Αποστολέας Θέμα: BREITLING  (Αναγνώστηκε 1167598 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3820 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:38:43 μμ »
Επιμένεις να το προσωποιεις και να αγνοείς πως τα έσπασες σε ένα κάρο χρήστες που σε έχουν ταράξει στο δούλεμα και στην ειρωνεία για αυτό που έκανες. Βολικό να τα βάζεις με μένα αλλά αγνοείς την πραγματικότητα που είναι ότι το σπάσιμο το έκανες σε όλο το φόρουμ

Οπότε πες ότι θέλεις για μένα αλλά μη γράφεις πολλά σε παρακαλω γιατί δεν έχω αρκετό χώρο να τα γράψω στα @@ μου.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3821 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:39:39 μμ »
Breitling navitimer, απο τα πιο εμβληματικα ρολογια.

Κρατησε το, θα το μετανιωσεις...


Sent from someone else

ειναι οντως και ομορφο και  εμβληματικο. αλλα ο επομενος στοχος για τα γουστα μου ακομα καλυτερο :)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3822 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:40:12 μμ »
ανθρωπους με τοσο πρησμενα ουμπαλα σαν τα δικα σου δεν τους σεβομαι σιγουρα. Μεγαλο κακο σου εκανα. ποσταρα 30 μηνυματα...και για να δειξεις το κακο εκανες ακριβως το ιδιο με το welcome σου. "νοημοσυνη".

Σε παρακαλώ να προσεχείς τον τροπο που γράφεις και να σέβεσαι τον χώρο και τους ανθρώπους που σε φιλοξενουν!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3823 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:42:35 μμ »
Επιμένεις να το προσωποιεις και να αγνοείς πως τα έσπασες σε ένα κάρο χρήστες που σε έχουν ταράξει στο δούλεμα και στην ειρωνεία για αυτό που έκανες. Βολικό να τα βάζεις με μένα αλλά αγνοείς την πραγματικότητα που είναι ότι το σπάσιμο το έκανες σε όλο το φόρουμ

Οπότε πες ότι θέλεις για μένα αλλά μη γράφεις πολλά σε παρακαλω γιατί δεν έχω αρκετό χώρο να τα γράψω στα @@ μου.
δεν τα βαζω με εσενα. εσυ το εκανες σε εμενα. ας το αφησουμε εδω. δεν εχει νοημα. αν στα εσπασα και εσενα και σε ολους σορυ παιδια. παρολα αυτα εγο θελω να δωσω ενα ρολοι και να συμμετασχω παραλληλα. επισης ο τροπος σου ειναι για τα δικα μου μετρα και σταθμα απαραδεκτος. μπορεις να πεις οτι ειπες σε pm. η ακομα καλυτερα εδω αλλα με σωστο τροπο. αν νομιζεις οτι ειμαι τοσο λαθος οκ.
καλη συνεχεια.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3824 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:42:57 μμ »
Gemenakis η αληθεια ειναι οτι αν σεβοσουν τον χωρο και δεν μπηκες μονο για να πουλησεις, θα ειχες φροντισει να συστηθεις και στο αντιστοιχο τοπικ.

Ο τροπος που μπηκες και κινεισαι, δειχνει ξεκαθαρα οτι εχεις ενα σκοπο και μονο


Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3825 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:44:38 μμ »
Σε παρακαλώ να προσεχείς τον τροπο που γράφεις και να σέβεσαι τον χώρο και τους ανθρώπους που σε φιλοξενουν!!!

"
Οπότε πες ότι θέλεις για μένα αλλά μη γράφεις πολλά σε παρακαλω γιατί δεν έχω αρκετό χώρο να τα γράψω στα @@ μου"

μιλωντας για σεβασμο. τελειωνει εδω το θεμα. σορυ σε ολους που ενοχλησα.

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3826 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:45:46 μμ »
Gemenakis η αληθεια ειναι οτι αν σεβοσουν τον χωρο και δεν μπηκες μονο για να πουλησεις, θα ειχες φροντισει να συστηθεις και στο αντιστοιχο τοπικ.

Ο τροπος που μπηκες και κινεισαι, δειχνει ξεκαθαρα οτι εχεις ενα σκοπο και μονο


Sent from someone else

δεν ειπα ποτε οτι δεν μπηκα για να πουλησω. αλλα προφανως και θελω να μιλαω κιολας.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3827 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:46:07 μμ »
δεν τα βαζω με εσενα. εσυ το εκανες σε εμενα. ας το αφησουμε εδω. δεν εχει νοημα. αν στα εσπασα και εσενα και σε ολους σορυ παιδια. παρολα αυτα εγο θελω να δωσω ενα ρολοι και να συμμετασχω παραλληλα. επισης ο τροπος σου ειναι για τα δικα μου μετρα και σταθμα απαραδεκτος. μπορεις να πεις οτι ειπες σε pm. η ακομα καλυτερα εδω αλλα με σωστο τροπο. αν νομιζεις οτι ειμαι τοσο λαθος οκ.
καλη συνεχεια.
Υπάρχει λόγος που υπάρχει όριο στα ποστς για να γίνει μια πώληση. Και είναι προφανής. Ότι απαιτείται μια σχέση γνωριμίας και εμπιστοσύνης ανάμεσα σε όσους κάνουν αγοραπωλησιες στο φόρουμ έτσι ώστε να μην δημιουργούνται φαινόμενα απάτης κλπ. Αγοράζεις τον πωλητή πριν το προϊόν.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3828 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:48:15 μμ »
Υπάρχει λόγος που υπάρχει όριο στα ποστς για να γίνει μια πώληση. Και είναι προφανής. Ότι απαιτείται μια σχέση γνωριμίας και εμπιστοσύνης ανάμεσα σε όσους κάνουν αγοραπωλησιες στο φόρουμ έτσι ώστε να μην δημιουργούνται φαινόμενα απάτης κλπ. Αγοράζεις τον πωλητή πριν το προϊόν.
σωστα τα λες. Υπαρχει ομως και η ευγενια. και το να πεις "φιλε γνωρισε μας πρωτα και μετα μιλαμε για πωληση..." παρα να πεις οτι στα ζαλισα και οτι με ειρωνευτηκαν ολοι και οτι δεν εχεις χωρο στα @@ σου. ετσι δεν ειναι?

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3829 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:51:36 μμ »
σωστα τα λες. Υπαρχει ομως και η ευγενια. και το να πεις "φιλε γνωρισε μας πρωτα και μετα μιλαμε για πωληση..." παρα να πεις οτι στα ζαλισα και οτι με ειρωνευτηκαν ολοι και οτι δεν εχεις χωρο στα @@ σου. ετσι δεν ειναι?
Δεν είμαι ευγενης. Ούτε αγενης. Είμαι πραγματιστης. Η συμμετοχή στο φόρουμ δεν εξετάζει την ευγένεια του καθενός. Δεν έχω κανένα λόγο να είμαι ευγενης με κάποιον που με αποκαλεί μάγκα, μεγάλο κλπ ενώ έχει μπει και υποτιμάει τη νοημοσύνη όλων στο φόρουμ για να κάνει μια πώληση. Κανένα. Και η διαφορά μας είναι ότι αδιαφορω αν είσαι ευγενης μαζί μου. Μου είναι παντελώς αδιάφορο.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3830 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:54:51 μμ »
Δεν είμαι ευγενης. Ούτε αγενης. Είμαι πραγματιστης. Η συμμετοχή στο φόρουμ δεν εξετάζει την ευγένεια του καθενός. Δεν έχω κανένα λόγο να είμαι ευγενης με κάποιον που με αποκαλεί μάγκα, μεγάλο κλπ ενώ έχει μπει και υποτιμάει τη νοημοσύνη όλων στο φόρουμ για να κάνει μια πώληση. Κανένα. Και η διαφορά μας είναι ότι αδιαφορω αν είσαι ευγενης μαζί μου. Μου είναι παντελώς αδιάφορο.
οσα αναφερεις εγιναν εφοσον μιλησες για ουμπαλα....πριν απο αυτο δεν σε ειπα ουτε μαγκα ουτε τιποτα. επισης αδιαφορος εισαι και εσυ για εμενα οπως και εγω για σενα.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3831 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:56:57 μμ »
30ποστς μπορεις να γραψεις σε 10λεπτα, δεν ειναι αυτο το νοημα του κανονα...
Και ισως να ειναι και ευκαιρια να αλλαξει αυτο.

Αλλα δν το θεωρεις αγενες να μπαινεις σε μια παρεα, να ζητας με το καλημερα 3,5κ και να εξαφανιζεσαι;
Η θεωρεις ευγενικο να ποσταρεις σε θεματα ξεχασμενα 5-6ετων για  να ανεβασεις το post count σου;

Φορουμ ειμαστε, οχι η χε...
Και δεν εισαι ουτε ο πρωτος, ουτε ο τελευταιος που λειτουργει κατα αυτον τον τροπο...


Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3832 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 03:57:39 μμ »
It was so true ομως. Κυριολεκτικά άνοιξες όλα τα τοπικς που ήταν πεθαμενα προ ετών και ποσταρες μια λέξη και μας τα εμφανίζει στην κορυφή της αναζήτησης στο κινητό κλπ. Μιλάμε για πρηξιμο να ψάχνουμε να δούμε τα τοπικς μέσα στα ζόμπι που σηκωσες
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3833 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:00:15 μμ »
It was so true ομως. Κυριολεκτικά άνοιξες όλα τα τοπικς που ήταν πεθαμενα προ ετών και ποσταρες μια λέξη και μας τα εμφανίζει στην κορυφή της αναζήτησης στο κινητό κλπ. Μιλάμε για πρηξιμο να ψάχνουμε να δούμε τα τοπικς μέσα στα ζόμπι που σηκωσες
ρε παιδια τα chronoswiss που ανοιξα ειναι αγαπημενα ρολογια και αυτο κακο ? Οκ ναι ανοιξα πολλα για να εχω δικαιωμα στην αγγελια. λαθος μου αυτο. αλλα μη με τρελανετε...πειτε το πιο σωστα.  οχι ξυλο απευθειας. σιγα το εγγλημα.

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3834 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:02:05 μμ »
30ποστς μπορεις να γραψεις σε 10λεπτα, δεν ειναι αυτο το νοημα του κανονα...
Και ισως να ειναι και ευκαιρια να αλλαξει αυτο.

Αλλα δν το θεωρεις αγενες να μπαινεις σε μια παρεα, να ζητας με το καλημερα 3,5κ και να εξαφανιζεσαι;
Η θεωρεις ευγενικο να ποσταρεις σε θεματα ξεχασμενα 5-6ετων για  να ανεβασεις το post count σου;

Φορουμ ειμαστε, οχι η χε...
Και δεν εισαι ουτε ο πρωτος, ουτε ο τελευταιος που λειτουργει κατα αυτον τον τροπο...


Sent from someone else

και προφανως ειναι και λαθος αυτο με τα ποστ. μπορει καποιον να μπαινει καθε μερα να ανοιγει απο ενα...σε ενα μηνα λοιπον τον εχει μαθει καποιος? οχι...παλι τον ιδιο σκοπο εχει. και επαναλαμβανω...δεν εξαφανιστηκα...γιατι σε ενοχλει ι τιμη και αναφερεις τα 3.5κ ? εσβησαν την αγγελια και μετα παλι μεσα ημουν.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3835 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:03:07 μμ »
Τεσπα. Ας συμμετασχεις στο φόρουμ. Έρχεσαι και σε κάνα μαζωμα. Πληρώνεις το τραπέζι και σε συμπαθουμε.

Απλά πράγματα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Gemenakis

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 95
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3836 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:05:40 μμ »
Τεσπα. Ας συμμετασχεις στο φόρουμ. Έρχεσαι και σε κάνα μαζωμα. Πληρώνεις το τραπέζι και σε συμπαθουμε.

Απλά πράγματα
;D ;D ;D λαδωμα θες! πεσ'το τοση ωρα να τελειωνουμε!  ;D ;D ;D
τωρα εχο και 45 ποστς...εχω και δικαιωμα να την βαλω!μουχαχααα - αλλα εχω μουτρωσει! ασε που με ολα αυτα σας φοβηθηκα! θα μου το ματιασετε το ρολογακι και θα χαλασει πριν το δωσω :PPPPPPPPPPPPP

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3837 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:06:10 μμ »
Δεν με ενοχλει η τιμη...
Το στυλ με ενοχλει...


Η παρουσια σου δεν δειχνει ενδιαφερον απο μεριας σου. Ποσταρες απλα για το post count.
Ουτε το ονομα σου δεν εχεις κανει τον κοπο να αναφερεις.




Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3838 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:06:28 μμ »
ρε παιδια τα chronoswiss που ανοιξα ειναι αγαπημενα ρολογια και αυτο κακο ?


Καθόλου κακό.
Το έχεις ακόμα;  ;)

http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=1894683&rid=0#msg_1894683

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #3839 στις: Φεβρουάριος 07, 2016, 04:08:33 μμ »
Gemenakis το φόρουμ είναι κοινότητα. Η κοινότητα θέλει καλή συμπεριφορά και εμπιστοσύνη. Η εμπιστοσύνη χτίζεται σιγά-σιγά. θέλει χρόνο και υπομονή.

Sent from Linux smartphone
This post contains 100% recycled electrons