Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 660394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #180 στις: Ιούνιος 09, 2013, 07:39:23 μμ »
Σπύρο νομίζω ότι το λες χιουμοριστικά!!!!
Η κατάντια της σημερινής ΑΕΚ οφείλεται κατά 99,9% στους προέδρους και τις διοικήσεις!!
'Ολοι σκύλευαν πάνω στις σάρκες της ομάδας μας (ο καθένας λιγότερο ή περισσότερο) και συσώρευαν προβλήματα και χρέη!
Κάποιοι τρανταχτά λαμόγια (Ψωμιάδης - Τροχανάς κτλπ) και κάποιοι άλλοι συγκαλυμένα.
Η ομάδα μας (και όποια ομάδα) δεν φτιάχνεται από τον πρόεδρο μόνο αλλά μπορεί να καταστραφεί από αυτόν!!!!!
Δεν έχω τίποτα εναντίον του Μελισιανίδη αλλά μην τα περιμένουμε όλα από αυτόν και να τα ρίχνουμε όλα σε αυτόν.
Ο κόσμος θα πρέπει να σταθεί δίπλα και να ελέγχει κάθε διαδικασία που θα πρέπει να είναι ΔΙΑΦΑΝΗ!


Συμφωνω απολυτα Χαριλαε με ολα οσα γραφεις.
Το ποσταρισμα μου ειναι σαφως χιουμοριστικο,με στοχο να τσιγκλησω λιγο τους καλους μου φιλους  :)(ξερουν αυτοι).
Εχω παρακολουθησει απο κοντα την πορεια της ΑΕΚ  και ξερω πολυ καλα τις αιτιες για την καταντια της.
Δυστυχως ομως εδω που εφτασε,δεν ειναι αρκετος μονο ο κοσμος της  για την αναγεννηση της!!!
Χρειαζεται και ενα ''μουτρο'' προεδρος για να την προστατευσει απο τους καλοθελητες!!!(πραγμα που δεν καταφερε κανενας απο τους προηγουμενους)
Και γι αυτον το ρολο,καλος ειναι ο


Uploaded with ImageShack.us
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #181 στις: Ιούνιος 09, 2013, 07:52:44 μμ »


Παράθεση από: gerogian στις Σήμερα στις 08:39:23 μμ>
Συμφωνω απολυτα Χαριλαε με ολα οσα γραφεις.
Το ποσταρισμα μου ειναι σαφως χιουμοριστικο,με στοχο να τσιγκλησω λιγο τους καλους μου φιλους  :-) (ξερουν αυτοι).
Εχω παρακολουθησει απο κοντα την πορεια της ΑΕΚ  και ξερω πολυ καλα τις αιτιες για την καταντια της.
Δυστυχως ομως εδω που εφτασε,δεν ειναι αρκετος μονο ο κοσμος της  για την αναγεννηση της!!!
Χρειαζεται και ενα ''μουτρο'' προεδρος για να την προστατευσει απο τους καλοθελητες!!!(πραγμα που δεν καταφερε κανενας απο τους προηγουμενους)
Και γι αυτον το ρολο,καλος ειναι ο


Uploaded with ImageShack.us
Αγαπητοι,θυσιες περιμενω απο καποιον οταν ειμαι στην αναγκη για να με σωσει,αυτον που θα μου βγαλει τον πιο σπαραξικαρδιο επικηδειο και θα σκυλεψει στο πτωμα μου,να τον χε σω.


WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #182 στις: Ιούνιος 09, 2013, 07:58:05 μμ »

Παράθεση από: gerogian στις Σήμερα στις 08:39:23 μμ>
Συμφωνω απολυτα Χαριλαε με ολα οσα γραφεις.
Το ποσταρισμα μου ειναι σαφως χιουμοριστικο,με στοχο να τσιγκλησω λιγο τους καλους μου φιλους  :-) (ξερουν αυτοι).
Εχω παρακολουθησει απο κοντα την πορεια της ΑΕΚ  και ξερω πολυ καλα τις αιτιες για την καταντια της.
Δυστυχως ομως εδω που εφτασε,δεν ειναι αρκετος μονο ο κοσμος της  για την αναγεννηση της!!!
Χρειαζεται και ενα ''μουτρο'' προεδρος για να την προστατευσει απο τους καλοθελητες!!!(πραγμα που δεν καταφερε κανενας απο τους προηγουμενους)
Και γι αυτον το ρολο,καλος ειναι ο


Uploaded with ImageShack.us
Αγαπητοι,θυσιες περιμενω απο καποιον οταν ειμαι στην αναγκη για να με σωσει,αυτον που θα μου βγαλει τον πιο σπαραξικαρδιο επικηδειο και θα σκυλεψει στο πτωμα μου,να τον χε σω.



Δημήτρη,δεν έχεις άδικο αλλά δεν έχεις και απόλυτο δίκιο!!
Τα μεγέθη ήταν πολύ μεγάλα για να τα αναλάβει ο οποιοσδήποτε.Και αν υποθέσουμε ότι μπορούσε και το έκανε,πάλι θα φυτοζωουσαμε απο τη στιγμή που θα έπρεπε να δοθούν πολλαπλάσια για γήπεδο και ομάδα!!Μιλαμε για παρά πολλά λεφτά!!!



Sent from my iPad using Tapatalk HD
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #183 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:09:28 μμ »
Επειδη τους τσαμπα μαγκες δεν τους θεοποιω κι ουτε ειμαι τοσο αφελης πλεον.
Μια ομαδα γ εθνικης για να κανει ευκολο πρωταθλητισμο,ειδικα στις παρουσες συνθηκες,και με την υπαρξη ομιλων,θελει 500.00 εως 800.000 ευρω,οταν εχω ενα μεσο ορο εισιτηριων 6-7000 επι 10 ευρω το ενα επι 15 αγωνες περιπου,εχω μονο απο αυτα 1.000.000 εσοδα να βαλω και καμμια 200.000 απο χορηγιες και δωρεες παω στο 1.200.00,αρα εκ του ασφαλους κανω κι εγω τον προεδρο.
Δεν διαφωνω με την λυση της ερασιτεχνικης κατηγοριας,αν θυμασαι το ελεγα απο χρονια,ΟΜΩΣ να μην με πιανει ο καθε αετονυχης κοροιδο.
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #184 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:25:10 μμ »
Επειδη τους τσαμπα μαγκες δεν τους θεοποιω κι ουτε ειμαι τοσο αφελης πλεον.
Μια ομαδα γ εθνικης για να κανει ευκολο πρωταθλητισμο,ειδικα στις παρουσες συνθηκες,και με την υπαρξη ομιλων,θελει 500.00 εως 800.000 ευρω,οταν εχω ενα μεσο ορο εισιτηριων 6-7000 επι 10 ευρω το ενα επι 15 αγωνες περιπου,εχω μονο απο αυτα 1.000.000 εσοδα να βαλω και καμμια 200.000 απο χορηγιες και δωρεες παω στο 1.200.00,αρα εκ του ασφαλους κανω κι εγω τον προεδρο.
Δεν διαφωνω με την λυση της ερασιτεχνικης κατηγοριας,αν θυμασαι το ελεγα απο χρονια,ΟΜΩΣ να μην με πιανει ο καθε αετονυχης κοροιδο.

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και να ξέρετε ότι αν γίνει έλεγχος ορκωτών λογιστών σε όλες τις ομάδες της Α' Εθνικής, να είστε σίγουροι ότι θα καταλήξουν και αυτές όλες στην Γ' Εθνική να παίζουν με την ΑΕΚ!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 09, 2013, 08:32:32 μμ από Charilaos »
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #185 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:29:20 μμ »
Επειδη τους τσαμπα μαγκες δεν τους θεοποιω κι ουτε ειμαι τοσο αφελης πλεον.
Μια ομαδα γ εθνικης για να κανει ευκολο πρωταθλητισμο,ειδικα στις παρουσες συνθηκες,και με την υπαρξη ομιλων,θελει 500.00 εως 800.000 ευρω,οταν εχω ενα μεσο ορο εισιτηριων 6-7000 επι 10 ευρω το ενα επι 15 αγωνες περιπου,εχω μονο απο αυτα 1.000.000 εσοδα να βαλω και καμμια 200.000 απο χορηγιες και δωρεες παω στο 1.200.00,αρα εκ του ασφαλους κανω κι εγω τον προεδρο.
Δεν διαφωνω με την λυση της ερασιτεχνικης κατηγοριας,αν θυμασαι το ελεγα απο χρονια,ΟΜΩΣ να μην με πιανει ο καθε αετονυχης κοροιδο.

Για τη Γ έχεις δίκιο.
Μετά όμως;με το γήπεδο τι γίνεται;
Σαφέστατα δεν θεοποιουμε κανέναν κέρατα,πολύ περισσότερο αυτούς που έχουν μερίδιο ευθύνης για τη κατάσταση,ούτε δίνουμε άφεση αμαρτιών.
Απλά κάποιος πρέπει να είναι μπροστά και καλό είναι αυτός ο κάποιος να το έχει!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #186 στις: Ιούνιος 09, 2013, 08:59:13 μμ »
Με 8 θα χασουμε σημερα...
Για να αλλαξουν τα γουρια..

Βικτωρα που εισαι;

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #187 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:03:07 μμ »


Π

Παράθεση


>αράθεση από: gerogian στις Σήμερα στις 09:29:20 μμ
Για τη Γ έχεις δίκιο.
Μετά όμως;με το γήπεδο τι γίνεται;
Σαφέστατα δεν θεοποιουμε κανέναν κέρατα,πολύ περισσότερο αυτούς που έχουν μερίδιο ευθύνης για τη κατάσταση,ούτε δίνουμε άφεση αμαρτιών.
Απλά κάποιος πρέπει να είναι μπροστά και καλό είναι αυτός ο κάποιος να το έχει!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD





Σπυρο μου εχεις την εντυπωση οτι βαλει καποιος το χερι στην τσεπη για να φτιαξει γηπεδο;εδω δεν εγιναν ψευτοεργασιες στην Γλυφαδα και θα παιζεις παλι στο αχανες ΟΑΚΑ.
Εστω και γινεται το γηπεδο,εισαι σιγουρος για το ιδιοκτησιακο καθεστως;την πηγη χρηματοδοτησης; ξεχναμε οτι η ομαδα αγωνιστικα θα μπορουσε να σωθει αλλα για να μπει ταφοπλακα,διατεταγμενοι ανεγκεφαλοι εισεβαλαν στο γηπεδο;
Και τοτε ο Μεσσιας ερχεται,ωσαννα λοιπον.
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #188 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:14:25 μμ »

Π

Παράθεση


>αράθεση από: gerogian στις Σήμερα στις 09:29:20 μμ
Για τη Γ έχεις δίκιο.
Μετά όμως;με το γήπεδο τι γίνεται;
Σαφέστατα δεν θεοποιουμε κανέναν κέρατα,πολύ περισσότερο αυτούς που έχουν μερίδιο ευθύνης για τη κατάσταση,ούτε δίνουμε άφεση αμαρτιών.
Απλά κάποιος πρέπει να είναι μπροστά και καλό είναι αυτός ο κάποιος να το έχει!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD





Σπυρο μου εχεις την εντυπωση οτι βαλει καποιος το χερι στην τσεπη για να φτιαξει γηπεδο;εδω δεν εγιναν ψευτοεργασιες στην Γλυφαδα και θα παιζεις παλι στο αχανες ΟΑΚΑ.
Εστω και γινεται το γηπεδο,εισαι σιγουρος για το ιδιοκτησιακο καθεστως;την πηγη χρηματοδοτησης; ξεχναμε οτι η ομαδα αγωνιστικα θα μπορουσε να σωθει αλλα για να μπει ταφοπλακα,διατεταγμενοι ανεγκεφαλοι εισεβαλαν στο γηπεδο;
Και τοτε ο Μεσσιας ερχεται,ωσαννα λοιπον.


Βρε Δημήτρη μου,πόσες φορές δεν τα  έχουμε πει αυτά.Ετσι είναι,έχεις απόλυτο δίκιο.
Την ΑΕΚ τη ριξανε επίτηδες,είναι απόλυτα βέβαιο.!!!!
Αυτό που λέω είναι ότι εδώ που φτάσαμε,ο τιγρης και ο κάθε τιγρης είναι χρήσιμος,για πολλούς και διάφορους λόγους.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #189 στις: Ιούνιος 09, 2013, 09:45:50 μμ »
Την ΑΕΚ τη ριξανε επίτηδες,είναι απόλυτα βέβαιο.!!!!

Βρε Σπύρο, επιστήμονας άνθρωπος και πιστεύεις πως κάποιοι άλλοι έριξαν την ΑΕΚ και όχι οι ίδιοι οι διαχειριστές της? Φαντάσου τι θα λένε οι πιτσιρικάδες της 21...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #190 στις: Ιούνιος 09, 2013, 10:23:58 μμ »
Βρε Σπύρο, επιστήμονας άνθρωπος και πιστεύεις πως κάποιοι άλλοι έριξαν την ΑΕΚ και όχι οι ίδιοι οι διαχειριστές της? Φαντάσου τι θα λένε οι πιτσιρικάδες της 21...

Οταν λέω ότι την έριξαν επίτηδες,Γιάννη μου,εννοώ οι ίδιοι οι διοικούντες!!!!
Το έχω γράψει πολλάκις και παραπάνω,αν θυμάσαι,που μάλλον δεν θυμάσαι.
Με χαρακτηριστικό μοτο
´´Η ΑΕΚ εαλω εκ των εσώ´
Αρα μη βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν έχω πει και ούτε πιστεύω!!
(για να κάνω και λίγο χιούμορ: μη γίνεσαι γαβρος Γιάννη μου)


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #191 στις: Ιούνιος 09, 2013, 10:44:00 μμ »
Οk τότε, γράψε λάθος, φοβήθηκα πως παραέγινες Αεκτζής :lol: :stick2: :lol:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #192 στις: Ιούνιος 09, 2013, 10:46:16 μμ »
Οk τότε, γράψε λάθος, φοβήθηκα πως παραέγινες Αεκτζής :lol: :stick2: :lol:

 :smt023 :kiss: :ug:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #193 στις: Ιούνιος 15, 2013, 11:37:20 πμ »
Ντριιιν Ντριιιν[/size]-"Καλημέρα, ο κύριος Μέσσι;"-"Ναι".-"Ευχαριστώ".-";;;;"ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: ΕΙΠΕ ΝΑΙ Ο ΜΕΣΣΙ!Ντριιιν Ντριιιν-"Καλημέρα, ο κύριος Ρονάλντο;"-"Ναι".-"Πείτε μου όχι".
-"Γιατί;"
-"Έτσι. Πες μου όχι μη σε γαμήσω".
-"Ρε άντε χέσε μας. Τουυυυτ τουυυυτ"
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΧΙ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ

Ντριιιν Ντριιιν
-"Καλημέρα, ο κύριος Ροναλντίνιο;"
-"Ναι".
-"Αν σας έδιναν 200.000.000 το μήνα για να πάτε στον Ολυμπιακό θα το συζητούσατε;".
-"Εννοείται. Ποιος θα έλεγε όχι σε μια τέτοια πρόταση;"
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΙΟ: ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ;

Ντριιιν Ντριιιν
-"Καλημέρα, ο κύριος Βαλντέζ;"
-"Ναι".
-"Τον Ολυμπιακό τον ξέρετε;".
-"Ναι, είδα φέτος έναν αγώνα του"
-"Κερνάω παγωτό. Θέλετε;".
-"Αμέ"
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Βαλντέζ: Ξέρω και θέλω!

Ντριιιν Ντριιιν
-"Καλημέρα, ο κύριος Τιάγκο;"
-"Ναι".
-"Τι νούμερο φανέλα φοράτε;".
-"XL"
-"Α, κρίμα. Έχετε κερδίσει μια φανέλλα του Ολυμπιακού αλλά είναι XXXXL. Μάλλον σας είναι μεγάλη ε;".
-"Ναι, αδερφέ. Πολύ μεγάλη. Μην τη στείλεις."
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Τιάγκο: Πολύ μεγάλη η φανέλα του Θρύλου για μένα!

Ντριιιν Ντριιιν
-"Καλημέρα, ο κύριος Τσάβι;"
-"Ναι".
-"Αν έπρεπε να διαλέξετε ένα χαρακτηρισμό για τον Πελέ θα λέγατε ότι είναι μόνο θρύλος ή θα λέγατε ότι είναι θρύλος και νέγρος παιδεραστής του κερατά;".
-"Μα τι είναι αυτά που λέτε; Μόνο Θρύλος."
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Τσάβι: ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ!

Ντριιιν Ντριιιν
-"Καλημέρα, ο κύριος Μπενζεμά;"
-"Ναι".
-"Τηλεφωνούμε από τη γραμματεία ισότητας. Θα θέλαμε να σας ρωτήσουμε αν κατά τη διάρκεια του οργασμού θεωρείτε ότι ο άνδρας πρέπει να λέει στη σύντροφό του "έρχομαι" ή "πάρτα μέσα στη μάπα μωρή παλιοχαμούρα".
-"Εεεεε, έρχομαι".
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Μπενζεμά: Ε Ε Ερχομαι!

Ντριιιν Ντριιιν
-"Έλα ρε Νίνη. Καλημέρα"
-"Καλημέρα".
-"Ρε συ άσχετο, αλλά το είχα απορία. Εσύ το πάσχα τι κάνεις με το αρνί; Φουρνίζεις ή γυρίζεις;".
-"Γυρίζω".
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Νίνης: Γυρίζω!

Ντριιιιιν Ντριιιιιν
-"Καλημέρα ο κύριος Πέρεθ;"
-"Μάθαμε ότι θέλετε τον Φετφατζίδη στη Ρεάλ. Ισχύει;"
-"Ποιος είναι αυτός;"
-"Ο Φετφατζίδης. Του Ολυμπιακού"
-"Δεν τον ξέρω".
-"Πάτε καλά;Ο Αμπράμοβιτς είναι ξετρελαμένος μαζί του. Έχει χαλάσει τον κόσμο για να τον πάρει".
-"Ε αφού ο Αμπράμοβιτς είναι ξετρελαμένος μαζί του, ας τον πάρει ο Αμπράμοβιτς. Εμένα τι μου το λέτε;"
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Βόμβα από Πέρεθ για Φέτφα!!! "Αφού ο Αμπράμοβιτς είναι ξετρελαμένος μαζί του, ας τον πάρει ο Αμπράμοβιτς"

Ντριιιιιν Ντριιιιιν
-"Καλημέρα ο κύριος Λεβαντόφσκι;"
-"Ναι;"
-"Από τον Ελληνικό Οργανισμό Τουρισμού τηλεφωνάμε. Έχετε έρθει ποτέ διακοπές στην Ελλάδα;"
-"Όχι"
-"Θέλετε να έρθετε;".
-"Ναι βεβαίως".
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Λεβαντόφσκι: Θέλω Ελλάδα!

Ντριιιιιν Ντριιιιιν
-"Καλημέρα ο κύριος Νεϋμαρ;"
-"Ναι"
-"Συγχαρητήρια για τη μεταγραφή σας. Μια ερωτησούλα μόνο. Αν έπρεπε να διαλέξετε μεταξύ δύο μεταλλίων, ποιο προτιμάτε; ολυμπιακό μετάλλιο με την εθνική σας, ή μετάλλιο κυπελλούχου Ισπανίας με την Μπαρτσελόνα;"
-"Κοιτάξτε η θέση μου είναι δύσκολη. Παρόλη την αγάπη μου για την Μπαρτσελόνα, θα διάλεγα ολυμπιακό μετάλλιο"
ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ: Νεϋμαρ: "Παρόλη την αγάπη μου για την Μπαρτσελόνα, θα διάλεγα ολυμπιακό"
[/color]
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #194 στις: Ιούνιος 16, 2013, 02:29:17 μμ »
Κομπλεξ `η εμμονη? Κανεις δεν ξερει.  :) :) :)
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #195 στις: Ιούνιος 21, 2013, 07:07:51 μμ »
Στο 1:20 η παιχτούρα μας ;)

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/njNh9D0Wjdw" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/njNh9D0Wjdw" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #196 στις: Ιούνιος 21, 2013, 07:29:20 μμ »
Στο 1:20 η παιχτούρα μας ;)



Iσως το καλυτερο γκολ απ`ολα.
 :prayer: :prayer: :prayer:
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #197 στις: Ιούλιος 23, 2013, 09:54:20 μμ »
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1313
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #198 στις: Ιούλιος 23, 2013, 10:08:05 μμ »
Σαπάκι.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #199 στις: Ιούλιος 23, 2013, 10:18:26 μμ »
Παίζει μπάλα ακόμη αυτός? :?


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης