Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778612 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1880 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:57:59 πμ »
Αυτά είναι δικαιολογίες για μένα... τους λείπει ένας παίκτης που τυχαία βρέθηκε στο 5 από το 5; η ομάδα του Ζοτς είναι με δύο σούπερ πενταδες... Εγώ πιστεύω ότι ο Ζοτς έφαγε δύο ισχυρά σοκ που δε τα πίστευε... Ένα ότι έφυγε από ΠΑΟ και δεύτερο ότι τον άφησε ο ιτουδης... συν ότι φαίνεται να μην έχει εκλιματιστη στην Τουρκία... Μπορεί να λέω και βλακείες αλλά σίγουρα δεν είναι ο ίδιος Ζοτς με του Παναθηναϊκού

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

τυχαια ξετυχαια ο Βεσελι φετος εχει 28 λεπτα, 12 ποντους και 7 ριμπαουντ στο 5

οσο για τον ζοτς, δεν εφαγε κανενα σοκ. πηγε τουρκια για να φτιαξει μια αλλη ομαδα και ειναι ο ιδιος τυπος και προχωραει. ουτε τον πειραξε οτι εφυγε ο Ιτουδης ο οποιος εχει υπερεκτιμηθει κιολας. Στην ΤΣΣΚΑ με το τεραστιο μπατζετ και οπλοστασιο πηγε. Του Ομπραντοβιτς θα του παρει περισσοτερο χρονο μονο και μονο γιατι οι Τουρκοι δεν εχουν γηγενεις παικτες της προκοπης για να στηριχθει οπως εκανε στην Ελλαδα που βρηκε και Ελληνες παικτες αξιας ευρωλιγκας. Το μονο προβλημα που αντιμετωπιζει εκει ειναι αυτο.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1881 στις: Απρίλιος 13, 2016, 12:00:42 μμ »
εγω πιστευω οτι η Ρεαλ θα φυγει με το 1-1 αυριο... στο 3 δεκαλεπτο η Εφες τα ειχε φτυσει... ο Ρεγιες για μενα ειναι ο μονος που αξιζει και σε συνεργασια με τον αμπαλο Αγιον θα κουρασουν παρα παρα πολυ τον μαυρο... χτες ο Ζοτς εκανε οτι εκανε παντα με τους νεους παιχτες εβαλε τον 3 τους ψηλο για 24δευτερα... ο Αντιτς στο 4 απεναντι σε Ματσιουλης και Αργετινο δεν μπορει... απλα χτες αναστηθηκε ο Σλουκας... τεσπα ειναι οπτικες γωνιες αυτα που λεμε! αυριο θα ξερουμε σιγουρα...

το μοναδικο που θα πω δεν ειναι ευκολο να κατσεις στον παγκο της τσεσεκα... και δεν εχει το οπλοστασιο που ειχε παλια... λιγα μεγαλα ονοματα εχει σε σχεση με το παρελθον... για μενα ο Ιτουδης ειναι γεννημενος προπονητης... βλεπει και ξερει πολυ μπασκετ...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1882 στις: Απρίλιος 13, 2016, 12:11:50 μμ »
εγω πιστευω οτι η Ρεαλ θα φυγει με το 1-1 αυριο... στο 3 δεκαλεπτο η Εφες τα ειχε φτυσει... ο Ρεγιες για μενα ειναι ο μονος που αξιζει και σε συνεργασια με τον αμπαλο Αγιον θα κουρασουν παρα παρα πολυ τον μαυρο... χτες ο Ζοτς εκανε οτι εκανε παντα με τους νεους παιχτες εβαλε τον 3 τους ψηλο για 24δευτερα... ο Αντιτς στο 4 απεναντι σε Ματσιουλης και Αργετινο δεν μπορει... απλα χτες αναστηθηκε ο Σλουκας... τεσπα ειναι οπτικες γωνιες αυτα που λεμε! αυριο θα ξερουμε σιγουρα...

το μοναδικο που θα πω δεν ειναι ευκολο να κατσεις στον παγκο της τσεσεκα... και δεν εχει το οπλοστασιο που ειχε παλια... λιγα μεγαλα ονοματα εχει σε σχεση με το παρελθον... για μενα ο Ιτουδης ειναι γεννημενος προπονητης... βλεπει και ξερει πολυ μπασκετ...

εγω λεω οτι η Ρεαλ θα χασει με πανω απο 10 ποντους αυριο.

οσο για τον ιτουδη μονο φημες. ολη του η καριερα φτιαχτηκε στη σκια του Ομπραντοβιτς και αυτο κεφαλαιοποιει. μετριος σε αντιληψη μπασκετικη και μια καριερα φτιαγμενη απο τα μηντια και τον Ζοτς. Περσι εχασε απο μας εκει μεσα με Τεοντοσιτς,  Ντε Κολο, Τζάκσον, Ουίμς, Βοροντσέβιτς, Καούν, Κριάπα, Χάινς, Κιριλένκο. Σοβαρος προπονητης με αυτους παει και σε τελικους περιφερειας στο ΝΒΑ.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1883 στις: Απρίλιος 13, 2016, 02:42:51 μμ »
Η Ρεαλ χθες έπαιξε μπασκετ παιδικής χαράς. Αν αύριο αποφάσιζαν να καταργηθεί το τρίποντο, η ομάδα αυτή θα έπρεπε να διαλυθεί.
Εντύπωση μου έκανε που δεν της έριξε 20άρα η Φενέρ. Ισως ήταν ψαρωμένη, αλλιώς δεν εξηγείται.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1884 στις: Απρίλιος 13, 2016, 03:34:52 μμ »
Επίσης, παίζει να είναι η πρώτη φορά που παίζει η σιχαμένη Ρεάλ και παίρνει κάργα σφυρίγματα ο αντίπαλος...

Χαχαχα. Πλάκα είχε αυτό να το βλέπεις.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1885 στις: Απρίλιος 13, 2016, 03:41:43 μμ »
ουτε γω την συμπαθω την Ρεαλ αλλα θα περασει... δικιο εχεις χτες σφυριζαν την Φενερ και γενικως εχουν μια ταση να σφυριζουν τους Τουρκους γιατι εκει ειναι τα λεφτα... οπως και η καρτουλα που τσιμπησε η Νταρουσαφακα.... ολα για τα λεφτα...
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1886 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:10:17 μμ »
Πω πω, χαλια παιζει ο Παναθηναικος. Ραντουλιτσα και μετα το χαος. Οι αλλοι εχουν μεινει στην Αθηνα.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1887 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:11:22 μμ »
Πω πω, χαλια παιζει ο Παναθηναικος. Ραντουλιτσα και μετα το χαος. Οι αλλοι εχουν μεινει στην Αθηνα.
Μη λες τετοια...


η ΛοΚο εστειλε την μπαρτσα στον πρωτο αγωνα... 
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1888 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:20:43 μμ »
Eίναι πολύ ανώτερη η Λαμποράλ. Κάνει το παιχνίδι της, βρίσκει λύσεις.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο εκτίθεται ο ΠΑΟ, αμυντικά δεν κάνει τίποτα από αυτά που πρέπει και επιθετικά είναι τραγικός, πλην Ραντούλιτσα.
Πολύ πιο ομάδα η Λαμποράλ μέχρι στιγμής, πάμε για συντριβή αν δεν αλλάξουμε.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1889 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:22:11 μμ »
7 ποντους ο Παναθηναικος. 17 ο Ραντουλιτσα μονος του. Αν ημουν ο Τρακης θα τους εριχνα απο 100 χιλιαρικα προστιμο στο κεφαλι.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1890 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:26:14 μμ »
Εν τω μεταξύ, ο Καλάθης για άλλη μια φορά δεν υπάρχει, ο Διαμαντίδης δεν είναι στη μέρα του και τον Ουίλιαμς τον έχουνε σβήσει.
Εχω την εντύπωση ότι η Λαμποράλ έχει επιλέξει να δέχεται πόντους μόνο από μέσα, το πικενρολ μας το έχουν σβήσει, το ίδιο και την περιφερειακή επίθεση. Και φουντάρει ο Διαμαντίδης μέσα για απονενοημένα διαβήματα.
Τραγική εικόνα ομάδας...

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1891 στις: Απρίλιος 13, 2016, 09:53:10 μμ »
Ταπεινωση...
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1892 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:01:50 μμ »
Το μόνο ματς που δεν ήταν ντέρμπι και κλειστό ως τώρα. Μέχρι και ο αστέρας ήταν πιο ανταγωνιστικος με την τσσκα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1893 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:02:14 μμ »
Tα είπα όταν η διαφορά ήταν σε νορμάλ επίπεδα.
Παίρνει την πάσα ο Ανταμς στο τρίποντο, ο καλύτερος σουτέρ τους κι ο Καλάθης τον κοιτάει.
Ο Δημήτρης νομίζει ότι χθες ξεκινήσαμε να βλέπουμε μπάσκετ και γκρινιάζουμε άδικα.
Τεχνικά, ο Παναθηναικός έχει χάσει από το δεύτερο δεκάλεπτο.
Μόνο στον Ουίλιαμς μπορούμε να ελπίζουμε και στην αυτοθυσία του Διαμαντήδη για να πάρουμε κανα ματς...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1894 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:05:31 μμ »
Τραυματισμό ο χανγκα μάλλον. Το οποίο μπορεί να αλλάξει τελείως το επόμενο ματς
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1895 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:06:39 μμ »
Γμτ περιμέναμε όλοι κάτι καλύτερο είναι η αλήθεια...
Τέτοια διαφορά δε χωνεύεται.
Τρομερή δουλειά η Κούτσα. Δυστυχώς ο Τζόρτζεβιτς δείχνει για ακόμη μία φορά ότι είναι λίγος για τέτοιο επίπεδο.... :(

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1896 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:12:09 μμ »
Χαχαχα
Εχω αρχίσει να το διασκεδάζω..
Τζέιμς, Ανταμς, Μπέρτανς σουτάρουν ελεύθεροι...

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1897 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:21:45 μμ »
Το κάνει επίτηδες ο Σάσα για να ψαρώσουνε να μπούνε χαλαροί στο 2ο παιχνίδι και να τους πάρει φαλάγγι... ;)

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1898 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:28:09 μμ »
Θεωρω πως ο Παναθηναικος δεν το εχασε τεχνικα το παιχνιδι, η Λαμποραλ οσες ομαδες τις κερδισε τις κερδισε με 90+ ποντους, ο Παναθηναικος δε τα πηγε ασχημα στην αμυνα αν σκεφτεις οτι τουλαχιστον  4 5 τριποντα τους ηταν υπερβολικα δυσκολα να μπουν, εγω πιστευω οτι το δευτερο παιχνιδι ο Παναθηναικος θα το παρει επισης το μονο κακο σημειο που εχω να πω ειναι οτι ο Γουιλιαμς ειναι λιγος, ειναι αθλητικος αλλα το μπασκετικο του ρεπερτοριο ειναι πολυ μικρο ακομα, μολις του κλεισεις το πρωτο βημα εσβησε, εγω εχω ελπιδες! ακομα και 2 - 2 να παει η σειρα πιστευω οτι θα κερδισουμε στο τελευταιο παιχνιδι
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #1899 στις: Απρίλιος 13, 2016, 10:29:17 μμ »
Μπάτμαν το θέλω κι εγώ αυτό που καπνίζεις μπας και μου φύγουνε τα νεύρα μου...