Αποστολέας Θέμα: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''  (Αναγνώστηκε 1365350 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3540 στις: Μάρτιος 12, 2016, 01:10:28 μμ »
Τώρα που το σκέφτηκα καλύτερη με μεγάλη διαφορά η Αργεντινή.
Πρόσφατα γύρισε ένας φίλος που είχε πάει σε μια γαλλική εταιρία στη Βραζιλία και σε δυο μήνες τα παράτησε και πήγε Αργεντινή όπου έζησε 5 χρόνια. Δεν υπάρχει σύγκριση μου έλεγε.
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3541 στις: Μάρτιος 12, 2016, 01:36:58 μμ »
Χαρίλαε για πες παραπάνω... Κώστα δεν έχω μιλήσει ακόμα ιδιαιτέρως Τρίτη θα γίνει η κουβέντα ή Μέσα στην εβδομάδα... το σίγουρο είναι ότι παρέχει τσάμπα σπίτι δικό σου όλο χωρίς συγκάτοικο... και κλειστό συμβόλαιο ότι με το που γυρίσεις είσαι μέσα στην εταιρία πάλι και σε πολύ καλύτερη θέση... και καίγονται να στείλουν άτομο... Όλοι είναι με παιδιά και δε πάει κανείς... οπότε λογικά έχω μία ευκαιρία να πιέσω πολύ για όταν γυρίσω που θα είμαι... εκεί το σκέφτομαι... τα λεφτά λογικά πάντα ίσως είναι διπλάσια ή τριπλάσια του μισθού εδώ... άρα 2000 ή 3000€ αλλά δε το ξέρω σίγουρα... μπήκε στο μυαλό μου για το μετά... όχι τόσο για τα λεφτά... είναι ότι μπορεί να πω ξέρω γω Όταν γυρίσω θέλω να είμαι προϊστάμενος Στα κεντρικά κτλ... Δε ξέρω άμα καταλαβαίνετε.... ότι τώρα και χωρίς βύσμα αν δε φύγω μπορεί και να είμαι στην ίδια θέση... Ενώ αν φύγω... εκεί θα έχω επαφές μόνο με τα μεγάλα κεφάλια... ότι και να κάνω θα φαίνεται και είμαι δυνατός παίκτης σε αυτό... και ότι μπορεί όταν γυρίσω να είμαι σε θέση που αν ήμουν Ελλάδα θα την έπαιρνα σε 10χρόνια και αν... γι'αυτό τρελάθηκα... Θα ανεβάσω την αγγελία μόλις γυρίσω να την δείτε...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3542 στις: Μάρτιος 12, 2016, 02:30:09 μμ »
Η Βραζιλία έχει σκατά κλίμα, θα σαλτάρεις.


... από άλλα πράγματα θα σαλτάρει Κώστα ... μιλάω εκ πείρας ... :goodman:

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3543 στις: Μάρτιος 12, 2016, 02:42:27 μμ »

... από άλλα πράγματα θα σαλτάρει Κώστα ... μιλάω εκ πείρας ... :goodman:
Συμφωνώ Δημήτρη. Τα έχω ακούσει κι εγώ κι ας μην έχω την πείρα σου.

Sent from Linux smartphone
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3544 στις: Μάρτιος 12, 2016, 03:15:58 μμ »

... από άλλα πράγματα θα σαλτάρει Κώστα ... μιλάω εκ πείρας ... :goodman:
Για πες Δημήτρη...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3545 στις: Μάρτιος 12, 2016, 03:42:05 μμ »

Χαρίλαε για πες παραπάνω... Κώστα δεν έχω μιλήσει ακόμα ιδιαιτέρως Τρίτη θα γίνει η κουβέντα ή Μέσα στην εβδομάδα... το σίγουρο είναι ότι παρέχει τσάμπα σπίτι δικό σου όλο χωρίς συγκάτοικο... και κλειστό συμβόλαιο ότι με το που γυρίσεις είσαι μέσα στην εταιρία πάλι και σε πολύ καλύτερη θέση... και καίγονται να στείλουν άτομο... Όλοι είναι με παιδιά και δε πάει κανείς... οπότε λογικά έχω μία ευκαιρία να πιέσω πολύ για όταν γυρίσω που θα είμαι... εκεί το σκέφτομαι... τα λεφτά λογικά πάντα ίσως είναι διπλάσια ή τριπλάσια του μισθού εδώ... άρα 2000 ή 3000€ αλλά δε το ξέρω σίγουρα... μπήκε στο μυαλό μου για το μετά... όχι τόσο για τα λεφτά... είναι ότι μπορεί να πω ξέρω γω Όταν γυρίσω θέλω να είμαι προϊστάμενος Στα κεντρικά κτλ... Δε ξέρω άμα καταλαβαίνετε.... ότι τώρα και χωρίς βύσμα αν δε φύγω μπορεί και να είμαι στην ίδια θέση... Ενώ αν φύγω... εκεί θα έχω επαφές μόνο με τα μεγάλα κεφάλια... ότι και να κάνω θα φαίνεται και είμαι δυνατός παίκτης σε αυτό... και ότι μπορεί όταν γυρίσω να είμαι σε θέση που αν ήμουν Ελλάδα θα την έπαιρνα σε 10χρόνια και αν... γι'αυτό τρελάθηκα... Θα ανεβάσω την αγγελία μόλις γυρίσω να την δείτε...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk
Δημήτρη είναι μια πόλη/τρύπα στην μέση της τροπικής ζούγκλας του Αμαζονίου!
Ζέστη με ΤΡΟΜΕΡΗ υγρασία (τα ψάρια κολυμπάνε στην ατμόσφαιρα!!!) και απομόνωση! Για κάποιον που δεν έχει ξαναπάει Βραζιλία θα του φανεί κάπως στην αρχή αλλά σε 4 με 5 το πολύ μήνες θα βαράς ενέσεις από την "βαρεμάρα"!!!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ στην εγκληματικότητα (που παρεπιπτόντως δεν έχει καμία σχέση με ότι ξέρουμε εδώ στην Γηραιά Ήπειρο), να πηγαίνεις μόνο στα μέρη που θα σου συστήσουν οι ντόπιοι και ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να περπατήσεις σε μέρη που σου έχουν πει πως δεν είναι ασφαλή!!!!!!!!
Αυτοκίνητο με πλοηγό οπωσδήποτε.
Για το "ψητό" τώρα: Για να σε δούμε πάλι πίσω σώο και αβλαβή να προτιμάς τα ακριβά μέρη με γνωστή "ταρίφα". ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ: Το ψέμα είναι στο DNA τους και θα πουν ψέματα ακόμα και χωρίς λόγο ή όφελος!!!!!!!!
Να προτιμάς τις "επί πληρωμή" καταστάσεις μιας και μόνο τότε θα είσαι σίγουρος για το τι θα πληρώσεις τελικά!!!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ντόπια μιας και το μόνο που θέλουν είναι την βίζα που θα πάρουν σαν σύζυγοι για να έρθουν Ευρώπη!!!!!!!
Τελευταίο αλλά και πιο σημαντικό: Είναι η χώρα με το μεγαλύτερο ποσοστό στον κόσμο σε εγχειρισμένες τραβεστί. Μην βιαστείς να κρίνεις το αν απέναντί σου έχεις αρσενικό ή θηλυκό, μόνο με επισταμένο "ψάξιμο" αλλά και πάλι δεν θα είσαι 100% σίγουρος!
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3546 στις: Μάρτιος 12, 2016, 04:08:57 μμ »
Μην βιαστείς να κρίνεις το αν απέναντί σου έχεις αρσενικό ή θηλυκό, μόνο με επισταμένο "ψάξιμο" αλλά και πάλι δεν θα είσαι 100% σίγουρος!
:dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3547 στις: Μάρτιος 12, 2016, 05:02:32 μμ »
Χίλια ευχαριστώ Χαρίλαε... απλά μια σκέψη είναι ακόμα και θα γίνει και μια κουβέντα που μπορεί να μη μου αρέσουν αυτά που θα μου πουν...  οπότε είναι καλό να ξέρω περί τίνος πρόκειται... Ευχαριστώ και πάλι

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3548 στις: Μάρτιος 12, 2016, 05:26:07 μμ »
Μπατμανακο η εταιρία που δούλευα πριν εχει γραφείο στο ΡΙΟ και τα ξέρω καλα τα παιδια εαν χρειαστείς επιπλέον πληροφορίες βάλε φωνή!


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3549 στις: Μάρτιος 12, 2016, 05:52:12 μμ »
Παντως με τα οσα λενε παραπανω τα παιδια που γνωριζουν, αν μιλαμε για μισθο 2000-2500, δεν αξιζει τον κοπο.

Με το δεδομενο φυσικα οτι εχεις μια σταθερη δουλεια...


Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3550 στις: Μάρτιος 12, 2016, 06:57:44 μμ »

Μπατμανακο η εταιρία που δούλευα πριν εχει γραφείο στο ΡΙΟ και τα ξέρω καλα τα παιδια εαν χρειαστείς επιπλέον πληροφορίες βάλε φωνή!


Sent from my iPad using Tapatalk
Φίλε Άρη το Ρίο έχει τόσο σχέση με το Μανάος όσο ο Πειραιάς με τα Ζωνιανά!
Και κυριολεκτώ!!!!!!!
Τρομερά μεγάλες αποστάσεις από ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πολιτισμένο και γηγενείς που δεν θα τους ήθελες γειτονές σου με τίποτα!!!!!!!!
Μέρος για συγκεκριμένη κατηγορία "αναχωρητών" ή υπόδικων (ΚΑΙ φυγόδικων!!!).
Στα μέρη αυτά η αναλογία άνδρα προς γυναίκα αγγίζει το ........ 1 / 10 μιας και οι άνδρες πάνε Νότια για δουλειά ή απλά ....... "αλλάζουν φύλο"!!!!!! Μην ονειρεύεσαι βέβαια ψηλοκάπουλες και χυμώδεις Βραζιλιάνες (όπως ύπουλα διαδίδουν τα MEDIA), κοντές-μαυριδερές και χωρίς καμπύλες είναι στο 90% οι γυναίκες τους. Αυτά που βλέπεις στα ΜΜΕ από το καρναβάλι κτλπ είναι πρώτα από όλα Νότια και όχι πάντα θηλυκά!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3551 στις: Μάρτιος 12, 2016, 07:12:50 μμ »
......
Τελευταίο αλλά και πιο σημαντικό: Είναι η χώρα με το μεγαλύτερο ποσοστό στον κόσμο σε εγχειρισμένες τραβεστί. Μην βιαστείς να κρίνεις το αν απέναντί σου έχεις αρσενικό ή θηλυκό, μόνο με επισταμένο "ψάξιμο" αλλά και πάλι δεν θα είσαι 100% σίγουρος!

Ωχ,ωχ,ωχ, μπατμανάκο τα μάτια σου 10004, μη φέρεις στη μάνα σου για νυφη τον Los Grandes Poulos Me Nysteri Komenos :lol: :lol: :lol:

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3552 στις: Μάρτιος 12, 2016, 07:14:08 μμ »

Φίλε Άρη το Ρίο έχει τόσο σχέση με το Μανάος όσο ο Πειραιάς με τα Ζωνιανά!
Και κυριολεκτώ!!!!!!!
Τρομερά μεγάλες αποστάσεις από ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πολιτισμένο και γηγενείς που δεν θα τους ήθελες γειτονές σου με τίποτα!!!!!!!!
Μέρος για συγκεκριμένη κατηγορία "αναχωρητών" ή υπόδικων (ΚΑΙ φυγόδικων!!!).
Στα μέρη αυτά η αναλογία άνδρα προς γυναίκα αγγίζει το ........ 1 / 10 μιας και οι άνδρες πάνε Νότια για δουλειά ή απλά ....... "αλλάζουν φύλο"!!!!!! Μην ονειρεύεσαι βέβαια ψηλοκάπουλες και χυμώδεις Βραζιλιάνες (όπως ύπουλα διαδίδουν τα MEDIA), κοντές-μαυριδερές και χωρίς καμπύλες είναι στο 90% οι γυναίκες τους. Αυτά που βλέπεις στα ΜΜΕ από το καρναβάλι κτλπ είναι πρώτα από όλα Νότια και όχι πάντα θηλυκά!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk

Βρε Χαριλαε δεν εννοούσα να του δώσουν πληροφορίες για το ΡΙΟ αλλα για τη Βραζιλία και το μανάος γενικά, αλλο να ζεις στη Βραζιλία μόνιμα και αλλο να την επισκέπτεσαι για δυο τρεις, 5, 15,20,25 μέρες......


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3553 στις: Μάρτιος 12, 2016, 07:24:14 μμ »

Βρε Χαριλαε δεν εννοούσα να του δώσουν πληροφορίες για το ΡΙΟ αλλα για τη Βραζιλία και το μανάος γενικά, αλλο να ζεις στη Βραζιλία μόνιμα και αλλο να την επισκέπτεσαι για δυο τρεις, 5, 15,20,25 μέρες......


Sent from my iPad using Tapatalk
Το ξέρω φίλε Άρη αλλά λόγω των αποστάσεων και της διάρθρωσης της Βραζιλιάνικης επικράτειας είναι πρακτικά σαν να ζητάς πληροφορίες για το Ρέυκιαβικ από κάποιον που ζει μόνιμα στην Κρήτη ( έτσι είναι οι αποστάσεις αλλά και οι διαφορές εντός της Βραζιλίας )!!!!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3554 στις: Μάρτιος 12, 2016, 07:32:37 μμ »

Το ξέρω φίλε Άρη αλλά λόγω των αποστάσεων και της διάρθρωσης της Βραζιλιάνικης επικράτειας είναι πρακτικά σαν να ζητάς πληροφορίες για το Ρέυκιαβικ από κάποιον που ζει μόνιμα στην Κρήτη ( έτσι είναι οι αποστάσεις αλλά και οι διαφορές εντός της Βραζιλίας )!!!!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk

Φιλε χαριλαε καλα που μου το είπες γιατι ειχα μπερδέψει τη Βραζιλία με τα κιούρκα! Λολολολ


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3555 στις: Μάρτιος 12, 2016, 07:39:28 μμ »

Φιλε χαριλαε καλα που μου το είπες γιατι ειχα μπερδέψει τη Βραζιλία με τα κιούρκα! Λολολολ


Sent from my iPad using Tapatalk
Να είσαι καλά φίλε Άρη!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος vasios

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2106
  • Μια αστραπη η ζωη,μα προλαβαινουμε
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3556 στις: Μάρτιος 12, 2016, 10:12:17 μμ »
Δημήτρη είναι μια πόλη/τρύπα στην μέση της τροπικής ζούγκλας του Αμαζονίου!
Ζέστη με ΤΡΟΜΕΡΗ υγρασία (τα ψάρια κολυμπάνε στην ατμόσφαιρα!!!) και απομόνωση! Για κάποιον που δεν έχει ξαναπάει Βραζιλία θα του φανεί κάπως στην αρχή αλλά σε 4 με 5 το πολύ μήνες θα βαράς ενέσεις από την "βαρεμάρα"!!!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ στην εγκληματικότητα (που παρεπιπτόντως δεν έχει καμία σχέση με ότι ξέρουμε εδώ στην Γηραιά Ήπειρο), να πηγαίνεις μόνο στα μέρη που θα σου συστήσουν οι ντόπιοι και ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να περπατήσεις σε μέρη που σου έχουν πει πως δεν είναι ασφαλή!!!!!!!!
Αυτοκίνητο με πλοηγό οπωσδήποτε.
Για το "ψητό" τώρα: Για να σε δούμε πάλι πίσω σώο και αβλαβή να προτιμάς τα ακριβά μέρη με γνωστή "ταρίφα". ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ: Το ψέμα είναι στο DNA τους και θα πουν ψέματα ακόμα και χωρίς λόγο ή όφελος!!!!!!!!
Να προτιμάς τις "επί πληρωμή" καταστάσεις μιας και μόνο τότε θα είσαι σίγουρος για το τι θα πληρώσεις τελικά!!!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ντόπια μιας και το μόνο που θέλουν είναι την βίζα που θα πάρουν σαν σύζυγοι για να έρθουν Ευρώπη!!!!!!!
Τελευταίο αλλά και πιο σημαντικό: Είναι η χώρα με το μεγαλύτερο ποσοστό στον κόσμο σε εγχειρισμένες τραβεστί. Μην βιαστείς να κρίνεις το αν απέναντί σου έχεις αρσενικό ή θηλυκό, μόνο με επισταμένο "ψάξιμο" αλλά και πάλι δεν θα είσαι 100% σίγουρος!
Γειά σου καπετάνιο Θανο Ασκητη😍😍😍😍😍😍😍
Ο σωστος δρομος ειναι ο ανηφορος.

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3557 στις: Μάρτιος 12, 2016, 10:53:35 μμ »

Γειά σου καπετάνιο Θανο Ασκητη
Χαχαχαχαχαχα!
Μόνο ασκητής δεν μπορώ να χαρακτηριστώ φίλε Στέλιο!



Sent from my iPad using Tapatalk
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος vasios

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2106
  • Μια αστραπη η ζωη,μα προλαβαινουμε
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3558 στις: Μάρτιος 12, 2016, 10:54:47 μμ »
Χαχαχαχαχαχα!
Μόνο ασκητής δεν μπορώ να χαρακτηριστώ φίλε Στέλιο!



Sent from my iPad using Tapatalk
Καταλαβα διαβάζει και η γυναικα το mywatch.gr

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο σωστος δρομος ειναι ο ανηφορος.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: ''ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ...''
« Απάντηση #3559 στις: Μάρτιος 12, 2016, 11:42:47 μμ »
Πόσο βαρετή μπορεί να είναι μία πόλη 2 εκατομυρίων;