Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 778664 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #720 στις: Μάρτιος 08, 2015, 12:58:26 μμ »

Απαντησα ακριβως παραπανω στον Γιαννη γι αυτο,δεν ειχα δει το κειμενο σου.
Καλυφθηκες απο την απαντηση μου η θελεις περαιτερω διευκρινησεις; Νομιζω οτι τα εγραψα αρκετα απλα και κατανοητα!!




Καθόλου δεν καλύφθηκα, γιατί είναι εντελώς προσχηματική και άνευ ουσίας, σα να προσπαθείς να πασπαλίσεις με άχνη την αρχική σου τοποθέτηση.



Η συζητηση δεν ειναι για το αν θα επρεπε να γινει αγωνας σ αυτο το γηπεδο ρε Γιαννη.
Νομιζα οτι το ελεγες για πλακα,σοβαροι να ειμαστε.Και βεβαια δεν μπορει να γινει παιχνιδι και βεβαια δεν ειναι δυνατον να κινδυνευει η υγεια των παικτων!!
Αυτο ειναι προφανες και δεν το συζηταει κανενας.

Το περιεργο ειναι οτι αντι να περιμενουν και τη σημερινη μερα,οπως οριζει ο ΚΑΠ,να δουν τον αγωνιστικο χωρο και να αποφασισουν την ματαιωση η τη διεξαγωγη του αγωνα,οπως εχει συμβει σε ολες τις περιπτωσεις μεχρι σημερα, αιφνης εμφανιστηκε μια εκθεση του λουλουδα του γηπεδου που επιβαλλει απο χθες τη ματαιωση του!!






Από τη μία συμφωνείς ότι δεν γίνεται να γίνει αγώνας σ' αυτόν τον υγρό τάφο για να είσαι politically correct και από την άλλη λες ότι δεν περίμεναν 24 ώρες, για να δουν αν ο υγρός τάφος, με τις ίδιες καιρικές συνθήκες, θα έχει γίνει αγωνιστικός χώρος, όταν ο λουλουδάς του γηπέδου, λέει το απλό και προφανές ότι το γήπεδο δεν έχει αποχετευτικό-αποστραγγιστικό σύστημα κι έτσι επανέρχεσαι στην προ politically correct (για τα μάτια του κόσμου) χουλιγκάνικη τοποθέτησή σου για τον κακό ολυμπιακό που κάνει τα πάντα για να αδικήσει το φτωχό αεκάκι.




 

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #721 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:02:05 μμ »
Παλι δεν σε προλαβα,αλλα το μονο που μπορω να συμπληρωσω ειναι οτι η μια επιπλεον μερα ειναι αρκετα σημαντικη,μην την υποτιμας.
Διοτι αν δεν ηταν,δεν θα γινοτανε ο κακος χαμος να παει μια μερα πιο πισω το παιχνιδι σας!!! ;)

αυτο που ζητησε η ΑΕΚ ηταν απιστευτα γελοιο! ζητησε να αλλαξει ενα παιχνιδι που ειχε οριστει Δευτερα αποκλειστικα για τηλεοπτικους λογους γιατι ο Ολυμπιακος οπως και καθε ομαδα επρεπε να παιξει ενα αριθμο ματς ΚΑΙ Δευτερα συμφωνα με τα τηλεοπτικα.

και ζητησατε να αλλαξει το προγραμμα της μια αλλη διοργανωση και ενα τηλεοπτικο καναλι, μονο και μονο γιατι δε θελατε να παιξετε μεσημερι.

και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο.

να παιζατε Πεμπτη, 3 το μεσημερι

ειστε σε αλλη κατηγορια. οταν ερθετε στη Σουπερ Λιγκα θα εχετε λογο στα τεκταινομενα της. προσωπικα με Μελισσανιδη, Μαρινακη, Αλαφουζο στις συνεδριασεις της, εγω θα εβγαζα και διαρκειας για να τις παρακολουθω
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #722 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:09:39 μμ »
αυτο που ζητησε η ΑΕΚ ηταν απιστευτα γελοιο! ζητησε να αλλαξει ενα παιχνιδι που ειχε οριστει Δευτερα αποκλειστικα για τηλεοπτικους λογους γιατι ο Ολυμπιακος οπως και καθε ομαδα επρεπε να παιξει ενα αριθμο ματς ΚΑΙ Δευτερα συμφωνα με τα τηλεοπτικα.

και ζητησατε να αλλαξει το προγραμμα της μια αλλη διοργανωση και ενα τηλεοπτικο καναλι, μονο και μονο γιατι δε θελατε να παιξετε μεσημερι.

και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο.

να παιζατε Πεμπτη, 3 το μεσημερι

ειστε σε αλλη κατηγορια. οταν ερθετε στη Σουπερ Λιγκα θα εχετε λογο στα τεκταινομενα της. προσωπικα με Μελισσανιδη, Μαρινακη, Αλαφουζο στις συνεδριασεις της, εγω θα εβγαζα και διαρκειας για να τις παρακολουθω

Δεν σας προλαβαινω ρε μαγκες,αλλα προσπαθω!!

Υπηρχε και η δυνατοτητα να αλλαξει απλα η ωρα του αγωνα Θοδωρη και να ειναι ολα μια χαρα,αλλα βεβαια αυτο δεν σας βολευε.
Και μεχρι τωρα εχει γινει αλλαγη αγωνα της Δευτερας αλλα αφορουσε αλλες ομαδες,οποτε δεν πιανεται.
Και οπως ξερεις επισης,σε καθε αγωνα που γινεται τον πρωτο λογο τον εχει ο γηπεδουχος,η δεν ισχυει;
Και βεβαια δεν ηθελε Πεμπτη μεσημερι,οπως δεν εγινε στο Καραισκακη πεμπτη μεσημερι.Δικαιωμα της ητανε και ειναι.
Και βασικα η αστυνομια δεν ηθελε να γινει Πεμπτη ,ασχετα αν το προτιμουσε και η ΑΕΚ.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #723 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:13:48 μμ »
Δεν σας προλαβαινω ρε μαγκες,αλλα προσπαθω!!

Υπηρχε και η δυνατοτητα να αλλαξει απλα η ωρα του αγωνα Θοδωρη και να ειναι ολα μια χαρα,αλλα βεβαια αυτο δεν σας βολευε.
Και μεχρι τωρα εχει γινει αλλαγη αγωνα της Δευτερας αλλα αφορουσε αλλες ομαδες,οποτε δεν πιανεται.
Και οπως ξερεις επισης,σε καθε αγωνα που γινεται τον πρωτο λογο τον εχει ο γηπεδουχος,η δεν ισχυει;
Και βεβαια δεν ηθελε Πεμπτη μεσημερι,οπως δεν εγινε στο Καραισκακη πεμπτη μεσημερι.Δικαιωμα της ητανε και ειναι.
Και βασικα η αστυνομια δεν ηθελε να γινει Πεμπτη ,ασχετα αν το προτιμουσε και η ΑΕΚ.

ποτε εγινε αλλαγη αγωνα απο δευτερα και σε τι αφορουσε?

και σε εμας δικαιωμα μας ειναι να θελουμε να παιξουμε Δευτερα με Αστερα για να ειμαστε ξεκουραστοι απο το ματς της Πεμπτης με τη Ντνιεπρ.

μονο εσεις εχετε δικαιωματα?

αφου παντως δε ζητησατε να αναβληθει το ματς της Ευρωλιγκας του ΠΑΟ με τη Μπαρτσελονα, παλι καλα. ολα θα μπορουσατε να ζητησετε :lol:

τα παραπονα στην αστυνομια. οχι σε εμας.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #724 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:22:24 μμ »

Καθόλου δεν καλύφθηκα, γιατί είναι εντελώς προσχηματική και άνευ ουσίας, σα να προσπαθείς να πασπαλίσεις με άχνη την αρχική σου τοποθέτηση.
.

Εχω εντελως αντιθετη αποψη αλλα περι ορεξεως…..κολοκυθοπιτα

Από τη μία συμφωνείς ότι δεν γίνεται να γίνει αγώνας σ' αυτόν τον υγρό τάφο για να είσαι politically correct και από την άλλη λες ότι δεν περίμεναν 24 ώρες, για να δουν αν ο υγρός τάφος, με τις ίδιες καιρικές συνθήκες, θα έχει γίνει αγωνιστικός χώρος, όταν ο λουλουδάς του γηπέδου, λέει το απλό και προφανές ότι το γήπεδο δεν έχει αποχετευτικό-αποστραγγιστικό σύστημα κι έτσι επανέρχεσαι στην προ politically correct (για τα μάτια του κόσμου) χουλιγκάνικη τοποθέτησή σου για τον κακό ολυμπιακό που κάνει τα πάντα για να αδικήσει το φτωχό αεκάκι.


Οπως ξαναειπα,ηταν πολυ απλο να περιμενουν και τη σημερινη μερα,οπως οφειλαν,να δουν την κατασταση του γηπεδου και να αποφασισουν.
Αλλα για να ευνοησουν το φτωχο ΑΕΚακι ,ειπαν να μην παιξουν και να μην περιμενουν αλλα να κουραστουν και να γυρισουν απο χθες.
Εχεις δικιο,τελικα ολα γινονται για να ευνοηθει η ΑΕΚ,απλα δεν το εχω καταλαβει ;)

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #725 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:30:02 μμ »
Εχω εντελως αντιθετη αποψη αλλα περι ορεξεως…..κολοκυθοπιτα

Οπως ξαναειπα,ηταν πολυ απλο να περιμενουν και τη σημερινη μερα,οπως οφειλαν,να δουν την κατασταση του γηπεδου και να αποφασισουν.
Αλλα για να ευνοησουν το φτωχο ΑΕΚακι ,ειπαν να μην παιξουν και να μην περιμενουν αλλα να κουραστουν και να γυρισουν απο χθες.
Εχεις δικιο,τελικα ολα γινονται για να ευνοηθει η ΑΕΚ,απλα δεν το εχω καταλαβει ;)

δεν εγιναν για να ευνοηθει η ΑΕΚ.

αλλα δεν εγιναν για να ευνοηθει και ο Ολυμπιακος.

ξερεις, τα πραγματα καμμια φορα γινονται γιατι ετσι πρεπει να γινονται. γιατι οντως δεν μπορουσε να γινει αλλιως και γιατι ο κακομοιρης ο Πανθραξ ηθελε να εχει λιγα εσοδα.

οταν ομως στο μυαλο καποιων υπαρχει παντα η συνομωσιολογια οτι καποιος ιθυνων νους τα κατευθυνει ολα τοτε δεν ειναι να απορει κανεις για την αρρωστια που υπαρχει.

μπαινεις σε μια συζητηση στην οποια δεν σε ενδιαφερει ΚΑΘΟΛΟΥ η λογικη και η πραγματικοτητα που ειναι δεδομενη παρα μονο η συνομωσιολογια.

ε και εγω λεω πως η αποφαση Κοντονη για να παιχθει το Κυπελλο με κοσμο ειναι στημενη απο το Μελισσανιδη για να ευνοηθει η ΑΕΚ

τζαμπα δεν ειναι? οτι θελω λεω και εγω.

αν αυτο που λεω δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα, τοτε πολυ κακο για την πραγματικοτητα. αφου το κανεις και εσυ γιατι να μην το κανω και εγω
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #726 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:37:47 μμ »
Χαλαρώστε λιγο και δειτε αυτό το βιντεο ενος τελικου που αποτελει διαφημιση του ποδοσφαιρου:

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/YWm9YhPlE8A" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YWm9YhPlE8A" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #727 στις: Μάρτιος 08, 2015, 01:49:23 μμ »
ολοι μεσα σε κουτακια ειναι. και εσυ και εγω και ολοι. δεν υπαρχει αντικειμενικη αποψη και οποιος υποστηριζει οτι οσα λεει ειναι αντικειμενικα, απλα ψευδεται.

χουλιγκανος οπως και ρατσιστης οπως και φασιστας οπως  και τα παντα δεν γινεσαι επειδη καποιος σε εξαναγκαζει να γινεις. γινεσαι επειδη το εχεις μεσα σου και λογω 'καλων' συνθηκων το εκρυβες.

Αειμνηστος Μπαζινας εφη <η φυλη των γαυρων προυπηρχε,ο Ολυμπιακος απλα τους συνενωσε>,εισαι θιασώτης και αποδεκτης αυτης της λογικης και γι αυτό την αναπαραγεις,σε κουτακια φιλε Θεοδωρε δεν μπηκα ποτε,γι αυτό υποστηριζω το Απολλωνακι,βλεπω ματσακια αλανας κι εχω ριξει γαμωσταυριδια σε ολους όταν επρεπε,μην κρινεις τους αλλους λοιπον με τους κατακόκκινους αμφιβληστροειδείς σου,και να σου πω και κατι άλλο,εγω επελεξα ομαδα στα 14,δεν με κανανε Απολλωνακι.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 08, 2015, 02:05:48 μμ από Coral »
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #728 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:00:48 μμ »
Ρε Θοδωρη,η συνομωσιολογια λεει οτι εγινε το παν για να μην παιχτει η ρεβανς την προηγουμενη τεταρτη;
Ωραια,δεν ηταν σωστο να αλλαξει ο αγωνας της δευτερας (αν και εχει ξαναγινει,θα σου πω πως και γιατι), γιατι ομως δεν οριστηκε η ρεβανς την τεταρτη στις 9.30μμ οπου δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα.αφου θα ειχαν περασει 48 ωρες απο τον προηγουμενο αγωνα;
Γιατι απλα δεν το ηθελε ο ολυμπιακος,ο οποιος προτιμουσε να παιξει πεμπτη σε λιγοτερο κοσμο και πιο ξεκουραστος.
Επι της ουσιας,και για να καταλαβεις οτι δεν μιλας με καφρο (τουλαχιστον εντελως  ;D )αν θες την αποψη μου,μπορει να εχει δικιο.
Απο την αλλη ομως καθε ομαδα προσπαθει να αποσπασει πλεονεκτημα,με οσα συννομα μεσα διαθετει στα χερια της.Και την συνεφερε την ΑΕΚ να παιξει με εναν κουρασμενο ολυμπιακο για να εχει περισσοτερες πιθανοτητες να τον κερδισει.Και βασει κανονισμου μπορουσε να το καταφερει και ειναι θεμιτο νομιζω.
Αλλα το αποτελεσμα ειναι οτι θα παιξουν την Τεταρτη και θα εναι ξεκουραστος και αυτο κατα τη γνωμη μου δεν ειναι και πολυ καλο για μας.
Καταλαβαινω οτι ο ολυμπιακος,τη συγκεκριμενη στιγμη,ειναι πολυ καλυτερος  και θα ειναι πολυ μεγαλη επιτυχια και εκπληξη αν καταφερουμε να τον αποκλεισουμε.Και οπως τελικα στηθηκε το σκηνικο,θεωρω οτι δεν τον βρισκουμε στη χειροτερη κατασταση του,απο πλευρας κουρασης τουλαχιστον,ενω θα μπορουσαμε βασει κανονισμου.
Απλα αυτο ειναι το ζουμι των οσων λεω.

Επισης για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους,θελω να προσθεσω λιγα πραγματακια.
Πολλες φορες νοιωθω οτι παρεξηγειται ο λογος μου και προφανως ειναι δικο μου λαθος.Παντα μου αρεσει να πειραζω τους ''αντιπαλους''φιλους μου ειτε σε  επιπεδο ομαδων ειτε σε αυτοκινητων ,οπου τελος παντων υπαρχει τριβη.Αυτο δεν σημαινει οτι εχω κατι μ αυτους,ουτε οτι δεν ξερω πως εχουν τα πραγματα,ουτε οτι θελω να τους προσβαλλω,ουτε οτι θελω να τους βγαζω περιεργες συμπεριφορες!!
Πλακα κανουμε,αλλα εαν στα αληθεια ενοχλει,μπορω και να την κοψω.

Υ.Γ παρε και κανενα πανερι με σωστο dial και τα λεμε!! :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 08, 2015, 02:27:34 μμ από gerogian »
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #729 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:04:59 μμ »
Απλα να πω μια κουβεντα γιατι παω βολτα.
Τα περισσοτερα απ`οσα λεει ο Θοδωρής είναι ολόσωστα και δεν νομιζω να τα διατυπωνει φοροντας κοκκινα γυαλια.
Δεν είναι απαραιτητο ολοι οι Ολυμπιακοι να φορανε κοκκινα γυαλια. Όπως δεν πρεπει και εσεις να φορατε κιτρινα.
Εχω τοποθετηθεί αρκετα φορες στο παρελθον και ξερετε τις αποψεις μου.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #730 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:06:09 μμ »
Γατάκια μόνο μπάσκετ λέμε!!

Στάλθηκε από το Sony Neo V χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #731 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:24:38 μμ »
Αειμνηστος Μπαζινας εφη <η φυλη των γαυρων προυπηρχε,ο Ολυμπιακος απλα τους συνενωσε>,εισαι θιασώτης και αποδεκτης αυτης της λογικης και γι αυτό την αναπαραγεις,σε κουτακια φιλε Θεοδωρε δεν μπηκα ποτε,γι αυτό υποστηριζω το Απολλωνακι,βλεπω ματσακια αλανας κι εχω ριξει γαμωσταυριδια σε ολους όταν επρεπε,μην κρινεις τους αλλους λοιπον με τους κατακόκκινους αμφιβληστροειδείς σου,και να σου πω και κατι άλλο,εγω επελεξα ομαδα στα 14,δεν με κανανε Απολλωνακι.

τωρα τι σχεση εχει αυτο που ειπα με αυτο που ειπες? ειλικρινα εξηγησε μου.

εγω δεν ειμαι θιασωτης της λογικης και της αποψης του Μπαζινα ο οποιος υπηρξε οπαδος του Ολυμπιακου αλλα μιας αλλης εποχης.

ειπα οτι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ ειναι μεσα σε κουτακια. για να πω οτι ολες οι αποψεις μας ειναι ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ και ποτε αντικειμενικες. και οι δικες σου ειναι υποκειμενικες αναλογα με τα πιστευω σου, τις προσλαμβανουσες που εχεις, τη διαδρομη σου κοκ.

δεν ειμαστε ουδετερα οντα, εχουμε αποψη, εχουμε υποκειμενικη αποψη και καλως, πολυ καλως!

αυτο απλα ας το καταλαβουμε, αυτο ηθελα να πω
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #732 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:25:32 μμ »
Γατάκια μόνο μπάσκετ λέμε!!

Στάλθηκε από το Sony Neo V χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραίο τρίποντο έχωσε προχθές ο Διαμαρτυρίδης ε? Αλήθεια στα πόσα βήματα σφυράνε βήματα? :dielaughing:

Για την μπάλα και τις αναβολές με έχει καλύψει πλήρως ο Θοδωρής :respect:

:cooler: karteo conspiracy killer :cooler:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #733 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:29:41 μμ »
Ρε Θοδωρη,η συνομωσιολογια λεει οτι εγινε το παν για να μην παιχτει η ρεβανς την προηγουμενη τεταρτη;
Ωραια,δεν ηταν σωστο να αλλαξει ο αγωνας της δευτερας (αν και εχει ξαναγινει,θα σου πω πως και γιατι), γιατι ομως δεν οριστηκε η ρεβανς την τεταρτη στις 9.30μμ οπου δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα.αφου θα ειχαν περασει 48 ωρες απο τον προηγουμενο αγωνα;
Γιατι απλα δεν το ηθελε ο ολυμπιακος,ο οποιος προτιμουσε να παιξει πεμπτη σε λιγοτερο κοσμο και πιο ξεκουραστος

....
Πλακα κανουμε,αλλα εαν στα αληθεια ενοχλει,μπορω και να την κοψω.

μου αρεσει παντως Σπυρο μου που τη μια λες αλλα και την αλλη αλλα. Τη μια μου λες οτι δεν τρεχει καστανο που στο κυπελλο παιζουν με κοσμο ενω στο πρωταθλημα οχι! γιατι θα ηταν αδικο το ενα ματς να γινει με κοσμο και το αλλο χωρις κοσμο.

και την αλλη μου λες να παιξουμε εμεις Δευτερα βραδυ και μετα απο 48 μολις ωρες με την ΑΕΚ για την προκριση.

πολυ ενδιαφερουσα προσεγγιση της δικαιοσυνης εχεις ρε Σπυρο. πολυ ενδιαφερουσα.


κατα τα αλλα δεκτη ρε η πλακα. σου ειπα. για το painted dial του 000 παρεξηγηθηκα lol
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #734 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:30:32 μμ »
Ωραίο τρίποντο έχωσε προχθές ο Διαμαρτυρίδης ε? Αλήθεια στα πόσα βήματα σφυράνε βήματα? :dielaughing:

Για την μπάλα και τις αναβολές με έχει καλύψει πλήρως ο Θοδωρής :respect:

:cooler: karteo conspiracy killer :cooler:

σουταρα αλλα εκανε 2 φορες βηματα με το καθε ποδι :lol:

βεβαια παιζει να ηταν λιγοτερα απο του γιασκεβιτσιους μεσα στο ΟΑΚΑ πριν λιγα χρονια στους τελικους


υγ. just for the record παικταραδες αμφοτεροι.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1313
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #735 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:32:28 μμ »
σουταρα αλλα εκανε 2 φορες βηματα με το καθε ποδι :lol:
Nαι ναι...ικανότητα ήταν.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #736 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:33:24 μμ »
μου αρεσει παντως Σπυρο μου που τη μια λες αλλα και την αλλη αλλα. Τη μια μου λες οτι δεν τρεχει καστανο που στο κυπελλο παιζουν με κοσμο ενω στο πρωταθλημα οχι! γιατι θα ηταν αδικο το ενα ματς να γινει με κοσμο και το αλλο χωρις κοσμο.

και την αλλη μου λες να παιξουμε εμεις Δευτερα βραδυ και μετα απο 48 μολις ωρες με την ΑΕΚ για την προκριση.

πολυ ενδιαφερουσα προσεγγιση της δικαιοσυνης εχεις ρε Σπυρο. πολυ ενδιαφερουσα.


κατα τα αλλα δεκτη ρε η πλακα. σου ειπα. για το painted dial του 000 παρεξηγηθηκα lol

Βλεπεις που δεν σε πιανω πουθενα.
Μπορουσε ,βασει νομου που τοσο φανατικα υποστηριζεις,να γινει μετα απο 48 ωρες;
ΝΑΙ η ΟΧΙ;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #737 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:33:40 μμ »
Nαι ναι...ικανότητα ήταν.

ενταξει ηταν σουταρα ομως οπως και να το κανεις. ασχετα αν επρεπε να μετρησει η' οχι, μιλαμε για σουτ υπο πιεση με ταμπλο και χωρις καλα καλα να βλεπει.

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #738 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:38:35 μμ »
Βλεπεις που δεν σε πιανω πουθενα.
Μπορουσε ,βασει νομου που τοσο φανατικα υποστηριζεις,να γινει μετα απο 48 ωρες;
ΝΑΙ η ΟΧΙ;

οχι γιατι δε γουσταραμε οπως δε γουσταρατε εσεις να παιξετε Πεμπτη 3 το μεσημερι.

πρεπει να συμφωνησουν και οι δυο πλευρες.

δηλαδη για να καταλαβω κατι ρε σπυρο

επειδη ερχεστε πρεπει να ανοιξουμε και τα ποδια? πως την εχετε δει δηλαδη? :lol:

θεωρεις δηλαδη λογικοτερο να παιξουμε σε 48 ωρες με το ετσι θελω ενω το να παιξετε εσεις 3-4 το μεσημερι της Πεμπτης ειναι ακυρο?

εγω ρωταω γιατι η ΕΠΟ δεν το ορισε στις 3-4 το μεσημερι της Πεμπτης?

αυτο δεν θα ηταν λογικοτερο απο το να ζητατε οτι ζητησατε?

ακου δεν με πιανεις πουθενα? φυσικο ειναι. αμα τα θελεις ολα δικα σου :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #739 στις: Μάρτιος 08, 2015, 02:46:35 μμ »
οχι γιατι δε γουσταραμε οπως δε γουσταρατε εσεις να παιξετε Πεμπτη 3 το μεσημερι.

πρεπει να συμφωνησουν και οι δυο πλευρες.

δηλαδη για να καταλαβω κατι ρε σπυρο

επειδη ερχεστε πρεπει να ανοιξουμε και τα ποδια? πως την εχετε δει δηλαδη? :lol:

θεωρεις δηλαδη λογικοτερο να παιξουμε σε 48 ωρες με το ετσι θελω ενω το να παιξετε εσεις 3-4 το μεσημερι της Πεμπτης ειναι ακυρο?

εγω ρωταω γιατι η ΕΠΟ δεν το ορισε στις 3-4 το μεσημερι της Πεμπτης?

αυτο δεν θα ηταν λογικοτερο απο το να ζητατε οτι ζητησατε?

ακου δεν με πιανεις πουθενα? φυσικο ειναι. αμα τα θελεις ολα δικα σου :)

Άρα ο νόμος ειναι το γούστο σας ρε φιλαράκια.
Ήταν ορισμένο για την Τετάρτη και απλά θα πήγαινε στις 9.30 και θα ήταν απολυτα νόμιμο.
Επι πλέον σε ολα τα παιχνιδια συνηθίζεται τον πρώτο λόγο να τον εχει ο γηπεδούχος η μηπως δεν το ξερεις;
Όσον αφορα το γιατι δεν το όρισε την Πέμπτη,την απάντηση την ξερεις και ειναι η άρνηση της αστυνομίας.
Η ουτε κι αυτο το ξερεις;

Τελικά εμείς μπορει να ερχομαστε ,εσείς απλά δεν θέλετε να φτάσουμε,να δουμε που θα κάτσει η μπιλια :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI