Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778630 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1940 στις: Απρίλιος 14, 2016, 02:35:19 μμ »
Τι εννοείς γιατί χαλιέμαι;
Γιατί στενοχωριέμαι να βλέπω την ομάδα μου να μικραίνει και να μας ταΐζουν κουτόχορτο.

Τα έχω πει μήνες πριν, στον Μπάτμαν πες τα, που αναλύει την ομάδα υπό την επήρεια αλκοόλ...
Γιατί; τι αναπτύσσεται στην Ελλάδα για να αναπτυχθεί και η ομάδα σου και η ομάδα μου; οποιος δεν καταλαβαίνει ότι και αυτό που κάνουν είναι στατιστική παραδοξοτητα μάλλον δεν καταλαβαίνει το σήμερα. Πάλι καλά να λέμε που έχουμε αυτές τις ομάδες και είναι εκεί που είναι. Πάλι καλά.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1941 στις: Απρίλιος 14, 2016, 04:23:42 μμ »
Βίκτωρα η αλήθεια, βρίσκεται στους sex pistols.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1942 στις: Απρίλιος 14, 2016, 04:36:22 μμ »
Γιατί; τι αναπτύσσεται στην Ελλάδα για να αναπτυχθεί και η ομάδα σου και η ομάδα μου; οποιος δεν καταλαβαίνει ότι και αυτό που κάνουν είναι στατιστική παραδοξοτητα μάλλον δεν καταλαβαίνει το σήμερα. Πάλι καλά να λέμε που έχουμε αυτές τις ομάδες και είναι εκεί που είναι. Πάλι καλά.

Θοδωρή δεν βλέπω όμως και τις υπόλοιπες παραδοσιακές δυνάμεις να ειναι σε καλύτερη μοίρα , παίκτες κορεσμένοι και κουρασμένοι, γερνάνε σιγά σιγά και απο πίσω δεν φαίνεται κατι το συνταρακτικό να ακολουθεί.
Ξεπετάχτηκαν φέτος η λαμποραλ, η Κουμπαν, ακόμα και η μπαμπεργκ και ο ερυθρός Αστέρας .
Φέτος στο φ4 όπως πάει , εκτός απροόπτου ,θα ειναι μονο η τσσκα να διατηρήσει το γόητρο των παραδοσιακά μεγάλων .

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1943 στις: Απρίλιος 14, 2016, 04:49:29 μμ »
Θοδωρή δεν βλέπω όμως και τις υπόλοιπες παραδοσιακές δυνάμεις να ειναι σε καλύτερη μοίρα , παίκτες κορεσμένοι και κουρασμένοι, γερνάνε σιγά σιγά και απο πίσω δεν φαίνεται κατι το συνταρακτικό να ακολουθεί.
Ξεπετάχτηκαν φέτος η λαμποραλ, η Κουμπαν, ακόμα και η μπαμπεργκ και ο ερυθρός Αστέρας .
Φέτος στο φ4 όπως πάει , εκτός απροόπτου ,θα ειναι μονο η τσσκα να διατηρήσει το γόητρο των παραδοσιακά μεγάλων .
Αυτό επιβεβαίωση είναι όσων λέω.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1944 στις: Απρίλιος 14, 2016, 05:17:17 μμ »
Τι εννοείς γιατί χαλιέμαι;
Γιατί στενοχωριέμαι να βλέπω την ομάδα μου να μικραίνει και να μας ταΐζουν κουτόχορτο.

Τα έχω πει μήνες πριν, στον Μπάτμαν πες τα, που αναλύει την ομάδα υπό την επήρεια αλκοόλ...
Ο Παναθηναικος προφανως εχει μικρυνει μετα τη φυγη του Ζοτς και την μειωση του μπατζετ. Αναμενομενα βεβαια, μονο να μικρυνει θα μπορουσε οταν ηταν η Νο1 ομαδα στην Ευρωπη για 15 χρονια.

Ο τυπος που εχουμε για προεδρος μπορει να προσπαθει να ταισει κουτοχορτο,αλλα αποδεδειγμενα δεν το τρωμε πολυ. Απο εκει και περα, εγω τον σεβομαι γιατι βαζει ενα Χ ποσο, σε μια εποχη που στην χωρα ολα πανε κατα διαολου.Το μπατζετ μας ειναι αναλογο του μπασκετικου Ολυμπιακου, ισως κανα 10% κατω. Για τον ιδιο λογο δεν κραζω και τον Αλαφουζο, τοσα μπορει,τοσα βαζει, αν καποιος αλλος θελει να βαλει παραπανω,ας εμφανιστει, τσαμπα ειναι ο Παναθηναικος.

Η κατασταση μας ειναι αντιστοιχη της χωρας και των ομαδων στην χωρα. Οι μοναδικες εξαιρεσεις ειναι.

-Ο Ολυμπιακος στην μπαλα που βαζει Χ λεφτα, γιατι παιρνει Χ+Ψ εγγυημενα απο το ΤΣ.Λ βρεξει χιονισει.
-Ο Ολυμπιακος στα ερασιτεχνικα που παιρνει Χ λεφτα απο τα εσοδα της μπαλας.
-Ο Παοκ στην μπαλα γιατι ο Σαββιδης αποφασισε ξαφνικα οτι ειναι οπαδος της ομαδας και θελει να επενδυσει (καποιοι κακεντρεχεις λενε οτι ξεπλενει χρημα,εγω δεν το ενστερνιζομαι).

Ξανα για την Λαμποραλ, προφανως ειναι πιο δουλεμενη ομαδα απο εμας,αλλα εχουμε μεγαλυτερες προσωπικοτητες και ασυγκριτα πιο βαρια φανελα. Δεν νομιζω οτι μπορουν να κανουν νικη στο ΟΑΚΑ,οποτε εξαρταται αν θα κανουμε μια νικη εκει μεσα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1945 στις: Απρίλιος 14, 2016, 05:43:15 μμ »
Καλά τα λες απλά για τον Ολυμπιακό τα λες λάθος. Στη μπάλα βάζει x+ψ παίρνοντας χ, δηλαδή βάζει παραπάνω από τα έσοδα του τσλι και αυτό είναι εμφανές σε κάθε  ισολογισμο της ΠΑΕ, και ο ερασιτέχνης δεν παίρνει λεφτά από τη μπάλα αλλά από τις συνδρομές μελών μας αλλά και τις κάρτες μέλους. Δεν παίρνει έσοδα από τη μπάλα. Εγώ πχ δίνω 50 ευρώ συνδρομή στον ερασιτέχνη και ένα 10αρικο για το γιο μου. Απευθείας. Με απόδειξη ερασιτέχνη.

Κατα τα άλλα σωστά, ιδίως για το μπάσκετ είναι μια παραδοξοτητα όλο αυτό. Οι ομάδες μπαίνουν πολύ μέσα. Πολύ περισσότερο από το ποδόσφαιρο.

Η αεκ επίσης στο μπάσκετ πάει να κάνει καλές κινήσεις γιατί ο Αγγελόπουλος είναι άνθρωπος που έχει διάθεση να ρίξει χρήματα.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1946 στις: Απρίλιος 14, 2016, 05:51:07 μμ »


Προ ημερών, σε τηλεοπτική του συνάντηση με τον Σακίλ Ο’ Νιλ, ειχε γινει η εξης στιχομυθια:

«Μπορείς να μου υποσχεθείς ένα τελευταίο πράγμα; Θέλω να βάλεις 50 πόντους στο τελευταίο σου παιχνίδι. Μπορείς;», ρώτησε.

«Όχι! Σίγουρα όχι, αλλά ανυπομονώ να σε δω εκεί και να απολαύσουμε μαζί ακόμα ένα παιχνίδι», απάντησε ο 37χρονος άσος.

Και, πράγματι, ο Κόμπι δεν έκανε το χατίρι στον «Σακ», γιατί έβαλε… 60!

Το σχόλιο του Σακίλ; «Τον προκάλεσα να βάλει 50 πόντους και ο γαμ…ος έβαλε 60!», είπε με θαυμασμό για τον συμπαίκτη του σε τρία πρωταθλήματα των Λέικερς.



Τώρα Είδα στιγμιότυπα.

Σπουδαίος παίκτης ο κομπε. Ένας από τους μεγαλύτερους. Απλά στο τελευταίο ματς έχω την αίσθηση πως στήθηκε όλο το πράγμα πάνω του για να υπάρχει αυτό το στορυ. Σαφέστατα αν δεν μπορούσε και δεν ήταν τεράστιος παίκτης δεν θα έβαζε και αφυλακτος 60 πόντους με 50 σουτ.

Ένας σπουδαίος παίκτης που πηρε τη σκυτάλη από τον τεράστιο MJ.  Ένα κλικ κάτω από τον air όμως :)

Bulls rules
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1947 στις: Απρίλιος 14, 2016, 06:18:32 μμ »
Καλά τα λες απλά για τον Ολυμπιακό τα λες λάθος. Στη μπάλα βάζει x+ψ παίρνοντας χ, δηλαδή βάζει παραπάνω από τα έσοδα του τσλι και αυτό είναι εμφανές σε κάθε  ισολογισμο της ΠΑΕ, και ο ερασιτέχνης δεν παίρνει λεφτά από τη μπάλα αλλά από τις συνδρομές μελών μας αλλά και τις κάρτες μέλους. Δεν παίρνει έσοδα από τη μπάλα. Εγώ πχ δίνω 50 ευρώ συνδρομή στον ερασιτέχνη και ένα 10αρικο για το γιο μου. Απευθείας. Με απόδειξη ερασιτέχνη.

Κατα τα άλλα σωστά, ιδίως για το μπάσκετ είναι μια παραδοξοτητα όλο αυτό. Οι ομάδες μπαίνουν πολύ μέσα. Πολύ περισσότερο από το ποδόσφαιρο.

Η αεκ επίσης στο μπάσκετ πάει να κάνει καλές κινήσεις γιατί ο Αγγελόπουλος είναι άνθρωπος που έχει διάθεση να ρίξει χρήματα.
-Αν δεν κανω λαθος, για να παρεις διαρκειας στην μπαλα σας ειναι υποχρεωτικο να γραφτεις στον Ερασιτεχνη, ετσι δεν ειναι?
-Ο Ολυμπιακος την προηγουμενη χρονια εβγαλε απο το Τσ. Λ  26 μυρια, συμφωνα με την Ουεφα. Αν σε αυτα το ποσο,προσθεσεις τα εσοδα απο τα διαρκειας, εχετε παραπανω εξοδα?
Τους ισολογισμους ομαδων στην Ελλαδα(οχι μονο εσας), δεν τους παιρνω σοβαρα υποψην, εισαι οτι δηλωσεις. Εκτος και αν πχ πιστευεις οτι ο Σαμαρης πουληθηκε οντως 10 μυρια στην Μπενφικα, πασο τοτε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1948 στις: Απρίλιος 14, 2016, 06:57:14 μμ »


-Αν δεν κανω λαθος, για να παρεις διαρκειας στην μπαλα σας ειναι υποχρεωτικο να γραφτεις στον Ερασιτεχνη, ετσι δεν ειναι?
-Ο Ολυμπιακος την προηγουμενη χρονια εβγαλε απο το Τσ. Λ  26 μυρια, συμφωνα με την Ουεφα. Αν σε αυτα το ποσο,προσθεσεις τα εσοδα απο τα διαρκειας, εχετε παραπανω εξοδα?
Τους ισολογισμους ομαδων στην Ελλαδα(οχι μονο εσας), δεν τους παιρνω σοβαρα υποψην, εισαι οτι δηλωσεις. Εκτος και αν πχ πιστευεις οτι ο Σαμαρης πουληθηκε οντως 10 μυρια στην Μπενφικα, πασο τοτε.

Ναι έχουμε παραπάνω έξοδα. Μπορείς να δεις πόσα είναι σε ένα ισολογισμο. Πολύ παραπάνω. Για να πάρεις διαρκείας ναι πρέπει να είσαι μέλος στον ερασιτέχνη. Αυτό δεν σημαίνει ότι παίρνει έσοδα από τη μπάλα αλλά μόνο από τα εισιτήρια όπως προβλέπεται. Αυτό αντιστοιχεί στο ποσοστό του ερασιτέχνη που είναι δικαίωμα στα εισιτήρια όπως σε κάθε ερασιτέχνη από το νόμο. Μόνο που εμείς το αποδίδουμε σε αντίθεση με τον παναθηναϊκό που αφενός μεν χρωστάει στον ερασιτέχνη αφετέρου δε φοροδιαφευγει δηλώνοντας τιμή εισιτηρίου 5 και 10 ευρώ και συνδρομή στην παναθηναϊκη συμμαχία 15. Μειώνοντας και τα έσοδα του ερασιτέχνη σημαντικά. Υπάρχουν καταγγελίες από παναθηναικους για αυτό.

Τους ισολογισμους της δικιάς μου παε δεν έχω λόγο να τους αμφισβητησω. Συνήθως τους μαγειρεύει κάνεις για να βγάζει έλλειμμα όχι κερδοφορία. Ορκωτοι λογιστες τους υπογράφουν και είναι πλήρως δημοσιευμενοι. Το ίδιο και της μπενφικα. Αν τώρα κάναμε λαμογια και μέσα σε αυτή ήταν και η μπενφικα τότε Ρισπεκτ. Όντως έχουμε ξεφύγει. Λολολολ

Τεσπα. Άλλο ήταν το θέμα μας.

Θεωρώ πως σήμερα κανείς δεν μπορεί να πει στον γιαννακοπουλο ή σε άλλον γιατί δε βάζεις λεφτά στο μπάσκετ. Έχουμε ομάδες που δεν μας αξίζουν σαν χώρα και οικονομικό μέγεθος.

Ευχαριστώ πρέπει να λέμε που δεν έχουμε γίνει περίγελος και έχουμε ακόμη περηφάνια στην Ευρώπη. Μπορεί να μας στενοχωρει που δεν είναι όπως παλιά.

Αλλά τι στον τόπο αυτό είναι όπως παλιά;
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1949 στις: Απρίλιος 14, 2016, 07:44:28 μμ »
Εκτός απο το μπατζετ που θα σου φέρει παικταράδες , υπάρχει η οργάνωση , οι ακαδημίες και η πολυ δουλειά.
Σήμερα που οι ομάδες μας δεν μπορούν να ψωνίσουν απο το πανω ράφι, πρεπει να στραφούν στο νέο αίμα .
Ο ΠΑΟ τα τελευταία χρονια ολο ανανέωση κανει, ουσία όμως μηδέν.
Ο Δημητράκης δεν ξέρει τι θέλει.
Μείνε για δυο τρία χρονια εκτός τίτλων και διακρίσεων και φτιάξε ελληνική ομαδα που με δυο τρεις ξένους θα πάει μπροστά, δεν μπορείς να μιλάς για ανανέωση όταν θες εδώ και τώρα διακριςεις και οι πιτσιρικάδες τρώνε πάγκο .
Μπορεί να μην υπάρχουν λεφτά, υπάρχουν όμως ταλέντα .

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1950 στις: Απρίλιος 14, 2016, 07:51:36 μμ »
Εκτός απο το μπατζετ που θα σου φέρει παικταράδες , υπάρχει η οργάνωση , οι ακαδημίες και η πολυ δουλειά.
Σήμερα που οι ομάδες μας δεν μπορούν να ψωνίσουν απο το πανω ράφι, πρεπει να στραφούν στο νέο αίμα .
Ο ΠΑΟ τα τελευταία χρονια ολο ανανέωση κανει, ουσία όμως μηδέν.
Ο Δημητράκης δεν ξέρει τι θέλει.
Μείνε για δυο τρία χρονια εκτός τίτλων και διακρίσεων και φτιάξε ελληνική ομαδα που με δυο τρεις ξένους θα πάει μπροστά, δεν μπορείς να μιλάς για ανανέωση όταν θες εδώ και τώρα διακριςεις και οι πιτσιρικάδες τρώνε πάγκο .
Μπορεί να μην υπάρχουν λεφτά, υπάρχουν όμως ταλέντα .
Σωστός. Αλλά δεν θα στηρίζει ο κόσμος.  Θέλει και τη συναίνεση του κόσμου.

Κατα τα άλλα ο αστέρας ζοριζει ακόμη περισσότερο την τσσκα σε σχέση με το πρώτο ματς. 44-48
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1951 στις: Απρίλιος 14, 2016, 08:06:38 μμ »
εγω πιστευω οτι η Ρεαλ θα φυγει με το 1-1 αυριο... στο 3 δεκαλεπτο η Εφες τα ειχε φτυσει... ο Ρεγιες για μενα ειναι ο μονος που αξιζει και σε συνεργασια με τον αμπαλο Αγιον θα κουρασουν παρα παρα πολυ τον μαυρο... χτες ο Ζοτς εκανε οτι εκανε παντα με τους νεους παιχτες εβαλε τον 3 τους ψηλο για 24δευτερα... ο Αντιτς στο 4 απεναντι σε Ματσιουλης και Αργετινο δεν μπορει... απλα χτες αναστηθηκε ο Σλουκας... τεσπα ειναι οπτικες γωνιες αυτα που λεμε! αυριο θα ξερουμε σιγουρα...

το μοναδικο που θα πω δεν ειναι ευκολο να κατσεις στον παγκο της τσεσεκα... και δεν εχει το οπλοστασιο που ειχε παλια... λιγα μεγαλα ονοματα εχει σε σχεση με το παρελθον... για μενα ο Ιτουδης ειναι γεννημενος προπονητης... βλεπει και ξερει πολυ μπασκετ...

εγω λεω οτι η Ρεαλ θα χασει με πανω απο 10 ποντους αυριο.

οσο για τον ιτουδη μονο φημες. ολη του η καριερα φτιαχτηκε στη σκια του Ομπραντοβιτς και αυτο κεφαλαιοποιει. μετριος σε αντιληψη μπασκετικη και μια καριερα φτιαγμενη απο τα μηντια και τον Ζοτς. Περσι εχασε απο μας εκει μεσα με Τεοντοσιτς,  Ντε Κολο, Τζάκσον, Ουίμς, Βοροντσέβιτς, Καούν, Κριάπα, Χάινς, Κιριλένκο. Σοβαρος προπονητης με αυτους παει και σε τελικους περιφερειας στο ΝΒΑ.


ουτε γω την συμπαθω την Ρεαλ αλλα θα περασει...



.... Αν δεν μπουν όμως τα τρίποντα στη ρεαλ θα χάσει με 20



Batman μάθε χουπικα.

Δεν ξέρω πως θα λήξει αλλά ως τώρα η ρεαλιτσα έχει πιει θάλασσα και ο ιτουδης τα βρίσκει σκούρα με τον αστερα που έχει μπατζετ το 1/10.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1952 στις: Απρίλιος 14, 2016, 08:08:40 μμ »
Σωστός. Αλλά δεν θα στηρίζει ο κόσμος.  Θέλει και τη συναίνεση του κόσμου.

Κατα τα άλλα ο αστέρας ζοριζει ακόμη περισσότερο την τσσκα σε σχέση με το πρώτο ματς. 44-48
Θοδωρή θεωρώ ότι ο κόσμος πάντα ειναι δίπλα στην ομαδα όταν του λες αλήθειες, όταν κανεις ανανέωση και ελληνοποίηση της ομάδας.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1953 στις: Απρίλιος 14, 2016, 08:10:43 μμ »
Θοδωρή θεωρώ ότι ο κόσμος πάντα ειναι δίπλα στην ομαδα όταν του λες αλήθειες, όταν κανεις ανανέωση και ελληνοποίηση της ομάδας.
Μαζί σου. Εγώ θα το έκανα. Αλλά ο Έλληνας θέλει επιτυχίες. Τεσπα. Ας δούμε πικενρο, χεντζαου και αλεουπ τωρα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1954 στις: Απρίλιος 14, 2016, 08:16:52 μμ »
Βίκτωρα η αλήθεια, βρίσκεται στους sex pistols.

Ακριβώς

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1955 στις: Απρίλιος 14, 2016, 08:59:34 μμ »
Τραγικός ο Αστέρας . Την ζόρισε πολυ την τσσκα

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1956 στις: Απρίλιος 14, 2016, 09:00:45 μμ »
Η Ρεάλ πελαγοδρομεί .

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1957 στις: Απρίλιος 14, 2016, 09:00:51 μμ »
Τεράστιο ματς από τον αστερα που έχασε στον πόντο. Που πας ρε γιοβιτς να πάρεις στα πόδια τον χαινς; συνελθε

Κατα τα άλλα  απόδειξη της μετριοτητας του ιτουδη για άλλη μια φορά. Η τσσκα είναι underperformer με μεγάλο ροστερ και μπατζετ. Ούτε φέτος θα το πάρει.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1958 στις: Απρίλιος 14, 2016, 09:01:59 μμ »
Τραγικός ο Αστέρας . Την ζόρισε πολυ την τσσκα
Εντάξει, δεν έχει την πείρα και τις λύσεις και στο τέλος έφαγε και ξύλο και δεν πήρε φάουλ κανείς στο τελευταίο λεπτό. Έκανε σπουδαία εμφανιση
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1959 στις: Απρίλιος 14, 2016, 09:03:38 μμ »





Batman μάθε χουπικα.

Δεν ξέρω πως θα λήξει αλλά ως τώρα η ρεαλιτσα έχει πιει θάλασσα και ο ιτουδης τα βρίσκει σκούρα με τον αστερα που έχει μπατζετ το 1/10.
Μόνο έτσι μπορούσε να κερδίσει η Φενέρ, πάντως η τσεσεκα είχε άγχος αλλά το έκανε

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!