Αποστολέας Θέμα: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.  (Αναγνώστηκε 43058 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #60 στις: Μάρτιος 12, 2013, 04:29:06 μμ »
Ο άλλος διψάει για μάθηση.Φιλοπρόοδο παιδί ο Θοδωρής.
Το μόνο που μπορείς να μάθεις απο το Γερμανό,είναι το πώς συναρμολογούν ρολόγια κατά τη διάρκεια μιας πτήσης.(γιατί αυτο θα κάνεί,είναι σίγουρο) :D

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #61 στις: Μάρτιος 12, 2013, 04:34:58 μμ »
Ο άλλος διψάει για μάθηση.Φιλοπρόοδο παιδί ο Θοδωρής.
Το μόνο που μπορείς να μάθεις απο το Γερμανό,είναι το πώς συναρμολογούν ρολόγια κατά τη διάρκεια μιας πτήσης.(γιατί αυτο θα κάνεί,είναι σίγουρο) :D

τι να μαθεις μωρε απο τους γερμανους, πως φτιαχνουν τα wurst και τις weiss. μεχρι εκει.

ας ερθει εδω ο φον και θα μαθει αυτος πολλα. να κραταει σημειωσεις ομως γιατι δεν θα τα ξαναπουμε.

το δικο μου το λολοι θελω να το συναρμολογησει πανω απο τις Αλπεις να εχει και κενα αερος να δειχνει ωρες παραξενες, μεθυσμενες, αλλοπαρμενες. αμα θελω να δω την ωρα θα κοιταω τα αλλα. αυτο θελω να ειναι αλλου λεμε :D
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #62 στις: Μάρτιος 12, 2013, 04:42:53 μμ »
να τον παμε σε κανα κωλομπαρο να πιασουν και τα λεφτα μας αξια και να τον γραψουμε τελειως το γερμαναρα και τις ανακοινωσεις του και τα ρεστα και μετα θα θυμαται την Ελλαδα οπως πρεπει, θα γυρισει πισω και θα στελνει λαο με καραβανια, θα κλεισει το ρολογαδικο και θα ανοιξει ξενυχταδικο. CARRIER RE-ORIENTATION

ΦΕΡΕ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΡΕ ΦΟΝ ΤΟΡΣΤΕΝ ΜΗ ΣΕ ΡΩΤΗΞΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΜΩΛΩΠΕΣ.

υγ. αυτα ειναι καλο να μη γινονται αλλα κανεις δεν ξερει.

χμμμμ,μηπως θελεις να του ριξουμε κανα διμετρο να τον ξελογιασει

και μετα τις απαραιτητες φωτο να μας παρακαλαει να δεχτουμε τα ρολογια ως ''δωρο''
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #63 στις: Μάρτιος 12, 2013, 04:43:49 μμ »
Το μόνο που μπορείς να μάθεις απο το Γερμανό,είναι το πώς συναρμολογούν ρολόγια κατά τη διάρκεια μιας πτήσης.(γιατί αυτο θα κάνεί,είναι σίγουρο) :D

Κλαίω  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #64 στις: Μάρτιος 12, 2013, 04:44:53 μμ »
η γκαργιολα η Συγγρου ειναι γεματη λακκουβες και κωλομπαρα. θα τη λατρεψει ο γερμανος.

τα ρολογια μας ρεεεε
Γαυρος οπαδος....

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #65 στις: Μάρτιος 12, 2013, 08:53:33 μμ »
Εντάξει,την ακύρωσα την κράτηση στο Γρίλλη.Επομένως είστε ελεύθεροι να κανονίσετε το μέρος.
Υπολογίστε τους ανέμους,μετρήστε την υγρασία,ελέγξτε τη θερμοκρασία κι αν ο καιρός τελικά μας επιτρέψει να βγούμε,ενημερώστε με για το που.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #66 στις: Μάρτιος 12, 2013, 08:56:40 μμ »
Εντάξει,την ακύρωσα την κράτηση στο Γρίλλη.Επομένως είστε ελεύθεροι να κανονίσετε το μέρος.
Υπολογίστε τους ανέμους,μετρήστε την υγρασία,ελέγξτε τη θερμοκρασία κι αν ο καιρός τελικά μας επιτρέψει να βγούμε,ενημερώστε με για το που.

κακως το ακυρωσες. κρατα ενα τραπεζι να παμε μονοι μας μετα γιατι εχω την υποψια οτι μας πανε καπου για να μεινουμε νηστικοι και στεγνοι.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #67 στις: Μάρτιος 12, 2013, 09:17:35 μμ »
Λίγο χειρότερα από τις συνομιλίες Τρόικας-Κυβέρνησης... Έχω σοβαρά θέματα υποστήριξης της υγείας της μητέρας μου, και εκτός που ενδέχεται να μην έρθω αν κάνει εισαγωγή στο ΓΝΑ, πρέπει κάποιος να αναλάβει το ταβερνάκι... Λέω ότι ο gerogian και ο Άρης μπορούν με δυό τηλέφωνα να κανονίσουν γρήγορα και όμορφα. Αν πρέπει να γίνει και προβολή, τότε ας γίνει σε ένα καφέ πρώτα, και ας ακολουθήσει ο μεζές κάπου κοντά και χωριστά.
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #68 στις: Μάρτιος 12, 2013, 11:30:27 μμ »
Παιδια,
Παμε κανονικα για κανενα κουτουκακι, με παραδοσιακη κουζινα, κρασοκατανυξη και καμια κιθαριτσα στην ακρη!...
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #69 στις: Μάρτιος 13, 2013, 12:38:16 πμ »
Αρα μια χαρα ηταν αυτο που ειχε κανονισει ο jim teo. Γιατι περιπλεκουμε συνεχεια τα πραγματα ρε παιδια;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #70 στις: Μάρτιος 13, 2013, 07:40:59 πμ »
+1 συνονοματε

το κουτουκι του γριλλη ειναι καλη και βολικη (διπλα σε σταθμο ηλεκτρικου) επιλογη.
Γαυρος οπαδος....

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #71 στις: Μάρτιος 13, 2013, 07:54:01 πμ »
Πάει τώρα αυτο,ακυρώθηκε.Δε χάλασε κι ο κόσμος.Τόσα ταβερνάκια υπάρχουν.
Παρακαλούνται όσοι είχαν τις αντιρρήσεις τους για το "Γρίλλη",να φροντίσουν να κάνουν κράτηση σε κάποιο ταβερνάκι και να ενημερώσουν κι εμάς τους υπόλοιπους.

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #72 στις: Μάρτιος 13, 2013, 10:03:14 πμ »
Μου άρεσε ο συνδυασμός τιμής-μεζέδων-εξυπηρέτησης-ποιότητας κρασιού στην ΠΑΛΙΑ ΦΑΒΑ και στην ταβέρνα (δεν θυμάμαι το όνομα) που μας πήγε ο gerogian στον Άγιο Δημήτριο... Θα πρότεινα επανάληψη...
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #73 στις: Μάρτιος 13, 2013, 10:15:42 πμ »
Παρεμβαίνω αν και δε θα βρίσκομαι στη συνάντηση τελικά..
Ο jim teo πήγε κι έκλεισε σ' ένα μαγαζί με ζωντανή μουσική. Κάποιοι είπαν ότι δεν τους άρεσε η ιδέα, χωρίς να το αιτιολογούν αλλά και χωρίς να προτείνουν κάτι άλλο. Δεν το θεωρώ σωστό προς το Δημήτρη, ειδικά τη στιγμή που είναι Τετάρτη και δεν έχει γίνει τίποτα.

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #74 στις: Μάρτιος 13, 2013, 10:30:55 πμ »
αν και δε θα βρίσκομαι στη συνάντηση τελικά..
Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος πια να γίνει αυτή η συνάντηση.
Θα πεταχτώ μέχρι το αεροδρόμιο να πάρω το ρολογάκι μου και τελείωσε η ιστορία.

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #75 στις: Μάρτιος 13, 2013, 10:32:09 πμ »
Παρεμβαίνω αν και δε θα βρίσκομαι στη συνάντηση τελικά..
Ο jim teo πήγε κι έκλεισε σ' ένα μαγαζί με ζωντανή μουσική. Κάποιοι είπαν ότι δεν τους άρεσε η ιδέα, χωρίς να το αιτιολογούν αλλά και χωρίς να προτείνουν κάτι άλλο. Δεν το θεωρώ σωστό προς το Δημήτρη, ειδικά τη στιγμή που είναι Τετάρτη και δεν έχει γίνει τίποτα.

Εεεεε, πρότεινε λοιπόν κάτι, και μην κάνεις διαπιστωσιολογία...! Εγώ έδωσα δυό παλιές ιδέες, δώσε πρόταση κι εσύ! Κι ο Μήτσος το ίδιο... Κι ο gerogian, που έχει γευσιγνωστικό μεταπτυχιακό!  :supz: :kg:
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #76 στις: Μάρτιος 13, 2013, 10:52:15 πμ »
Εεεεε, πρότεινε λοιπόν κάτι, και μην κάνεις διαπιστωσιολογία...! Εγώ έδωσα δυό παλιές ιδέες, δώσε πρόταση κι εσύ! Κι ο Μήτσος το ίδιο... Κι ο gerogian, που έχει γευσιγνωστικό μεταπτυχιακό!  :supz: :kg:

Μα αυτό λέω, να πάτε εκεί που έκλεισε ο Δημήτρης!

Βάζω και μια φατσούλα  :)

Αποσυνδεδεμένος apopsi

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 546
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #77 στις: Μάρτιος 13, 2013, 11:02:04 πμ »
Σαν αλλη λύση ειναι και το εστιατόριο στο Χαλανδρι Τενις club, μπορειτε να μπείτε στο site να το δείτε.Εαν ενδιαφεστε μπορω να ρωτήσω για την τιμη και το μενού.
Τα θετικά του μέρους ειναι το Παρκιν και οτι θα είμαστε μόνοι μας στην αίθουσα!

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #78 στις: Μάρτιος 13, 2013, 01:56:53 μμ »
Παιδιά, μην το ξεφτιλίζουμε στο off topic, μπας και βγάλουμε καμιά άκρη τελικά.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: Παράδοση ρολογιών Project Wakmann, Σάββατο 16 Μαρτίου 2013.
« Απάντηση #79 στις: Μάρτιος 13, 2013, 03:53:14 μμ »
Συγγνωμη που παρεμβαινω αλλα στειρα αντιπαραθεση σε τι ωφελει?Μεχρι ποτε αντι για λυσεις θα προτεινουμε αντιλογους?Εγω θα ανεβω απο Κορινθο και δεν με νοιαζει ουτε το ρολοι ουτε και ο τοπος συναντησης,ποσο δυσκολο ομως ειναι να βρειτε κατι που να ανταποκρινετε στις απαιτησεις της βραδυας?Ενα ησυχο κουτουκι ζητησαμε,αντε να εχει και καμια κιθαρα,χαμηλοφωνη,να μιλησουμε και να σιγοτραγουδησουμε,να κανει ο φιλοξενουμενος την παραδοση,να μας πει δυο λογια,να του πουμε δυο λογια και καπου εκει να εκλεινε η βραδυα,τουλαχιστον αυτο θα εκανα εαν ηταν δικος μου φιλοξενουμενος.Και σιγουρα καντινες,καφε και μπουζουκομαγαζα δεν ειναι μεσα στις απαιτησεις αυτης της βραδυας,σεβομενοι το φορουμ,τον φιλοξενουμενο μας και οσους ετρεξαν τα μαλλα για την υλοποιηση του προτζεκτ,ετσι απλα.
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος