Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 659975 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1640 στις: Μάρτιος 10, 2016, 10:37:38 μμ »
Οσο για το αστειο του η μιση Ελλαδα ειναι Ολυμπιακοι,περιμενω κατι για τεκμηριωση.

Sent from my D5503 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1641 στις: Μάρτιος 10, 2016, 10:38:35 μμ »
Δεν με απασχολεί αυτό. Είτε είναι είτε όχι δεν τρέχει τίποτα. Σίγουρα πάντως είναι οι πιο θερμοί.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1642 στις: Μάρτιος 10, 2016, 10:39:27 μμ »
Δεν ξέρω αν μετράς τίποτα τίτλους σε μπόουλινγκ, μπάμπιγκτον, σόφτμπολ κλπ δεν τα έλαβα υπ'όψη. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, στίβο, κολύμβηση κοίταξα.
ΟΚ συμφωνουμε. Εγω μιλαω για συλλογο,εναν οργανισμο που καλυπτει ολα τα αθληματα,εσυ μιλας για 5 συγκεκριμενα αθληματα.

Sent from my D5503 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1643 στις: Μάρτιος 10, 2016, 10:57:11 μμ »
Δεν ξέρω αν μετράς τίποτα τίτλους σε μπόουλινγκ, μπάμπιγκτον, σόφτμπολ κλπ δεν τα έλαβα υπ'όψη. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, στίβο, κολύμβηση κοίταξα.





Παίκτης του ΜΠΑΜΠΙΓΚΤΟΝ:  ;D



Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1644 στις: Μάρτιος 10, 2016, 11:30:58 μμ »
Παρεξηγημενος προπονητης ο Τρινκιερι τελικα,επρεπε να ειχε αλλη μια ευκαιρια με την εθνικη. Εχει κανει μια χαρα ομαδα την Μπαμπεργκ.

Sent from my D5503 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1645 στις: Μάρτιος 11, 2016, 12:04:17 πμ »
ειπα να μην ξαναγραψω αλλα θα γραψω για μια τελευταια φορα και πιθανον και τελευταια φορα στο φορουμ



Χαχαχαχαχα..... καλό χωρατό καρτέε..... δεν θα ξαναγράψεις στο φόρουμ για το αντιολυμπιακό μένος ;!;!;!

Αυτό δεν είναι πρόβλημα των Ολυμπιακών αλλά όλων των άλλων. Και οι υπόλοιποι, όταν μπορούσαν τα ίδια έκαναν για να μην πω χειρότερα. 
Στα χρόνια που πραγματικά ασχολιόμουν με το ποδόσφαιρο και έφαγα μεγάλες απογοητεύσεις, έζησα σε πραγματικό χρόνο το 10χρονο παιδάκι που δεν είχε δει τον Ολυμπιακό να παίρνει πρωτάθλημα. Όσοι τα έπαιρναν τότε, έκαναν ακριβώς ότι προσάπτουν τώρα στον Ολυμπιακό.
Τώρα στην απόλυτη ανυπαρξία και την μόνιμη σφαλιάρα, τι περιμένεις να πουν ; Μπράβο και συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό ; Την τρίχα τριχιά θα κάνουν και φουλ χολή θα βγάλουν και μεγεια τους με χαρά τους.

Την καλύτερη ομαδάρα είχαμε φέτος το πρωτάθλημα το πήραμε από τον χειμώνα, τεράστιες χαρές μας έδωσε η ομαδάρα με τις σχετικές λύπες και εύχομαι η επανεμφάνισή μου στο Καραϊσκάκη, μετά από σχεδόν 2 μήνες που ταλαιπωρούμαι με τις αρρώστιες (τζάμπα το διαρκείας)  να συνοδευτεί με μία μεγαλοπρεπή σφαλιάρα στον Παναθηναϊκό. Και αυτό να μην γίνει και πάλι καρφάκι δεν θα μου καεί.

ΥΓ Στο μπάσκετ αυτοκτονήσαμε αλλά έτσι είναι η ζωή. Ένα τούβλο με ταμπλό και μέσα κι ένα σουτ που μπήκε. Θα μπορούσε και να μην μπει. Μπήκε όμως. Καλά κρασά. Και στην νίκη και στην ήττα μαζί και προχωράμε και ότι βγει.

         

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1646 στις: Μάρτιος 11, 2016, 12:45:13 πμ »
Δομάζος






Λουκανίδης






Νεστορίδης




Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1647 στις: Μάρτιος 11, 2016, 12:55:01 πμ »
καμιά ανάλογη τοποθέτηση από ΠΑΟΚτσή δεν υπάρχει Γιάννη;;
 ;D ;D
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1648 στις: Μάρτιος 11, 2016, 01:13:03 πμ »
Δομάζος






Λουκανίδης






Νεστορίδης








 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

χαχαχαχαχαχαχα, που τα βρήκες ρε συ ;;

Αποσυνδεδεμένος corsair1965

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1559
  • Χάρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1649 στις: Μάρτιος 11, 2016, 01:35:00 πμ »
 :)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2016, 02:21:58 πμ από corsair1965 »
χο χο χο!

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1650 στις: Μάρτιος 11, 2016, 01:39:43 πμ »
Χαχχααχαχχαχα, ενταξει,να μην ρωτησω καν απο ποια εφημεριδα ειναι,αν διαψευστηκε ή οχι και στην τελικη τι αποδεικνυει.

Μιας και απο οτι καταλαβα πεταμε ασχετα, οντως ο λαος του Ολυμπιακου χαιρει εκτιμησης.



Απο την νυχτα που οι θερμοι οπαδοι του Ολυμπιακου εκραξαν τον προπονητη της ομαδας τους που επαιζε 5 εναντιον 3. Και οταν κερδιζε με 20 ποντους, εβγαλε τους 2 και επαιξε 3 εναντιον 3.

Και η ιστορια συνεχιζεται, γινεται η νυχτα μερα μεχρι το Φλεβαρη σε καθε πρωταθλημα και οταν εχει παρει καμια 20αρια βαθμους διαφορα, αρχιζει κανας διαιτητης να δινει κανα αναποδο και μετα ακουμε τα ''οριστε, τωρα δεν μιλατε''.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1651 στις: Μάρτιος 11, 2016, 09:45:25 πμ »
Τραγικό λάθος Σφαιρόπουλου χθες, όσο και αν τον εκτιμώ. Πραγματικά ασυγχώρητο.

Έπαιξε όλη τη χρονιά του Ολυμπιακού κορώνα - γράμματα με την επιλογή να μην κάνει φάουλ στην τελευταία επίθεση.

Αν ήμουν Αγγελόπουλοι, θα του έλεγα "μην μπείς στο αεροπλάνο καν".
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1652 στις: Μάρτιος 11, 2016, 10:51:54 πμ »
Ασυγχωρητο δεν ηταν το φαουλ που δεν εγινε αλλα οτι βγηκε το σουτ ελευθερο απο τον καλυτερο σουτερ τους. Ουτε ξυλικι δεν προλαβαν να παιξουν οπως συνηθιζουν.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1653 στις: Μάρτιος 11, 2016, 11:19:33 πμ »
Χαχχααχαχχαχα, ενταξει,να μην ρωτησω καν απο ποια εφημεριδα ειναι,αν διαψευστηκε ή οχι και στην τελικη τι αποδεικνυει.

Αποκόμματα εφημερίδων είναι. Σε όσους δεν θέλουν, δεν αποδεικνύουν τίποτα.



Και η ιστορια συνεχιζεται, γινεται η νυχτα μερα μεχρι το Φλεβαρη σε καθε πρωταθλημα και οταν εχει παρει καμια 20αρια βαθμους διαφορα, αρχιζει κανας διαιτητης να δινει κανα αναποδο και μετα ακουμε τα ''οριστε, τωρα δεν μιλατε''.

Μπορείς να μου πεις που έγινε η νύχτα μέρα φέτος? Ωραία έκφραση το νύχτα-μέρα, δηλώνει πως ανατράπηκαν τα πάντα. Γιατί εγώ το μόνο που θυμάμαι είναι δυο τρία σφυρίγματα με εύκολες ομάδες. Τα εναντίον μας ήταν πολύ περισσότερα και μάλιστα σε δύσκολα ματς. Τώρα αν εσύ πιστεύεις πως με τέτοια λογική θα καλύψεις 20 πόντους διαφορά, συνέχισε να το πιστεύεις αγαπητέ.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1654 στις: Μάρτιος 11, 2016, 12:49:01 μμ »
Ασυγχωρητο δεν ηταν το φαουλ που δεν εγινε αλλα οτι βγηκε το σουτ ελευθερο απο τον καλυτερο σουτερ τους. Ουτε ξυλικι δεν προλαβαν να παιξουν οπως συνηθιζουν.

Η κομπίνα που έκαναν με το back screen στον πιο αδύναμο αμυντικό (Σπανούλης) για να βγει η baseball πάσα στην αδύνατη πλευρά ήταν δουλεμένη και πολύ καλά εκτελεσμένη. Δεν υπάρχει ευθύνη.

Το λάθος ήταν το να μην γίνει φάουλ σε μια ομάδα που μόλις σου έχει βάλει 2 στα 2, είναι ζεστή και της δίνεις την ευκαιρία να σε τελειώσει με ένα σουτ.
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1655 στις: Μάρτιος 11, 2016, 01:39:07 μμ »
Η κομπίνα που έκαναν με το back screen στον πιο αδύναμο αμυντικό (Σπανούλης) για να βγει η baseball πάσα στην αδύνατη πλευρά ήταν δουλεμένη και πολύ καλά εκτελεσμένη. Δεν υπάρχει ευθύνη.

Το λάθος ήταν το να μην γίνει φάουλ σε μια ομάδα που μόλις σου έχει βάλει 2 στα 2, είναι ζεστή και της δίνεις την ευκαιρία να σε τελειώσει με ένα σουτ.

Διαφωνω!!! στην τελευταια αμυνα παντα παιρνεις ρισκο... το παιχνιδι το εχασε οταν δεν τους σκοτωσε οταν επρεπε... ειδικα οταν πηρε κεφαλι 10 ποντων!!!

και για να μην ξεχναμε!! δες την τελευταια αμυνα και τι τριποντο ειχε βαλει πριν ο σισκα... (7.36 η τελευταια αμυνα)

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/yAHMir3BmpA" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yAHMir3BmpA" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2016, 01:47:04 μμ από batman1345 »
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1656 στις: Μάρτιος 11, 2016, 01:55:54 μμ »
ειπα να μην ξαναγραψω αλλα θα γραψω για μια τελευταια φορα και πιθανον και τελευταια φορα στο φορουμ γιατι ενταξει μου αρεσει ο χαβαλες αλλα δεν μου αρεσει να με θεωρουν μαλακα επειδη ειμαι Ολυμπιακος.

παμε λοιπον μια φορα γιατι την υποκρισια δεν την γουσταρω και αμα δεν αρεσω σε καποιους δεν τρεχει και καστανο. παιρνω και το καπελακι μου και χαιρετω.

οποιος νομιζει οτι ο Ολυμπιακος ειπε τους Ποντιους φιλοξενουμενους ειναι ΥΠΟΚΡΙΤΗΣ και ΕΜΠΑΘΗΣ και το λεω με καθε επιγνωση του τι λεω.

ειναι ΣΤΗΜΕΝΟΣ και ΕΜΠΑΘΗΣ οποιος ειδε στα λογια περι κλοουν και φιλοξενουμενου προς τον ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ προβολη σε ΟΛΟΥΣ τους Ποντιους! ΟΠοιος αναπαραγαγει αυτη τη χαζομαρα ειναι υποκριτης οσο δεν παιρνει.

και με τετοιους προσωπικα δεν εχω καμια διαθεση ουτε παρεα να κανω ουτε ποστς να ανταλλασω ουτε δηθεμου και ταχαμου καλοριζικα και καλοφορετα και δεν γουσταρω να μου λενε κιολας.

Αν σας πειραξε αυτο το φιλοξενουμενοι για να δειτε για ποση υποκρισια μιλαμε, γιατι δεν σας πειραξε και το κλοουν?

γιατι δεν λετε οτι ειπαμε και κλοουν τους Ποντιους? επειδη καταλαβαινετε ποσο μαλακια ειναι προφανως.

Ο Ιβάν αποκληθηκε φιλοξενούμενος. Ο ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ. Όχι οι πόντιοι ή οι Παοκτζήδες φυσικά. Ο Ιβάν ο οποίος έστειλε μπραβους νύχτα όταν απέλυσε το δωνη για να μην τον πληρώσει αποζημίωση και ο δωνης τον έτρεχε στα δικαστήρια. Αλλα ΚΟΚΟΚΟΚΟ για το ποιον του Ιβαν, μονο ο χοντρος μας ειναι κακος.

 Ο Ιβάν που στο σάιτ του σε κρίση ελληνισμού  εχει αυτό το φιλελληνικο


Αυτός που έλεγε ότι δεν ήταν καλή η φιλοξενία στο Καραϊσκάκης και ότι ο τζαβελας έπρεπε να φύγει γιατί τον βριζανε, αλλά δεν ζήτησε συγγνώμη από το Σίλβα καν για τα αισχη εκει και τα δικαιολογησε.  Αυτός που είπε ότι το πρόβλημα του ποδοσφαίρου είναι οι Έλληνες. Αυτός που την περασμένη βδομάδα είπε ότι στη Θράκη θα έχουμε Κόσοβο σε το πολύ δέκα χρόνια γιατί ζουν 58% μουσουλμανοι και ξεσηκωθηκαν μόνο εκείνοι στη Θράκη. Εδω δεν ειδα καμια σκορδοκαιλα.

Η προσβολή αφορά σε αυτόν και μόνο φυσικά. Και δεν είναι και προς τιμήν του ότι βγήκε και τον στήριξε ο παπαμιμικος, που είναι γκομενος της ανηψιας του και τον χρηματοδοτεί, ούτε ο ψεκασμενος που του έδωσε το γενναρη χωρίς καμία διαδικασία την εκμετάλλευση έκτασης του υπεθα για 20 χρόνια.

Για όλα αυτά φυσικά κάνεις δε λέει τίποτε. Ειπαμε, ο Ολυμπιακος φταιει για ολα και φυσικα ολοι εμεις που αναπνεουμε κιολας γιατι σας χαλαμε και το οξυγονο.

Φυσικά και πολύ κακώς ο καραπαππας τον είπε φιλοξενουμενο, μετά βέβαια τις αισχρες προκλήσεις προς το γιαννικο που τον εξευτελισε και ο αλλος προσπαθουσε να τον ηρεμησει, τον αντιπρόεδρο της ΠΑΕ. Πολύ κακώς αλλα δεν ειδα κανεναν να λεει τιποτε εκει. κοκοκο. Δεν αρμόζει στο σύλλογο ομως να ασχολείται καν με αυτόν. Δεν αρμοζει στον Ολυμπιακο να εχει αυτο το γελοιο και βλακα τον Καραπαππα ως υπαλληλο καν.

Αλλα είναι κρίμα να θεωρείτε ότι το προσωπικό με τον Ιβάν απηχει στη μάζα είτε των παοκτσηδων είτε των Ποντίων. Στον Ολυμπιακό μια εποχή παίζανε περισσότεροι πόντιοι και από τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Και αρχηγό είχαμε τον τσαλουχιδη.

Αυτή η παρεξήγηση είναι κατασκευασμενη τελειως και θλιβομαι απιστευτα για αυτη την υποκρισια και προπαγανδα που μερικοι αναπαραγαγουν και εδω μεσα.

Και αυτα που εγραψα ειναι παρεξηγησιμα και μακαρι να ειναι. Μπας και κοπει λιγο το παραμυθι και η υποκρισια μερικων και η γελοιοτητα οσων υποστηριζουν.

Σας χαιρετω και τα ξαναλεμε. Καλα τα ρολογια αλλα δεν θα μας σπανε και τα νευρα σε καθε ευκαιρια για τον Ολυμπιακο εδω μεσα. Που να πιαναμε και πολιτικη συζητηση δηλαδη τι θα λεγανε μερικοι εδω μεσα.

καληνυχτα και χαιρετισμους σε ολους ενθεν κακειθεν


πραγματικά πολύ κρίμα ...

με την ιδιότητα του "γαύρος οπαδού" μετέφερες τις καφρίλες τις κερκίδας, τον τυφλό οπαδικό φανατισμό και την οπαδική βία στις σελίδες αυτού του φόρουμ ....

κάτι που δεν ταιριάζει στο ύφος και στο ήθος την παιδεία τον σεβασμό την ευγένεια  που υπάρχει μεταξύ των μελών του mywatch ...

...  μπορώ να καταλάβω ότι για εσένα τον "Γαύρο οπαδό" η απόλυτη ηδονή έρχεται όταν η νίκη συνοδεύεται με σαπίλα, βρώμια και ποδοσφαιρική αλητεία ... ετσι με αυτόν τον τρόπο πονάει περισσότερο ο ηττημένος και χαίρεται πολλαπλάσια ο νικητής ... !!!


... για εσένα τον "Γαύρο οπαδό" η λεπτή κόκκινη γραμμή που χωρίζει το πάθος για την ομάδα, την αδρεναλίνη την ώρα του αγώνα με τον φανατισμό-τον άθλιο οπαδισμό- την βία και ποδοσφαιρική μιζέρια είναι εντελώς ανύπαρκτη ...





για εσένα τον "Γαύρο οπαδό" σε έπνιξε το δίκαιο και επιτέθηκες επί προσωπικού με απίστευτους και απαράδεκτους χαρακτηρισμούς σε παιδιά μέλη του φόρουμ .... επειδή τολμήσαν και επέκρινα την απαράδεκτη και ρατσιστική ανακοίνωση της ομάδας σου ... !!!

για εσένα τον "Γαύρο οπαδό" που στο γήπεδο φωνάζεις για την ομάδα σου το σύνθημα "μόνο για εσένα ζώ" και δυστυχώς το εννοείς ... ως καλός και πιστός στρατιώτης βγήκες να υπερασπιστείς τα δίκαια της ομάδας σου απευθυνόμενος με απίστευτους χαρακτηρισμούς σε "αντιπάλους", "αντιφρονούντες" παιδιά/μέλη του φόρουμ που τόλμησαν και έγραψαν κάτι εναντίων της αγαπημένης ομάδας σου...!!!


εσένα ως "Γαύρο οπαδό" ως ένα βαθμό μπορώ να σε καταλάβω γιατί έζησες και γαλουχήθηκες την εποχή του Κόκκαλη στην χώρα του Κοκκαλιστάν ...
μεγάλωσες στημένος και στρυμωγμένος  στα περίπτερα κάθε πρωί να διαβάζεις τα πρωτοσέλιδα των 10αδων κόκκινων οπαδικων εφημερίδων... Μεγάλωσες βλέποντας τηλεοπτικές εκπομπές με παρουσιαστές τύπου Τσουκαλά ...

οπότε δεν θα μπορούσες παρά να γίνεις ένας φανατισμένος "Γαύρος οπαδός" ... όπως και δηλώνεις στη υπογραφή σου ...!!!


τέλος ... ζητώ συγνώμη από το φόρουμ και όλα τα μέλη που άθελα μου χωρίς να έχω την πρόθεση προκάλεσα αυτήν την αναστάτωση ...!!!


« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2016, 02:01:03 μμ από capt-dim »

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1657 στις: Μάρτιος 11, 2016, 02:44:09 μμ »
Ρε Δημήτρη, το Γαύρος οπαδός στην υπογραφή του καρτέου έχει σκωπτικό χαρακτήρα.


Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1658 στις: Μάρτιος 11, 2016, 02:58:03 μμ »
Δημήτρη αυτοί σήκωναν τις κούπες επί "Κοκκαλιστάν" και μ'αυτούς τους παιχταράδες που έπαιζαν μπαλάρα γαλουχηθήκαμε οι γαύροι.




Υπερβολική η αντιπαράθεση με τον Θοδωρή. Γνωρίζεστε αν μη τι άλλο. Δεν τον τσίμπησε μύγα τον karteo, διάβασε το ποστ σου και δες και το δικό σου ύφος. Η απάντηση δόθηκε με ανάλογο καυστικό τρόπο και το γαϊτανάκι συνεχίζεται...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος reyad

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 94
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1659 στις: Μάρτιος 11, 2016, 02:58:17 μμ »
Επειδη το ιδιο ειπε και σε μενα,δεν νομιζω οτι ειναι σοβαργ απαντηση. Δεν ειναι υποχρεομενο καθε καινουργιο μελος να ξερει την ιστορια πισω απο την υπογραφη.

Η οποια παντως δεν βλεπω να εχει κατι χιουμοριστικο,ο καρτεο γραφει σαν γαυρος οπαδος,απλα αυτο το κανει σε ενα φορουμ που υποτιθεται οτι απαγορευονται τα οπαδικα.

Sent from my D5503 using Tapatalk