Αποστολέας Θέμα: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ  (Αναγνώστηκε 172178 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #460 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:18:00 μμ »
Χαχαχαχα κλαίω!!!
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #461 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:20:34 μμ »
Μάριε, το μετακίνησα εδώ, γιατί μπορεί κάποιοι να νευριάσουν...

http://www.mywatch.gr/index.php/topic,833.msg195629.html#msg195629
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #462 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:21:39 μμ »
Μάριε, το μετακίνησα εδώ, γιατί μπορεί κάποιοι να νευριάσουν...

http://www.mywatch.gr/index.php/topic,833.msg195629.html#msg195629


ΟΚ Θοδωρή - ακόμη γελάω :)!
Μάριος

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #463 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:36:27 μμ »
Εγώ νευριασα..
Απαράδεκτος είσαι.
Κι είσαι και πιο κοντός.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 25, 2013, 12:51:33 μμ από andrey_ »

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #464 στις: Απρίλιος 25, 2013, 12:50:12 μμ »
Εγώ είμαι μαζί με τον Βίκτωρα... ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ!!!! ( Άσχετα αν είναι μ....ς και κατηγορεί το γούστο μου! )

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #465 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:32:06 μμ »
YΠΟΜΟΝΗ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΣΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΩΡΟΦΑΓΩΜΕΝΟ ΔΕΙΚΤΗ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ LOGO ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΟ ΚΑΛΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΚΟΡΩΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΩΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ. ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΑΛΕΣ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 5,ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 20 ΩΡΕΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΚΟΥΡΔΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ.
ΠΡΟΧΩΡΩ ΣΕ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΠΙΣΩ `Η ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #466 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:46:21 μμ »
Για αρχή κάνε το ένα ωραίο και ασφαλές πακετάκι και στείλτο στον Γερμανό με έξοδά του για επισκευή στα πλαίσια της εγγύησης όσον αφορά την μηχανή και για αλλαγή dial και δεικτών επειδή δεν είναι όπως έπρεπε.

Αποσυνδεδεμένος Heuer_1153

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 640
    • Προφίλ
ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #467 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:46:59 μμ »
^Δυστυχώς και στο δικό μου αυτό φοβάμαι οτι θα συμβεί. Δεν αισθάνομαι καθόλου σόι τη κορώνα.

Αν επικοινωνήσεις με τον Τόρστεν θα σου πει να το στείλεις πίσω για επισκευή. ASAP βέβαια.

Μπάχαλο. Μεγάλο μπάχαλο. 


Μάριος

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #468 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:50:59 μμ »
ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ,ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΕΙ? Ο DOCTOR WHO? ΘΕΛΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #469 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:53:58 μμ »
Για αρχή κάνε το ένα ωραίο και ασφαλές πακετάκι και στείλτο στον Γερμανό με έξοδά του για επισκευή στα πλαίσια της εγγύησης όσον αφορά την μηχανή και για αλλαγή dial και δεικτών επειδή δεν είναι όπως έπρεπε.

Δεν μπορεί να γίνεται συνέχεια αυτή η δουλειά...
Εχει διαρραγεί η εμπιστοσύνη μεταξύ πελάτη-εμπόρου και πλέον μόνο αντικατάσταση χωρεί.

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #470 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:56:47 μμ »
ΑΝΟΙΓΩ ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΗΜΑ,ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ,ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ `Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΧΩΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.
ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΩΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΤΖΕΚΤ.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #471 στις: Απρίλιος 25, 2013, 07:59:03 μμ »
ΑΝΟΙΓΩ ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΗΜΑ,ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ,ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ `Η ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΧΩΡΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.
ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΩΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΤΖΕΚΤ.


Ε, τότε γιατί ανοίγεις νέο νήμα ;

Αποσυνδεδεμένος antonio-titanium

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 642
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #472 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:05:58 μμ »
Ε, τότε γιατί ανοίγεις νέο νήμα ;

Συμφωνώ..και εγω το ίδιο θα ρωτούσα..επισης ειπαμε να παραλαβουν ολοι και να κινηθουμε ομαδικα

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #473 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:08:25 μμ »
Συμφωνώ..και εγω το ίδιο θα ρωτούσα..επισης ειπαμε να παραλαβουν ολοι και να κινηθουμε ομαδικα
Γι`αυτο ανοιξα το νεο νημα,διαβαστε και θα καταλαβετε. Αν διαβασετε και παραπανω,ρωταω τι θα κανουμε συνολικα σαν φορουμ.
Αν δεν ακολουθησει κανεις θα προχωρησω μονος μου για επιστροφη χρηματων
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS31

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1006
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #474 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:12:00 μμ »
περίμενε λίγο να πάρουμε όλοι τα ρολόγια μας. Είμαι σίγουρος ότι θα ανταποκριθουν πολλοί στο κάλεσμα σου

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #475 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:20:38 μμ »
ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΩΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΤΖΕΚΤ.

Δεν μπορω να σου πω εγω τι θα κανεις, αυτο εξαρταται πλεον απο τη δικη σου διαθεση και επιθυμια...
Απο ο,τι διαβαζω υπαρχει προθεση για ομαδικη κινητοποιηση και απο αλλα μελη.
Το σιγουρο παντως ειναι οτι απο τη στιγμη που εχεις πληρωσει για κατι θα πρεπει και να λειτουργει σωστα, οποτε η δυσφορια σου -οποια εκβαση ή μορφη και εαν παρει- ειναι απολυτα δικαιολογημενη!
Εαν μπορω να βοηθησω σε κατι, ενημερωσε με.
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #476 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:22:49 μμ »
Να σαι καλα,θα σε ενημερωσω αν χρειαστει κατι.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #477 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:44:08 μμ »
YΠΟΜΟΝΗ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΣΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΩΡΟΦΑΓΩΜΕΝΟ ΔΕΙΚΤΗ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ LOGO ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΟ ΚΑΛΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΚΟΡΩΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΩΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΑ. ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΑΛΕΣ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 5,ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 20 ΩΡΕΣ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΚΟΥΡΔΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ.
ΠΡΟΧΩΡΩ ΣΕ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΜΟΥ ΠΙΣΩ `Η ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Τώρα το είδα, Χρήστο! Λυπάμαι πολύ για την ατυχία σου, φίλε!
Το μόνο που μπορώ να σου επαναλάβω (στο είπε και ο Βίκτωρας) είναι "ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗ ΣΤΑΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ!!". Αλλού είναι τα μεγάλα προβήματα. Σκέψου, ένα ρολόι είναι.... εσύ να'σαι καλά!  ;)

Συμφωνώ να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω, όμως πριν προχωρήσεις δεν το πας σε κανα αξιόπιστο μάστορα εδώ? Μπορεί να είναι κάτι που να φτιάχνεται εύκολα, οριστικά και οικονομικά.... και να πάει να γ@#$%^*εί ο Γερμανός! >:(

Για το νήμα που άνοιξες για επιστροφή χρημάτων, δεν μπορώ αν και θέλω, να απαντήσω... δεν το 'χω δει καν το δικό μου ο "μαύρος" ακόμα!!!  :o
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 25, 2013, 09:11:56 μμ από IliasG »

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #478 στις: Απρίλιος 25, 2013, 08:52:07 μμ »
Τώρα το είδα, Χρήστο! Λυπάμαι πολύ για την ατυχία σου, φίλε!
Το μόνο που μπορώ να σου επαναλάβω (στο είπε και ο) είναι ΌΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗ ΣΤΑΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ!! Αλλού είναι τα μεγάλα προβήματα. Σκέψου, ένα ρολόι είναι.... εσύ να'σαι καλά!  ;)

Συμφωνώ να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω, όμως πριν προχωρήσεις δεν το πας σε κανα αξιόπιστο μάστορα εδώ? Μπορεί να είναι κάτι που να φτιάχνεται εύκολα, οριστικά και οικονομικά.... και να πάει να γ@#$%^*εί ο Γερμανός! >:(

Για το νήμα που άνοιξες για επιστροφή χρημάτων, δεν μπορώ αν και θέλω, να απαντήσω... δεν το 'χω δει καν το δικό μου ο "μαύρος" ακόμα!!!  :o
Ευχαριστω Ηλια,το θεμα με τον μαστορα το εχω σκεφτει και εγω,αλλα ρε φιλε καινουριο ρολοι του κουτιου(υποτιθεται) να το στειλω σε μαστορα? Δεν ειναι λιγο οξυμωρο? Ειναι μια λυση ομως,λυση ειναι επισης να παρω πισω τα 528 ευρω που εδωσα γι`αυτη τη μ@λ@κια και να παρω κατι που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ειναι καλο και αξιοπιστο.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΤΑ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ" ΡΟΛΟΓΙΑ
« Απάντηση #479 στις: Απρίλιος 25, 2013, 09:09:42 μμ »
Ευχαριστω Ηλια,το θεμα με τον μαστορα το εχω σκεφτει και εγω,αλλα ρε φιλε καινουριο ρολοι του κουτιου(υποτιθεται) να το στειλω σε μαστορα? Δεν ειναι λιγο οξυμωρο? Ειναι μια λυση ομως,λυση ειναι επισης να παρω πισω τα 528 ευρω που εδωσα γι`αυτη τη μ@λ@κια και να παρω κατι που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ειναι καλο και αξιοπιστο.
Θα σου έλεγα "βουρ" αν ήταν απλό, όμως φοβάμαι πως δεν είναι, ακόμα κι αν κινηθούμε ομαδικά.  Από την άλλη αν σ'αρέσει το ρολόι και μπορεί να φτιαχτεί εύκολα -που νομίζω ότι μπορεί- φτιαξ'το και φόρα το να το χαρείς.