Αποστολέας Θέμα: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?  (Αναγνώστηκε 4561 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« στις: Οκτώβριος 27, 2008, 01:32:23 μμ »
Ο Marketer κλειδωσε το topic "εισιτηριο στον παραδεισο" με το επιχειρημα "εδώ είναι για ρολόγια". Ακριβως απο πανω αναφερεται οτι ο χωρος αυτος ειναι για συζητησεις που δεν αφορουν τα ρολογια!!!!!!!!!
Δεν συμφωνω με την τακτικη να θαβονται οι διαφωνιες ουτε να γινονται ban καποια μελη.
Κατι μου λεει οτι θα γινω banned!!!!
Εσεις συμφωνειτε? Τελικα εκει που τα fora υποτιθεται οτι ειναι χωρος ελευθερης εκφρασης εξελισσονται σε πεδιο ισχυος των moderators κ administrators...
 
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 01:54:44 μμ »
Στο εν λόγο θέμα που κλειδώθηκε το έκανα ΓΙΑΤΙ παραβιάστηκε ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ο κανόνας ότι δεν κάνουμε πολιτικές συζητήσεις και πολύ περισσότερο για έναν αρχιεπίσκοπο που δεν ζει πλέον. Το εν λλογο θέμα ξεκίνησε ομάλά αλλά μετά άρχισαν τα σχόλια στα οποία δέν θέλω να μπς σε λεπτομέριες.

Quote alexisvas:

Παρα τις αναρχικες μου καταβολες και την πανθομολογουμενη αντιχριστιανοσυνη μου, οφειλω να πω πρωτα να ειστε ακρως επιφυλακτικοι σε μαζικα email, καθως το 99% ειναι ψεματα. Mπορει αντι για εκατονταδες σερβιτσια να ειχε μονο μερικες δεκαδες...
Επισης η συντριπτικη πλειοψηφια αυτων των αντικειμενων ηταν δωρα καθως ειναι γνωστο οτι ο μακαριτης ειχε πολλους "φιλους". Πουλαγε την επιρροη του σε αρκετους!!
Αντι να λεει στους "φιλους" του οτι εχει πιο πολλα παπουτσια απο την Παρις Χιλτον και αντι για δωρα να ζητα δωρεες για κανα φιλοπτωχο ταμειο, ο CEO της Εκκλησιας δεν εχανε ευκαιρια να αποδεικνυει την απληστια και εγωπαθεια του.
Πραγματικα κριμα που καποιοι φιλουσαν το χερι του.

End of quote

Άρα εσύ από μόνος σου κλείδωσες το θέμα. (μπορείς να έχεις για το θέμα ότι άποψη θέλεις, απλά ΟΧΙ σε αυτό το φόρουμ)

Εάν θέλεις να κάνεις τέτοιου είδους κουβέντα μπορείς να πας σε άλλα φόρουμ.

Εδώ είναι για ρολόγια. Σε ότι αφορά τα ρολόγια πες ότι θέλεις.

(και το παρών θέμα θα σβηστεί και κλειδωθεί όταν τελειώσει το ζήτημα)
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:19:29 μμ »
Τέτοιου είδους συζητήσεις (θρησκευτικές/πολιτικές) οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε εντάσεις, για να μην πω τίποτα πιο χοντρό. Το thread καλά έκανε και κλειδώθηκε.
O administrator και οι moderators έχουν κάθε δικαίωμα να τροποποιούν/διαγράφουν/κλειδώνουν θέματα ή post που δεν συνάδουν με το αντικείμενο του forum, ιδίως αν το θέμα ή η δημοσίευση έχει "προβλητικό" ή λεκτικά "εριστικό" ύφος/περιεχόμενο.
Σε τέτοιες περιπτώσεις, τα "άσχετα" θέματα αποπροσανατολίζουν με αποτέλεσμα να καταλήγουμε να γράφουμε (όσοι γράφουν) και οι υπόλοιποι να διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός θέματα για ρολόγια.
Αυτά γενικά.

Τώρα, ειδικά, αν το post του alexisvas είχε να κάνει αποκλειστικά με ρολόγια, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.
Και όχι, οι διαφωνίες δεν πρέπει να θάβονται. Εάν δεν διαφωνούσαμε σε τίποτα, δεν θα γινόταν καμία προκοπή.
Άλλο όμως το ένα, άλλο το άλλο.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 27, 2008, 02:25:34 μμ από nin »

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:32:51 μμ »
(και το παρών θέμα θα σβηστεί και κλειδωθεί όταν τελειώσει το ζήτημα)

Πως το λενε και οι δικηγοροι...
I rest my case!
Θα κλειδωθει το θεμα που συζηταμε για το αν πρεπει να κλειδωνονται διαφορα θεματα!!!!!!!!

Σε τέτοιες περιπτώσεις, τα "άσχετα" θέματα αποπροσανατολίζουν με αποτέλεσμα να καταλήγουμε να γράφουμε (όσοι γράφουν) και οι υπόλοιποι να διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός θέματα για ρολόγια.
Αυτά γενικά.

Αρα προτεινω το κλειδωμα ολης της ενοτητας chat & fun καθως φιλοξενει οτιδηποτε δεν αφορα τα ρολογια.
Δεν ειναι δυνατον να υπαρχει ενοτητα που αναιρει το λογο υπαρξης αυτου του forum!
Αυτο λετε και οι δυο.

Τελικα η απαντηση στο ερωτημα του παροντος θεματος ειναι
ΟΧΙ
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 27, 2008, 02:43:39 μμ από alexisvas »
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:45:16 μμ »
αγαπητε φιλε
θα ηθελα να σημειωσω οτι το υφος και τα γραφομενα σου διακατεχονται απο ενα επιθετικο τονο και απαξειωτικο σχετικα με την ολη δομη και τροπο λειτουργιας του φορουμ μας
αυτο εγω προσωπικα δεν το δεχομαι ως σωστη συμπεριφορα ενος μελους και τα περι ban κλπ με βρισκουν συμφωνο
το κλειδωμα του αλλου τοπικ ισως ηταν αποτομο αλλα οπως σου ανεφερε ο marketer -και συμφωνω- εσυ το προκαλεσες. αλλοιως μαλλον θα συνεχιζοταν -ελπιζω βεβαια οχι επι μακρον διοτι ναι μεν ειναι για γενικολογες συζητησεις αλλα οχι και να αναλωνουμε το θεμα εκτος ωρολογοποιιας .
το αν ειναι η οχι ελευθερες οι συζητησεις οπως αναφερεις το φορουμ επι τρια χρονια και , το εχει αποδειξει και μαλιστα θεωρω οτι εχω συμβαλει αρκετα σε αυτο το κομματι του τουλαχιστον
οποτε αν δεν παρεκτραπει και αυτο το θεμα θα ελεγα απλως να κλειδωθει συντομα , αλλοως εγω θα ελεγα να διαγραφει παντελως

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:46:26 μμ »
Σε τέτοιες περιπτώσεις, τα "άσχετα" θέματα ....

Αρα προτεινω το κλειδωμα ολης της ενοτητας chat & fun καθως φιλοξενει οτιδηποτε δεν αφορα τα ρολογια.
Δεν ειναι δυνατον να υπαρχει ενοτητα που αναιρει το λογο υπαρξης αυτου του forum!
Αυτο λετε και οι δυο.



Ήμουν σαφής. Είπα "Σε τ-έ-τ-ο-ι-ε-ς περιπτώσεις".
Α-υ-τ-έ-ς οι συζητήσεις δεν είναι Chat & Fun, αλλά  :xplode: :curse: :smt067 :smt065.

Όποιος θέλει να τσακωθεί, να πάει στο γήπεδο.

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:47:44 μμ »
Αρα προτεινω το κλειδωμα ολης της ενοτητας chat & fun καθως φιλοξενει οτιδηποτε δεν αφορα τα ρολογια.

Δεν είναι όλα μαύρα ή άσπρα και δεν είμαστε των άκρων σε αυτό το φόρουμ.

Μην το παίρνεις προσωπικά απλά εάν τα αφήσουμε όλα ελεύθερα θα φτάσουμε στα άκρα για αυτό και το σταματάμε εδώ για να μην έχουμε εντάσεις.

Ο nin εννοεί ότι ανέφερα και εγώ, ότι ο κυρίος στόχος αυτής της κοινότητας είναι τα ρολόγια, και εάν κάποιος θέλει να ποστάρει και μία συνταγή για αρνάκι στο φούρνο για να γελάσουμε απλά το κάνει, δέν έιναι όμως αυτό το κοινό που μας συνδέει.

Είναι η ΑΓΑΠΗ μας για τα ρολόγια !
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:51:46 μμ »
Εγω υποσχομαι να μην ποσταρω ξανα σε αυτο το θεμα, αλλα ελπιζω ειλικρινα να μην κλειδωθει ενα θεμα που αφορα την ελευθερια στο forum σας.
Αυτοαναιρειστε!
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 02:56:28 μμ »
χαιρομαι που αρχιζεις και ηρεμεις λιγο
δεν αυτοαναιρουμεθα ουτε τιποτα παρεμφερες και βεβαια δεν θα κλειδωθει εφοσον επικρατησει ηρεμια και ευπρεπεια  ;)

Αποσυνδεδεμένος StefMac

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2541
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:09:52 μμ »

Τέτοιου είδους συζητήσεις (θρησκευτικές/πολιτικές) οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε εντάσεις, για να μην πω τίποτα πιο χοντρό. Το thread καλά έκανε και κλειδώθηκε.
O administrator και οι moderators έχουν κάθε δικαίωμα να τροποποιούν/διαγράφουν/κλειδώνουν θέματα ή post που δεν συνάδουν με το αντικείμενο του forum, ιδίως αν το θέμα ή η δημοσίευση έχει "προβλητικό" ή λεκτικά "εριστικό" ύφος/περιεχόμενο.
Σε τέτοιες περιπτώσεις, τα "άσχετα" θέματα αποπροσανατολίζουν με αποτέλεσμα να καταλήγουμε να γράφουμε (όσοι γράφουν) και οι υπόλοιποι να διαβάζουν οτιδήποτε άλλο εκτός θέματα για ρολόγια.
Αυτά γενικά.

Τώρα, ειδικά, αν το post του alexisvas είχε να κάνει αποκλειστικά με ρολόγια, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.
Και όχι, οι διαφωνίες δεν πρέπει να θάβονται. Εάν δεν διαφωνούσαμε σε τίποτα, δεν θα γινόταν καμία προκοπή.
Άλλο όμως το ένα, άλλο το άλλο.
Θα συμφωνήσω με τον nin και με τη φράση αυτή

(Τέτοιου είδους συζητήσεις (θρησκευτικές/πολιτικές) οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια σε εντάσεις)

που τα λέει όλα !!!

Φιλικά Στέφανος.
_Jaeger Le Coultre_
The first Manufacture
 in Valle'e de Joux.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:17:08 μμ »
ηρεμια και ευπρεπεια  ;)

Χα χα, αυτό θα μπορούσε να είναι μοτό του κολεγίου θηλέων Σαν Ζοζέφ. :D

Απλώς χρειάζεται μια κάποια συστολή στα γραφόμενα και στοιχειώδης σεβασμός στο κεντρικό αντικείμενο του forum.
Άλλωστε, από κοινότητες για αμπελοφιλοσοφικές αναζητήσεις είναι γεμάτος ο τόπος.

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:20:48 μμ »
Χα χα, αυτό θα μπορούσε να είναι μοτό του κολεγίου θηλέων Σαν Ζοζέφ. :D


Πάλι ξεκίνησες να ζωγραφίζεις....είχες καιρό να μας δώσεις καλή ατάκα...!!! (το Borat με τον Sacha Baron Cohen το έχεις δει???)
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:25:10 μμ »
....είχες καιρό να μας δώσεις καλή ατάκα...!!!

Ναι, δεν είμαι σε φόρμα τελευταία.  :D

το Borat με τον Sacha Baron Cohen το έχεις δει???

Όχι, αλλά ξέρω τι εννοείς.
Ο τύπος είναι είδωλο! ;D

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:31:34 μμ »
:offtopic  ;D
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2381
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #14 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 03:48:09 μμ »
καλα ρε Nin που τα βρισκεις φιλε
Ζαν Ζοζεφ οχι αλλα Λεοντειο Λυκειο Ναι  ;D

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 04:41:43 μμ »
Ναι, δεν είμαι σε φόρμα τελευταία.  :D

Όχι, αλλά ξέρω τι εννοείς.
Ο τύπος είναι είδωλο! ;D


Αποζημιώσεις, που μπορεί να φτάσουν τα 30 εκατ. δολάρια, διεκδικούν από την 20th Century Fox οι κάτοικοι του χωριού Γκλομπ, στη Ρουμανία, καταγγέλλοντας ότι η πολυσυζητημένη ταινία Μπόρατ, με πρωταγωνιστή τον Σάσα Μπάρον Κοέν, προσέβαλε την προσωπικότητά τους.
Το χωριό, που βρίσκεται 140 χλμ βορειοδυτικά του Βουκουρεστίου και είναι μία από τις πιο φτωχές περιοχές της Ρουμανίας, παρουσιάστηκε στην ταινία ως η περιοχή του Καζακστάν, από την οποία κατάγεται ο πρωταγωνιστής.
Όπως καταγγέλλουν οι κάτοικοι του χωριού, λίγο πριν ξεκινήσουν τα γυρίσματα της ταινίας οι υπεύθυνοι της παραγωγής τούς είχαν προσεγγίσει και τους έπεισαν να συμπρωταγωνιστήσουν έναντι αμοιβής 3 ευρώ, λέγοντάς τους ότι επρόκειτο για ντοκιμαντέρ.
Σύμφωνα με το BBC, οι κάτοικοι δηλώνουν πως εξαπατήθηκαν και πως η ταινία προσβάλει την προσωπικότητά τους, αφού τους παρουσιάζει ως εγκληματίες.
«Δεν είμαι γιατρός. Δεν είμαι γυναικολόγος και δεν είμαι εγκληματίας» δηλώνει στο BBC ένας από τους κατοίκους, ο οποίος στην ταινία εμφανίζεται ως γιατρός που ειδικεύεται στις εκτρώσεις.
Να προσφύγουν στη Δικαιοσύνη προέτρεψαν τους κατοίκους του χωριού δύο δικηγόροι, ένας Γερμανός και ένας Αμερικανός. «Τους είπαν ότι επρόκειτο για ντοκιμαντέρ, αλλά πρόκειται για κάτι τελείως διαφορετικό. Αυτό είναι εξευτελισμός και προσβολή» δηλώνει ο Μίκαελ Βιτ.
Από την πλευρά της η εκπρόσωπος της 20th Century Fox υποστηρίζει πως «οι περισσότεροι από τους κατοίκους ήξεραν ότι συμμετείχαν στα γυρίσματα ταινίας». Η ίδια παραδέχθηκε, όμως, ότι «μπορεί κάποιοι να μην είχαν καταλάβει περί τίνος επρόκειτο».

source: in.gr
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 06:35:23 μμ »
Όπως καταγγέλλουν οι κάτοικοι του χωριού, λίγο πριν ξεκινήσουν τα γυρίσματα της ταινίας οι υπεύθυνοι της παραγωγής τούς είχαν προσεγγίσει και τους έπεισαν να συμπρωταγωνιστήσουν έναντι αμοιβής 3 ευρώ, λέγοντάς τους ότι επρόκειτο για ντοκιμαντέρ.
Σύμφωνα με το BBC, οι κάτοικοι δηλώνουν πως εξαπατήθηκαν και πως η ταινία προσβάλει την προσωπικότητά τους, αφού τους παρουσιάζει ως εγκληματίες.

Μάάάάλιστα.
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι, εάν αντί για 3€ τους είχαν πληρώσει 300€ ή 3000€, "η ταινία δεν θα είχε προσβάλλει την προσωπικότητά τους κι ας τους παρουσίαζε ως εγκληματίες"; ;D
Άλλωστε το Borat θεωρείται mockumentary. Δηλαδή "a documentary which records real life, but is in fact fictional. It is a commonly used medium for parody and satire. They are often used to analyze current events and issues by using a fictional setting around it".

Αποσυνδεδεμένος Nanagno

  • Owner/Co-Founder
  • Administrator
  • 50mm case
  • *****
  • Μηνύματα: 1623
  • Time Will Only Tell...
    • Προφίλ
    • http://www.mywatch.gr
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 07:16:25 μμ »
Μάάάάλιστα.
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι, εάν αντί για 3€ τους είχαν πληρώσει 300€ ή 3000€, "η ταινία δεν θα είχε προσβάλλει την προσωπικότητά τους κι ας τους παρουσίαζε ως εγκληματίες"; ;D
Άλλωστε το Borat θεωρείται mockumentary. Δηλαδή "a documentary which records real life, but is in fact fictional. It is a commonly used medium for parody and satire. They are often used to analyze current events and issues by using a fictional setting around it".

I see that you have done your homework Mr.nin... exquisite knowledge of the matters in hand! well done!
Ludwig van Beethoven said that a great poem is more difficult to set to music than a merely good one, because the composer must improve upon the poem T I M E S.

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 07:21:03 μμ »
Ας είναι καλά η Wikipedia.  :)

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Τελικα εδω οι συζητησεις ειναι ελευθερες?
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 07:30:49 μμ »
και η συμβουλη ενος παρολιγου δικηγορου....

ολες οι μεγαλες εταιριες υπογραφουν συμβολαιο ακομα και με τον ποιο ταπεινο κομπαρσο

αν δε ειναι documentary υπογραφεται deal  παραγωγου /συμετεχοντα

ολα ειναι πανω σε χαρτι για να ειναι νομικα καλλυμενες και οι δυο πλευρες

3 ευρος μεροκαματο στην ρουμανια ειναι καλα λεφτα αν υπολογισεισ οι το μηνιατικο ενος

δημοσιου υπαλληλου ειναι150 eyros !!!! αλλου ειναι το ζουμι!

γερμανος και αμερικανος δικηγορος landshark seiko!

στην ρουμανια? 150 χλμ απο το ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ!!!!!!

<< πισω απο τη πλατη του θεου>> ρουμανικη παροιμια

νομιζω οτι εγινα κατανοητος

I REST MY CASE

ΦΙΛΙΚΑ

ιδομενεας
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...