Αποστολέας Θέμα: Καταστήματα στην Ελλάδα  (Αναγνώστηκε 385071 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #560 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 09:43:27 μμ »
το 216570 εχει νομιζω 7150, στο ιδιο price range, αλλα ειχε καλυτερη εκπτωση απο τα gmt και sub. τωρα αν χαλασε δεν ξερω.

παντως ειναι υπεροχο στο χερι και σαν αισθηση. beater εγινε για μενα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #561 στις: Δεκέμβριος 18, 2015, 10:31:46 μμ »
Παντως απο τελη Οκτωβρη που ειχα "παραγγειλει" ενα sub nd, δεν εχω ειδοποιησει οτι δν θα το παρω, δεν εχει ερθει...


Sent from someone else
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος geoth

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #562 στις: Ιανουάριος 05, 2016, 09:26:14 μμ »
Καλώς σας βρήκα, νέος στο φόρουμ , διάβασα όλο το θέμα για τα καταστήματα στην Ελλάδα και θα ήθελα να αρχίσουν να αναφέρονται πάλι , έστω και με υπονοούμενα, καταστήματα με καλές εκπτώσεις. Ειδικά αν τα πράγματα πρόκειται να δυσκολέψουν, όπως αναφέρθηκε παραπάνω... Πχ ισχύουν ακόμα τα καλά λόγια για τα καταστήματα στο Παγκράτι και στη Νίκαια;
Τέλος θα παρακαλουσα να με πληροφορήσετε (με πμ;) για κατάστημα με καλές τιμές και ποικιλία σε Hamilton.

Αποσυνδεδεμένος asteris78

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2083
  • P L A N E T O C E A N
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #563 στις: Μάρτιος 03, 2016, 11:57:46 πμ »
καλημερα σε ολους . Θα θελα τα φωτα σας . Βρηκα σε ενα ιντερνετικο καταστημα εντος skroutz ενα  Breitling SuperOcean 42 Automatic Watch A17364    σε τιμη πολυ χαμηλη . Ειναι αληθινο?

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #564 στις: Μάρτιος 03, 2016, 12:37:29 μμ »
Αν είναι ένα που κάνει 2.279 που βρήκα, η τιμή δεν είναι πολύ χαμηλή. Πιστεύω το βρίσκεις χαμηλότερα.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος Eddiedimitris

  • 34mm case
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #565 στις: Μάιος 24, 2016, 07:44:10 μμ »
Προσωπικα δεν εχω μεγαλη εμπειρια με το θεμα...

Παντως επειδη εχω συνεργαστει με Καλουστιαν-Πατσεα και μπουτικ της Breitling εχω μεινει ευχαριστημενος απο ολα αυτα απο καθε αποψη.

Αποσυνδεδεμένος RedarT

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #566 στις: Μάιος 26, 2016, 11:18:33 πμ »
Καλησπερα στην παρεα!

Ενδιαφέρομαι για Oris, θα μπορούσατε να προτείνετε 1-2 καταστήματα στην Αθήνα, με καλή έκπτωση στη συγκεκριμένη μάρκα?

Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #567 στις: Μάιος 26, 2016, 02:42:21 μμ »
Καλησπερα στην παρεα!

Ενδιαφέρομαι για Oris, θα μπορούσατε να προτείνετε 1-2 καταστήματα στην Αθήνα, με καλή έκπτωση στη συγκεκριμένη μάρκα?

Ευχαριστώ!

Γεια σου φιλε.
Δοκιμασε εδω,

http://www.roloi-alessandro.gr/
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος michkal91

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #568 στις: Ιούλιος 15, 2016, 12:47:45 μμ »
Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό https://www.oroloi.gr/mobile/el-gr/product/2568445/Hamilton-Spirit-Of-Liberty-Automatic-Stainless-Steel-Bracelet/

Ίσως και αυτό http://www.skroutz.gr/s/260502/TAG-Heuer-Carrera-Automatic-WV211B-BA0787.html για αγορά από Αθήνα.

Κάποιο μαγαζί που να μπορώ να τα πάρω πιο οικονομικά;

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #569 στις: Ιούλιος 15, 2016, 12:58:33 μμ »
Παιδιά ενδιαφέρομαι για αυτό https://www.oroloi.gr/mobile/el-gr/product/2568445/Hamilton-Spirit-Of-Liberty-Automatic-Stainless-Steel-Bracelet/

Ίσως και αυτό http://www.skroutz.gr/s/260502/TAG-Heuer-Carrera-Automatic-WV211B-BA0787.html για αγορά από Αθήνα.

Κάποιο μαγαζί που να μπορώ να τα πάρω πιο οικονομικά;

Που μενεις?
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος michkal91

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #570 στις: Ιούλιος 15, 2016, 01:01:41 μμ »
Αθηνα

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #571 στις: Ιούλιος 15, 2016, 07:34:03 μμ »
Εμβαλωμενος στη Ν.Ιωνια. Ιγγλεσης στη Σταδιου. Ιμανογλου Καραγιωργη Σερβιας. Γκοφας κοντα στο Συνταγμα,στη Σταδιου.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος michkal91

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #572 στις: Ιούλιος 15, 2016, 09:50:06 μμ »
Σε ευχαριστω. θα περασω απο εκει.

Αποσυνδεδεμένος Varan

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #573 στις: Ιούλιος 19, 2016, 12:34:39 μμ »
Την Κυριακή που μας πέρασε, έβαλα τα καλά μου πήρα και την κυρά κι επισκέφτηκα γνωστό κατάστημα σε εμπορικό κέντρο, ψημένος για αγορά, όπως σας έχω πει σε άλλο θέμα.Όμως ο πωλητής είχε άλλη γνώμη. Με σνομπισμό Βρετανού αριστοκράτη και ύφος ''τι θέλουν και μ΄ενοχλούν τώρα'', εκνεύρισε ακόμα και την γυναίκα μου, που μου ζήτησε να τον ξε....σει και να φύγουμε. Τελικά απλώς φύγαμε. Το ''καλό'' κατάστημα έχασε την πώληση, θα εισπράξει την ανάλογη δυσφήμιση στον κύκλο μου και κάποιος άλλος θα εισπράξει το περίσευμά μου

Αποσυνδεδεμένος makfil

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 884
  • Αθήνα
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #574 στις: Ιούλιος 19, 2016, 12:42:41 μμ »
Δυστυχώς, υπάρχουν επιχειρηματίες που αυτή τη δύσκολη για όλους (πωλητές-αγοραστές) περίοδο δεν έχουν καταλάβει την κατάσταση που βρισκόμαστε (ΟΛΟΙ) και έχει οδηγήσει χιλιάδες από αυτούς στο κλείσιμο της επιχείρησής τους, μεγάλης ή μικρής.
Sub 16613 LN

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #575 στις: Ιούλιος 19, 2016, 01:11:35 μμ »
Μήπως είχε τα νεύρα του που δούλευε κυριακάτικα;
Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι μπορεί να προσβάλλει τους πελάτες.

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #576 στις: Ιούλιος 19, 2016, 01:49:47 μμ »
Την Κυριακή που μας πέρασε, έβαλα τα καλά μου πήρα και την κυρά κι επισκέφτηκα γνωστό κατάστημα σε εμπορικό κέντρο, ψημένος για αγορά, όπως σας έχω πει σε άλλο θέμα.Όμως ο πωλητής είχε άλλη γνώμη. Με σνομπισμό Βρετανού αριστοκράτη και ύφος ''τι θέλουν και μ΄ενοχλούν τώρα'', εκνεύρισε ακόμα και την γυναίκα μου, που μου ζήτησε να τον ξε....σει και να φύγουμε. Τελικά απλώς φύγαμε. Το ''καλό'' κατάστημα έχασε την πώληση, θα εισπράξει την ανάλογη δυσφήμιση στον κύκλο μου και κάποιος άλλος θα εισπράξει το περίσευμά μου



.... μπορούμε να μάθουμε και εμείς πιο είναι το κατάστημα  ....;;;;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #577 στις: Ιούλιος 19, 2016, 02:05:54 μμ »
Το καταστημα ειναι πασιγνωστο και ο εν λογω κυριος φοραει γυαλια.
Σε κοιταζει με υφος 1000 καρδιναλιων 'η μαλλον δεν σε βλεπει καν.
Και ειναι ενας υπαλληλος. Ανωτερος,κατωτερος δεν ξερω,ισως ειναι και υπευθυνος του καταστηματος.
Ισως ο κυριος νομιζει πως ειναι Βασιλικοτερος του Βασιλεα.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος bshop

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6056
    • Προφίλ
    • Found in the Attic
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #578 στις: Ιούλιος 19, 2016, 02:07:33 μμ »
Κι εγώ θέλω να μάθω τώρα!!!

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Καταστήματα στην Ελλάδα
« Απάντηση #579 στις: Ιούλιος 19, 2016, 02:11:07 μμ »
Μήπως είχε τα νεύρα του που δούλευε κυριακάτικα;
Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι μπορεί να προσβάλλει τους πελάτες.
Οσες φορες εχω παει,η συμπεριφορα του ειναι ιδια. Και εννοω καθημερινες και νωρις απογευμα,φιλε.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)