Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 660394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #500 στις: Απρίλιος 02, 2014, 08:22:52 μμ »
Μπράβο στους μάγκες του ολυμπιακου ,που σκορπισανε τον ΠΑΟΚ με την αξία τους και τη μαγκιά τους!!!
Επίσης μπραβο για μια ακόμη φορα στην ελληνική διαιτησία,που έχει πάρει προσωπικά την υπόθεση κύπελλο και ολυμπιακος,και δίνει ρεσιτάλ ισονομίας,αμεροληψιας και δικαιοσύνης!!!! :rock:
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ Σ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #501 στις: Απρίλιος 02, 2014, 08:54:43 μμ »
Μπράβο στους μάγκες του ολυμπιακου ,που σκορπισανε τον ΠΑΟΚ με την αξία τους και τη μαγκιά τους!!!
Επίσης μπραβο για μια ακόμη φορα στην ελληνική διαιτησία,που έχει πάρει προσωπικά την υπόθεση κύπελλο και ολυμπιακος,και δίνει ρεσιτάλ ισονομίας,αμεροληψιας και δικαιοσύνης!!!! :rock:
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ Σ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!!!

το ιδιο συνεβη και στην τουμπα με τον ινσουραλδε? :)

κατα τα αλλα επρεπε να αποβληθει και ο Φουστερ και ο Στοχ.

η μλκια ειναι πως εμεινε με 10 ο ΠΑΟΚ και εστησε πισω πουλμαν και δεν παιχτηκε μπαλα στο δευτερο ημιχρονο. καλυτερα να παιζανε και οι δυο με 10 η' με 11 να βλεπαμε μπαλα οπως βλεπαμε στο πρωτο μισαωρο.

παικτικα, οπως και στην Τουμπα που χασαμε με 2-1 δεν ειχα πει τιποτε για την μη αποβολη του ινσουμπλαμπλα, και θεωρω πως κερδισε η καλυτερη ομαδα, ετσι και σημερα κερδισε αυτος που ηταν καλυτερος και επαιξε μπαλα.

επαναλαμβανω πως κακως δεν αποβληθηκε και ο φουστερ. αλλα η εικονα του παοκ ηταν αθλια και πηρε για μενα περισσοτερα απο οτι αξιζε στο ματς.

υγ. κατα τα αλλα ο Μπαλτακος, γνωστη βαζελα, στα ισια και να ξαναφαει η κουφαλα η φασιστριουλα και αυτος ο γιοκας του.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #502 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:19:05 μμ »
το ιδιο συνεβη και στην τουμπα με τον ινσουραλδε? :)

κατα τα αλλα επρεπε να αποβληθει και ο Φουστερ και ο Στοχ.



παικτικα, οπως και στην Τουμπα που χασαμε με 2-1 δεν ειχα πει τιποτε για την μη αποβολη του ινσουμπλαμπλα, και θεωρω πως κερδισε η καλυτερη ομαδα, ετσι και σημερα κερδισε αυτος που ηταν καλυτερος και επαιξε μπαλα.

επαναλαμβανω πως κακως δεν αποβληθηκε και ο φουστερ. αλλα η εικονα του παοκ ηταν αθλια και πηρε για μενα περισσοτερα απο οτι αξιζε στο ματς.

υγ. κατα τα αλλα ο Μπαλτακος, γνωστη βαζελα, στα ισια και να ξαναφαει η κουφαλα η φασιστριουλα και αυτος ο γιοκας του.

Δεν αποβληθηκε ομως Θοδωρη.
Μηπως επρεπε να παρει κιτρινη και ο Βαλντεζ;

Μα δεν αμφιβαλλει κανεις οτι ο ολυμπιακος ειναι η καλυτερη ομαδα,αυτο το εχω πει χιλιαδες φορες!!!

ΤΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΑΙΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ,ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #503 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:22:08 μμ »
Δεν αποβληθηκε ομως Θοδωρη.
Μηπως επρεπε να παρει κιτρινη και ο Βαλντεζ;

Μα δεν αμφιβαλλει κανεις οτι ο ολυμπιακος ειναι η καλυτερη ομαδα,αυτο το εχω πει χιλιαδες φορες!!!

ΤΟ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΑΙΟ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ,ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!

 :supz: :supz: :supz:

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #504 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:27:55 μμ »
Κοιτα με το γράμμα του κανονισμού επρεπε να πάρει και ο αθανασιαδης που ειχε ήδη κίτρινη. Οποτε ας παίζανε 9-9

Πίστεψε με πως εγω τσαντιστηκα πολυ με το οτι άλλαξαν οι ισορροπίες αριθμητικά γιατι θεωρώ οτι αυτο εντέλει χάλασε το ματς και πιστευω οτι στα ίσα θα παίζαμε καλυτερα γιατι θα παιζόταν μπάλα και οχι κατενάτσιο

Κατα τα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι έβαλες στο κάδρο το πρωτάθλημα. Δίκαια το παίρνει η ομάδα.

Επίσης οπως σου ειπα ατην τούμπα έπεσε μια καλη παχιά Μπουνια και δεν την είδαν οι ρέφερις.

Ο ΠΑΟΚ πήρε ενα αποτέλεσμα που τον κανει φαβορί. Για μενα δεν το άξιζε οσο παίζαμε 11-11. Οποτε πανε τουμπα και βλέπουμε.

Θα ειχε πλάκα ομως να παίζανε 9-9 να βλέπαμε κανά σκορ πόλο και τους μίσους νεκρούς με φτυσμένος συκωτια.

Btw επειδη ήμουν γηπεδο, ήταν εκει και ο συνονοματος μου ή εκανα λαθος;
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #505 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:40:24 μμ »
Κοιτα με το γράμμα του κανονισμού επρεπε να πάρει και ο αθανασιαδης που ειχε ήδη κίτρινη. Οποτε ας παίζανε 9-9

Πίστεψε με πως εγω τσαντιστηκα πολυ με το οτι άλλαξαν οι ισορροπίες αριθμητικά γιατι θεωρώ οτι αυτο εντέλει χάλασε το ματς και πιστευω οτι στα ίσα θα παίζαμε καλυτερα γιατι θα παιζόταν μπάλα και οχι κατενάτσιο

Κατα τα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι έβαλες στο κάδρο το πρωτάθλημα. Δίκαια το παίρνει η ομάδα.

Επίσης οπως σου ειπα ατην τούμπα έπεσε μια καλη παχιά Μπουνια και δεν την είδαν οι ρέφερις.

Ο ΠΑΟΚ πήρε ενα αποτέλεσμα που τον κανει φαβορί. Για μενα δεν το άξιζε οσο παίζαμε 11-11. Οποτε πανε τουμπα και βλέπουμε.

Θα ειχε πλάκα ομως να παίζανε 9-9 να βλέπαμε κανά σκορ πόλο και τους μίσους νεκρούς με φτυσμένος συκωτια.

Btw επειδη ήμουν γηπεδο, ήταν εκει και ο συνονοματος μου ή εκανα λαθος;

Θοδωρη μου,παρεξηγησες.
Πουθενα δεν εβαλα το πρωταθλημα.Κοιτα,πρεπει να ειναι εντελως χαζος καποιος,για να μην αναγνωριζει την χαωτικη ποιοτικη διαφορα(οπως κι αν την απεκτησε)που εχει αυτη τη στιγμη ο ολυμπιακος απο ολες τις ομαδες του ελληνικου πρωταθληματος.Και βεβαια ειναι δικαιος πρωταθλητης.

Αυτο που λεω και ξαναλεω και με εξοργιζει,ειναι οτι πρεπει δια νομου να κερδιζει.
Και περισυ στον τελικο,εγιναν οργια για να μη χασει ενα κυπελο.Aστο ρε παιδι μου,ας το παρει καποιος αλλος,δεν πειραζει.Σιγα τ αυγα!!!
Οχι ομως,εκει.ΠΡΕΠΕΙ να κερδισει.
Ε! αυτο πλεον ειναι εξοργιστικο και εν κατακλειδει βλαπτει και τον ιδιο τον ολυμπιακο,αλλα ο χοντρος δεν παιρνει χαμπαρι!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Istar

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1126
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #506 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:49:27 μμ »
Ρε ας κερδίζει όσο θέλει, αφού δίνει χαρά στο τέλος

"ΤΙ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?"

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #507 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:54:22 μμ »
Μα τελικά κερδίσαμε με το σκορ που ήταν πριν την αποβολή. Εντέλει το μονο που έκανε ζημιά ήταν στο ματς και σε μας που θέλαμε να δούμε ματς. Και λεω οτι στην τουμπα οι διαιτητές δεν είδαν καλα και δικαιολογήθηκε, εδω ήταν στημένοι; does not compute.

Μετα την αποβολή δεν εγινε ματς. Το γαμησε τελειως. Εώς τοτε ο στοχ ετσι κι αλλιώς ανύπαρκτος στο ματς, και ο ΠΑΟΚ μια φάση γκολ.

Και στην τελική εγω είδα και έναν ΠΑΟΚ που ήρθε να κανει πουτανα το ματς και ο αθανασιαδης οταν σκοράρει κανει απιστευτα πραγματα προς κερκίδα και αντιπάλους που αν τα κανουμε εμείς στη τουμπα θα μπουν μεσα. Αν γαμησε κάποιος το ματς ειναι αυτός καταρχήν που  κανει καραγκιοζιλικια και εχει κίτρινη. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ ρίχνανε κλωτσιες και διαμαρτύρονταν για προφανή! Στόχο είχαν να γινει το ματς ρονυεο και οι δικοί μας ως ηλίθιοι έπεσαν μεσα.

Η αποβολή χάλασε το ματς και για μενα αυτο χάλασε την ευκαιρία να παίξουμε μπάλα που ειμαστε καλύτεροι.

Για τους διαιτητές τι να σου πω αλλο. Και στην τουμπα διαιτητές υπήρχαν. Εκει δικαιολογούνται;

Τεσπα. Θα εχει πλάκα στην τουμπα το ματς. Θα πεσει πολυ ξύλο. Οχι διαιτητές αλλα ούτε ο ΟΗΕ δεν το κραταει
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #508 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:55:40 μμ »

Ρε ας κερδίζει όσο θέλει, αφού δίνει χαρά στο τέλος




Βγαίνει και σε καναπέ αυτο το σχέδιο; Θα κανει τρελές πωλήσεις :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #509 στις: Απρίλιος 02, 2014, 10:14:03 μμ »
Στην Τούμπα έχει να πέσει πολύ ξύλο λέμε...εδώ βαράγανε στο ψαχνό μέσα στο Καραισκάκη, εκεί έχει να γίνει της κακομοίρας. Μόνο αν είναι πολύ ανώτερος θα περάσει ο Ολυμπιακός.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #510 στις: Απρίλιος 02, 2014, 10:37:28 μμ »
Καλα που βλεπουμε και ευρωπη και ευχαριστιομαστε.

Παρι-Τσελσι 3-1 ματσαρα!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #511 στις: Απρίλιος 02, 2014, 10:40:16 μμ »
Άμα δεν κοιμόταν ο Θεός στο Μαντσεστερ, θα βλέπαμε το Θρύλο να πατάει την Μπάγερν :smt043 :smt025


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #512 στις: Απρίλιος 10, 2014, 02:13:59 μμ »
;D ;D ;D





Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #513 στις: Απρίλιος 10, 2014, 02:20:12 μμ »
Στη 16 ειμαι. Στειλε μνμ να φωτογραφησουμε τα λολογια μας
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #514 στις: Απρίλιος 10, 2014, 02:25:47 μμ »
Στη 16 ειμαι. Στειλε μνμ να φωτογραφησουμε τα λολογια μας



σερτενλυ !!!!

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #515 στις: Απρίλιος 13, 2014, 08:17:19 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #516 στις: Απρίλιος 13, 2014, 08:21:32 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #517 στις: Απρίλιος 13, 2014, 08:55:16 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #518 στις: Απρίλιος 13, 2014, 09:04:27 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #519 στις: Απρίλιος 13, 2014, 09:07:02 μμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk