Αποστολέας Θέμα: TAG HEUER  (Αναγνώστηκε 602400 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #440 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 01:35:13 μμ »
Προς άπαντας τους Tagheuerάδες του φόρουμ.

Είδα ότι ο κ. Βήχος και οι περί αυτόν έχουν -όπως λένε οι κοινοί θνητοί- τις τιμούλες τους κοντά στ' αστεράκια τ' ουρανού... Είδα ονομαστική τιμή για Monaco σε Γερμανικό κατάστημα στα 3.700€, ενώ εδώ για το ίδιο ακριβώς μοντέλο η ονομαστική είναι 1.000€ τουλάχιστον επιπλέον αν δεν απατώμαι -διορθώστε με-(...και πολύ το θαύμασα το γεγονός!!!)...

Ποιός από το φόρουμ, παρακαλώ, θα μπορούσε να μου υποδείξει από που μπορώ να αγοράσω (όταν θάρθει η ώρα, καθώς είναι ο επόμενος στόχος μου) το κλασσικό Monaco calibre 12. με το μπλε καντράν, λουρί κλπ., σε πραγματικά σούπερ τιμή?

Ευχαριστώ εκ προτέρων για τις απαντήσεις σας,
Θάνος

   Aντίθετα με εταιρείες όπως Breitling, Omega, Panerai, Rolex κλπ όπου υπάρχουν ίδιες τιμές λιανικής πανευρωπα'ι'κά, η εδώ αντιπροσωπεία της Τag Heuer αρέσκεται σε υπερτιμολόγηση. Το ίδιο κάνει και σε ότι αντιπροσωπεύει πχ Sturmanskie, Vostok Europe, meistersinger κλπ τα έχουμε ξαναπεί αρκετές φορές. Ποιά η λύση; Γεναία έκπτωση από κατάστημα λιανικής(που πάλι δεν φθάνει) ή αγορά από εξωτερικό ή από παράλληλη για όποιον δεν φοβάται. Κάτι ανάλογο γίνεται και με τα γιαπωνέζικα, Seiko, Orient κλπ
   Θάνο έχε υπόψη σου ότι το Monaco βγαίνει σε τρείς εκδόσεις, "απλό", με caliber 11 και με caliber 12 με μεγάλες διαφορές στην τιμή ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #441 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 01:49:16 μμ »
Γιάννη μου τα ξέρω, και στην Αίγλη την Παρασκευή άμα κατεβείς, θα σε ρωτήσω από κοντά... Μ' ενδιαφέρει να το εντοπίσω (το cal 12 μόνο γιατί το αριστεροκόρωνο 11 είναι LE - 1000 κομμάτια- και βαράει) σε καλή προσφορά. Δεν ξέρω τι έκπτωση θά δίνανε οι Γερμαναράδες στα 3.670€ ονομαστική λιανική που το βγάζανε μέχρι προ ολίγου... Αλλά αν κάποιος εδώ μπορούσε να χτυπήσει τις τιμές τους, το βλέπαμε... και δεν θα ήθελα να χτυπήσω μεταχειρισμένο, έχω κόλλημα με τα καινούργια...
Νάσαι καλά ρε φίλε, Ευχαριστώ! ;)
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος xartogiakas

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1221
  • Ο χρόνος δε νικιέται, μόνο μετριέται!
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #442 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 01:54:00 μμ »
Παιδια γεια σας και απο εμενα...
Μολις 2,5 χρονια εχει που αρχισα να ασχολουμαι με την τεχνη αυτη και αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι δεν υπαρχει καλο η κακο ρολοι ( με καποιες σημαντικες εξαιρεσεις και για τις δυο κατηγοριες), αλλα ολα τελικα ειναι υποκειμενικα...τουλαχιστον παιζει μεγαλο ρολο απο ποια οπτικη γωνια ο καθενας απο εμας βλεπει ενα ρολοι και τι ψαχνει να βρει απο αυτο.
Παρολο αυτα επειδη...π.χ. η VACHERON...εχει πολλεςςςς δεκαετιες ιστοριας πισω της ετσι και η καθε TAG (HEUGER), εχει τα δικα της επιτυγματα που λιγοι ανθρωποι στην Ελλαδα εχουν τις γνωσεις αλλα και την εμπειρια για να κρινουν αντικειμενικα.
Τελειωνοντας θα ηθελα να πω το εξης...

http://img153.imageshack.us/i/tagheuercalibre17rs2gra.jpg/][/URL]
Μετα απο ολα τα παραπανω και πριν απο ενα χρονο αποφασισα να αγορασω αυτο το ρολοι...
Εκανα καλα η οχι? Πραγματικα δεν ξερω ακομα..ο χρονος θα δειξει!
Ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την επιλογη μου...θεωρω οτι η TAG εχει να προσφερει πολλα ακομα στον χωρο αυτο και νομιζω οτι το απεδειξε προσφατα με το MICROGRAPH 2011...
Θα μου ηταν πολυ χρησιμα παντως τα σχολια σας για την επιλογη που τελικα εκανα.....                 
 Φιλικα Γιαννης
''Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.''...Blackbird.

Αποσυνδεδεμένος rugged

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 315
    • Προφίλ
    • Rugged
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #443 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 02:08:17 μμ »
Είδα ότι ο κ. Βήχος και οι περί αυτόν έχουν -όπως λένε οι κοινοί θνητοί- τις τιμούλες τους κοντά στ' αστεράκια τ' ουρανού... Είδα ονομαστική τιμή για Monaco σε Γερμανικό κατάστημα στα 3.700€, ενώ εδώ για το ίδιο ακριβώς μοντέλο η ονομαστική είναι 1.000€ τουλάχιστον επιπλέον αν δεν απατώμαι -διορθώστε με-(...και πολύ το θαύμασα το γεγονός!!!)...

Ποιός από το φόρουμ, παρακαλώ, θα μπορούσε να μου υποδείξει από που μπορώ να αγοράσω (όταν θάρθει η ώρα, καθώς είναι ο επόμενος στόχος μου) το κλασσικό Monaco calibre 12. με το μπλε καντράν, λουρί κλπ., σε πραγματικά σούπερ τιμή?

Ευχαριστώ εκ προτέρων για τις απαντήσεις σας,
Θάνος

Δεν υπάρχει κάποιο e-shop του εξωτερικού για Tag?

Αλλιώς Θάνο ταξιδάκι στο εξωτερικό και αγορά!!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #444 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 02:46:13 μμ »

τουλαχιστον παιζει μεγαλο ρολο απο ποια οπτικη γωνια ο καθενας απο εμας βλεπει ενα ρολοι και τι ψαχνει να βρει απο αυτο.


Μεγάλη αλήθεια αυτή και υπό αυτό το πρίσμα σίγουρα έκανες καλή επιλογή...αντικειμενικά όμορφο ρολόι έτσι κι αλλιώς...



Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #445 στις: Φεβρουάριος 03, 2011, 02:51:37 μμ »
Και, για να συμπληρώσω τον Θοδωρή και τον Γιάννη, αν δεν θες να φτάσεις στα λεφτά αυτά για το Ω (που είναι ρολογάρα για quartz), σήμερα βγήκαν και άλλα 3 quartz στις αγγελίες πώλησης, To Tissot πολύ εντυπωσιακό...
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος underworld

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #446 στις: Φεβρουάριος 06, 2011, 08:20:39 πμ »
Καλησπεριζω ενα απο τα πιο ομορφα forum!
Καταρχην συγχαρητηρια στους ιθυνοντες για την λειτουργια αυτου του πραγματικα χρησιμου forum!
Προσωπικα δεν εχω ιδιαιτερη εμπειρια στα ρολογια γι'αυτο βεβαια εγινα και μελος!Ετοιμαζομαι κατα το καλοκαιρακι για αγορα ρολογιου και εχω χασει το μυαλο μου με το TAG HEUER GRAND CARRERA 36RS!Πιστευω οτι μου ταιριαζει τελεια!Το μονο ρολοι που μου εχει κεντρισει το ενδιαφερον μετα το TAG ειναι το zenith chronomaster open t (διορθωστε με αν λεω κατι λαθος)!
Για να μην τα πολυλογω για πρωτη φορα,απλα θα ηθελα απο τους γνωστες του θεματος μια γνωμη :-\
Σας ευχαριστω εκ των προτερων ;D

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #447 στις: Φεβρουάριος 06, 2011, 01:40:18 μμ »
   Φίλε μου καλωσόρισες στο φόρουμ και καλές δημοσιεύσεις. Τα ρολόγια που έχεις "βάλει στο μάτι" είναι ωραίες περιπτώσεις και τα δύο και από μηχανικής και από αισθητικής άποψης. Επειδή έχουμε καιρό μέχρι το καλοκαίρι καλό θα είναι να ανοίξεις ένα θέμα στην "αγορά-επιλογή ρολογιού" όπου μπορούνα να πέσουν κι άλλες προτάσεις. Για μην αφήσω όμως εντελώς αναπάντητο το ερώτημά σου και σε αντίθεση πιστεύω με τους περισσότερους, θα πω ότι επειδή πλέον το open της Zenith το έχουμε συνηθίσει κι επειδή(αν δεν κάνω λάθος) είναι και κάπως μικρό(40μμ?), προσωπικά θα πήγαινα στο Τag Ηeuer.......


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος underworld

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #448 στις: Φεβρουάριος 06, 2011, 03:02:36 μμ »
GiannisH σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και για την απαντηση σου!
Ανοιξα οπως σωστα επισημανες καινουριο θεμα γιατι οντως μεχρι το καλοκαιρι εχουμε καιρο,απλα θελω να το ψαξω πολυ σχολαστικα και οχι βιαστικα!Το ρολοι(Tag)μου αρεσει υπερβολικα αλλα δεν θελω να παρασυρθω.Θελω να το μελετησω καλα το θεμα, μαζι σας βεβαια, και να βγαλω ενα ωριμο συμπερασμα ;)

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #449 στις: Φεβρουάριος 06, 2011, 03:45:18 μμ »
Καλώς ήλθες στο φόρουμ φίλε!
Ξεκίνα με προσδιορισμό δαπάνης... Δεν ξέρω που παίζουν τα δύο επιλεγμένα σου, αλλά οι εποχές είναι δύσκολες. Συζήτα μαζί μας, συμφωνώ με τον Γιάννη, θα μάθεις και θα σου προταθούν πολλά για να υπάρχουν εναλλακτικές επιλογές, προσοχή επίσης (καθώς εδώ είναι Ελλαδιστάν) και στην αξιοπιστία/λογικές τιμές του όποιου επίσημου service!
Καλές δημοσιεύσεις!
Θάνος
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος xartogiakas

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1221
  • Ο χρόνος δε νικιέται, μόνο μετριέται!
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #450 στις: Φεβρουάριος 06, 2011, 09:04:14 μμ »
Συμφωνω απολυτα σε ολα τα παραπανω που γραψατε παιδια και σιγουρα οι επιλογες σου φιλε μου δεν σταματανε σε αυτα τα 2 ρολογια.
αν ομως θα επρεπε να αποφασισω για ενα απο τα 2...αν και η αληθεια ειναι οτι αντικειμενικα η ZENITH ειναι ενα κλικ πιο up απο την TAG(τουλαχιστον στο δικο μου το μυαλο)...παρολο αυτα λοιπον και επειδη φοραω εδω και 1,5 χρονο σχεδον το TAG HEUGER GRAND CARRERA CALIBRE 17 RS2, ειμαι απολυτα ευχαριστημενος οποτε μια ψηφος απο εμενα στο TAG.
Προσεχε ομως στην τιμη γιατι στην ελλαδα οπως ο προηγουμενος φιλος καλα ειπε....ειναι υπερτιμημενα πολυ!
Φιλικα
Γιαννης
''Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.''...Blackbird.

Αποσυνδεδεμένος Soundtrip

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #451 στις: Μάρτιος 09, 2011, 08:53:53 μμ »
Kalispera ki apo emena paidia.

Prin mia vdomada egina ki egw katoxos gia 1h fora enos rologiou Tag Heuer Grand Carrera Calibre 17.

Kata th diarkeia ths agoras den to testara katholou giati to agorasa arketa viastika (se aerodromio sth Germania me thn pthsh na anaxwrei...).

Molis eftasa Ellada, me ekplhksh mou diapistwsa molis shmera oti den leitourgei to xronometro deuterolepwn kai misawrou (A kai B button).

Tha epikoinwnhsw aurio me ton Vhxo gia na to paw gia service, alla fantasteite thn apogohteush mou se mia agora pou kostise gurw sta 4.000euro, na parousiazei auto to provlhmma xwris ousiastika na exei kan forethei.

An exei antimetwpisei kapoios paromoio provlhmma tha to ektimousa an mou elege thn apopsh tou kathws kai gia to poso aksiopisto/grhgoro einai to service pou prosferei o Vhxos sthn Ellada.

Filika

Dimitris

Αποσυνδεδεμένος SER

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6217
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #452 στις: Μάρτιος 09, 2011, 09:03:27 μμ »
Φιλε Soundtrip καλωσηρθες στο φορουμ καλη παραμονη και καλα ποστ.Παρακαλεισε ωστοσο να γραφεις με ελληνικη γραμματοσειρα.Λυπαμε πολυ για το προβλημα σου με το ρολοι.Οι βιαστικες αγορες εχουν μεγαλο ρισκο,γιατι δεν εχεις χρονο να δεις και να τεσταρεις το ρολοι και μετα πιθανον να αντιμετωπισεις καποιο προβλημα.Αν το ρολοι εχει εγγυηση που καλυπτετε και σε αλλες χωρες τοτε θα φτιαχτει δωρεαν.Αν οχι θα σου κοστισει μαλλον αρκετα στο επισημο σερβις δυστηχως.
Φιλικα
Ser

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #453 στις: Μάρτιος 09, 2011, 09:05:51 μμ »
   Δημήτρη καλωσήρθες στο φόρουμ και καλές δημοσιεύσεις. Σε παρακαλώ από δω και πέρα να χρησιμοποιείς ελληνική γραμματοσειρά. Δεν είναι τυχαία στους όρους χρήσης του φόρουμ αφού είναι και πρακτικά ορθό μιας και μπορούμε όλοι να διαβάζουμε ευκολότερα και πιό ξεκούραστα, αλλά και "ηθικά" αφού είμαστε ελληνικό φόρουμ.
   Τώρα ως αναφορά το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις, είναι πραγματικά λυπηρό να συμβαίνει κάτι τέτοιο σε οποιοδήποτε ρολόι, πόσο μάλλον σε καινούργιο. Η λύση δεν μπορεί να είναι άλλη από το επίσημο σέρβις, μια και λογικά θα ισχύει η εγγύηση. Εύχομαι να έχεις αίσιο τέλος σύντομα.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Soundtrip

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #454 στις: Μάρτιος 09, 2011, 09:42:44 μμ »
Σας ευχαριστώ παιδιά για το καλωσόρισμα. Συγνώμη για την αγγλική γραφή, το ίδιο βιαστικά με το ρολόι είδα και τους όρους χρήσεις  ;)

Η εγγύηση λογικά ισχύει, οπότε δε νομίζω να αντιμετωπίσω πρόβλημα. Νεότερα αύριο που θα πάρω το Βήχο τηλέφωνο.

ΜΦΧ,

Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #455 στις: Μάρτιος 24, 2011, 04:41:21 μμ »
http://www.clepsydre.gr/news.php?id=568


Δεν είναι χρονογράφος, δεν είναι ανεμιστήρας, δεν είναι ελικόπτερο, είναι Ταγκ Χόιερ.


Ίσως το σημαντικότερο ρολόι της φετινής Βασιλείας.
Δεν της έφτανε που έβγαλε το Μικρογράφο 100, στο καπάκι βγάζει και το 1000!
Και μέχρι πρόσφατα δεν έβγαζε ούτε απλούς χρονογράφους.

Μπορεί να μην έχει πρακτικό νόημα (μέχρι να συγχρονισθεί μάτι, εγκέφαλος, χέρι χάθηκαν εκατοστά δευτερολέπτου), αλλά δείχνει τις δυνατότητες του μηχανικού ρολογιού.
Άραγες κυκλοφορεί κουόρτζ χρονογράφος 1/1000;

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/NYK8Xsh3E74" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NYK8Xsh3E74" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/CjGFLmJCsyI" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CjGFLmJCsyI" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Αποσυνδεδεμένος xartogiakas

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1221
  • Ο χρόνος δε νικιέται, μόνο μετριέται!
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #456 στις: Μάρτιος 24, 2011, 04:51:02 μμ »
Αααα...μαλιστα και μετα μου λες εσυ, ξεκολα Γιαννη απο τους χρονογραφους HEUGER...:))
Δεν με βοηθας...δεν με βοηθας Δημητρη μου!!!
''Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.''...Blackbird.

Αποσυνδεδεμένος ''Viglatoras''

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1421
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #457 στις: Μάρτιος 24, 2011, 07:02:59 μμ »
Αποκάλυψη... θράσους απ΄την Tag...
Όντως..., μετά την αποκάλυψη του χρονογράφου 1/100''..., οι άνθρωποι έβγαλα το 1/ 1000...
Δε μονίζω να υπάρχει quartz με τέτοια δυνατότητα...
Τα ''πείραν κρανίο'' οι Ιάπωνες... Αλλά θα αντιδράσουν..
Και μετά απ αυτό...τι..;;;
Μόνο του στην κορυφή...
Μένει να φτιαχθούν μοντέλα αυτής της ακρίβειας και να συγκριθούν μεταξύ τους, για να δούμε την απόκλησή τους...
Το μηχανικό ρολόι, είναι η πιο μικρή, η μακροβιότερη και η πιο προσωπική μηχανή που μπορεί να φέρει ένας άνθρωπος επάνω του. Μοιάζει σαν ένα μικρό ''εργοστάσιο'' επάνω στον καρπό και όσο πιο πολύπλοκος είναι ο μηχανισμός του, τόσο η αίσθηση αυτή γίνεται εντονότερη!

Αποσυνδεδεμένος tagheuer2000

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #458 στις: Μάιος 26, 2011, 11:48:42 μμ »
Γεια σας παιδια.Ειμαι νεος στο φορουμ.Επειδη δεν ξερω πολλα απο ρολογια και μου εκαναν δωρο ενα tag heuer 2000 χρυσο απ το ebay ηθελα να μου πειτε αν αυτο το ρολοι θεωρειται καλο.Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #459 στις: Μάιος 27, 2011, 08:51:59 πμ »
Γεια σας παιδια.Ειμαι νεος στο φορουμ.Επειδη δεν ξερω πολλα απο ρολογια και μου εκαναν δωρο ενα tag heuer 2000 χρυσο απ το ebay ηθελα να μου πειτε αν αυτο το ρολοι θεωρειται καλο.Ευχαριστω.

Αν είναι το quartz, το απλό, έχει καλή μηχανή, υδατοστεγανότητα, μέταλλα με κρύσταλλο εξαιρετικής ποιότητας. Άφοβα και στην θάλασσα, με βιδωμένη την κορώνα φυσικά. Το έχω κι εγώ, με το λευκό-ασημί καντράν και μπρασελέ, μόνο που το μέγεθός του είναι κάπως μικρό, δηλαδή λίγο κάτω από 40mm.
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!