Αποστολέας Θέμα: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''  (Αναγνώστηκε 1366270 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5380 στις: Αύγουστος 09, 2017, 08:36:15 πμ »
Οι άνθρωποι πιστεύουν πως η αριστεία είναι ρετσινιά και η σημαία πανί..Αν τα συνδιάσουμε καταλαβαίνουμε καλύτερα αυτή την απόφαση..Το ότι ολοι είμαστε ίσοι απέναντι στη σημαία κτλπ..οκ...αλλά αυτό είναι απλώς το αφήγημα τους για να περάσει καλύτερα στην κοινή γνώμη αυτός ο νόμος.Άποψη μου πως ο σκοπός τους είναι η απαξίωση απέναντι στα εθνικά σύμβολα.

Συμφωνω απολυτα Βασιλη.
Φαινεται σε ολες τις δραστηριοτητες τους η απεχθεια που εχουν για τον "αριστο".
Οπως βεβαια και η εννοια της σημαιας γι αυτους.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5381 στις: Αύγουστος 09, 2017, 08:45:01 πμ »
Έτσι Σπύρο!Και στη τελική γνωστές ήταν οι απόψεις τους και <<σεβαστές>> για ένα κόμμα του 3%.Το πρόβλημα είναι πως από το 3 πήγαν στο 33 επειδή θα χόρευαν τις αγορές κτλπ..

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5382 στις: Αύγουστος 09, 2017, 08:48:52 πμ »
Το πρόβλημα είναι πως από το 3 πήγαν στο 33 επειδή θα χόρευαν τις αγορές κτλπ..
Με τι προσοντα.
Εδω οι αγορες διαλυσαν αλλες και αλλες χωρες με αρχ......ια. Οχι την Ελλαδα με πρωθυπουργο πυροβολημενο, φαντασμενο και αγραμματο και με υπουργους-βολευτες.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5383 στις: Αύγουστος 09, 2017, 09:52:41 πμ »


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος dNikos

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 543
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5384 στις: Αύγουστος 09, 2017, 11:15:58 πμ »
ΙΜΙΑ. Αλήθεια ποιοί κυβερνουσαν τότε, προφανώς κάποιοι άριστοι που λατρευαν την σημαία. Το οτι είναι οι ίδιοι άριστοι που πτώχευσαν αυτή την χώρα ειναι απλά μια ιστορική σύμπτωση.
ΚΎΠΡΟΣ. Άλλοι μεγάλοι λάτρεις της σημαίας. Θιασώτες τον οποίων ειναι σήμερα μεγαλοστελεχοι και πρώην υπουργοί της αντιπερας οχθης, άριστοι.
Άριστος ηταν και ο γιατρός που τσεπωσε πριν ένα μήνα  τα 7000 σε μετρητά παρακαλώ για μια εγχείρηση και επειδή θυμήθηκε ότι στο σχολείο ήταν σημαιοφόρος το έπιασε μία κρίση ηθικής και νομιμότητας και έκοψε μία απόδειξη των 300.



Ακούσαμε το τραγούδι της θάλασσας και δεν μπορούμε πια να κοιμηθούμε.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5385 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:37:26 μμ »
ΙΜΙΑ. Αλήθεια ποιοί κυβερνουσαν τότε, προφανώς κάποιοι άριστοι που λατρευαν την σημαία. Το οτι είναι οι ίδιοι άριστοι που πτώχευσαν αυτή την χώρα ειναι απλά μια ιστορική σύμπτωση.
ΚΎΠΡΟΣ. Άλλοι μεγάλοι λάτρεις της σημαίας. Θιασώτες τον οποίων ειναι σήμερα μεγαλοστελεχοι και πρώην υπουργοί της αντιπερας οχθης, άριστοι.
Άριστος ηταν και ο γιατρός που τσεπωσε πριν ένα μήνα  τα 7000 σε μετρητά παρακαλώ για μια εγχείρηση και επειδή θυμήθηκε ότι στο σχολείο ήταν σημαιοφόρος το έπιασε μία κρίση ηθικής και νομιμότητας και έκοψε μία απόδειξη των 300.

Μιλάμε για κάτι πολύ συγκεκριμένο.

Τα υπόλοιπα που αναφέρεις είναι μια κουβέντα το καθένα, αλλά άσχετα με το θέμα που συζητιέται αυτή την στιγμή.
Καταλάβαμε όλοι την άποψη σου και εγώ προσωπικά τη σέβομαι αν και διαφωνώ.
Κάνε το ίδιο :up:

Το παραμυθάκι ο μεν είναι κακός, αλλά ο δε ήταν χειρότερος, μπορεί να συνεχίζεται από τον καθένα στο διηνεκές αναλόγως την πλευρά που υποστηρίζει.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5386 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:39:19 μμ »
Νικο για αυτο σου εχω πει οτι εχει λιγο μπερδεψει καποια πραγματα.
Το κακο ειναι οτι τα ιδια (οπως πχ. το φεσι που ανεφερες πριν) τα ακουω απο καποιους λιγους. Τα ακουσα απο τον Βουτση. Τα ακουσα απο την αλλη την βλαμμενη που βγαινει στα καναλια και αντι να μιλα τσιριζει (Αυλωνιτου). Περιπου τα ακουσα και απο τον Σαντορινιου με επιπλεον καποιες αλλες ηλιθιοτητες του στυλ εσυ γυναικα δεν τιμησες την σημαια; Και ειμαι σιγουρος οτι τα ιδια θα ακουσω απο Φιλη.
Μα τα ιδια ακριβως. Μα τα ιδια.
Λες και ολοι περνανε το ιδιο φροντιστηριο με τους ιδιους φροντιστες.
Κακο πραγμα καποια να ειναι κατευθηνομενα και να μην εκφερουμε την πραγματικη δικη μας σκεψη. Η να την εχουμε ξεχαση.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 09, 2017, 12:48:27 μμ από Aris911 »

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1313
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5387 στις: Αύγουστος 09, 2017, 12:45:51 μμ »
Επιτέλους, όλοι μπορούν να γίνουν σημαιοφόροι!


Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5388 στις: Αύγουστος 09, 2017, 01:52:19 μμ »
ΙΜΙΑ. Αλήθεια ποιοί κυβερνουσαν τότε, προφανώς κάποιοι άριστοι που λατρευαν την σημαία. Το οτι είναι οι ίδιοι άριστοι που πτώχευσαν αυτή την χώρα ειναι απλά μια ιστορική σύμπτωση.
ΚΎΠΡΟΣ. Άλλοι μεγάλοι λάτρεις της σημαίας. Θιασώτες τον οποίων ειναι σήμερα μεγαλοστελεχοι και πρώην υπουργοί της αντιπερας οχθης, άριστοι.
Άριστος ηταν και ο γιατρός που τσεπωσε πριν ένα μήνα  τα 7000 σε μετρητά παρακαλώ για μια εγχείρηση και επειδή θυμήθηκε ότι στο σχολείο ήταν σημαιοφόρος το έπιασε μία κρίση ηθικής και νομιμότητας και έκοψε μία απόδειξη των 300.

Εχει δικιο ο Στρατος Νικο μου, μπορει σε πολλα να εχεις δικιο αλλα εισαι εκτος θεματος.
Ειναι αλλη συζητηση αυτη.
Οσον αφορα δε τον γιατρο, δεν την ξερω την ιστορια, συμπαθα με, αλλα εχεις δικιο, διοτι εαν δεν ηταν αριστος δεν θα τα τσεπωνε, διοτι ως μη αριστος, δεν θα ηταν γιατρος, επιμενως ουτε εγχειρηση, αρα θα χε πεθανει και ο ασθενης!! Οποτε απο που να τα παρει
Καταλαβαινεις προφανως το χιουμορ μου, ειμαι αντιθετος σε χρηματισμους γιατρων και φακελακια, αλλα ειναι πολυ συνθετο θεμα και βεβαια ειναι δουλεια του κρατους, αν θελει, να το κυνηγησει.Και οι τωρινοι "μετριοι" δεν βλεπω να καιγονται να το κυνηγησουν, ακριβως το αντιθετο κανουν.
Η ουσια ομως δεν αλλαζει οτι για να γινεις γιατρος, μηχανικος, δικηγορος ,οικονομολογος κλπ κλπ. πρεπει να εισαι πολυ καλος, αν σε ενοχλει η λεξη αριστος!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5389 στις: Αύγουστος 09, 2017, 02:00:43 μμ »
Και μιας και λεμε για φακελακια εχω ξαδερφο που τον πιασανε να παιρνει φακελακι επι εποχης κακων και καταστροφεων της Ελλαδας.
Μετα τις ενεργειες που εγιναν πηγε σπιτι του.
Ηρθαν ομως οι υπερασπιστες των αδυνατων, οι εξυγιαντες (σαν την Κρητικια πουλαδα με το μουστακι,ο μιστερ διπλα βιβλια που καλυψε τη ξαδερφη του γιατρο στην Κρητη αναισθησιολογο που απο το λαθος της εστειλε τον αλλο στα θυμαρακια) και τον ξαναπηρανε στη θεση του.
Περιπου 8 μηνες τωρα δουλευει κανονικα.
Ολεεεε. Ολεεεεεεε. Ολεεεεεε.
Α να μην ξεχασω και τον ξαδερφο της Γεροβασιλη που τον εκανε διοικητη του νοσοκομείου της Αρτας.
Επισης να μην ξεχασω την ακτινολογικη οικογενειακη επιχειρηση της Γεροβασιλη από οπου ακομα περνει χρηματα και ας λεει ότι δεν παιρνει.
Και να μην ξεχασω τα ξεχασμένα στην δηλωση εκατομμυριακια ευρω καποιον με ριζες εφοπλιστικες.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 09, 2017, 03:39:28 μμ από Aris911 »

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1760
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5390 στις: Αύγουστος 09, 2017, 02:07:00 μμ »
Πολύ σωστό είναι αυτό που διάβασα ότι προσπαθούν να απαξιώσουν εθνικά σύμβολα.

Εγώ δεν απορώ με αυτό. Εξάλλου ήταν και είναι γνωστές οι θέσεις τους απέναντι σε πολλά θέματα. Εθνικα, σημαία, παρελασεις, θρησκεία κλπ.

Έχω γνωστούς πάντως που τους ψήφισαν και τωρα ενοχλούνται.
Είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Μιλάμε ότι οι θέσεις τους αυτές είναι γνωστές και στους γυμνοσαλιαγκες.

Ξέρω ξέρω εξαπατηθηκαμε σαν λαός. Πιστέψαμε αυτά που δεν θα πίστευαν ούτε μαθητές Δημοτικού....
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5391 στις: Αύγουστος 09, 2017, 02:15:13 μμ »
Γιατι ο ηγετης της αντιπολιτευσης (δεν θυμαμαι το ονομα του) ζητα απο τον Αλιεξη να παψει να στηριζει την κυβερνηση Μαδουρο;
Δηλαδη η δικη μας κυβερνηση που υποτιθεται νοιαζεται για το λαο υποστηριζη ενα δικτατορα;
Και αν συμβαινει αυτο τοτε υπαρχει περιπτωση να νοιαστει για την Ελλαδα;
Και επισης υπαρχει περιπτωση να νοιαστουν για την χωρα καποιοι που δεν εχουν παει στρατο και απλα δωσανε δραχμουλες;

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5392 στις: Αύγουστος 09, 2017, 02:54:46 μμ »
Για να μην ξεχναμε
https://www.youtube.com/watch?v=qInVtmOKrvY

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5393 στις: Αύγουστος 09, 2017, 03:59:44 μμ »
ΙΜΙΑ. Αλήθεια ποιοί κυβερνουσαν τότε, προφανώς κάποιοι άριστοι που λατρευαν την σημαία. Το οτι είναι οι ίδιοι άριστοι που πτώχευσαν αυτή την χώρα ειναι απλά μια ιστορική σύμπτωση.

Φίλε μου το ποιοι πτώχευσαν τη χώρα ειναι μεγαλη κουβέντα  ,περα από πρόσωπα πάντως αυτό που μας πτώχευσε ηταν μια συγκεκριμένη νοοτροπία ,η οποια νοοτροπία στα χρονια των μνημονίων και μετα εκπροσωπήθηκε κυρίως  από αυτούς που μας κυβερνούν σημερα...Δες με τι παπαρολογίες και μπαρούφες πηγε ο ΣΥΡΙΖΑ από το 3 στο 33% και θα καταλάβεις γιατί πτωχεύσαμε...

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5394 στις: Αύγουστος 09, 2017, 06:15:26 μμ »
Μιλάτε λες και ο ΣΥΡΙΖΑ εμφανίστηκε ξαφνικά με κανένα αλεξίπτωτο. Κάποιοι ρήμαξαν την χώρα και εξαθλίωσαν τον κόσμο τα τελευταία χρόνια και αποτέλεσμα αυτού ήταν το 33 από το 3. Έτσι για να μην ξεχνάμε τα "λεφτά υπάρχουν" και τα "Ζάπεια" με τα σημεία τους. Καλά έκανε ο κόσμος και τους ψήφισε. Μπορεί να μου γυρίζουν τα μάτια με τις αοριστομπουρδολογίες τους αλλά δεν ήρθαν μόνοι τους, ούτε ξύπνησε μια μέρα ο Έλληνας κι έγινε ξαφνικά αριστερός. Κάποιοι τους άνοιξαν τον δρόμο με τις πουλημένες πολιτικές τους.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5395 στις: Αύγουστος 09, 2017, 06:21:24 μμ »
Μιλάτε λες και ο ΣΥΡΙΖΑ εμφανίστηκε ξαφνικά με κανένα αλεξίπτωτο. Κάποιοι ρήμαξαν την χώρα και εξαθλίωσαν τον κόσμο τα τελευταία χρόνια και αποτέλεσμα αυτού ήταν το 33 από το 3. Έτσι για να μην ξεχνάμε τα "λεφτά υπάρχουν" και τα "Ζάπεια" με τα σημεία τους. Καλά έκανε ο κόσμος και τους ψήφισε. Μπορεί να μου γυρίζουν τα μάτια με τις αοριστομπουρδολογίες τους αλλά δεν ήρθαν μόνοι τους, ούτε ξύπνησε μια μέρα ο Έλληνας κι έγινε ξαφνικά αριστερός. Κάποιοι τους άνοιξαν τον δρόμο με τις πουλημένες πολιτικές τους.

Και καποιοι αλλοι τους παραμυθιασαν με χορους, νταουλια, ενφιαδες, ηρωικες διαπραγματευσεις κλπ κλπ και το πραγμα απογινε Γιαννη.
Διοτι αυτοι μας ελεγαν συνεχως για το ηθικο πλεονεκτημα της Αριστερας.
Πουντο;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5396 στις: Αύγουστος 09, 2017, 06:35:51 μμ »
Η αριστερα δεν μπορει να μιλα για ηθικη.
Αν καποιος δει καποια χρονια πισω τον εμφυλιο θα καταλαβη για την ηθικη της αριστερας.
Επισης ας δει τις διαμαρτυρίες της αντιπολίτευσης της Βενεζουελας για την στηριξη του Συριζα στον Μαδουρο.
Επισης ας κοιταξει την επιστολη του Τσιπρα στον Μαδουρο με θεμα το πιασιμο του κ...λου των Ελληνιδων εργαζομενων από τον τοτε πρεσβη του Μαδουρο στην πρεσβεια μας εδώ. Ο αθεόφοβος, αισχρος και ελεεινος (Τσιπρας) προκειμενου να κανει την δουλεια του εκανε τις εργαζόμενες να βγαλουν τον σκασμο.
Λοιπον που είναι η ηθικη της αριστερας.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5397 στις: Αύγουστος 09, 2017, 06:39:14 μμ »
Και καποιοι αλλοι τους παραμυθιασαν με χορους, νταουλια, ενφιαδες, ηρωικες διαπραγματευσεις κλπ κλπ και το πραγμα απογινε Γιαννη.
Διοτι αυτοι μας ελεγαν συνεχως για το ηθικο πλεονεκτημα της Αριστερας.
Πουντο;


Πουθενά. Δεν υπάρχει. Ο καλύτερος τρόπος να απομυθοποιήσεις την αριστερά είναι να την βάλεις να κυβερνήσει.

Όμως άλλο το ένα κι άλλο το άλλο. Ο κόσμος που τον ρήμαξαν τι ήθελες να σου κάνει? Μέχρι και εισιτήριο στο δημόσιο νοσοκομείο του βάλανε. Σου λέει κι αυτός, αϊ σιχτίρ ρε μπάσταρδοι, θα σας μαυρίσω.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1760
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5398 στις: Αύγουστος 09, 2017, 06:43:19 μμ »
Αποψη μου είναι ότι ο σύριζα ψηφίστηκε ακριβώς επειδή θύμιζε παλιά "καλή" πολιτική συνταγη και όχι γιατί ο κόσμος βρήκε διέξοδο εκεί.

Και μόνο τα νέα στελέχη του να δει κανείς και από που προήλθαν θα καταλάβει...
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #5399 στις: Αύγουστος 09, 2017, 07:04:32 μμ »
Γιάννη το <<αϊ σιχτιρ θα σας μαυρίσω>> σαν άποψη το σέβομαι απόλυτα !Το θέμα είναι ότι οι περισσότεροι που επικαλουνται σήμερα οτι ψηφισαν με αυτό τον τρόπο αν τους συζητούσες πριν απο 2 χρόνια plus θα διαπίστωνες ότι πραγματικά πίστευαν τις μπουρδες των συριζανελ ...τώρα αν αισθάνονται καλύτερα με τον εαυτό τους λέγοντας ότι ψήφισαν μόνο εκδικητικά..πάσο .