Αποστολέας Θέμα: TAG HEUER  (Αναγνώστηκε 602211 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

director

  • Επισκέπτης
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #240 στις: Δεκέμβριος 30, 2008, 03:16:45 μμ »
αναμφισβητητα Ω,απο καθε αποψη

Αποσυνδεδεμένος alexisvas

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 620
  • τα δευτερόλεπτα βαριά στους λεπτοδείκτες
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #241 στις: Ιανουάριος 07, 2009, 09:31:46 μμ »
Κατι σε σχεση με την περιπετεια μου με το RS2...
Τα Χριστουγεννα τα περασα στο Λονδινο, οπου και το ειδα απο κοντα. Δεν ξερω ποιος θεος με προστατευσε τελικα και δεν ολοκληρωθηκε η αγορα τοτε του RS2. Βλεποντας το μπροστα μου, ειδα οτι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικο απο τις φωτογραφιες που κυκλοφορουν. Αντιθετως το calibre 1 ειναι πολυ πιο ομορφο...
Ευχαριστω Θεουλη μου...
Πω πω αδερφακι μου,εισαι φουλ αντι-Ω εεε?  :o
 
Παράθεση από: Jeremy Clarkson
Το μονο πραγμα που ειναι χειροτερο απο ενα ψευτικο Rolex ειναι ενα αληθινο!

Αποσυνδεδεμένος StefMac

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2541
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #242 στις: Ιανουάριος 07, 2009, 11:00:13 μμ »
Κατι σε σχεση με την περιπετεια μου με το RS2...
Τα Χριστουγεννα τα περασα στο Λονδινο, οπου και το ειδα απο κοντα. Δεν ξερω ποιος θεος με προστατευσε τελικα και δεν ολοκληρωθηκε η αγορα τοτε του RS2. Βλεποντας το μπροστα μου, ειδα οτι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικο απο τις φωτογραφιες που κυκλοφορουν. Αντιθετως το calibre 1 ειναι πολυ πιο ομορφο...
Ευχαριστω Θεουλη μου...
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά εμένα μου αρέσει ακόμα το RS2 ...
Όχι ότι δεν είναι ωραίο το calibre 1 αλλά το RS2 είναι πιο πολύ του στυλ μου. :)

Φιλικά Στέφανος.
_Jaeger Le Coultre_
The first Manufacture
 in Valle'e de Joux.

Αποσυνδεδεμένος Terranman

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #243 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 11:36:35 πμ »
Καλημέρα! Εχω ένα Tag Heuer 1000m Super Professional με μπρασελέ. Το είχα πάρει το 1992 από την αντιπροσωπία.  Θυμάμαι όμως ότι υπήρχε και μια σπέσιαλ έκδοση με εξτρα λουράκι και κατσαβίδι για να το αλλάζεις μόνος σου.  Ξέρει κανείς αν μπορώ να τα βρω πουθενά;

Αποσυνδεδεμένος StefMac

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2541
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #244 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 12:36:26 μμ »
Από το service της TagHEUER ίσος ...?
Το έχει σε αυτήν την έκδοση ο φίλος blackbird.
Ίσος μπορεί να σε βοηθήσει.

Φιλικά Στέφανος.
_Jaeger Le Coultre_
The first Manufacture
 in Valle'e de Joux.

Αποσυνδεδεμένος Terranman

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #245 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:50:13 μμ »
Ευχαριστώ, έχεις δίκιο! Θα τους πάρω τηλ/νο.
Μ.Φ.Χ.
Στέλιος

Αποσυνδεδεμένος TagGiorgos

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #246 στις: Φεβρουάριος 11, 2009, 06:11:40 μμ »
Γεια σας παιδιά καλώς σας βρήκα!Πραγματικά δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο site..Πριν 2 μέρες ο πατέρας μου αγόρασε ενα καινούργιο ρολόϊ και μου έδωσε το παλιό του.Μου έδωσε ενα Tag Heuer professional 2000 series.Αμα θα μπορόυσατε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για το συγκεκριμένο μοντέλο θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων(π.χ. τιμή αγοράς όταν βγήκε,υπάρχουσα τιμή,ποιότητα σε σύγκριση με άλλα ρολόγια της ίδιας τιμής κλπ.)Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!Εδώ είναι το link:


 http://www.pawnplex.com/Watches/2006...2-0/index.html
$$$$$ is Never Enough !!!!!

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #247 στις: Φεβρουάριος 11, 2009, 06:19:01 μμ »
Γεια σας παιδιά καλώς σας βρήκα!Πραγματικά δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο site..Πριν 2 μέρες ο πατέρας μου αγόρασε ενα καινούργιο ρολόϊ και μου έδωσε το παλιό του.Μου έδωσε ενα Tag Heuer professional 2000 series.Αμα θα μπορόυσατε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για το συγκεκριμένο μοντέλο θα σας ήμουν πολύ ευγνώμων(π.χ. τιμή αγοράς όταν βγήκε,υπάρχουσα τιμή,ποιότητα σε σύγκριση με άλλα ρολόγια της ίδιας τιμής κλπ.)Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!Εδώ είναι το link:


 [url]http://www.pawnplex.com/Watches/2006...2-0/index.html[/url]


μια συναισθηματικη αξια για ενα ρολοι που ηταν στο φορτε του την δεκαετια του 90 οπως ειπε ο πετρος1.κινειται στην μεση γραμμη οπως πολλα αλλα ρολογια,το λεω σαν κατοχος και εγω tag heuer... ;)

Αποσυνδεδεμένος neo12

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1033
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #248 στις: Μάρτιος 09, 2009, 09:36:50 μμ »
Tag Heuer Monaco 40th Anniversary
1000 κομματια, καλιμπρα 11, οriginal Heuer λογοτυπο, τιμη κοντα στις 5000 βρετανικες λιρες/5500 ευρω

 


Automatic Calibre 11 Chronograph
Limited Edition 1000 pieces

Movement: TAG Heuer Calibre 11 Automatic Chronograph·
Indicating the small second at 3 o’clock and chronograph minute at 9 o’clock – date at 6 o’clock

Dial:Original Blue dial·2 silver counters at 3 and 9 o’clock·
Diamonded red lines minute and hour hands, with luminescent markers and red second hand·
Horizontal and hand-applied indexes ·
“MONACO” + “AUTOMATIC CHRONOGRAPH” + “SWISS MADE” lettering·
Monochrome HEUER logo·
Date window at 6 o’clock, enhanced by a sticker
Case: Case diameter:38 mm·
Fine brushed stainless steel·
Anti-reflective double-sided treatment on the curved sapphire crystal glass to ensure the best readability·
Crown at 9 o’clock·
Polished stainless steel push buttons·
Case back signed by Jack Heuer·
Case back engraved “in tribute to Steve McQueen”·
Water resistance: 50 meters
Strap: Provided with two straps: a punched calfskin and a blue alligator one
Special box with two straps
Limited Edition Steeve McQueen Book offered with the watch
“Simplicity is the ultimate sophistication”
                 Leonardo Da Vinci

Αποσυνδεδεμένος Dean

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 54
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #249 στις: Μάρτιος 21, 2009, 08:59:50 μμ »
ΑΧ ΑΧ!!!
Τι το εδειξες αυτο το MONACO :o :o :
Εχω αυτην την εταιρεια σε ιδιαιτερη εκτιμηση μιας και ηταν η εταιρεια που ξεκινησα το παθος μου με τα ρολογια.
Αγορασα ενα απο τα πρωτα Aquaracer to 2004 μονο και μονο για να το πουλησω σε 6 μηνες και να αγορασω το ROLEX μου.
Απο τοτε ομως κατι με ετρωγε να ξαναπαρω Tag Heuer και ετσι περυσι το καλοκαιρι αγορασα μετα απο τρελο ερωτα ενα CARRERA AUTOMATIC το απλο με την ημερομηνια και το ασημενιο καντραν. Επειδη ομως εβγαινε με το ατσαλενιο λουρακι παραγγειλα εξτρα το original μαυρο δερματινο με τις τρυπες και την μπουκλα. Φιλικη τιμη 220ευρω αλλα αξιζε το ατιμο. Διαλεξα το απλο CARRERA γιατι ειναι πιο κοντα στο παλιο κλασικο μοντελο και δειχνει πιο vintage. Προσφατα παραγγειλα την original μπουκλα που αναγραφει σκετο το HEUER απο το εξωτερικο στα 89ευρω απο το site http://www.classicheuer.de/Englisch/indexengl.html και την περιμενω πως και πως!!! Επισης παραγγειλα και μια τσαντα HEUER κοκκινη vintage look!!!
Τελος για να συμπληρωθει ο ερωτας μου λειπει ενα MONACO σαν το παραπανω, για να δουμε μικρος ειμαι ακομα ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος azaas

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 385
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #250 στις: Μάρτιος 22, 2009, 09:39:55 μμ »
ΟΚ δεν λέω καλό το calibre 11 και καταλαβαίνω τον επετειακό χαρακτήρα του συγκεκριμένου μοντέλου αλλά σε αυτά τα λεφτά μοιάζει λίγο υπερβολική η κοστολόγησή του... τέλος πάντων,περί ορέξεως  ;)
you cannot kill what you did not create

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #251 στις: Μάρτιος 22, 2009, 09:55:00 μμ »
Ξέρεις azaas, υπάρχει στην τιμολόγηση και ένα θέμα στρατηγικής. Η TAGHeuer εν προκειμένω τα τελευταία χρόνια δοκίμασε να αυξήσει τον μέσο όρο τιμής και να μοιώσει την ποσότητα. Μην ξεχνάμε οτι όλες αυτές οι εταιρείες ανήκουν σε μεγάλα γκρουπ και τίθεται και ένα θέμα να μην "πέφτει" η μία εταιρεία επάνω στην άλλη. Να μην είναι ευθέως ανταγωνιστικές. Οπότε και μέσω της τιμής αυτοπροσδιορίζεται μια εταιρεία. Αποκλείει κάποιο κοινό και "χαμογελάει" σε κάποιο άλλο.

Μετά είναι και θέμα ζήτησης. Τα πρώτα χρόνια που πήγαινα στο Σαλόνι της Γενεύης έβλεπα κάτι πανάκριβα ρολόγια και έλεγα "Που ξέρουν οτι θα βρουν αγοραστή, να αγοράσει επιτραπέζιο ρολόι σε σχήμα κινέζικου σπιτιού με σμαράγδια προς 1.000.000 ευρώ;" Μετά έμαθα ότι τον αγοραστή τον ήξεραν ήδη, ήξεραν πως πήγαν οι δουλειές του, τι δώρο θα ήθελε να κάνει στον εαυτό του, τι σχήμα έχει το σπίτι του και αν του αρέσουν τα σμαράγδια, ή τα ζαφείρια και τον περίμεναν από την έκθεση να ενθουσιαστεί και να το αγοράσει...

Έτσι γίνεται και σε μαζικότερο επίπεδο. Ξέρουν περίπου πόσοι θα ενδιαφερθούν για το ρολόι, πόσοι συλλέγουν τέτοια ρολόγια στον κόσμο, πόσο θα τα πλήρωναν και βάζουν την τιμή. Τώρα κάποτε την πατάνε κιόλας και τους μένουν τα ρολόγια απούλητα..

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος trelovet

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1209
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #252 στις: Μάρτιος 22, 2009, 10:31:17 μμ »
Ενδιαφέρον το σχόλιο σου Κωστή, δεν ήξερα ότι λειτουργεί έτσι το σύστημα !! Πάντως μου φαίνεται κάπως υπερβολικό μια εταιρεία μαζικής παραγωγής σαν την TAG ,να σκέφτεται έτσι, δηλ.στην ουσία να υπερτιμολογεί κάποια μοντέλα , μονο και μόνο για να αυτο-προσδώσει πρεστίζ στο όνομά της. Γενικά πάντως αν και μου είναι εξαιρετικά συμπαθής ως εταιρεία , βρίσκω αρκετά τσιμπημένες τις τιμές της !!
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΛΩΡΙΝΑ
Αν η δουλειά ήταν καλή δεν θα μας πλήρωναν για να την κάνουμε !!!

Αποσυνδεδεμένος azaas

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 385
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #253 στις: Μάρτιος 22, 2009, 10:46:02 μμ »
Ξέρεις azaas, υπάρχει στην τιμολόγηση και ένα θέμα στρατηγικής. Η TAGHeuer εν προκειμένω τα τελευταία χρόνια δοκίμασε να αυξήσει τον μέσο όρο τιμής και να μοιώσει την ποσότητα. Μην ξεχνάμε οτι όλες αυτές οι εταιρείες ανήκουν σε μεγάλα γκρουπ και τίθεται και ένα θέμα να μην "πέφτει" η μία εταιρεία επάνω στην άλλη. Να μην είναι ευθέως ανταγωνιστικές. Οπότε και μέσω της τιμής αυτοπροσδιορίζεται μια εταιρεία. Αποκλείει κάποιο κοινό και "χαμογελάει" σε κάποιο άλλο.

Μετά είναι και θέμα ζήτησης. Τα πρώτα χρόνια που πήγαινα στο Σαλόνι της Γενεύης έβλεπα κάτι πανάκριβα ρολόγια και έλεγα "Που ξέρουν οτι θα βρουν αγοραστή, να αγοράσει επιτραπέζιο ρολόι σε σχήμα κινέζικου σπιτιού με σμαράγδια προς 1.000.000 ευρώ;" Μετά έμαθα ότι τον αγοραστή τον ήξεραν ήδη, ήξεραν πως πήγαν οι δουλειές του, τι δώρο θα ήθελε να κάνει στον εαυτό του, τι σχήμα έχει το σπίτι του και αν του αρέσουν τα σμαράγδια, ή τα ζαφείρια και τον περίμεναν από την έκθεση να ενθουσιαστεί και να το αγοράσει...

Έτσι γίνεται και σε μαζικότερο επίπεδο. Ξέρουν περίπου πόσοι θα ενδιαφερθούν για το ρολόι, πόσοι συλλέγουν τέτοια ρολόγια στον κόσμο, πόσο θα τα πλήρωναν και βάζουν την τιμή. Τώρα κάποτε την πατάνε κιόλας και τους μένουν τα ρολόγια απούλητα..

Φιλικά

Κωστής

Μιας και το όλο concept της στρατηγικής κοστολόγησης δεν μου είναι άγνωστο,και λόγω σπουδών αλλά και εμπειριών,θα σταθώ στην τελευταία σας πρόταση και μάλιστα θα πάω ένα βημα παραπέρα. Γιατί λοιπόν εγώ οσμίζομαι οτι αυτή θα είναι μια από τις φορές που θα την πατήσουνε?? Μπορώ να κάνω την τυπική ανάλυση στο τι έχει - 'η μάλλον στο τι δεν έχει - να προσφέρει σε σχέση με τα ρολόγια που καλείται να ανταγωνιστεί σε αυτή την τιμή,αλλά δεδομένης της συλλεκτικότητάς του,ώστε και του target group στο οποίο απευθύνεται,κάνει μια τέτοια ανάλυση ανευ σημασίας. Το θέμα όμως είναι οτι από την ώρα που το είδα προσπαθώ να σκεφτώ έναν από τους φανατικούς φίλους της TAG που γνωρίζω,που θα έπαιρνε αυτό αντί για παράδειγμα ένα Carrera και δεν μπορώ να σκεφτώ κανέναν... σε όποιον το έδειξα δεν εντυπωσιάστηκε καθόλου και κακά τα ψέματα,σηκώνει πολύ εφε για να πείσεις κάποιον να αγοράσει αυτό το ρολόι σε αυτή την τιμή.Όπως και να έχει μακάρι να το χαρούνε όσοι το πάρουνε και όλα τα άλλα είναι περιττά  ;)

ΥΓ : μόλις τώρα πρόσεξα οτι έχουμε το ίδιο όνομα  :D
you cannot kill what you did not create

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #254 στις: Μάρτιος 22, 2009, 11:25:38 μμ »
Αγαπητέ trelovet, δεν είπα εγώ οτι είναι υπερτιμημένο. Αυτό που είπα για την αλλαγή πορείας της TAG πάει αρκετά χρόνια πίσω. Τότε έκανε 1.000.000 ρολόγια. Τώρα νομίζω 750.000. Μέσα σε αυτό το πλαίσιο του repositioning, (όπως θα λέγαμε Ελληνικά) παρουσίασε το V4, τα ρολόγια με El Primero, το SLR, τα μοντέλα με 1/100 κλπ.

Τώρα για να κρίνουμε αυτό που λες αγαπητέ azaas θα πρέπει να ρωτήσουμε τα μαγαζιά για το πόσο γρήγορα έφυγαν τα προηγούμενα συλλεκτικά μοντέλα της σειράς με τις δύο λωρίδες και για το πόσα ήρθαν στην Ελλάδα. Αν έρθουν 4-5 αμφιβάλλεις οτι θα φύγουν; Πάντως με την μόδα των μεγάλων ρολογιών στην Ιταλία πολλά Monaco τα φορούν τα κορίτσια. Ένα κοινό που δεν νομίζω οτι συγκρίνει τιμές ή αξιολογεί μηχανές, αν θεωρεί οτι ένα ρολόι είναι στη μόδα ή είναι εντυπωσιακό ή προκλητικό σε γυναικείο χέρι. Λογικά άλλωστε ο Steve McQuenn συγκινεί τις γυναίκες περισσότερο. Όπως και ο Paul Newman. Για τους άντρες πιο ωραίο πρότυπο είναι ο Amstrong, o Hillary, ο Senna κλπ

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος Darth

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3917
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #255 στις: Μάρτιος 22, 2009, 11:53:51 μμ »
αν ειχε βγει στην παραγωγη και -βασικο- ειχα τα χρηματα θα το αγοραζα αμεσως!!!



αλλα δεν ξερω με το service τι γινεται?
καθε ποσα km θελει ιμαντα? ;D ;D
πραγματικα πανεμορφο...

φιλικα
γιωργος

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #256 στις: Μάρτιος 23, 2009, 12:10:08 πμ »
Giorgos mg σου έχω καλά νέα τουλάχιστον για το πρώτο σκέλος. Επιτέλους κατάφεραν να το κατασκευάσουν. Για την ακρίβεια έχουν ήδη ένα που δουλεύει και θα το πουλήσουν στην καθιερωμένη δημοπρασία Only Watch του Antiquorum τον Αύγουστο στο Μονακό και τον Απρίλιο του 2010 θα το παρουσιάσουν σε μαζική παραγωγή στην Βασιλεία.

Μάζευε χρήματα....

Οι ιμάντες είναι φτιαγμένοι από απίστευτα ανθεκτικό υλικό. Θα ρωτήσω τον Jean-François Ruchonnet που το σχεδίασε να μας πει. Πάντως σκέψου οτι στην αρχή κατασκευάστηκαν 20 ρολόγια που τόσα χρόνια τα παρακολουθούσαν με ειδικό σύστημα από κάμερες προκειμένου να βελτιώσουν τον σχεδιασμό πριν βγει το ρολόι στην παραγωγή. Οι ιμάντες στην αρχή ήταν 13, ενώ τώρα μειώθηκε ο αριθμός τους και ξανασχεδιάστηκαν. Το πάχος τους είναι μικρότερο από μισό χιλιοστό.

Φιλικά

Κωστής
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 23, 2009, 11:19:32 πμ από VIWOW »
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος azaas

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 385
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #257 στις: Μάρτιος 23, 2009, 08:43:06 πμ »
Το πάχος τους είναι μικρότερο από μισό χιλιοστό.
Φιλικά
Κωστής
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

you cannot kill what you did not create

Αποσυνδεδεμένος Darth

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3917
    • Προφίλ
Απ: Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #258 στις: Μάρτιος 23, 2009, 05:30:03 μμ »
Giorgos mg σου έχω καλά νέα τουλάχιστον για το πρώτο σκέλος. Επιτέλους κατάφεραν να το κατασκευάσουν. Για την ακρίβεια έχουν ήδη ένα που δουλεύει και θα το πουλήσουν στην καθιερωμένη δημοπρασία Only Watch του Antiquorum τον Αύγουστο στο Μονακό και τον Απρίλιο του 2010 θα το παρουσιάσουν σε μαζική παραγωγή στην Βασιλεία.

Μάζευε χρήματα....

Οι ιμάντες είναι φτιαγμένοι από απίστευτα ανθεκτικό υλικό. Θα ρωτήσω τον Jean-François Ruchonnet που το σχεδίασε να μας πει. Πάντως σκέψου οτι στην αρχή κατασκευάστηκαν 20 ρολόγια που τόσα χρόνια τα παρακολουθούσαν με ειδικό σύστημα από κάμερες προκειμένου να βελτιώσουν τον σχεδιασμό πριν βγει το ρολόι στην παραγωγή. Οι ιμάντες στην αρχή ήταν 13, ενώ τώρα μειώθηκε ο αριθμός τους και ξανασχεδιάστηκαν. Το πάχος τους είναι μικρότερο από μισό χιλιοστό.

Φιλικά

Κωστής

παρα πολυ ωραια!!!
αρχιζω να μαζευω!!.

πιστευω οταν τα εχω μαζεψει να βρω ενα -που θα εχει γινει τοτε- vintage σε κατασταση nos... :dielaughing: :dielaughing:

φιλικα
γιωργος

Αποσυνδεδεμένος Dean

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 54
    • Προφίλ
Απ: TAG HEUER
« Απάντηση #259 στις: Μάρτιος 25, 2009, 08:45:01 μμ »
Κυριε Στηκα μηπως γνωριζετε αν το επετειακο αυτο MONACO (Mc Queen edition) θα ερθει στην Ελλαδα?
Μια πρωτη ερευνα που εκανα σε αντιπροσωπο μου ειπε πως μαλλον οχι.