Αποστολέας Θέμα: BREITLING  (Αναγνώστηκε 1167792 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1100 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:00:45 μμ »
Με καθετη διαταξη χρονογραφων breitling for bentley στα 48mm οπως φαινεται στο video δεν υπαρχει...το bentley gt ειναι στα 45mm εκτος και αν ειναι οντως το gt και του εχουν βαλει τεραστια διαμαντενιο bezel...αλλα και το tourbillon του αλλου υποπτο μου φαινεται....:)σαν τον carmelo anthony που ειχε σκασει μυτη με panerai submersible tourbillon!!!Δεν παιζονται οι μαυροι με τις ρεπλικες εκτος και αν εχει βρεθει κανας μαγκας εκει και τους τα πουλαει για real και αυτοι δεν περνουν χαμπαρη......:)

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1101 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:03:56 μμ »
Ρε τί βρίσκεις όταν είσαι στο youtube!! Το τραγούδι της Breitling παιδιά!!!   Ακούστε το!!! ;D ;D ;D ;D ;D




 :supz:

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1102 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:26:39 μμ »
Με καθετη διαταξη χρονογραφων breitling for bentley στα 48mm οπως φαινεται στο video δεν υπαρχει...το bentley gt ειναι στα 45mm εκτος και αν ειναι οντως το gt και του εχουν βαλει τεραστια διαμαντενιο bezel...αλλα και το tourbillon του αλλου υποπτο μου φαινεται....:)σαν τον carmelo anthony που ειχε σκασει μυτη με panerai submersible tourbillon!!!Δεν παιζονται οι μαυροι με τις ρεπλικες εκτος και αν εχει βρεθει κανας μαγκας εκει και τους τα πουλαει για real και αυτοι δεν περνουν χαμπαρη......:)
Βασίλη δεν είναι όλα τα Breitling, replica. Οι ράπερ κάνουν τροποποιήσεις στα Breitling με διαμάντια και διάφορα τέτοια. Πάντως επαινεί την Breitling για τα καλά! ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1103 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:45:55 μμ »
Στο site της Breitling εδώ και μια εβδομάδα λεει για νέο Colt στις 14/09, για να δούμε...  :jump:
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1104 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:48:14 μμ »
Οτι επαινει τη breitling ειναι δεδομενο και το γουσταρω αυτο...Ξερω πολυ καλα για τις τροποποιησεις με διαμαντενια bezel κτλπ απλως ειπα πως το gt που φοραει ο ενας δεν ειναι τοσο μεγαλο εκτος και αν το ξαναλεω εχει τεραστιο σε διαμετρο διαμαντενιο bezel οποτε το κανει να φαινεται ισο με το 48αρι παροτι ειναι στα 45mm .Οπως και το διπλα που ειναι tourbillon δε μου λεει κατι.Παροτι λογικα εχουν λεφτα σαφως για real δε θα μου εκανε εντυπωση να ειναι ρεπλικες(δυστυχως) και γι αυτο εφερα και το παραδειγμα του carmelo που με 100m συμβολαιο ειχε εμφανιστει με αυτο που προειπα....και οσο τα ξαναβλεπω τοσο πιστευω οτι......δεν...Το tourbillon ιδιως δε με πειθει...Παντως το τραγουδι λεει.....

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1105 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 06:54:47 μμ »
http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&th=1672999&mid=5781985&rid=0&rev=&reveal=.        Το νεο colt Πρωτη εντυπωση ασχημη για μενα....

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1106 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 07:00:27 μμ »
http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&th=1672999&mid=5781985&rid=0&rev=&reveal=.        Το νεο colt Πρωτη εντυπωση ασχημη για μενα....
Πωπω ναί, αίσχος είναι.

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1107 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 07:02:00 μμ »
Ναι κι εμένα δεν με εντυπωσιάζει ιδιαίτερα, δεν το είχα δει, έχεις δίκιο. Μ'αρέσει όμως ο δείκτης των δευτερολέπτων
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1108 στις: Σεπτέμβριος 12, 2011, 08:11:38 μμ »
Kώστα φοβερό το video!!! :cooler:

Tη διάμετρο δεν μπορούμε να την καταλάβουμε από το βίντεο, είναι θέμα καρπού...αν δεις το Β01 στο χέρι μου και στο χέρι του Κώστα θα καταλήξεις σε άλλα συμπεράσματα :mg:

Το νέο Colt να το δούμε πρώτα σε κανονική φωτό και μετά το κρίνουμε :up:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1109 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:34:46 μμ »
Η Breitling Jet Team σύμφωνα με το official site της, έρχετε στις 13/10/2011 στην Αθήνα!!!!  :prayer:  :jump2: :cooler:
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1110 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:46:58 μμ »
Η Breitling Jet Team σύμφωνα με το official site της, έρχετε στις 13/10/2011 στην Αθήνα!!!!  :prayer:  :jump2: :cooler:

Πλάκα με κάνεις!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbash:
Θα κατεβάσουμε ομάδα mywatch και θα δώσουμε το παρόν με σημαίες, καπέλα, μπλούζες, πανό και όλα τα συναφή :cooler: :cooler: :cooler: :cooler: :cooler: :cooler: :cooler: :cooler: :cooler:

Που το λέει όμως? Δεν το βρήκα...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1111 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:51:03 μμ »
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1112 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 03:58:03 μμ »
Εννοείται πως θα πάμε!!!! Δε το πιστεύω δεν υπάρχει!!!! ;D ;D ;D Έλα μωρή Breitling αρρώστια!! ;D :supz:

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1113 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 04:15:09 μμ »
Βρήκα και αυτό στο περιοδικό Πτήση & Διάστημα
http://ptisidiastima.wordpress.com/2011/08/25/%CE%AD%CF%81%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-breitling-jet-team/

Εαν δεν δείχνει ημερομηνίες στο site της Breitling Jet Team κάντε κλικ πρώτα στην επιλογή γλώσσας πάνω δεξιά (EN/FR)
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1114 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:22:24 μμ »
Από το site www.poli-politiki.gr

Το διάσημο σμήνος BREITLING JET TEAM στο Παλαιό Φάληρο

Το διάσημο αεροπορικό σμήνος επιδείξεων BREITLING JET TEAM, στα πλαίσια του παγκόσμιου προγράμματος επιδείξεων του σμήνους, θα επισκεφθεί την χώρα μας και θα πραγματοποιήσει αεροπορικό show, τo Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2011, ώρα 12:00μ.μ., στην περιοχή του Φλοίσβου.
 
H Ομάδα Αεροπορικών Επιδείξεων BREITLING JET TEAM (BJT) ιδρύθηκε το 2003, αποτελείται από 8 αεροσκάφη L39 Albatros και οι πιλότοι του σμήνους είναι από τους πλέον έμπειρους στην κατηγορία τους καθώς όλοι οι ιπτάμενοι είναι πρώην πιλότοι μαχητικών αεροσκαφών, με πτητική εμπειρία από 4.800 έως 7.000 ώρες πτήσης.
 
Αξίζει να σημειωθεί ότι, η εναέρια επίδειξη έχει διάρκεια 22 λεπτά, όπου εκτελούνται εντυπωσιακοί ακροβατικοί ελιγμοί σε σχηματισμό 8 αεροσκαφών, ενώ η όλη εκδήλωση πληροί όλους τους Διεθνείς Κανόνες Εναέριας Κυκλοφορίας και Ασφάλειας και πραγματοποιείται τιμώντας τα 100 χρόνια παρουσίας της Πολεμικής  Αεροπορίας στην Ελλάδα.

Η επιλογή του Παλαιού Φαλήρου ως πεδίου επίδειξης τιμά την πόλη και σημαντικό ρόλο στο αίτημα του σμήνους, έπαιξε η κατά γενική ομολογία μεγάλη επιτυχία των προηγούμενων show, που έλαβαν χώρα στον Φαληρικό Όρμο, ενώ το γεγονός ότι, η Ελλάδα συμπεριλήφθη στο πρόγραμμα επιδείξεων του σμήνους κρίνεται ιδιαίτερα σημαντικό αν αναλογισθεί κανείς ότι, ετησίως υποβάλλεται μεγάλος αριθμός αιτημάτων για επίδειξη, εκ των οποίων ικανοποιείται κάποιο μέρος.
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1115 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:29:10 μμ »
Από το site www.poli-politiki.gr

Το διάσημο σμήνος BREITLING JET TEAM στο Παλαιό Φάληρο

Το διάσημο αεροπορικό σμήνος επιδείξεων BREITLING JET TEAM, στα πλαίσια του παγκόσμιου προγράμματος επιδείξεων του σμήνους, θα επισκεφθεί την χώρα μας και θα πραγματοποιήσει αεροπορικό show, τo Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2011, ώρα 12:00μ.μ., στην περιοχή του Φλοίσβου.
 
H Ομάδα Αεροπορικών Επιδείξεων BREITLING JET TEAM (BJT) ιδρύθηκε το 2003, αποτελείται από 8 αεροσκάφη L39 Albatros και οι πιλότοι του σμήνους είναι από τους πλέον έμπειρους στην κατηγορία τους καθώς όλοι οι ιπτάμενοι είναι πρώην πιλότοι μαχητικών αεροσκαφών, με πτητική εμπειρία από 4.800 έως 7.000 ώρες πτήσης.
 
Αξίζει να σημειωθεί ότι, η εναέρια επίδειξη έχει διάρκεια 22 λεπτά, όπου εκτελούνται εντυπωσιακοί ακροβατικοί ελιγμοί σε σχηματισμό 8 αεροσκαφών, ενώ η όλη εκδήλωση πληροί όλους τους Διεθνείς Κανόνες Εναέριας Κυκλοφορίας και Ασφάλειας και πραγματοποιείται τιμώντας τα 100 χρόνια παρουσίας της Πολεμικής  Αεροπορίας στην Ελλάδα.

Η επιλογή του Παλαιού Φαλήρου ως πεδίου επίδειξης τιμά την πόλη και σημαντικό ρόλο στο αίτημα του σμήνους, έπαιξε η κατά γενική ομολογία μεγάλη επιτυχία των προηγούμενων show, που έλαβαν χώρα στον Φαληρικό Όρμο, ενώ το γεγονός ότι, η Ελλάδα συμπεριλήφθη στο πρόγραμμα επιδείξεων του σμήνους κρίνεται ιδιαίτερα σημαντικό αν αναλογισθεί κανείς ότι, ετησίως υποβάλλεται μεγάλος αριθμός αιτημάτων για επίδειξη, εκ των οποίων ικανοποιείται κάποιο μέρος.
Αρρωσταίνωωωωωωω!!!!!!! Στις 15 θα είμαι εκεί με το Β01 στο χέρι!!! ;D ;D ;D :supz: :supz: :supz:

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1116 στις: Σεπτέμβριος 13, 2011, 11:33:35 μμ »
Αρρωσταίνωωωωωωω!!!!!!! Στις 15 θα είμαι εκεί με το Β01 στο χέρι!!! ;D ;D ;D :supz: :supz: :supz:
+++++ @ K_O_S_T_A_S
κι εγώ με το chrono superocean και το καπελάκι μου φίλε Κώστα  ;D ;D ;D :supz: :supz: :supz:
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1117 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 12:16:59 πμ »
Παρεξήγηση...πάνω από την Αίγλη έπρεπε να γίνει το show  :headbash: :cheers: :dielaughing:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1118 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 12:18:42 πμ »
Σωστός ο Γιάννης!!! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: BREITLING
« Απάντηση #1119 στις: Σεπτέμβριος 14, 2011, 04:26:33 μμ »
Παρουσιάστηκε το νέο colt, super quartz και 44mm case που το θεωρώ πολύ καλό.
http://www.breitling.com/en/models/colt/
Τι λέτε;
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.