Αποστολέας Θέμα: Τι φοράμε σήμερα;  (Αναγνώστηκε 21690120 φορές)

0 μέλη και 49 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103660 στις: Μάιος 28, 2020, 03:00:16 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!

Πανέμορφη ρολογάρα.  :2thumbs:
Καλοφόρετο.
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4378
  • Ειναι εκει ο Μπεμπης;;
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103661 στις: Μάιος 28, 2020, 03:23:02 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!

Μεγιες Γρήγορη,φανταστικό!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103662 στις: Μάιος 28, 2020, 03:32:54 μμ »
Καλησπέρα σε όλους!


Καλοφορετο Γκρεγκ!!!! =D>
Υπέροχο!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Συνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103663 στις: Μάιος 28, 2020, 04:07:54 μμ »

Το έχεις όλο το πακέτο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2353
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103664 στις: Μάιος 28, 2020, 04:13:54 μμ »
Το έχεις όλο το πακέτο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Didorsi

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 809
  • Love for Dive Watches
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103665 στις: Μάιος 28, 2020, 05:14:02 μμ »
Το πρωί bella Ηγουμενίτσα
το απόγευμα bella  Γιάννενα

Στάλθηκε από το SNE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 28, 2020, 07:38:42 μμ από Didorsi »

Συνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103666 στις: Μάιος 28, 2020, 05:17:23 μμ »

Μοντελο εισαι!!!
Καλησπέρα σε όλους!

Καλοφορετο με υγεια φιλεεε!!! Φοβερο ρολοι, απιστευτο μπλε, πολυ καλη μηχανη!! Να το χαρεις!!!

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος Didorsi

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 809
  • Love for Dive Watches
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103667 στις: Μάιος 28, 2020, 05:17:29 μμ »

Σ ωραίος
Ελπίζω κάποτε να με "αξιώσει" ο Υψιστος  να πάρω και γω ενα ζευγάρι HOGAN....

Στάλθηκε από το SNE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος igk73

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 822
  • Γιάννης
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103668 στις: Μάιος 28, 2020, 07:48:06 μμ »
Ωραία ρολόγια σήμερα! Καλησπέρα, έτοιμοι για ποτάκι μετά από μια δύσκολη μέρα...

your my world poems for her

Αποσυνδεδεμένος gmaras

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2353
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103669 στις: Μάιος 28, 2020, 07:54:11 μμ »
Σ ωραίος
Ελπίζω κάποτε να με "αξιώσει" ο Υψιστος  να πάρω και γω ενα ζευγάρι HOGAN....

Στάλθηκε από το SNE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστώ φίλε μόλις "αξιωθείς" λοιπόν θα έχεις πιάσει και το νόημα της ζωής! Εννοείται πως κάνω πλάκα...
Και το πανέρι κουκλί BTW!
Γιωργος

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3100
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103670 στις: Μάιος 28, 2020, 08:27:53 μμ »
Εχω ρε παιδια  ξέρω τα Hoka One One.... Έχει και Hogan???

Στάλθηκε από το Redmi 8A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103671 στις: Μάιος 28, 2020, 08:49:39 μμ »


Καλοφόρετο Κώστα!! Σου πάει!!

Καλησπέρα σε όλους!


Γρηγόρη καλοφόρετο και από εδώ!!

Μεγιες Γρήγορη,φανταστικό!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Φανταστικό!!
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος GREDA

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1805
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103672 στις: Μάιος 29, 2020, 02:03:04 πμ »
Καλημέρα σε όλους! Σας ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια! Ευχομαι να είστε πάντα όλοι καλά, και με τις ρολογαρες που επιθυμείτε στο χέρι σας!

Η σημερινή αγορά προεκυψε μετά από ένα σκληρό vs (58-seamaster) το οποίο κράτησε 6 ολόκληρους μήνες! Στην αρχή τα πράγματα φαινόντουσαν εύκολα,η αλλαγή του ΒΒ 41 θα γινόταν λόγω του μικρού καρπού μου με την προφανή επιλογή του 58,αφού ήμουν ενθουσιασμενος με την ομορφιά και την ποιότητα του ρολογιού που ήδη είχα στην κατοχή μου. Πέρασα λοιπόν πολύ καιρό αναζητώντας στα καταστήματα ένα 58 για να το δοκιμάσω στο χέρι μου. Ήταν πολύ δύσκολο να βρεθεί και σχεδόν πάντα σε όλες τις βόλτες μου κατέληγα να δοκιμάζω από περιέργεια το καινούργιο Seamaster.Το ρολόι μου άρεσε αλλά δεν του έδινα ιδιαίτερη προσοχή γιατί ήμουν κολλημένος με το 58αρι που περιμενα με αγωνιά να δοκιμάσω.
Λίγο πριν τα περασμένα Χριστούγεννα μου τηλεφώνησε ένας πολύ καλός φίλος, και μου είπε ότι έχει φέρει ένα ρολόι με ΝΑΤΟ στο μαγαζί του για να πάω να το δοκιμάσω. Διακτινίστηκα!!! Όταν φόρεσα για πρώτη φορά το ρολόι στο χέρι μου ενθουσιαστηκα! Το μέγεθος ήταν ακριβώς αυτό που έψαχνα,τα υπόλοιπα όμως? Κακά τα ψέματα,το 41 είναι ένα ρολόι με μεγάλο όμορφο dial,χρυσές λεπτομέρειες μέσα σε αυτό που έρχονται σε αντίθεση αλλά και αρμονία με τα ασημένια marks του bezel.To 41 είναι vintage με έναν πολύ διακριτικό τρόπο στα δικά μου μάτια. Κατά την διάρκεια της πρώτης δοκιμής του 58 παρατήρησα ότι όσο πέρναγε η ώρα προσπαθούσα να συνηθίσω το ρολόι, αντί να νοιώθω όλο και πιο άνετα μαζί του.Το ιδανικό μέγεθος του ρολογιού με είχε κάνει μέχρι και την τελευταία στιγμή να μην κοιτάω με προσοχή τα υπόλοιπα χαρακτηριστικα του. Φεύγοντας από το μαγαζί το μόνο αρνητικό που του είχα βρει,χωρίς να το έχω διαβάσει από κάπου,ήταν ότι το ρολόι είχε πολλές χρυσές λεπτομέρειες (dial-bezel) σε πολύ μικρότερη επιφάνεια σε σχέση με το 41 που φόραγα εκείνη την ήμερα. Ξεκίνησα πιο εντατικό διάβασμα για το ρολόι και παράλληλα την αναζήτηση για να καταφέρω να το δοκιμάσω με μπρασελε....μάταια! Από τα Χριστούγεννα μέχρι και το lockdown ένα ρολόι με μπρασελε είχε έρθει στην Ελλάδα και αυτό πουλήθηκε αμέσως.
Τότε άρχισε να μου μπαίνει η ιδέα για το Seamaster! Κόλλαγα στην γυαλάδα του κεραμικού και στο μπρασελε του,αλλά την τελευταια φορά που το είχα δοκιμάσει θυμόμουν ότι δεν ήθελα να το βγάλω από το χέρι μου.Το επανασχεδιασμενο μπρασελε έχει οπτική διαφορά από το παλιό, και έναν πολύ όμορφο τρόπο να του βάζεις την μικρορυθμιση. Το κεραμικο dial και bezel,αν αφαιρέσεις αυτές τις προστατευτικες ζελατίνες που βάζουν τα καταστήματα, δεν είναι σε καμία περίπτωση αντιαισθητικα γυαλιστερά. Η βαλβίδα ηλίου δεν με ενοχλούσε ποτέ,την θεωρώ σήμα κατατεθέν του συγκεκριμενου ρολογιού.
Έχω φάει λοιπόν όλο το lockdown διαβάζοντας και βλέποντας φωτογραφίες των ρολογιών.Εξακολουθεί το προβάδισμα να το έχει το 58....γιατί φοβάμαι τις διαστάσεις του Seamaster!   ::)
Έφτασε λοιπόν η σημερινή ημέρα για να ξεχυθω στην αγορά!  ;D
Πρώτη στάση για την δοκιμή του 58 με ΝΑΤΟ. Φόραγα το ρολόι για μισή ώρα στο χέρι μου και προσπαθούσα να βρω τι άλλο μου αρέσει εκτός από τις διαστάσεις!!!....τίποτα ,τζίφος!!! Στα δικά μου μάτια το ρολόι έμοιαζε με φτωχός συγγενής του 41 που είχα.
Δεύτερη στάση για δοκιμή του Seamaster.Το μαύρο μπαίνει για λίγα δευτερόλεπτα στον καρπό και κατευθείαν καταλαβαίνω ότι θέλω το μπλε. Δοκιμή με το μπλε πλέον και για το μέγεθος του ρολογιού.Το ρολόι δεν προεξέχει πουθενά από τον καρπό και έχει έντονη αλλά όχι κουραστική παρουσία......απλά βλέπεις-νιώθεις ότι φοράς ρολόι!     
Τα υπόλοιπα τα γνωρίζετε!  :mg:

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103673 στις: Μάιος 29, 2020, 05:57:38 πμ »
Καλημέρα σε όλους! Σας ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια! Ευχομαι να είστε πάντα όλοι καλά, και με τις ρολογαρες που επιθυμείτε στο χέρι σας!

Η σημερινή αγορά προεκυψε μετά από ένα σκληρό vs (58-seamaster) το οποίο κράτησε 6 ολόκληρους μήνες! Στην αρχή τα πράγματα φαινόντουσαν εύκολα,η αλλαγή του ΒΒ 41 θα γινόταν λόγω του μικρού καρπού μου με την προφανή επιλογή του 58,αφού ήμουν ενθουσιασμενος με την ομορφιά και την ποιότητα του ρολογιού που ήδη είχα στην κατοχή μου. Πέρασα λοιπόν πολύ καιρό αναζητώντας στα καταστήματα ένα 58 για να το δοκιμάσω στο χέρι μου. Ήταν πολύ δύσκολο να βρεθεί και σχεδόν πάντα σε όλες τις βόλτες μου κατέληγα να δοκιμάζω από περιέργεια το καινούργιο Seamaster.Το ρολόι μου άρεσε αλλά δεν του έδινα ιδιαίτερη προσοχή γιατί ήμουν κολλημένος με το 58αρι που περιμενα με αγωνιά να δοκιμάσω.
Λίγο πριν τα περασμένα Χριστούγεννα μου τηλεφώνησε ένας πολύ καλός φίλος, και μου είπε ότι έχει φέρει ένα ρολόι με ΝΑΤΟ στο μαγαζί του για να πάω να το δοκιμάσω. Διακτινίστηκα!!! Όταν φόρεσα για πρώτη φορά το ρολόι στο χέρι μου ενθουσιαστηκα! Το μέγεθος ήταν ακριβώς αυτό που έψαχνα,τα υπόλοιπα όμως? Κακά τα ψέματα,το 41 είναι ένα ρολόι με μεγάλο όμορφο dial,χρυσές λεπτομέρειες μέσα σε αυτό που έρχονται σε αντίθεση αλλά και αρμονία με τα ασημένια marks του bezel.To 41 είναι vintage με έναν πολύ διακριτικό τρόπο στα δικά μου μάτια. Κατά την διάρκεια της πρώτης δοκιμής του 58 παρατήρησα ότι όσο πέρναγε η ώρα προσπαθούσα να συνηθίσω το ρολόι, αντί να νοιώθω όλο και πιο άνετα μαζί του.Το ιδανικό μέγεθος του ρολογιού με είχε κάνει μέχρι και την τελευταία στιγμή να μην κοιτάω με προσοχή τα υπόλοιπα χαρακτηριστικα του. Φεύγοντας από το μαγαζί το μόνο αρνητικό που του είχα βρει,χωρίς να το έχω διαβάσει από κάπου,ήταν ότι το ρολόι είχε πολλές χρυσές λεπτομέρειες (dial-bezel) σε πολύ μικρότερη επιφάνεια σε σχέση με το 41 που φόραγα εκείνη την ήμερα. Ξεκίνησα πιο εντατικό διάβασμα για το ρολόι και παράλληλα την αναζήτηση για να καταφέρω να το δοκιμάσω με μπρασελε....μάταια! Από τα Χριστούγεννα μέχρι και το lockdown ένα ρολόι με μπρασελε είχε έρθει στην Ελλάδα και αυτό πουλήθηκε αμέσως.
Τότε άρχισε να μου μπαίνει η ιδέα για το Seamaster! Κόλλαγα στην γυαλάδα του κεραμικού και στο μπρασελε του,αλλά την τελευταια φορά που το είχα δοκιμάσει θυμόμουν ότι δεν ήθελα να το βγάλω από το χέρι μου.Το επανασχεδιασμενο μπρασελε έχει οπτική διαφορά από το παλιό, και έναν πολύ όμορφο τρόπο να του βάζεις την μικρορυθμιση. Το κεραμικο dial και bezel,αν αφαιρέσεις αυτές τις προστατευτικες ζελατίνες που βάζουν τα καταστήματα, δεν είναι σε καμία περίπτωση αντιαισθητικα γυαλιστερά. Η βαλβίδα ηλίου δεν με ενοχλούσε ποτέ,την θεωρώ σήμα κατατεθέν του συγκεκριμενου ρολογιού.
Έχω φάει λοιπόν όλο το lockdown διαβάζοντας και βλέποντας φωτογραφίες των ρολογιών.Εξακολουθεί το προβάδισμα να το έχει το 58....γιατί φοβάμαι τις διαστάσεις του Seamaster!   ::)
Έφτασε λοιπόν η σημερινή ημέρα για να ξεχυθω στην αγορά!  ;D
Πρώτη στάση για την δοκιμή του 58 με ΝΑΤΟ. Φόραγα το ρολόι για μισή ώρα στο χέρι μου και προσπαθούσα να βρω τι άλλο μου αρέσει εκτός από τις διαστάσεις!!!....τίποτα ,τζίφος!!! Στα δικά μου μάτια το ρολόι έμοιαζε με φτωχός συγγενής του 41 που είχα.
Δεύτερη στάση για δοκιμή του Seamaster.Το μαύρο μπαίνει για λίγα δευτερόλεπτα στον καρπό και κατευθείαν καταλαβαίνω ότι θέλω το μπλε. Δοκιμή με το μπλε πλέον και για το μέγεθος του ρολογιού.Το ρολόι δεν προεξέχει πουθενά από τον καρπό και έχει έντονη αλλά όχι κουραστική παρουσία......απλά βλέπεις-νιώθεις ότι φοράς ρολόι!     
Τα υπόλοιπα τα γνωρίζετε!  :mg:
Καλημέρα Γρηγόρη!! Καλοφορετο και πάλι!!!

Sent from my Huawei P8 Lite using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103674 στις: Μάιος 29, 2020, 07:36:22 πμ »
Κουμπάρε, Γρηγόρη με γειά τα νέα σας αποκτήματα και από εδώ :up:

Greg προφανώς Ω και προφανώς το μπλε. Γιατί μπήκες σε ψευδοδιλλήματα ???  :p


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Efthimis

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2916
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103675 στις: Μάιος 29, 2020, 07:38:00 πμ »
Καλημέρα σε όλους! Σας ευχαριστω πολύ για τα καλά σας λόγια! Ευχομαι να είστε πάντα όλοι καλά, και με τις ρολογαρες που επιθυμείτε στο χέρι σας!

Η σημερινή αγορά προεκυψε μετά από ένα σκληρό vs (58-seamaster) το οποίο κράτησε 6 ολόκληρους μήνες! Στην αρχή τα πράγματα φαινόντουσαν εύκολα,η αλλαγή του ΒΒ 41 θα γινόταν λόγω του μικρού καρπού μου με την προφανή επιλογή του 58,αφού ήμουν ενθουσιασμενος με την ομορφιά και την ποιότητα του ρολογιού που ήδη είχα στην κατοχή μου. Πέρασα λοιπόν πολύ καιρό αναζητώντας στα καταστήματα ένα 58 για να το δοκιμάσω στο χέρι μου. Ήταν πολύ δύσκολο να βρεθεί και σχεδόν πάντα σε όλες τις βόλτες μου κατέληγα να δοκιμάζω από περιέργεια το καινούργιο Seamaster.Το ρολόι μου άρεσε αλλά δεν του έδινα ιδιαίτερη προσοχή γιατί ήμουν κολλημένος με το 58αρι που περιμενα με αγωνιά να δοκιμάσω.
Λίγο πριν τα περασμένα Χριστούγεννα μου τηλεφώνησε ένας πολύ καλός φίλος, και μου είπε ότι έχει φέρει ένα ρολόι με ΝΑΤΟ στο μαγαζί του για να πάω να το δοκιμάσω. Διακτινίστηκα!!! Όταν φόρεσα για πρώτη φορά το ρολόι στο χέρι μου ενθουσιαστηκα! Το μέγεθος ήταν ακριβώς αυτό που έψαχνα,τα υπόλοιπα όμως? Κακά τα ψέματα,το 41 είναι ένα ρολόι με μεγάλο όμορφο dial,χρυσές λεπτομέρειες μέσα σε αυτό που έρχονται σε αντίθεση αλλά και αρμονία με τα ασημένια marks του bezel.To 41 είναι vintage με έναν πολύ διακριτικό τρόπο στα δικά μου μάτια. Κατά την διάρκεια της πρώτης δοκιμής του 58 παρατήρησα ότι όσο πέρναγε η ώρα προσπαθούσα να συνηθίσω το ρολόι, αντί να νοιώθω όλο και πιο άνετα μαζί του.Το ιδανικό μέγεθος του ρολογιού με είχε κάνει μέχρι και την τελευταία στιγμή να μην κοιτάω με προσοχή τα υπόλοιπα χαρακτηριστικα του. Φεύγοντας από το μαγαζί το μόνο αρνητικό που του είχα βρει,χωρίς να το έχω διαβάσει από κάπου,ήταν ότι το ρολόι είχε πολλές χρυσές λεπτομέρειες (dial-bezel) σε πολύ μικρότερη επιφάνεια σε σχέση με το 41 που φόραγα εκείνη την ήμερα. Ξεκίνησα πιο εντατικό διάβασμα για το ρολόι και παράλληλα την αναζήτηση για να καταφέρω να το δοκιμάσω με μπρασελε....μάταια! Από τα Χριστούγεννα μέχρι και το lockdown ένα ρολόι με μπρασελε είχε έρθει στην Ελλάδα και αυτό πουλήθηκε αμέσως.
Τότε άρχισε να μου μπαίνει η ιδέα για το Seamaster! Κόλλαγα στην γυαλάδα του κεραμικού και στο μπρασελε του,αλλά την τελευταια φορά που το είχα δοκιμάσει θυμόμουν ότι δεν ήθελα να το βγάλω από το χέρι μου.Το επανασχεδιασμενο μπρασελε έχει οπτική διαφορά από το παλιό, και έναν πολύ όμορφο τρόπο να του βάζεις την μικρορυθμιση. Το κεραμικο dial και bezel,αν αφαιρέσεις αυτές τις προστατευτικες ζελατίνες που βάζουν τα καταστήματα, δεν είναι σε καμία περίπτωση αντιαισθητικα γυαλιστερά. Η βαλβίδα ηλίου δεν με ενοχλούσε ποτέ,την θεωρώ σήμα κατατεθέν του συγκεκριμενου ρολογιού.
Έχω φάει λοιπόν όλο το lockdown διαβάζοντας και βλέποντας φωτογραφίες των ρολογιών.Εξακολουθεί το προβάδισμα να το έχει το 58....γιατί φοβάμαι τις διαστάσεις του Seamaster!   ::)
Έφτασε λοιπόν η σημερινή ημέρα για να ξεχυθω στην αγορά!  ;D
Πρώτη στάση για την δοκιμή του 58 με ΝΑΤΟ. Φόραγα το ρολόι για μισή ώρα στο χέρι μου και προσπαθούσα να βρω τι άλλο μου αρέσει εκτός από τις διαστάσεις!!!....τίποτα ,τζίφος!!! Στα δικά μου μάτια το ρολόι έμοιαζε με φτωχός συγγενής του 41 που είχα.
Δεύτερη στάση για δοκιμή του Seamaster.Το μαύρο μπαίνει για λίγα δευτερόλεπτα στον καρπό και κατευθείαν καταλαβαίνω ότι θέλω το μπλε. Δοκιμή με το μπλε πλέον και για το μέγεθος του ρολογιού.Το ρολόι δεν προεξέχει πουθενά από τον καρπό και έχει έντονη αλλά όχι κουραστική παρουσία......απλά βλέπεις-νιώθεις ότι φοράς ρολόι!     
Τα υπόλοιπα τα γνωρίζετε!  :mg:
Γρήγορη καλημέρα, ωραία η ιστορία
Αναζήτησα κι εγώ το BB58 και κάπου κόλλησα για τους ίδιους λόγους με αυτούς που αναφέρεις, ίσως δεν το βρήκα να το δοκιμάσω και στο τέλος κάπου μου έφυγε.. βέβαια στην πορεία βρήκα το ιδανικό 39αρι για μένα το Seamaster 300 1957 edition
Το Seamaster που πήρες είναι πολύ όμορφο με πολλές χαρακτηριστικές λεπτομέρειες, προσωπικά νομίζω ότι κάποια στιγμή θα φτάσει η ώρα που θα το αποκτήσω και στο ίδιο χρώμα που το προτίμησες κι εσυ μιας και έχω το PO σε μαύρο.. να είσαι πάντα καλά, να το φοράς με υγεία και να μας το δείχνεις


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος fovos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5549
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103676 στις: Μάιος 29, 2020, 08:02:54 πμ »
Καλοφόρετο με υγεία Γρηγόρη  :up:
ήταν μια από τις επιλογές μου για να το πάρω πέρσι και εννοείτε σε μπλε

Το καλύτερο ρολόι στον κόσμο;
Αυτό που έχεις τώρα στον καρπό σου.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3064
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103677 στις: Μάιος 29, 2020, 08:25:21 πμ »



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Αποσυνδεδεμένος igk73

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 822
  • Γιάννης
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103678 στις: Μάιος 29, 2020, 08:34:22 πμ »
Πολύ ωραίο το καινούριο σου απόκτημα Γρηγόρη, να το χαίρεσαι. Όντως, πολύ πιο σύγχρονο στην εμφάνισή του, δεν βγάζει πλέον την 90s αισθητική. Εξαιρετική επιλογή!

Αποσυνδεδεμένος Didorsi

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 809
  • Love for Dive Watches
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #103679 στις: Μάιος 29, 2020, 11:23:27 πμ »
Καλημέρες....
Ρελάνς  σήμερα...

Στάλθηκε από το SNE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk