Αποστολέας Θέμα: ΜΠΑΛΑ  (Αναγνώστηκε 659977 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1420 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:06:27 μμ »
Ελληνική εταιρεία είπα. Τις προσέχω τις μαλακιες μου.

Κατά τα άλλα δεν αποκλειστηκα από καμπαλα. Ούτε έχω σε 5 χρόνια μια με δύο νίκες στην Ευρώπη όπως άλλοι που δεν θέλουν σπρωξιμο. Αν είχα δεν θα τολμαγα να μιλάω για ευρωπαϊκά ματς άλλων που έκαναν 3 νίκες σε μια χρόνια και που επί 5 χρόνια μαζεύουν 9,10 βαθμούς συνέχεια. Είναι ζήτημα επαφής με την πραγματικότητα βασικά.

Και για να ενισχύσω τα λεγόμενα του Θοδωρή, δυστυχώς με αρνητική χροιά.
http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/olympiakos-h-pio-atyxh-omada-toy-champions-league.3810888.html

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1421 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:19:27 μμ »
Ελληνική εταιρεία είπα. Τις προσέχω τις μαλακιες μου.

Κατά τα άλλα δεν αποκλειστηκα από καμπαλα. Ούτε έχω σε 5 χρόνια μια με δύο νίκες στην Ευρώπη όπως άλλοι που δεν θέλουν σπρωξιμο. Αν είχα δεν θα τολμαγα να μιλάω για ευρωπαϊκά ματς άλλων που έκαναν 3 νίκες σε μια χρόνια και που επί 5 χρόνια μαζεύουν 9,10 βαθμούς συνέχεια. Είναι ζήτημα επαφής με την πραγματικότητα βασικά.

Αγαπητε φιλε Θεοδωρε,εαν αναφερεσαι στα γραφομενα μου,οφειλω να διευκρινησω οτι: γι ανθελληνισμο αναφερθηκα στο σχολιο του αγαπημενου μου φιλου chris5 που εγραψε
Παράθεση
Απλα στεναχωριεμαι όχι για τον αποκλεισμο αλλα από τις δηλωσεις καποιων,κυριως στο Facebook,που είναι και μελη στο φορουμ.
Χαρηκαν τοσο πολύ γι`αυτον τον αποκλεισμο,που ανοιξαν και σαμπανιες. Αυτοι ειμαστε οι Ελληνες.
Στο εδαφιον περι μπαλλας και Καμπαλας ανεφερα
Παράθεση
η αληθεια είναι τραγικοτερη από αυτή που περιγράφετε
,συνεπως εχω υπερθεματισει στην ποιοτικη πληρη κατερευση των υπολοιπων ελληνικων ομαδων,το ε με μικρο διοτι ομαδες με σκουρο χρωμα,επιθετα σε ιτς,αρες,κλπ μονο Ελληνικες πλεον δεν τις χαρακτηρίζω.
Τωρα εάν εχω καταλαβει λαθος κι αναφερεσαι σε σχολιο αλλου μελους,δεν πειραζει και παλι φιλοι θα ειμαστε,ποτε δεν με χωρισε η ποδοσφαιρικη μου προτιμηση με κανεναν.
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1422 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:23:06 μμ »
Και για να ενισχύσω τα λεγόμενα του Θοδωρή, δυστυχώς με αρνητική χροιά.
http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/olympiakos-h-pio-atyxh-omada-toy-champions-league.3810888.html


Διαφωνω καθετα Ηλια μου,τι σημαινει ατυχος διοτι μαζεψε 9 βαθμούς και δεν προκριθηκε, η πραγματικοτητα είναι ότι 2 ομαδες μαζεψαν περισσοτερους βαθμούς η τερματικη διαφορα αρα ηταν ικανότερες απ αυτόν,βρε μανια με το παραμύθιασμα  :) :) :) :)
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1423 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:28:23 μμ »
Ελληνική εταιρεία είπα. Τις προσέχω τις μαλακιες μου.

Κατά τα άλλα δεν αποκλειστηκα από καμπαλα. Ούτε έχω σε 5 χρόνια μια με δύο νίκες στην Ευρώπη όπως άλλοι που δεν θέλουν σπρωξιμο. Αν είχα δεν θα τολμαγα να μιλάω για ευρωπαϊκά ματς άλλων που έκαναν 3 νίκες σε μια χρόνια και που επί 5 χρόνια μαζεύουν 9,10 βαθμούς συνέχεια. Είναι ζήτημα επαφής με την πραγματικότητα βασικά.

Το γεγονος ομως οτι σπρωχνονται για να κερδισουν παντα,δεν αλλοιωνει το αξιομαχο της ομαδας;
Οταν το πρωταθλημα ειναι περιπατος,εντελως της πλακας,δεν αποπροσανατολιζονται εντελως οι παικτες και οι φιλαθλοι;
Και αν ειναι τοσο καλοι οι αλλοι,που χωρις να παιζουν καμμια σπουδαια μπαλα,σου ριχνουν οσα γκολ θελουν,εσυ τι κανεις;
Και τον τελευταιο καιρο στην Ευρωπη,δεν μπορεις να επικαλεστεις αδικιες και τα σχετικα.Τοσα χρηματα κονομας τα τελευταια χρονια,γιατι δεν κανεις ομαδα ανταγωνιστικη;
Eικοσι χρονια πρωταθλημα παιρνεις,τοσα μυρια εχεις κονομησει,γιατι να μην φτασεις σε κορυφαιο επιπεδο;
Μαλλον γιατι αρκεισαι να κερδιζεις ανετα το πρωταθλημα,να παιζεις στους ομιλους και να κονομας,να πουλας οσους παικτες γυαλιζουν στους ξενους και να παραμυθιαζεις τον κοσμο σου για υπερβασεις και ατυχιες με 9,10 βαθμους και τα σχετικα.

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1424 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:39:25 μμ »

Μαλλον γιατι αρκεισαι να κερδιζεις ανετα το πρωταθλημα,να παιζεις στους ομιλους και να κονομας,να πουλας οσους παικτες γυαλιζουν στους ξενους και να παραμυθιαζεις τον κοσμο σου για υπερβασεις και ατυχιες με 9,10 βαθμους και τα σχετικα.



Ρε Σπύρο, τους 9 και τους 10 βαθμούς στην Ευρώπη με παραμύθια τους παίρνουμε  ή μήπως με την διαιτησία ;

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1425 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:46:25 μμ »


Παράθεση από: PanosI στις Σήμερα στις 02:39:25 μμ


Ρε Σπύρο, τους 9 και τους 10 βαθμούς στην Ευρώπη με παραμύθια τους παίρνουμε  ή μήπως με την διαιτησία ;
Πάνο εχθές προκρίθηκαν στον όμιλο σας,μια ομάδα που σας κέρδισε εντός κι εκτός,και μια ομάδα που κερδίσατε με 3-2 και σας κέρδισε 3-0, που έγκειται η ατυχία;


WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1426 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 02:53:51 μμ »


Παράθεση από: PanosI στις Σήμερα στις 02:39:25 μμ


Ρε Σπύρο, τους 9 και τους 10 βαθμούς στην Ευρώπη με παραμύθια τους παίρνουμε  ή μήπως με την διαιτησία ;
Πάνο εχθές προκρίθηκαν στον όμιλο σας,μια ομάδα που σας κέρδισε εντός κι εκτός,και μια ομάδα που κερδίσατε με 3-2 και σας κέρδισε 3-0, που έγκειται η ατυχία;




Χτες Δημήτρη, πέρασαν οι 2 ομάδες του ομίλου που απο την αρχή των κληρώσεων ολοι περίμεναμε οτι θα περάσουν, άσχετα που σχεδόν αγγίξαμε το θαύμα και το όνειρο και πέρασε η δεύτερη ομάδα με τους ίδιους βαθμούς με εμάς.
Διάβασε το παραπάνω άρθρο με τις 6 φορές που έχουμε αποκλειστεί με 9 και 10 βαθμούς και θα δεις άνετα την ατυχία μας .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1427 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 03:16:35 μμ »

Χτες Δημήτρη, πέρασαν οι 2 ομάδες του ομίλου που απο την αρχή των κληρώσεων ολοι περίμεναμε οτι θα περάσουν, άσχετα που σχεδόν αγγίξαμε το θαύμα και το όνειρο και πέρασε η δεύτερη ομάδα με τους ίδιους βαθμούς με εμάς.
Διάβασε το παραπάνω άρθρο με τις 6 φορές που έχουμε αποκλειστεί με 9 και 10 βαθμούς και θα δεις άνετα την ατυχία μας .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και επίσης δείτε ποιοι και πόσες φορές εχουν περάσει με 6-7 και 8 βαθμούς, μεταξύ των οποίων και ο ΠΑΟ 2 φορές!!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1428 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 03:18:33 μμ »
λοιπόν δεν ξέρω από ποδόσφαιρο αλλά οι πρώτες κινήσεις που έκανε ο μαρινακης ήταν να συνεργαστει με μάνατζερ από Πορτογαλία... Σερβία... οπότε φαίνεται ποιος είναι και ήταν ο στόχος του... Τώρα αν κάτσει να περάσει και στους 16 Όλα καλά... το σίγουρο... το πρωτάθλημα που ενδιαφέρει όλους "εμάς" τα θύματα είναι στάνταρ... οι μάνατζερ κάνουν καλή δουλειά... οπότε Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες... Εγώ αυτό πιστεύω... μη κουράζεστε... θα έρθει και η πρόκριση κάποια στιγμή... Η Χρόνια αν είναι πετυχημένη φαίνεται αλλού όχι στην Ευρώπη... πήρε αυτό που ήθελε φέτος ο Ολυμπιακός... Δηλαδή ένα "καλό"διπλό...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος IliasG

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2777
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1429 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 03:25:51 μμ »
Και στο Europa, αν ο αντιπαλος είναι γνωστός, τα πραγματα δεν θα ναι καθόλου ευκολα. Εχει πολύ πραμα στους "αδυναμους"...
http://www.sport24.gr/football/EuropaLeague/oi-pithanoi-antipaloi-toy-olympiakou.3810523.html

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1430 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 03:34:39 μμ »


Ρε Σπύρο, τους 9 και τους 10 βαθμούς στην Ευρώπη με παραμύθια τους παίρνουμε  ή μήπως με την διαιτησία ;

Πανο και Ηλια, ποτε δεν ειπα οτι η διαιτησια βοηθησε τονν Ολυμπιακο να συγκεντρωνει βαθμους.Ουτε ομως,το τελευταιο διαστημα,του εχει στερησει και βαθμους.
Αυτο το κλεινουμε,ολα οκ.
Αυτο που θελω να πω, κα που προσπαθουσα να εξηγησω και στο γιο μου για αλλο θεμα βεβαια,ειναι το εξης.
Σ ενα διαγωνισμο,πχ. πρωταθλημα,εξετασεις κλπ, ποσως ενδιαφερει η βαθμολογια,αλλα το ποσοστο επιτυχιας.
Δηλ. ειτε 10 βαθμους παρεις,ειτε εικοσι, ειναι απολυτα εικονικα.Εξαρταται απο το βαθμο δυσκολιας,απο τυχη,ικανοτητα, σημασια ομως εχει να πετυχεις.
Τι να τους κανω τους 9 βαθμους,οταν δεν μπαινω στο ποσοστο προκρισης στον επομενο γυρο;
Τι να το κανω το 18 στις εξετασεις,οταν οι περισσοτεροι εχουν γραψει 19 και 20 και μπαινουν αυτοι κι εγω μενω εξω;Τι θα επικαλεσθω; οτι ειμαι ατυχος; οχι βεβαια,μπορει να ειμαι καλος,αλλα οι αλλοι ειναι καλυτεροι.
Προτιμοτερο να εγραφα 15 στις εξετασεις και να ημουν στους επιτυχοντες.
Δεν υπαρχει λοιπον για μενα θεμα ατυχιας,ειναι απολυτο θεμα ικανοτητας.
Ετσι το βλεπω εγω,συγνωμη αν κανω λαθος.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1431 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:03:02 μμ »
Αγαπητε φιλε Θεοδωρε,εαν αναφερεσαι στα γραφομενα μου,οφειλω να διευκρινησω οτι: γι ανθελληνισμο αναφερθηκα στο σχολιο του αγαπημενου μου φιλου chris5 που εγραψε Στο εδαφιον περι μπαλλας και Καμπαλας ανεφερα,συνεπως εχω υπερθεματισει στην ποιοτικη πληρη κατερευση των υπολοιπων ελληνικων ομαδων,το ε με μικρο διοτι ομαδες με σκουρο χρωμα,επιθετα σε ιτς,αρες,κλπ μονο Ελληνικες πλεον δεν τις χαρακτηρίζω.
Τωρα εάν εχω καταλαβει λαθος κι αναφερεσαι σε σχολιο αλλου μελους,δεν πειραζει και παλι φιλοι θα ειμαστε,ποτε δεν με χωρισε η ποδοσφαιρικη μου προτιμηση με κανεναν.
Ρε συ ποτέ δεν χωρισα φίλους για αθλητικά. Ακόμη και πλακωμενος να είμαι. No worries :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1432 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:09:33 μμ »
Το γεγονος ομως οτι σπρωχνονται για να κερδισουν παντα,δεν αλλοιωνει το αξιομαχο της ομαδας;
Οταν το πρωταθλημα ειναι περιπατος,εντελως της πλακας,δεν αποπροσανατολιζονται εντελως οι παικτες και οι φιλαθλοι;
Και αν ειναι τοσο καλοι οι αλλοι,που χωρις να παιζουν καμμια σπουδαια μπαλα,σου ριχνουν οσα γκολ θελουν,εσυ τι κανεις;
Και τον τελευταιο καιρο στην Ευρωπη,δεν μπορεις να επικαλεστεις αδικιες και τα σχετικα.Τοσα χρηματα κονομας τα τελευταια χρονια,γιατι δεν κανεις ομαδα ανταγωνιστικη;
Eικοσι χρονια πρωταθλημα παιρνεις,τοσα μυρια εχεις κονομησει,γιατι να μην φτασεις σε κορυφαιο επιπεδο;
Μαλλον γιατι αρκεισαι να κερδιζεις ανετα το πρωταθλημα,να παιζεις στους ομιλους και να κονομας,να πουλας οσους παικτες γυαλιζουν στους ξενους και να παραμυθιαζεις τον κοσμο σου για υπερβασεις και ατυχιες με 9,10 βαθμους και τα σχετικα.
Διαφωνώ. Και άλλοι σπρωχνονται αλλά δεν κερδίζουν. Πέραν τουτου ουδέν. Πάλι καλά να λέμε που υπάρχει ο Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο μας και υπάρχουμε στο χάρτη. Χωρίς Ολυμπιακό δεν θα είχαμε σαν χώρα τίποτε. Όσα λεφτά και να πάρω είναι λιγότερα από αυτά των άλλων πρωταθληματων. Αυτό είναι Hard fact. Και μια χρόνια που τα έχασα έβαλε ο χοντρός ζεστά 30 μύρια. Και φέτος 12 για αμκ.  Την ίδια ώρα άλλοι ρίχνουν ομάδες γ εθνική. Τεσπα. Σήμερα είναι μια μέρα δύσκολη για εμάς τους γαβρους και εύκολη για τους άλλους. Ειναι εύκολη η ανάγνωση περί μη ανταγωνιστικου πρωταθληματος. Αλλά για αυτό φταίει λέτε ότι μας σπρώχνει με πανθραξ κλπ. Εγώ λέω ότι με τα ψέματα πάνε οι ανταγωνιστές μας. Όπως θέλει το βλέπει κανείς. Δηλαδή αν εσύ πάρεις πανερι μου φταις εσύ και όχι τα οικονομικά μου λολολολ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1433 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:12:54 μμ »
Όπως θέλει το βλέπει κανείς. Δηλαδή αν εσύ πάρεις πανερι μου φταις εσύ και όχι τα οικονομικά μου λολολολ

αυτο ηταν χτυπημα κατω απο τη μεση  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1434 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:15:20 μμ »
λοιπόν δεν ξέρω από ποδόσφαιρο αλλά οι πρώτες κινήσεις που έκανε ο μαρινακης ήταν να συνεργαστει με μάνατζερ από Πορτογαλία... Σερβία... οπότε φαίνεται ποιος είναι και ήταν ο στόχος του... Τώρα αν κάτσει να περάσει και στους 16 Όλα καλά... το σίγουρο... το πρωτάθλημα που ενδιαφέρει όλους "εμάς" τα θύματα είναι στάνταρ... οι μάνατζερ κάνουν καλή δουλειά... οπότε Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες... Εγώ αυτό πιστεύω... μη κουράζεστε... θα έρθει και η πρόκριση κάποια στιγμή... Η Χρόνια αν είναι πετυχημένη φαίνεται αλλού όχι στην Ευρώπη... πήρε αυτό που ήθελε φέτος ο Ολυμπιακός... Δηλαδή ένα "καλό"διπλό...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk
Αν ο στόχος του ήταν να πάρει μόνο το πρωτάθλημα και έχει και στημένη τη διαιτησία τότε πρέπει να είναι ψυχοπαθης για να έδωσε 6 για ιντεγιε, 4 για παρντο, 2 για δανεισμό φινμπο, αλλά 4 για ερνανι, 2.5 για αγορά μιλι κοκ. Θα μπορούσε και με κολοβο, μαρτινεζ, τζανδαρη, μπουχαλακη, γουτα

Μιλαμε για ψυχοπαθη. Κάποιος να του εξηγησει
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1435 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:24:51 μμ »
Διαφωνώ. Και άλλοι σπρωχνονται αλλά δεν κερδίζουν. Πέραν τουτου ουδέν. Πάλι καλά να λέμε που υπάρχει ο Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο μας και υπάρχουμε στο χάρτη. Χωρίς Ολυμπιακό δεν θα είχαμε σαν χώρα τίποτε. Όσα λεφτά και να πάρω είναι λιγότερα από αυτά των άλλων πρωταθληματων. Αυτό είναι Hard fact. Και μια χρόνια που τα έχασα έβαλε ο χοντρός ζεστά 30 μύρια. Και φέτος 12 για αμκ.  Την ίδια ώρα άλλοι ρίχνουν ομάδες γ εθνική. Τεσπα. Σήμερα είναι μια μέρα δύσκολη για εμάς τους γαβρους και εύκολη για τους άλλους. Ειναι εύκολη η ανάγνωση περί μη ανταγωνιστικου πρωταθληματος. Αλλά για αυτό φταίει λέτε ότι μας σπρώχνει με πανθραξ κλπ. Εγώ λέω ότι με τα ψέματα πάνε οι ανταγωνιστές μας. Όπως θέλει το βλέπει κανείς. Δηλαδή αν εσύ πάρεις πανερι μου φταις εσύ και όχι τα οικονομικά μου λολολολ

Θοδωρη,μην υποψιαστω οτι πιστευεις στο αγνο των προθεσεων του χοντρου και οτι δεν κονομαει,γιατι θα πηδηχτω απ το παραθυρο.
Μπορει να εβαλε μια χρονια 30 και 10 κλπ.κλπ ,αλλα συνολικα εχει παντελονιασει πολλαπλασια.
Και επισης δεν ειναι απαραιτητο να εχεις μεγαλυτερο μπατζετ,οταν εχεις προγραμματισμο,θεληση και καλο μπατζετ,μπορεις να πετυχεις.
Επισης,δεν αμφεβαλλε κανεις οτι ειναι καλυτερη ομαδα ο ολυμπιακος στην Ελλαδα,μην πας αλλου την κουβεντα.
Και επειδη ειναι καλυτερος, γι αυτομπορει παντα να κερδιζει εστω με λιγι σπρωξιμο που και που και ειναι απολυτα κατανοητο.
Το ερωτημα μου ομως ειναι αλλο.
Ποσο καλο του κανει αυτο;Του καλλιεργει την ψευδαισθηση της ομαδαρας; του ανικητου;
Κατα τη γνωμη μου τον επηρεαζει σημαντικα και ειναι ενας λογος που δεν μπορει να διαχειρισθει τα πραγματικα δυσκολα.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1436 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:27:00 μμ »


Παράθεση από: IliasG στις Σήμερα στις 03:16:35 μμ
Και επίσης δείτε ποιοι και πόσες φορές εχουν περάσει με 6-7 και 8 βαθμούς, μεταξύ των οποίων και ο ΠΑΟ 2 φορές!!

Φυσικά και πέρασε γιατί μάζεψε περισσότερους βαθμούς απο 3ο και 4ο,συνεπώς ηταν καλύτερος,επίσης οι βαθμοί σ ένα γκρουπ 4 ομάδων,ειναι καθορισμένοι μαθηματικά,για να μείνεις έξω με 9 βαθμούς σημαίνει οτι υπάρχει ομάδα του σάκκος του μποξ,απο την οποία όλοι μάζεψαν βαθμούς.

WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1437 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:29:31 μμ »
Σπύρο, το αν έχει παντελονιασει είναι εύκολο να αποδειχθεί. Με εικασίες δεν κάνουμε τίποτε. Όταν εγώ λέω ότι ο μέλισσα έριξε την αεκ στη γ το λέω επειδή κολλητός στην ορίτζιναλ μου έχει πει ότι τους πήραν τηλ να μπουν μέσα. Δεν το λέω στον αέρα. Αν αποδείξεις ότι κονομαει be my guest. Θα ανέβει στην εκτίμηση μου. Είναι μαγκιά να διοικεις με κέρδος. Ο ίδιος θέλει τον Ολυμπιακό αυταρκη. Και οπότε χρειάστηκε εχωσε. Αυτό έχει συμβεί. Το να τον κατηγορησω για αυτό είναι χαζό όταν οι άλλοι δεν δίνουν για ένα φορ 500χ  και αυτός τελευταία μέρα έδωσε 6μ. Θα τον κατηγορησω για πολλά άλλα. Αλλά με μπύρα και τσίπουρο λολολολ

ΥΓ. Λες και αν έχανε δηλαδή από τον πανθραξ ή άλλον θα πέρναγε την αρσεναλ. Και αν το έκανε μια φορά θα το έκανε συνέχεια. Είναι αλλά γα μεγέθη. Η τελευταία ομάδα της πρεμιερ βγάζει παραπάνω από μας. Αλήθεια με στοιχεία φίλε. Πάμε τώρα γιουροπα που είναι σαν τσλ με τις ομάδες που έχει πάντως
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1438 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 04:49:55 μμ »
Θοδωρη,θελεις να βαλουμε αριθμους για να σου αποδειξω λογιστικα το πλεονασμα του;
να προσθεσουμε και τα λεφτα που εχει παρει απο τους παικτες που εδωσε;και τα εισιτηρια και ολα τα αλλα;
Σαφως και ειναι πολυ περισσοτερα,αλλα οπως ειπες μαγκια του,γιατι επιχειρηματιας ειναι ,την τσεπη του κοιταει, Α και μερικες φορες πουλαει και οπαδηλικι!!! Εδω καποιοι αλλοι,οπως επισης πολυ σωστα ειπες, εριξαν την ομαδα τους,εδω θα κολησουμε!!!

Το δικο μου ομως φτωχο,οπαδικο μυαλο λεει,οτι οταν θελω καποια στιγμη να γινω καλυτερος,να κλεισω τη ψαλιδα με τους απο πανω μου,πρεπει κατι να κανω.
Προσπαθω να φτιαξω εναν κορμο ομαδας και σιγα-σιγα,με τα λεφτα που κερδιζω,με τις εμπειριες που απιοκτω,να ερθει η ευλογημενη στιγμη να τους κοιταξω,αν οχι στα ματια, εστω στη μυτη..
Ο δικος σου ομως,πουλαει οποιον κανει καλη σεζον,φερνει στη θεση του καποιον να τον ετοιμασει για πουλημα,φθηνοτερο βεβαια και κοιμιζει τον κοσμο με το ''αητητο'' Ελληνικο πρωταθλημα και τα συναφη.
Ετσι και βεβαια ο 8ος της Αγγλιας θα ειναι παντα καλυτερος σου.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΜΠΑΛΑ
« Απάντηση #1439 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 05:04:43 μμ »
Φυσικά. Βάλε. Πάρε  και τους ισολογισμους της παε, βάλε και ότι αγόρασε εκτάσεις στο Ρέντη, ότι δίνει εκ στον ερασιτέχνη και βασταει  τα τμήματα όρθια, το βολλευ, το πόλο κλπ. Κάνε τη σουμα και πες μου
Γαυρος οπαδος....