Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 660395 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1540 στις: Φεβρουάριος 23, 2016, 11:38:19 μμ »
Έτσι βρωμοαρσεναλ, 2 μπαλάκια κι ευτυχώς που ο δόντιας σημάδεψε το δοκάρι απο τα 2 μέτρα, άλλος Ιντεγε μας βρήκε, γιατί θα έγραφε 0-3 το κοντέρ.
Σαν κοτούλα στο πάγκο ο Βενγκέρ, του κόπηκε το τουπέ.
Και 5 μπαλάκια που τους περιμένουν, για να τους κοπεί η μαγκιά τελειως.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1541 στις: Φεβρουάριος 24, 2016, 01:04:08 πμ »
Δείτε το κοντρόλ που έκανε ο κοντός με τις τάπες πριν πλασάρει...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1542 στις: Φεβρουάριος 25, 2016, 11:18:31 μμ »
....ζούμε στιγμές Eurobasket '87 λέμε.....
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


ps  Καλά, γίνονται αγώνες ελληνικού πρωταθλήματος τις Πέμπτες;;
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1543 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 10:29:14 μμ »
Επειδή με τρώει κι εμένα ο κώλος μου, βρείτε τις διαφορές

Στο 31:42

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/Ag_WSfqIIV8" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Ag_WSfqIIV8" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>



στο 3:32

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/O4cYx32Sf38" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O4cYx32Sf38" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


 \:D/


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1544 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:03:09 μμ »
Εάν δεν τρολαρεις,να σου απαντήσω.
Διάφορες υπαρχουν και ουσιώδεις μαλιστα!!

Η μεγαλύτερη διαφορα ρε φιλε,ειναι οτι η μπάλα φεύγει προς τα έξω ,έξω απο την περιοχη,δεν παει προς το τέρμα.
Στην ουσία απο την κόντρα ευνοείται ο επιθετικός,γιατι δεν φεύγει η μπάλα απο την περιοχη.

Στην περιπτωςη του ολυμπιακου,η μπάλα πηγαίνει προς το τέρμα και κόβεται.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1545 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:09:00 μμ »
τι είναι βαρουχα;;;;
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1546 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:14:09 μμ »
Εάν δεν τρολαρεις,να σου απαντήσω.
Διάφορες υπαρχουν και ουσιώδεις μαλιστα!!

Η μεγαλύτερη διαφορα ρε φιλε,ειναι οτι η μπάλα φεύγει προς τα έξω ,έξω απο την περιοχη,δεν παει προς το τέρμα.
Στην ουσία απο την κόντρα ευνοείται ο επιθετικός,γιατι δεν φεύγει η μπάλα απο την περιοχη.

Στην περιπτωςη του ολυμπιακου,η μπάλα πηγαίνει προς το τέρμα και κόβεται.
Πλάκα κάνεις έτσι ρε συ σπυρο; αυτό το είδες σε κανένα κανονισμό ή απλά τους κανονισμούς τους κοιτάμε μόνο όταν παίζει ο Ολυμπιακός και όταν παίζει η ομάδα μας κοιτάμε λουντεμη και το ένα παιδί μετράει τα άστρα;

Όλα καλά ρε συ Σπύρο απλά μην μας λέτε ότι είστε κάτι διαφορετικό τελικά.

Μέχρι και νέο κανονισμό εφευρεση έβαλες τώρα. Άκου ποιος ευνοειται.:lol:

Αν γινόταν στο δικό μας ματς Σπύρο, και το κάναμε εμείς αυτό το χέρι, κάτι μου λέει πως δεν θα έλεγες ούτε κατά διάνοια το ίδιο.....
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:24:36 μμ από karteo »
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1547 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:20:14 μμ »
τι είναι βαρουχα;;;;

Βαρούχα είναι όπως λέμε Φασόλη!!
 :lol: :lol:
Όπου υπάρχει κοντή μνήμη (ξανα)φύονται όλοι αυτοί οι τύποι.
Θυμάμαι αγώνα ΠΑΟΚ- Εδεσσαικός με σκορ 6-1, που ο κόσμος περίμενε 3 ώρες να γιουχάρει το...Φασόλη!!
Για τέτοια διαιτητάρα μιλάμε!!!Η ανικανότητα σε όλο της το μεγαλείο. Στη θέση του Φασόλη μπορείς άνετα να βάλεις το Βαρούχα! Άλλωστε και ο Φασόλης έκρινε τις "αμφισβητούμενες φάσεις" κάποτε
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1548 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:21:27 μμ »
το εχω δηλωσει σε ολους σας και παρουσια σας μαλιστα,για μενα η μεγαλυτερη ηδονή είναι να σε πληρωνουν με το ιδιο νομισμα,τραβαω τρελλη χαρα όταν αδικειται ο οσφπ,οχι δεν είμαι αντιοσφπ,την ιδια τρελλη χαρα και ικανοποιηση θα ενιωθα για κάθε δυναστη και για οποιαδήποτε δραστηριοτητα
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1549 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:31:39 μμ »

Όλα καλά ρε συ Σπύρο απλά μην μας λέτε ότι είστε κάτι διαφορετικό τελικά.

Μέχρι και νέο κανονισμό εφευρεση έβαλες τώρα. Άκου ποιος ευνοειται.:lol:

Αν γινόταν στο δικό μας ματς Σπύρο, και το κάναμε εμείς αυτό το χέρι, κάτι μου λέει πως δεν θα έλεγες ούτε κατά διάνοια το ίδιο.....

Μάλλον με ξέρεις λιγότερο από όσο πρέπει Θοδωρή,αλλά δεν πειράζει,χρόνος υπαρχει ;D

Οσο για την διαφορετικότητα μας,είμαστε η μοναδική ομάδα που βάλαμε γκολ σε τελικό,κατοχυρώθηκε αρχικά,και πήγε στον διαιτητή αυτός που το εβαλε και του ειπε να το ακυρώσει γιατι χρησιμοποίησε χερι!!!! :prayer: :prayer:

Αν δίπλα σε αυτη τη συμπεριφορα βαλεις το κράξιμο που έφαγε ο Γιαννακοπουλος οταν πήγε στην Αγγλία για τις βουτιές και τα μακροβούτια που έκανε,γιατι πίστευε οτι και κεί ετσι κερδίζονται τα πέναλτυ,θα την καταλάβεις και συ αυτη τη διαφορα! ;)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1550 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:46:42 μμ »
Εγώ δεν λέω τίποτα. Ας μιλήσει ο λαός και ειδικά οι φίλοι Παναθηναϊκοί ;D


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1551 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:48:52 μμ »
Μάλλον με ξέρεις λιγότερο από όσο πρέπει Θοδωρή,αλλά δεν πειράζει,χρόνος υπαρχει ;D

Οσο για την διαφορετικότητα μας,είμαστε η μοναδική ομάδα που βάλαμε γκολ σε τελικό,κατοχυρώθηκε αρχικά,και πήγε στον διαιτητή αυτός που το εβαλε και του ειπε να το ακυρώσει γιατι χρησιμοποίησε χερι!!!! :prayer: :prayer:

Αν δίπλα σε αυτη τη συμπεριφορα βαλεις το κράξιμο που έφαγε ο Γιαννακοπουλος οταν πήγε στην Αγγλία για τις βουτιές και τα μακροβούτια που έκανε,γιατι πίστευε οτι και κεί ετσι κερδίζονται τα πέναλτυ,θα την καταλάβεις και συ αυτη τη διαφορα! ;)

σπυρο εξ'οσων γνωριζω δεν εχεις βαλει γκολ με το χερι σε τελικο κυπελου. συμπαθα με δηλαδη αλλα ετσι νομιζω :)

δεν μιλαμε για τους παικτες. τον τιμαει φυσικα τον ντεμη (σωστα?) και ας ηταν με τον ιωνικο. αλλα πεφτουλες και καραγκιοζηδες σε στυλ γιαννακοπουλου ειχατε μια χαρα και εσεις.

μιλαμε για τους οπαδους, που αν μετραγε θα ελεγαν οτι ηταν ...ακουσιο.

εδω τωρα μου βρηκες ρε συ ανυπαρκτο υποθετικο καβαφικο κανονισμο.
Σαν βγεις στον πηγαιμο για το χερι,
να ευχεσαι να ειναι η πορεια προς τα 'κει....

τελος παντων. αν ειχε γινει σε εμας στο μεταξυ μας ματς ιδιο χερι, ολοι μα ολοι ξερουμε τι θα λεγατε. απλα πραγματα :)

δυστυχως θα ελεγα πως επεσες σε ασχημη παγιδα, να δικαιολογησεις κατι που δεν δικαιολογειται. δυστυχως επεσες μεσα Σπυρο και ελπιζω να φορας το Submersible :lol:
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1552 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:50:18 μμ »
Ομολογώ ότι πριν το Στέλιο, υπήρξε ο Δημητράκης don't touch my hair I 'll kill you ο Σαραβάκος!!
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1553 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:53:00 μμ »
Ομολογώ ότι πριν το Στέλιο, υπήρξε ο Δημητράκης don't touch my hair I 'll kill you ο Σαραβάκος!!

αυτος θα σου πει τωρα οτι μετραει για παναθηναικος. και οταν πηγε στην αεκ ηταν τυπος και υπογραμμος :lol1:

@σπυρο

καληνυχτα και οντως ηρθατε. ηρθατε στα ιδια ;)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1554 στις: Φεβρουάριος 29, 2016, 11:58:21 μμ »
σπυρο εξ'οσων γνωριζω δεν εχεις βαλει γκολ με το χερι σε τελικο κυπελου. συμπαθα με δηλαδη αλλα ετσι νομιζω :)

δεν μιλαμε για τους παικτες. τον τιμαει φυσικα τον ντεμη (σωστα?) και ας ηταν με τον ιωνικο. αλλα πεφτουλες και καραγκιοζηδες σε στυλ γιαννακοπουλου ειχατε μια χαρα και εσεις.

μιλαμε για τους οπαδους, που αν μετραγε θα ελεγαν οτι ηταν ...ακουσιο.

εδω τωρα μου βρηκες ρε συ ανυπαρκτο υποθετικο καβαφικο κανονισμο.
Σαν βγεις στον πηγαιμο για το χερι,
να ευχεσαι να ειναι η πορεια προς τα 'κει....

τελος παντων. αν ειχε γινει σε εμας στο μεταξυ μας ματς ιδιο χερι, ολοι μα ολοι ξερουμε τι θα λεγατε. απλα πραγματα :)

δυστυχως θα ελεγα πως επεσες σε ασχημη παγιδα, να δικαιολογησεις κατι που δεν δικαιολογειται. δυστυχως επεσες μεσα Σπυρο και ελπιζω να φορας το Submersible :lol:

Περίμενα η έντονη συναισθηματική σου φόρτιση( και απολυτα δίκαια) για τους μετανάστες,να μην επηρέαζε την σκεψη σου και τη λογική σου. :lol: :jg:

Οταν έλεγα οτι παει η μπάλα έξω απο την περιοχη και ευνοείται ο επιθετικός,ήθελα να τονίσω οτι ειναι πολυ λογικο να θεωρηςει ο διαιτητής και ο Βαρούχας και ο Σπυρος και ο Θοδωρος .κλπ κλπ οτι το χερι ειναι ακούσιο,αφου στην ουσία δεν βοηθάει τον αμυνόμενο και η μπάλα χτυπάει απο κοντα και απο κόντρα στο χερι του!!

Και δεν φοραω το σαμπ δυςτυχως. ;D. Το 359 κανει;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1555 στις: Μάρτιος 01, 2016, 12:04:08 πμ »
αυτος θα σου πει τωρα οτι μετραει για παναθηναικος. και οταν πηγε στην αεκ ηταν τυπος και υπογραμμος :lol1:

@σπυρο

καληνυχτα και οντως ηρθατε. ηρθατε στα ιδια ;)
ε


Και βεβαια ηταν βαζελος,στην ΑΕΚΑΡΑ έπαιξε μια-δυο χρονιές στα τελειώματα του!! ;D

Επισης και ο Μανωλάς σε ενα παιχνίδι με τη Λάρισα πήρε ενα πέναλτυ που δεν ήτανε και βγήκε ευθαρσώς και το δήλωσε δημόσια,οτι ηταν λάθος.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1556 στις: Μάρτιος 01, 2016, 12:04:52 πμ »
Θα μου λύσει κάποιος μια απορία;;;
Γιατί σε όλα τα αθλήματα παγκοσμίως, όπου γίνονται play offs  ενώ συμμετέχει και ο πρώτος, στην Ελλάδα και στο ποδόσφαιρο (σουπερλίγδα) δε συμμετέχει ποτέ ο Ολυμπιακός;;;
Παρακαλώ μόνο σοβαρές απαντήσεις  ;D ;D
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1557 στις: Μάρτιος 01, 2016, 12:07:05 πμ »
Θα μου λύσει κάποιος μια απορία;;;
Γιατί σε όλα τα αθλήματα παγκοσμίως, όπου γίνονται play offs  ενώ συμμετέχει και ο πρώτος, στην Ελλάδα και στο ποδόσφαιρο (σουπερλίγδα) δε συμμετέχει ποτέ ο Ολυμπιακός;;;
Παρακαλώ μόνο σοβαρές απαντήσεις  ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=hXG5pw1btfI
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1558 στις: Μάρτιος 01, 2016, 12:38:44 πμ »
Άντε πάλι με την σούπερ λίγδα...Βρε παιδιά όλες οι ΠΑΕ είναι μέτοχοι στην σούπερ λίγκα. Την κάνουμε λίγδα, επειδή δεν μας παίρνει για πρωτιά και αποδομούμε το κατόρθωμα του αντιπάλου? Επίσης δεν είναι ότι δεν συμμετέχει ο Ολυμπιακός στα play off, δεν συμμετέχει ο πρώτος. Το '10 έπαιξε play off ο Παναθηναϊκός?
Αλλά ακόμη πιο σημαντικό είναι ότι πουθενά στον κόσμο απ'όσο ξέρω και διορθώστε με, τουλάχιστον στα σοβαρά πρωταθλήματα, δεν βγαίνει ο πρωταθλητής ποδοσφαίρου με play off.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1559 στις: Μάρτιος 01, 2016, 07:29:57 πμ »
Περίμενα η έντονη συναισθηματική σου φόρτιση( και απολυτα δίκαια) για τους μετανάστες,να μην επηρέαζε την σκεψη σου και τη λογική σου. :lol: :jg:

Οταν έλεγα οτι παει η μπάλα έξω απο την περιοχη και ευνοείται ο επιθετικός,ήθελα να τονίσω οτι ειναι πολυ λογικο να θεωρηςει ο διαιτητής και ο Βαρούχας και ο Σπυρος και ο Θοδωρος .κλπ κλπ οτι το χερι ειναι ακούσιο,αφου στην ουσία δεν βοηθάει τον αμυνόμενο και η μπάλα χτυπάει απο κοντα και απο κόντρα στο χερι του!!

Και δεν φοραω το σαμπ δυςτυχως. ;D. Το 359 κανει;
Δεν υπάρχει τέτοιος κανονισμός και αν γινόταν υπέρ σας και εναντίον μας θα έλεγες αλλά Σπύρο. Νομίζω ότι το ξέρω και το ξέρεις. Πληζ μη μου λες αλλα ρε συ. Και αν δεν το έκανες εσύ θα το έκανε το 99% όσων μιλάνε σήμερα από σας και τους αντιπάλους μας. Όλοι θα έλεγαν το ανάποδο από αυτό που λες και θα σκουζανε σαν χήρες χωρίς χαρά.

Καθαρό χέρι είναι όσο και το άλλο. Ξεκάθαρα. Τα άλλα είναι κλασσικά Ολυμπιακα εικονογραφημενα που ακούμε συνέχεια υπό το μανδυα δήθεν αντικειμενικοτητας φίλε μου.

Τουλάχιστον να μην υπάρχουν ρε παιδιά τόσες μάσκες. Είναι τριωδιο βέβαια :lol:

ΥΓ. Το προσφυγικό με αγγίζει αλλά και με οργιζει. Κάθε μέρα στον ηλεκτρικό βλέπω αυτούς τους ανθρώπους. Στη Δραπετσώνα είναι πεταμενες ψυχές. Ποιον δεν αγγίζει.
Γαυρος οπαδος....