Αποστολέας Θέμα: Timex ή swiss military  (Αναγνώστηκε 1738 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stavkat

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Timex ή swiss military
« στις: Ιανουάριος 23, 2016, 03:05:11 μμ »
Καλησπερα παιδια!!!!ειμαι καινουργιος εδω και θα ηθελα να δωςω τα συγχαρητηρια μου  για το forum!!!τρομερη δουλεια!!!!μπραβο σας!!!!!θα ηθελα να μου πειτε σας παρακαλω πολυ την γνωμη σας.....ψαχνω απλο καθημερινο ορολοι για ολες τις χρησεις!!!!ειμαι ανα μεσα σε ενα timex:https://www.oroloi.gr/mobile/el-gr/product/2528692/TIMEX-Fly-Back-Chrono-Black-Rubber-Strap/
Και σε ενα swiss military:https://www.oroloi.gr/mobile/el-gr/product/2489321/SWISS-MILITARY-HANOWA-Predator-Black-Rubber-Strap/

Το μονο προβλημα μου ειναι οτι ειμαι στην θεσσαλονικη κ δεν μπορω να βρω κανενα απο τα δυο ορολογια να τα δοκιμασω πως ειναι στο χερι μου(αν μπορειτε να βοηθησετε και σαυτο θα ειμαι ευγνωμων)!!!επισης ,αν και ποιοτηκα νομιζω ειναι καλητερο το swiss military,το προβλημα τ ειναι οτι εχει περιεργο λουρακι ενω το timex μπορω να βρω κ περα απτην εταιρια λουρακια αν παθει κατι.....

Παρακαλω να μου πειτε την γνωμη σας...ευχαρηστω εκ τον προτερον.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

seamasterchrono

  • Επισκέπτης
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 03:41:01 μμ »
Επειδή έχω και τις 2 εταιρίες σε αλλά μοντέλα.... Πάρε Swiss military

Στάλθηκε από το Lenovo TAB S8-50F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος vaggosk

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1033
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 04:14:25 μμ »
+1 για τη μάρκα.
Όμως κοίτα κι άλλα μοντέλα, το κακό με αυτό που πόσταρες είναι όπως το λες, ότι δεν μπορεί να πάρει διάφορα λουράκια παρά μόνο το δικό του. Ίσως δεν το βρίσκεις μετά, ή είναι ακριβό και γενικότερα το να μπορείς να αλλάξεις λουράκι είναι καλό γιατί είναι σα να παίρνεις άλλο ρολόι :)
Καλως ήλθες, καλά ποσταρίσματα και καλές αγορές! :)

φιλικά,
Βαγγέλης

ΥΓ. δες και τις αγγελίες του φόρουμ υπάρχουν πολύ καλά κομμάτια σε άριστη κατάσταση σε διάφορα επίπεδα τιμών.

Αποσυνδεδεμένος Stavkat

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 04:26:29 μμ »
Ναστε καλα παιδια,ευχαριστω πολυ!!!!μηπως ξερετε κανα μαγαζι στην θεσσαλονικη π θα μπορω να δοκιμασω αυτες τις μαρκες;;;;αν εχετε να μ προτεινετε καποιο αλλο σαυτην την τιμη κ λιγο παραπανω θα ειμαι ευγνωμων....!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1482
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 08:56:51 μμ »
Αυτες οι μαρκες δεν ειναι ιδιαιτερα εξεζητημενες και λιγο πολυ θα μπορεσεις να τις βρεις σε κοσμηματοπωλεια σε ολη την θεσσαλονικη...Ξεκινα την Εγνατια απο ανατολικα που ειναι και λιγο πιο φθηνα και κατεβα κατω μητροπολεως απ´τις αρχες της..Στην τσιμισκη παιζουν δυο τρια που εχω δει αλλα δεν θυμαμαι αριθμητικο! Θα ανοιξει και το ματι σου.. ;D
I have a weakness for watches. I have to stop myself buying more.

Tom Jones

Αποσυνδεδεμένος Stavkat

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 09:01:40 μμ »
Να σαι καλα !!!ευχαριστω πολυ!!!ψηλοειδα ρε συ,αλλα αυτα τα συγκεκριμενα δεν εχω δει!!!λεω μηπως ειχατε στο νου σας κανα μαγαζι....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1482
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 09:10:06 μμ »
Ο Μεριανος απ´οσο θυμαμαι ειχε timex για swiss δες στο cosmos mall...δες ιωνος δραγ και βενιζελου..κατι ειχα δει και κει..
I have a weakness for watches. I have to stop myself buying more.

Tom Jones

Αποσυνδεδεμένος Stavkat

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Timex ή swiss military
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 23, 2016, 09:11:16 μμ »
Ευχαριστω,θα τα κοιταξω παιδες.....


Sent from my iPhone using Tapatalk