Αποστολέας Θέμα: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ  (Αναγνώστηκε 92880 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

director

  • Επισκέπτης
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #140 στις: Ιούλιος 28, 2010, 07:21:44 μμ »
το γεγονος ειναι ενα,οτι ανεξαρτητα προτιμησεων,η scuderia ειναι συνυφασμενη με την ιστορια της F1,με τις κακες και καλες στιγμες της ειναι παντα εκει παρουσα κι αν μη τι αλλο,ενας σεβασμος της αξιζει.

Αποσυνδεδεμένος elio

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 751
  • Winter is Coming
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #141 στις: Ιούλιος 28, 2010, 08:02:02 μμ »
και εσυ φιλε μου δεν απαντησες σε κανενα απο τα αδιασειστα γεγονοτα που σου παρεθεσα.......και συνεχιζεις να μην απαντας....

ΟΚ, εσυ τα βλεπεις ετσι.....οτι η μακλαρεν ειναι η πιο ευνοημενη, οτι ολοι οι αλλοι φτιαχνουν πιπες και μονον οι ιταλοι φτιαχνουν αριστουργηματα, κτλ, κτλ, κτλ.

Κλασσικη αντιμετωπιση κολλημενου ιταλοφιλου...και δεν το λεω με κακια αυτο.

Το καπελακι ηταν απλα αποπειρα χιουμορ και οχι ειρωνειας απο την πλευρα μου που εσυ πηρες ως ειρωνικο στο ζητημα μαρκετινγκ που ποτε δεν απαντησες...

Τωρα απο εκει και μετα αν θυμασαι εσυ εισαι ο πρωτος που ειρωνευτηκε και οχι εγω. εσυ με χαρακτηρισες οπαδο της Μακλαρεν χωρις να με ξερεις.

Η διαφορα μας ειναι οτι εσυ εισαι οπαδος και αρνεισαι να δεις καποια πραγματα εγω δεν ειμαι.....

Εγω απαντω σε αυτα που εθεσα και με αφορουν, τωρα αν εσυ εχεις θεσει ερωτηματα 43 ποστ πιο πισω τι να σου πω.......κατσε βρες αυτον που του τα εθεσες να στα απαντησει.

Εγω ξερω πως δεν απαντησες και πως χαρακτηριζεις ατομα που δεν ξερεις στην προσπαθεια σου να υπερασπιστεις την Φερραρι.

ΟΚ, παω πασσο γενικα

Εχεις δικιο και εχω αδικο

Εσυ ξερεις, εισαι αντικειμενικος, παραθετεις στοιχεια, εισαι και αδικημενος.

αυτα........

ελιο :)

Time is the most undefinable yet paradoxical of things; the past is gone, the future is not come, and the present becomes the past even while we attempt to define it, and, like the flash of lightning, at once exists and expires.  ~Charles Caleb Colton

Αποσυνδεδεμένος pancho

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 605
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #142 στις: Ιούλιος 28, 2010, 08:21:59 μμ »
και εσυ φιλε μου δεν απαντησες σε κανενα απο τα αδιασειστα γεγονοτα που σου παρεθεσα.......και συνεχιζεις να μην απαντας....

ΟΚ, εσυ τα βλεπεις ετσι.....οτι η μακλαρεν ειναι η πιο ευνοημενη, οτι ολοι οι αλλοι φτιαχνουν πιπες και μονον οι ιταλοι φτιαχνουν αριστουργηματα, κτλ, κτλ, κτλ.

Κλασσικη αντιμετωπιση κολλημενου ιταλοφιλου...και δεν το λεω με κακια αυτο.

Το καπελακι ηταν απλα αποπειρα χιουμορ και οχι ειρωνειας απο την πλευρα μου που εσυ πηρες ως ειρωνικο στο ζητημα μαρκετινγκ που ποτε δεν απαντησες...

Τωρα απο εκει και μετα αν θυμασαι εσυ εισαι ο πρωτος που ειρωνευτηκε και οχι εγω. εσυ με χαρακτηρισες οπαδο της Μακλαρεν χωρις να με ξερεις.

Η διαφορα μας ειναι οτι εσυ εισαι οπαδος και αρνεισαι να δεις καποια πραγματα εγω δεν ειμαι.....

Εγω απαντω σε αυτα που εθεσα και με αφορουν, τωρα αν εσυ εχεις θεσει ερωτηματα 43 ποστ πιο πισω τι να σου πω.......κατσε βρες αυτον που του τα εθεσες να στα απαντησει.

Εγω ξερω πως δεν απαντησες και πως χαρακτηριζεις ατομα που δεν ξερεις στην προσπαθεια σου να υπερασπιστεις την Φερραρι.

ΟΚ, παω πασσο γενικα

Εχεις δικιο και εχω αδικο

Εσυ ξερεις, εισαι αντικειμενικος, παραθετεις στοιχεια, εισαι και αδικημενος.

αυτα........

ελιο :)


Νομίζω πως ήμουν ο πρώτος ο οποίος σου έγραψε συγκεκριμένα ερωτήματα, (μάλιστα bold) τα οποία συστηματικά αγνοούσες.
Αντιθέτως, στα περισσότερά σου μηνύματα σου απάντησα παράγραφο προς παράγραφο. . .

Τα υπόλοιπα τα αντιπαρέρχομαι .

Και πάλι, Φιλικά

υ.γ. βλ. #123 . . .
....and after the first GP win over Alfa Romeos Alfettas, Enzo Ferrari cried out: " I’ve killed my mother"....


Αποσυνδεδεμένος elio

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 751
  • Winter is Coming
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #143 στις: Ιούλιος 28, 2010, 08:31:01 μμ »
Ευχαριστω.......που αντιπαρερχεσαι θεματα που δεν μπορεις να απαντησεις....

Φιλικα.

ελιο


ΥΓ- για τα ερωτηματα που εθεσες στο ποστ #123....τα δυο πρωτα εχουν απαντηθει απο αλλον συνφορουμιτη....Τωρα για το τριτο τι να σου πω......Ειναι σαν να πεσει ο Γαυρος Β εθνικη και να τον σπρωχνουν να παρει το πρωταθλημα στην Α εθνικη. Πολυ απλα η φερραρι ηταν για τα πανυγηρια...... Εκτος απο την 312 και την 640/1 ολα τα ολα αυτοκινητα της ηταν τουλαχιστον μετρια στην πρων σουμαχερ εποχη. Δεν μιλαω για πριν το 70.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 28, 2010, 08:43:58 μμ από elio »
Time is the most undefinable yet paradoxical of things; the past is gone, the future is not come, and the present becomes the past even while we attempt to define it, and, like the flash of lightning, at once exists and expires.  ~Charles Caleb Colton

Αποσυνδεδεμένος pancho

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 605
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #144 στις: Ιούλιος 29, 2010, 12:04:29 πμ »
....and after the first GP win over Alfa Romeos Alfettas, Enzo Ferrari cried out: " I’ve killed my mother"....


Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #145 στις: Ιούλιος 29, 2010, 07:10:10 πμ »
Θελω να πω κατι σχετικα με τις team orders.
Η εκ των προτερων γενικη εντολη της ομαδας για διατηρηση των θεσεων μεταξυ των οδηγων της μπορει να θεωρηθει θεμιτη για την αποφυγη συγκρουσης και προασπισης των συμφεροντων της ομαδας. Η εντολη για προσπεραση ομως εχει μια ουσιωδη διαφορα που την κανει ουσιαστικα πιο ανηθικη και λιγοτερο θεμιτη. Ταπεινωνει τον ενα οδηγο της ομαδας και τους οπαδους του. Τα κινητρα της ειναι ιδιοτελη κ ταυτοσημα με τα συμφεροντα του ενος οδηγου.
Προφανως και οι 2 τυπου εντολες εχουν αντικτυπο στην τελικη καταταξη. Ομως κατα τη γνωμη μου η λογικη που επιτασσει αυτες τις διαφορετικες εντολες δειχνει διαφορετικη ηθικη. Αυτη ειναι η διαφορα μεταξυ των συμβαντων Red bull-Τουρκια, ΜακΛαρεν-Τουρκια και Φεραρι-Χοκενχαιμ.
Στην αρχη γι'αυτο νομιζα οτι διαμαρτυρηθηκε ο Φετελ οταν στην Τουρκια τον περασε ο Μαρκ, γιατι νομιζα οτι ειχαν συμφωνησει σε μη προσπερασεις. Μετα καταλαβα οτι μαλλον εχει εξασφαλισμενο το νουμερο 1 της ομαδας του σαν τον Santander-man.

Οπως σας ειπα δεν ειμαι με τη ΜακΛαρεν οποτε δεν καταλαβαινω γιατι σε οτιδηποτε λεμε για βρωμια της Φεραρι η απαντηση να ειναι "κοιτα ομως η ΜακΛαρεν εχει κανει αισχη". Οι βρωμιες της Μακ δεν αθωωνουν τη Φεραρι. Αλλα αν το θελετε φιλοι Φεραριστι μπορειτε να συμφωνησετε οτι ειναι η 2η πιο ελεεινη ομαδα  ;D

Το εχω ριξει στο διαβασμα για το spygate φιλε pancho  :book:  Οχι για να υπερασπιστω τη ΜακΛαρεν. αλλωστε δεν καταφερε να υπερασπιστει τον εαυτο της στα δικαστηρια  :D   Απλα θα χαρω να το συζητησουμε εδω και να συζητησουμε με τον grecellin για το ρολο του Αλονσο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 29, 2010, 09:11:52 πμ από alexisvas »
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #146 στις: Ιούλιος 29, 2010, 01:34:22 μμ »
 Λιγα λογια για το μεγαλυτερο σκανδαλο στην ιστορια της F1. Τα θυμιζω για αυτους που δεν τα ξερουν και για να βγαλουν τα συμπερασματα τους μεταξυ αλλων για τον Αλονσο...
 Στα τελη του 2006 ανακοινωνεται η φυγη Μπρον απο τη Φεραρι που εχει χασει το πρωταθλημα απο τη Ρενω και τον Αλονσο.
Εντος της ομαδας αρχιζει ενας μυλος απο εσωτερικες κοντρες και διαφορες διοικητικες ανακαταταξεις με αφορμη την πληρωση των θεσεων που αφηνει πισω του ο Μπρον και το επιτελειο του.
 Ο Nigel Stepney, αρχιμηχανικος της Φεραρι εποφθαλμιουσε τη θεση του Μπρον και διεδιδε δεξια και αριστερα οτι ειναι δυσαρεστημενος απο τη νεα κατασταση στην ομαδα. Η θεση που ηθελε ομως αυτη πηγε στον Mario Almondo. O Stepney θελησε τοτε να φυγει απο τη Φεραρι, ομως ειχε συμβολαιο ενος ακομα χρονο και θα εχανε παρα πολλα χρηματα αν το αθετουσε. Το Φλεβαρη τοποθετηθηκε σε νεα θεση απο την Scuderia. Οσο και αν του το παρουσιαζαν ως προαγωγη, αυτος δεν το ειδε ετσι. Ηθελε ψηλοτερα. Πολυ ψηλοτερα. Προφανως θυμωσε και θελησε να πληγωσει την ομαδα του.
 Στα τελη Μαρτη δινει πληθωρα εμπιστευτικων χαρτιων με τεχνικες πληροφοριες και σχεδια διαφορων συστηματων της Φεραρι στον παλιο γνωστο του Mike Coughlan, αρχισχεδιαστη της ΜακΛαρεν. Το δευτερο του χτυπημα κατα της ομαδας του το εκανε στα τελη Μαη βαζοντας καποια σκονη στα ψυγεια του Μασα!
 Η Φεραρι υποτιθεται κανει εσωτερικη ερευνα και βλεπει οτι ο Stepney πρεπει να εβαλε τη σκονη στο αυτοκινητο του Μασα. Καταλαβαινουν οτι κινειται περιεργα. Ενας υπαλληλος φωτοτυπαδικου στο Woking πληροφορει τη Φερραρι οτι η γυναικα του Coughlan εχει φερει εμπιστευτικα εγγραφα ιδιοκτησιας της Φεραρι για φωτοτυπιες. Κινουνται δικαστικα και στα τελη Ιουνη γινεται εφοδος της Ιταλικης Αστυνομιας στο σπιτι του. Αρχες Ιουλη γινεται εφοδος στο σπιτι του Coughlan οπου βρισκουν τα επιμαχα εγγραφα.
 Αρχιζουν δικαστικες διαμαχες. H ΜακΛαρεν δεχεται τα παραπανω αλλα αρνειται οτι τα εγγραφα που πηρε ο Coughlan διακινηθηκαν εσωτερικα της ομαδας. Επισης παρεχει και το αυτοκινητο της για να διαπιστωθει αν εχει χρησιμοποιησει κατι απο τα σχεδια της Φεραρι. Δεν βρισκεται τιποτα. H FIA σε αποφαση της στις 26 Ιουλη αποφασιζει οτι βρισκει ενοχη τη ΜακΛαρεν για παραβιαση του Διεθνους Αθλητικου κωδικα. Ομως δεν της επιβαλλει καμια ποινη γιατι δεν μπορει να στοιχειωθετηθει οτι αυτη της η συμπεριφορα ειχε επιπτωση στο πρωταθλημα. Επιφυλασσεται για το μελλον αν προκυψουν νεα στοιχεια.
 Και ερχεται το ομορφο Σαββατοκυριακο της 4-5 Αυγουστου 2007...  Και ο 2 οδηγοι της ΜακΛαρεν τα πανε εξαιρετικα και διεκδικουν το πρωταθλημα. Ο Αλονσο ειναι ο υπερασπιστης του τιτλου και teammate του ενας ρουκι, ο Χαμιλτον. Ο Αλονσο ολοκληρη τη χρονια διαμαρτυρεται οτι δεν του δινουν την πρεπουσα σημασια ως πρωταθλητη αλλα οτι αντιθετα προωθουν τον νεαρο Βρετανο. Η ΜακΛαρεν υποστηριζει οτι δεν υπαρχει διαφορετικη μεταχειριση απεναντι στους 2 οδηγους της. Ο Αλονσο ειχε μαθει στη Ρενω να ειναι το απολυτο νουμερο 1. Παει σε νεα ομαδα ως πρωταθλητης αρα ακομα και το 50-50 του φαινεται αδικο.
 Στην Ουγγαρια, 11ο αγωνα της χρονιας, παμε με πρωτοπορο τον Χαμιλτον και 2ο τον Αλονσο με μολις 2 βαθμους διαφορα. Στα δοκιμαστικα ο Αλονσο ζητα απο τον Χαμιλτον μεσω της ομαδας να παραμερησει για να εχει ελευθερο δρομο μπροστα του. Η κακια ΜακΛαρεν που προωθει τον Χαμιλτον δεχεται την προταση του Αλονσο !! Ομως δεν τη δεχεται ο Χαμιλτον που δεν παραμεριζει...
Μετα μπαινουν στο pit lane και ο Αλονσο κανει πρωτοφανη πραγματα σταματωντας προκλητικα και επιδεικτικα μπροστα απο τον Χαμιλτον καθυστερωντας τον πριν το τελος των δοκιμαστικων! Ο Αλονσο προλαβαινει να κανει εναν τελευταιο γυρο μολις για 2 δευτερολεπτα πριν σταματησουν τα δοκιμαστικα. Ο Χαμιλτον δεν προλαβαινει εξαιτιας της αχαρακτηριστης ενεργειας του Αλονσο μολις για 5 δευτερολεπτα. Ο περηφανος Ισπανος κανει ταχυτερο γυρο στην τελευταια του προσπαθεια.... ομως μετα οι αγωνοδικες τον τιμωρουν με αφαιρεση 5 θεσεων. Ας δουμε το απολαυστικο βιντεο ξανα! Δειτε το μεχρι τελους!!!
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/CWJCGInsVUs" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CWJCGInsVUs" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

 Ξανα θαυμαστε στο βιντεο την ειλικρινεια και την ακεραιοτητα του ανδρος μετα την ολοκληρωση των δοκιμαστικων. Ο Ρον Ντενις ειναι εξαλλος με τον Φερναντο. Ομως στο αγριο χερι που του βαζει, ο Ισπανος απαντα με τα δικα του οπλα ως αληθινος σπορτσμαν και διολου εκβιαστικα. Δειχνει στον Ντενις email που εχει ανταλλαξει με τον 3ο οδηγο της ομαδας, τον επισης Ισπανο Pedro De La Rosa και στα οποια φαινονται οτι εχουν γνωση εγγραφων για συστηματα της Φεραρι και οτι με την καθοδηγηση του Coughlan τα μελετουν και τα δοκιμαζουν.
 Ο Ντενις καταλαβαινεται πως με ολη αυτη την κατασταση τα mail θα διαρρευσουν και αποφασιζει να τα δοσει ο ιδιος στη FIA. Tο κανει το πρωι της ημερας του αγωνα.Ο φακελος ξανανοιγει υπο το φως νεων στοιχειων. Η FIA καλει και τους 3 οδηγους να τους δοσoυν οτι mail εχουν σχετικα με την υποθεση σε ανταλλαγμα με μη τιμωρια τους. Ο Χαμιλτον λεει οτι δεν εχει τιποτα. Ο Αλονσο και ο Ντελα Ροσα δινουν τα παντα. Σε αυτα τα μηνυματα φαινεται ξεκαθαρα οτι οι 2 τους και ο Coughlan ανταλλασαν εγγραφα και πληροφοριες σχετικα με τα σχεδια της Φερραρι.
Η τελικη αποφαση λεει οτι περισσοτερα εγγραφα απο οσα αρχικα ειχαν βρεθει δοθηκαν απο τον Stepney στον Coughlan, οτι αυτος τα μοιρασε σιγουρα σε Alonso και de la Rosa και πιθανοτατα σε πολλους αλλους εντος της ομαδας. Ποινη 100 εκατομμυρια δολλαρια και αφαιρεση ολων των βαθμων στη ΜακΛαρεν απο το πρωταθλημα του 2007.

BONUS: Μετα την ανακοινωση της αποφασης ο Αλονσο ερωταται αν νομιζει οτι τα email αυτα επηρρεασαν την αποφαση της FIA και ο γιγαντας απαντα στο BBC Radio 5live: "I don't think so, not at all."
 :nutty:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 29, 2010, 05:43:08 μμ από alexisvas »
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος Nick78

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #147 στις: Ιούλιος 31, 2010, 10:38:00 πμ »
Παρέα με έναν ωραίο καφέ απόλαυσα την ανάγνωση των τελευταίων σελίδων!

Τελικά η κόντρα Ferrari - McLaren και λοιπών δυνάμεων μπορεί να φουντώσει έιτε στο msfree, είτε σε στο 4τ, είτε sto mywatch, myphone, είτε σε φόρουμ για τριανταφυλλιές!

Είμαι σχετικά παλιός φίλος του σπορ, (από 92, βλέπε κόντρα Μάνσελ-Σένα στο Μονακό) και υποστήριζα οδηγό μέχρι το θάνατο του καλύτερου. Επειδή την περίοδο 92-96 έζησα στη Βέρνη, ένας συμμαθητής μου μου κόλλησε το μικρόβιο μιας καινούριας ντόπιας ομάδας στην Φ1 και από τότε ειμαι Sauberάκιας!

Αν και μικρή ομάδα, έχει:
- αποτελέσει αφετηρία για σπουδαίους οδηγούς όπως Kimi, Massa, Κούμπιτσα, αλλά και Vettel τα 3 χρόνια που υπήρχε ως BMW-Sauber
- έχει πρωτοπωρήσει τεχνολογικά με καινοτομίες όπως το διπλοκάρινο σασί
- αν και ιδιωτική ομάδα έχει επενδύσει πολλά διαθέτοντας μια αεροδυναμική σύραγγα state of the art

Θα ψάξω να ξεθάψω μερικές φωτογραφίες από την επίσκεψή μου στο Hinwill το 2002 να τις σκανάρω και να τις κρεμάσω (τότε βέβαια ήταν η παλιά σύραγγα διαθέσιμη).

Πάμε ρε Κομπαγιάσι!!!!!


ΥΓ: Θα πρότεινα κάποια συνάντηση αντί για Παρασκευή να γίνει Κυριακή ώστε να συνδιαστεί με αγώνα f1!


Φιλικά
Νίκος
We are never gonna survive...unless we get a little crazy!

Αποσυνδεδεμένος elio

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 751
  • Winter is Coming
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #148 στις: Ιούλιος 31, 2010, 11:06:34 πμ »
Φιλε μου αν βρεθουμε κυριακατικα για αγωνα προβλεπω επεισοδια :axe: :axe: :axe:!!!!!!

Ενταξεi η κοντρα Μακλαρεν η οποιας αλλης βρετανικης ομαδας ειναι στο προσκυνιο με την Φερραρι ειναι κλασσικ......και διεγειρει τα παθη!

Σαν να Λεμε Παο-ΟΣΦΠ, Μπαρτσα-Ρεαλ, Μποκα- Ριβερ, Σελτικ-Ρειντζερς, Σελτικς-Λεικερς, BMW- Alfa Romeo, Πορσε-Φερραρι (παλαιοτερα στα αντοχης), Ρολεξ-Ομεγα, Nikon-Canon, Mac-Windows, Gibson-Fender, Jennifer Anniston- Angelina Jolie, :D  Τζουλια-Σασα,  8) κτλ, κτλ, κτλ

elio
Time is the most undefinable yet paradoxical of things; the past is gone, the future is not come, and the present becomes the past even while we attempt to define it, and, like the flash of lightning, at once exists and expires.  ~Charles Caleb Colton

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #149 στις: Αύγουστος 01, 2010, 10:15:53 μμ »
Τρομακτικο!! Κλασικος Schumi...



<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/TFsi2kSeubU" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/TFsi2kSeubU" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>



 :curse:

 
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #150 στις: Αύγουστος 01, 2010, 10:26:03 μμ »
Καλα να παθει τωρα που εφαγε τιμωρια δεκα θεσεων.Ανεπιτρεπτο αυτο που εκανε >:(
http://www.sport-fm.gr/article/285495

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #151 στις: Αύγουστος 02, 2010, 01:01:07 πμ »
Δεν περίμενα τίποτα καλύτερο από τον ακατανόμαστο.
Μερσεντές δεν οδηγάει;
Τυχαίο; Δε νομίζω. Ευχαριστώ πολύ, γεια σας.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #152 στις: Αύγουστος 02, 2010, 01:16:02 πμ »
Xαχαχα τον χαρακτήρα τον φτιάχνει ο άνθρωπος μέχρι να ενηλικιωθεί.....έμαθε γράμματα στο μέγιστο σχολείο της λαμογιάς, στο αλογάκι που χλιμιντρίζει.....αυτά θα του κοπούνε τώρα.....γιατί εδώ πέφτουνε ποινές, δεν υπάρχει ασυλία.....


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #153 στις: Αύγουστος 02, 2010, 01:20:17 πμ »
Μπενετόν εννοείς, πρώην Τόλεμαν. Εκεί έφτιαξε και έδειξε χαρακτήρα. Μην παραβλέπουμε τα βασικά.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #154 στις: Αύγουστος 02, 2010, 10:11:18 πμ »
Aυτό ήταν το νηπιαγωγείο, δεν πιάνεται.....ακόμη έπαιζε με κούκλες σπάιντερμαν.....για σχολείο μιλάμε, δημοτικό, γυμνάσιο, λύκειο  ;) ;D :P


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Nick78

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #155 στις: Αύγουστος 02, 2010, 10:12:43 πμ »
Schumacher who?
Κομπαγιάσι ρεεε!!  ;D ;D
We are never gonna survive...unless we get a little crazy!

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #156 στις: Αύγουστος 02, 2010, 10:20:57 πμ »
2 πρωταθλήματα F1 στο νηπιαγωγείο;  :o :o :o
Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #157 στις: Αύγουστος 02, 2010, 11:00:09 πμ »
Τυχαίο; Δε νομίζω. Ευχαριστώ πολύ, γεια σας.


 ;D




Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #158 στις: Οκτώβριος 24, 2010, 12:22:06 μμ »
Τι αγώνας έγινε και σήμερα Θεε μου  :o
Σίγουρα ο Αλονσο είναι κορυφαίος οδηγός. Αλλά η κωλοφαρδια του είναι εξωπραγματικη. Το τι έχει γίνει στα τελευταία GP δεν περιγράφεται. Έχει κοιμηθεί ο Θεος εδώ και 2 μήνες. Αν ξυπνήσει θα του δώσει μια ξεγυρισμενη εγκατάλειψη στη Βραζιλια. Αν όχι τότε θα πανηγυρίσει άλλο ένα άξιο, πλην όμως σούπερ τυχερό, πρωτάθλημα.
Ήδη πριν την έναρξη του πρωταθλήματος πίστευα ότι θα το πάρει ή ο Χαμιλτον ή ο Φετελ. Δεν υπολόγισα το σύνολο των ικανοτήτων του περήφανου Ισπανου  ;D
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: FORMULA 1 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΦΕΤΟΣ
« Απάντηση #159 στις: Οκτώβριος 24, 2010, 02:21:45 μμ »
Ο Θεός αγαπάει τον κλέφτη (αν και ποτέ δεν κατάλαβα το γιατί) αλλά αγαπάει και τον Αλόνσο.