Αποστολέας Θέμα: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ  (Αναγνώστηκε 139941 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #220 στις: Μάιος 14, 2013, 12:49:58 μμ »
Διαβάζεις και Ν.Υ Τimes βρε θηρίο?


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #221 στις: Μάιος 14, 2013, 01:01:48 μμ »
Όχι, τις φωτογραφίες κοιτάζω μόνο. :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Υ.Γ. Ο Βίκτωρας που είναι ρε παιδιά;;; Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #222 στις: Μάιος 14, 2013, 08:17:15 μμ »


Π
Παράθεση

αράθεση από: THANOS58 στις Σήμερα στις 09:39:36 πμ
ΠΑΡΟΤΙ ΒΑΖΕΛΟΣ, ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΛΛΩ ΣΤΗΝ ΕΟΡΤΗ... ΟΠΟΤΕ...

>

Uploaded with ImageShack.us



εχεις τον τροπο σου να γελοιοποιεις τα πραγματα και με τρελλαινεις  ;D ;D ;D ;D

WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #223 στις: Μάιος 14, 2013, 08:49:08 μμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/DSg2Y6S4e_A" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DSg2Y6S4e_A" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


 :dielaughing:


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #224 στις: Ιούνιος 09, 2013, 10:33:43 μμ »
Σκέτη απόλαυση τελικά αυτά τα ντέρμπυ  :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #225 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:05:00 μμ »
Εξαρτάται από πια πλευρά τα βλέπεις, από την οικογένεια του ασθενή ή από τo χειρουργικό team...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #226 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:05:55 μμ »
Εξαρτάται από πια πλευρά τα βλέπεις, από την οικογένεια του ασθενή ή από τo χειρουργικό team...

Κλασσικος...

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #227 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:11:16 μμ »
Εγώ? Καλά τη αλλη φορά παρακαλούμε λίγη αναισθησία πριν...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #228 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:14:05 μμ »
Αργει κι αυτος ο κος Μακης να στειλει τις βιταμινες,λετε να φταιει το αντιντοπινκ κοντρολ;;;
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #229 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:15:50 μμ »
Αργει κι αυτος ο κος Μακης να στειλει τις βιταμινες,λετε να φταιει το αντιντοπινκ κοντρολ;;;

Οχι ρε συ, τυχαιο ηταν.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #230 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:20:56 μμ »
Καλά ρε σεις δεν έχετε το Θεό σας!!!τους φάγατε τους ανθρώπους!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #231 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:30:26 μμ »

Η ΚΑΕ [/color]Παναθηναϊκός αιτήθηκε να γίνει αντι-ντόπινγκ κοντρόλ σε όλους τους παίκτες, πριν και μετά τους τελικούς της Α1. Το [/color]ΕΣΚΑΝαρνήθηκε, επιτρέποντας έτσι να αιωρούνται «σύννεφα αμφιβολίας» πάνω από το άθλημα, σύμφωνα και με τις
κατηγορίες του προέδρου των «πρασίνων» (διαβάστε εδώ την επιστολή που κοινοποιήθηκε και προς τον πρωθυπουργό Αντώνη Σαμαρά).Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!Γιάννης ΜπουρούσηςΤο GreenZone θυμίζει το «φάρμακο» που ζητούσε ο Γιάννης Μπορούσης από τον [/color]Μάκη Ψωμιάδη, σύμφωνα με τους διαλόγους που καταγράφηκαν σε επίσημα κρατικά ντοκουμέντα της [/color]ΕΥΠ και είδαν [/color]το φως της δημοσιότητας πριν λίγα χρόνια. Οι διάλογοι καταγράφηκαν, σύμφωνα με το πόρισμα της εισαγγελικής έρευνας στις 17 Απριλίου 2011. Ο [/color]ΟΣΦΠ αντιμετώπισε τον Παναθηναϊκό στις 15 [/color]Μαΐου 2011 στον τελικό Κυπέλλου Ελλάδος. Οι «ερυθρόλευκοι» κέρδισαν και ο «βιταμινούχος» Μπουρούσης αναδείχθηκε [/color]MVP του αγώνα.Σύμφωνα με δημοσιεύματα είναι οι ακόλουθοι:Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.Γ.: Ευχαριστώ πάρα πολύ.Μ: Αυτό το ίδιο έχουν και οι δικοί μου, το ίδιο πράγμα, δεν μπορούν να κοιμηθούμε.Γ. Ναι, κύριε Μάκη, καλά, δεν έχω κοιμηθεί.Μ.: Το ίδιο παθαίνουν κι οι άλλοι, οι δικοί μου, δεν μπορούν να κοιμηθούνε.Γ. Τόσο πολύ, κύριε Μάκη;Μ: Κι όσο περισσότερο παίξουνε τόσο γίνεται. Κατ' αρχάς έλα να σου πω, εχθές κοιτάγανε, το βλέπαμε με τον Μαντζουράκη και τον γενικό αρχηγό στο ξενοδοχείο το [/color]Sofitel. Ξέρεις τι είπαν όλοι; «Ο μόνος που παίζει με ψυχή και είναι έτοιμος να τους φάει όλους είναι ο Μπουρούσης», χωρίς να ξέρουνε τίποτε…. (γέλια).Γ: Α δεν ξέρουν, έχουν (ακατάληπτο)… (γέλια)Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον [/color]Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν αν μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!Μ: Εντάξει, αγορίνα μου, θα σου φέρω εγώ. Πότε θέλεις εσύ άλλο;Γ: Ε, τώρα θέλω για τους τελικούς.Μ: Πότε θέλεις, αγόρι μου;Γ.: Μέσα [/color]Μαΐου.Μ: Ε, καλά ρε παιδάκι μου, έχεις τρελαθεί; Θα σου έχω ετοιμάσει να πούμε, εντάξει. Θα σου έχω φτιάξει αγόρι μου.Γ.: Εντάξει κύριε Μάκη, Φεύγετε για [/color]Καβάλα ή θα σας δούμε;Μ: Όχι, το απόγευμα, θα έρθω, να δω το ματς σε σας, δεν πάω στο γήπεδο, να τους δώσω και την τιμή να πάω στο γήπεδο στους μπινέδες αυτούς! Μάλλον μεθαύριο θα φύγω για [/color]Καβάλα για 1-2 μέρες για να πάω να τους πληρώσω να πούμε.Γ.: Έγινε, θα τα πούμε.Μ: Έγινε αγόρι μου, συγχαρητήρια [/color]λεβέντη μου.

WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #232 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:31:35 μμ »


Παράθεση από: Coral στις Σήμερα στις 12:30:26 πμ>
Παράθεση
Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός αιτήθηκε να γίνει αντι-ντόπινγκ κοντρόλ σε όλους τους παίκτες, πριν και μετά τους τελικούς της Α1. Το ΕΣΚΑΝαρνήθηκε, επιτρέποντας έτσι να αιωρούνται «σύννεφα αμφιβολίας» πάνω από το άθλημα, σύμφωνα και με τις
κατηγορίες του προέδρου των «πρασίνων» (διαβάστε εδώ την επιστολή που κοινοποιήθηκε και προς τον πρωθυπουργό Αντώνη Σαμαρά).Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!Γιάννης ΜπουρούσηςΤο GreenZone θυμίζει το «φάρμακο» που ζητούσε ο Γιάννης Μπορούσης από τον Μάκη Ψωμιάδη, σύμφωνα με τους διαλόγους που καταγράφηκαν σε επίσημα κρατικά ντοκουμέντα της ΕΥΠ και είδαν το φως της δημοσιότητας πριν λίγα χρόνια. Οι διάλογοι καταγράφηκαν, σύμφωνα με το πόρισμα της εισαγγελικής έρευνας στις 17 Απριλίου 2011. Ο ΟΣΦΠ αντιμετώπισε τον Παναθηναϊκό στις 15 Μαΐου 2011 στον τελικό Κυπέλλου Ελλάδος. Οι «ερυθρόλευκοι» κέρδισαν και ο «βιταμινούχος» Μπουρούσης αναδείχθηκε MVP του αγώνα.Σύμφωνα με δημοσιεύματα είναι οι ακόλουθοι:Γ: Κύριε Μάκη, καλημέρα, τι κάνετε;Μ: Καλημέρα, Συγχαρητήρια αγόρι μου να πούμε.Γ.: Ευχαριστώ πάρα πολύ.Μ: Αυτό το ίδιο έχουν και οι δικοί μου, το ίδιο πράγμα, δεν μπορούν να κοιμηθούμε.Γ. Ναι, κύριε Μάκη, καλά, δεν έχω κοιμηθεί.Μ.: Το ίδιο παθαίνουν κι οι άλλοι, οι δικοί μου, δεν μπορούν να κοιμηθούνε.Γ. Τόσο πολύ, κύριε Μάκη;Μ: Κι όσο περισσότερο παίξουνε τόσο γίνεται. Κατ' αρχάς έλα να σου πω, εχθές κοιτάγανε, το βλέπαμε με τον Μαντζουράκη και τον γενικό αρχηγό στο ξενοδοχείο το Sofitel. Ξέρεις τι είπαν όλοι; «Ο μόνος που παίζει με ψυχή και είναι έτοιμος να τους φάει όλους είναι ο Μπουρούσης», χωρίς να ξέρουνε τίποτε…. (γέλια).Γ: Α δεν ξέρουν, έχουν (ακατάληπτο)… (γέλια)Μ: Ολοι οι άλλοι παίζανε σε δεύτερο βαθμό από εσένα να πούμε. Και από τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό.Δηλαδή, εσύ έπαιζες μία, μη σου πω δύο πιο δυνατά. Αφού κάποια στιγμή που βάρεσες αυτό το κάρφωμα στο τελευταίο δίλεπτο, σηκωθήκανε οι Αγγελόπουλοι και χοροπηδάγανε, τους έδειχνε η τηλεόραση.Γ.: Ηρθαν και οι βλάκες από κάτω, ήρθαν αν μου μιλήσουνε, αλλά εγώ έκανα τον μ…, έφυγα. Κύριε Μάκη μόνο ότι τελείωσε το φάρμακο, να ξέρετε!Μ: Εντάξει, αγορίνα μου, θα σου φέρω εγώ. Πότε θέλεις εσύ άλλο;Γ: Ε, τώρα θέλω για τους τελικούς.Μ: Πότε θέλεις, αγόρι μου;Γ.: Μέσα Μαΐου.Μ: Ε, καλά ρε παιδάκι μου, έχεις τρελαθεί; Θα σου έχω ετοιμάσει να πούμε, εντάξει. Θα σου έχω φτιάξει αγόρι μου.Γ.: Εντάξει κύριε Μάκη, Φεύγετε για Καβάλα ή θα σας δούμε;Μ: Όχι, το απόγευμα, θα έρθω, να δω το ματς σε σας, δεν πάω στο γήπεδο, να τους δώσω και την τιμή να πάω στο γήπεδο στους μπινέδες αυτούς! Μάλλον μεθαύριο θα φύγω για Καβάλα για 1-2 μέρες για να πάω να τους πληρώσω να πούμε.Γ.: Έγινε, θα τα πούμε.Μ: Έγινε αγόρι μου, συγχαρητήρια λεβέντη μου.

Κε Μακηηηηηηηηηηη επειγοντωωωωωωωωωωωωωωως


WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #233 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:49:06 μμ »
Άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε...όταν ήταν ο Μπουρούσης στον Ολυμπιακό ντοπαριζόμασταν? Και τότε γιατί το σήκωνε ο Βάζελος?

Η ομάδα δεν είναι τα πάνω της σίγουρα, αλλά από εκεί και μετά το μπασκετικό κατεστημένο φροντίζει να πάρουν και κάτι οι πράσινοι, μια και είδαν πίκρα σε όλα τα υπόλοιπα επίπεδα, το πιάσαμε το υπονοούμενο, είμαστε συνηθισμένοι άλλωστε ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #234 στις: Ιούνιος 09, 2013, 11:51:29 μμ »
Οτι και να κανουν, REPEAT δεν μπορουν να κανουν. Α,και μην ξεχνιομαστε,δεν εχει τελειωσει τιποτα.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος afnios

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1611
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #235 στις: Ιούνιος 10, 2013, 08:51:07 πμ »
Άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε...όταν ήταν ο Μπουρούσης στον Ολυμπιακό ντοπαριζόμασταν? Και τότε γιατί το σήκωνε ο Βάζελος?

Η ομάδα δεν είναι τα πάνω της σίγουρα, αλλά από εκεί και μετά το μπασκετικό κατεστημένο φροντίζει να πάρουν και κάτι οι πράσινοι, μια και είδαν πίκρα σε όλα τα υπόλοιπα επίπεδα, το πιάσαμε το υπονοούμενο, είμαστε συνηθισμένοι άλλωστε ;)
αυτα ειπε ο αγαπητος Γιαννης?
Ας δουμε τι δεν ειπε:
''Η ομαδα δεν εχει καμια σχεση με αυτη του Λονδινου,η διαιτησια παντα σφυριζει εδρα,μαλλον αδικο θα ηταν να μιλαμε για πρωταθλημα με τετοια χαλια''
Καλημερα σας
με ενα ρολοι ξερεις παντα τι ωρα ειναι,με δυο δεν εισαι ποτε σιγουρος

Αποσυνδεδεμένος episkeptis

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4477
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #236 στις: Ιούνιος 10, 2013, 08:59:21 πμ »
Ο Ολυμπιακός είναι τραγικός. Αυτό είναι γεγονός. Κυριολεκτικά ακυβέρνητος.
Επιθέσεις στα κουτουρού, αψυχολόγητα σουτ, ανύπαρκτη διάθεση. Που είναι το πάθος που είχαν στο Λονδίνο, τότε που γυάλιζε το μάτι τους;
Τα έχουν βάλει με καλύτερους (Τόμιτς, Κρίστιτς, Κιριλένκο) και φοβούνται το Λάσμε από τα αζήτητα που τον ήξερε μόνο η μάννα του και το Γκίστ που έφυγε σαν αποτυχημένος από την Ισπανία. Θα τρελαθούμε τελείως;

Όσο για το αντι-ντόπινγκ κοντρόλ, έχω έναν εύκαιρο που είναι κυριολεκτικά καμένος.




Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #237 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:34:18 μμ »
   "η διαιτησια παντα σφυριζει εδρα".....να σφυρίξει, να σφυρίξει Μιχάλη, αλλά μην αλλάξουμε και τους κανονισμούς. Ενδεικτικά: Τα καλάθια να μετράνε όταν μπαίνουν εμπρόθεσμα. Όταν κάποιον το τραβάνε από τη φανέλα στο φόλοου να δίνεται φάουλ κι όχι τεχνική ποινή στον επιτιθέμενο. Α και κάτι άλλο, να μας πείτε στα πόσα φάουλ βγαίνει ο παίχτης, γιατί και στα 10 να το πηγαίναμε(χατιρικά λόγω εξάστερου ) οι Γκιστ (κυρίως) και Λάσμε θα έπρεπε να έχουν βγει.
   Θα μου πεις ακόμη κι έτσι έπρεπε να τους πατήσει ο Θρύλος, ναι σ'αυτό συμφωνώ. Όπως και ότι πληρώνει την κακή εμφάνιση του πρώτου αγώνα, σωστό κι αυτό...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #238 στις: Ιούνιος 10, 2013, 01:53:56 μμ »
Ειναι τραγικο η ομαδα που καταφερε το μονο που δεν καταφερε ο ΠΑΟ του Ζοτς, δηλαδη το repeat, να ψαχνει αλλοθι σε 3 σφυριγματα. Εκει που παω να πω οτι ο Ολυμπιακος ειναι μεγαλειωδης ομαδα, κατι τετοιες κλαψομ@?#κες συμπεριφορες με προσγειωνουν. Φυσικα μην αναφερθω στο δικο μας γελοιο προεδρο...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: EKTAKTH ANAKΟΙΝΩΣΗ
« Απάντηση #239 στις: Ιούνιος 10, 2013, 02:23:04 μμ »
Το πιο σημαντικο ειναι οτι οι τελικοι πρωταθληματος  (,μεταξυ των ομαδων που ειναι επι 3 συνεχη χρονια πρωταθλητριες ευρωπης)της χωρας που βρισκεται στην αφροκρεμα του ευρωπαικου και παγκοσμιου μπασκετ (και που εχει γινει ρουτινα το πρωταθλημα ευρωπης),
προσφερουν τετοιο  κακο θεαμα εντος και εκτος γηπεδου.!!!
Ειναι αποριας αξιον,πως ο φοβερος ολυμπιακος του Λονδινου,μεταμορφωθηκε σε αυτο το κατι σαν ομαδα που ειδαμε στα δυο τελευταια παιχνιδια.
Οχι οτι ο παναθηναικος ειναι πολυ καλυτερος,απλα ειναι ξεκουραστος και με τις περιφερειακες προσθηκες,εχει πιο πολλες ανασες.
Νομιζω οτι σε καμμια χωρα του κοσμου,δεν θα επιτρεπανε στον Γιαννακοπουλο να ειναι ιδιοκτητης ουτε τσιρκου.
Αλλα τα εχουμε ξαναπει,εχουμε οτι μας αξιζει.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI