μέλη του φόρουμ και τους γκρι εμπόρους (απαράδεκτο!!) ή σαν κλίκα την παρέα του φόρουμ επειδή δεν μπήκε στη διαδικασία να σου απαντήσει?

oτι απο τα δυο να ηθελε να πει Βασιλη, ειναι απαραδεκτο!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος carlos

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1711
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #637 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:31:41 μμ »
Εκεί είναι η διαφορά μας...εγώ πάλι αν ξέρω κάτι το λέω να βοηθήσω....αντε και ας ψάξει και λιγότερο ο άλλος
Αγαπητέ εξαρτάται πως αντιλαμβάνεται κανείς το ρόλο του φόρουμ.Εδω βρίσκεται κανείς γιατί τον συνδεει η αγάπη του για το ρολόι με τα άλλα μέλη .Το φόρουμ δεν είναι εργαλείο για να πετύχεις καλύτερη έκπτωση σε ένα ρολόι.

Στάλθηκε από το Turbo-X O μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #638 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:33:01 μμ »
Φιλε δε το είχα διαβάσει αυτό. Απλά ξερεις ποιο είναι το αστείο??? δεν ρώτησα ούτε τιμή. Ούτε ποσοστό έκπτωσης.
Ρώτησα αν  απο προσωπική εμπειρία μέλη του φόρουμ είχαν καλύτερη εκπτωση κάπου.  Προφανώς κολλάει αν το γενικεύσεις αλλά εδώ έχω ακούσει μέχρι ότι θέλω Ρολεξ σε τιμή Σέικο....τι να πεις.



Όπως βλέπεις λοιπόν πλην ΕΠΙΣΗΜΗΣ τιμής καταλόγου, ΟΛΑ τ' άλλα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ και μόνο μέσω ΠΜ !



Αποσυνδεδεμένος janus

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #639 στις: Σεπτέμβριος 29, 2016, 05:36:30 μμ »
Αγαπητέ εξαρτάται πως αντιλαμβάνεται κανείς το ρόλο του φόρουμ.Εδω βρίσκεται κανείς γιατί τον συνδεει η αγάπη του για το ρολόι με τα άλλα μέλη .Το φόρουμ δεν είναι εργαλείο για να πετύχεις καλύτερη έκπτωση σε ένα ρολόι.

Στάλθηκε από το Turbo-X O μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνώ στο πρώτο σκέλος και διαφωνώ στο 2ο. Αν μάθεις από συμφορουμίτη για μαγαζί που έχει καλύτερες τιμές ...δεν είναι κακό να το χρησιμοποιήσεις. (Για μενα δλδ)