Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 387233 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1000 στις: Μάιος 17, 2016, 11:13:17 μμ »
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1001 στις: Μάιος 17, 2016, 11:16:17 μμ »
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1002 στις: Μάιος 17, 2016, 11:17:02 μμ »
Άντε ρε ´σεις !
Μπράβο σας  :up:
Καλό είναι να παίρνουν και άλλες ομάδες κανέναν τίτλο, γιατί έχει καταντήσει αηδία με εμάς τους Ολυμπιακούς.

Άντε και εις ανώτερα :laola:

Και μακάρι να καταφέρετε να κάνετε κάτι & με το θέμα του γηπέδου σας...

Sent from my i-phone, using my fingers

Αποσυνδεδεμένος Templar

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 124
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1003 στις: Μάιος 17, 2016, 11:18:51 μμ »
Συγχαρητήρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1004 στις: Μάιος 17, 2016, 11:30:25 μμ »
Μπράβο ρε χανούμια για την κούπα!!!






Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1005 στις: Μάιος 17, 2016, 11:36:36 μμ »
συγχαρητηρια για την κουπα στην αεκ!!!

γερογιαν ο αραβιδης στο τηλεφωνο... θελει να κλεισει ραντεβου για αυριο! ειναι επειγον λεει....
πωπωω τον σακατεψε ο αλλος...

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1006 στις: Μάιος 18, 2016, 12:22:35 πμ »
Έχαθε μερικά δόντια αλλά θτο τέλοθ την θήκωθε την κούπα ο Αραβίδηθ


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1007 στις: Μάιος 18, 2016, 06:42:32 πμ »
Συγχαρητήρια για την κούπα στα παιδιά της αεκ. Το θέλανε περισσότερο!!!
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος ww

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1008 στις: Μάιος 18, 2016, 07:50:44 πμ »
Μία πολλή όμορφη μέρα ξημέρωσε σήμερα για την ΑΕΚ και τον κόσμο της. Το είχαμε ανάγκη αυτό το κύπελλο γιατί η τελευταία τετραετία ήταν πολύ δύσκολη για την ψυχολογία τόσο της ομάδας όσο και των φιλάθλων της.

Συγχαρητήρια σε όλους τους ποδοσφαιριστές αλλά και πολλά respect στον Σουηδό της ΑΕΚ ο οποίος συνεχίζει μία παράδοση πολύ καλών Σκανδιναβών ποδοσφαιριστών που έχουν περάσει από την Ελλάδα και χαίρει της εκτίμησής μου τόσο ως ποδοσφαιριστής όσο και ως χαρακτήρας. Ο δικός μου MVP του χτεσινού αγώνα με ατελείωτα χιλιόμετρα και καλές τοποθετήσεις.

Καλό καλοκαίρι για τον Ολυμπιακό ο οποίος πρέπει να λύσει αρκετές από τις παθογένειες του ώστε να προχωρήσει στην Ευρώπη του χρόνου και καλή συνέχεια στην ΑΕΚ η οποία έχει ακόμη περισσότερο δρόμο να διανύσει ώστε να κερδίσει τη χαμένη αίγλη της. Τα playoff συνεχίζονται και θα πρέπει να εμφανιστούν συγκεντρωμένοι για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.

Παναγιώτης 

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1009 στις: Μάιος 18, 2016, 08:04:30 πμ »
... Μπράβο στην ομάδα μου και συγχαρητήρια στους παίχτες μας  ... το θελαν περισσότερο, έπαιξαν καλύτερα ... και πήραν το κύπελλο ...

αυτό που κατάφεραν ήταν άθλος ... αν αναλογιστούμε το που έπαιζαν πέρσι ....!!!!

και ακούγοντας τις δηλώσεις μετά τον αγώνα ....
έχω ένα σχόλιο για τον αντίπαλο ... τελικά αυτή η ομάδα όταν χάνει πάντα θα φταίει κάποιος άλλος ... είτε αυτός είναι ο Καλογερόπουλος είτε ο ένας μηνάς διακοπής ...κλπ

η περίπτωση να έκανε μαλακία στήσιμο ο προπονητής τους ... δεν παίζει ....!!!


το ότι οι παίχτες είχαν το μυαλό τους σε ποιες παραλίες θα απλώσουν τα κορμιά τους και ήταν τουρίστες μέσα στο γήπεδο ... δεν παίζει ...!!!

το ότι ο αντίπαλος τους καμιά φορά μπορεί να παίξει καλύτερα από αυτούς ... και να χάσουν δίκαια και καθαρά ...  επίσης δεν παίζει ...!!!



... μπράβο στην ομάδα μου .... γιατί φέτος κέρδισε δυο φορές μέσα στην χρονιά την καλύτερη ομάδα της Ελλάδας .... και αυτό λέει πολλά ....!!!!

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1010 στις: Μάιος 18, 2016, 08:27:40 πμ »
Χαίρομαι για την αντιμετώπιση της ήττας απο τους φίλους Ολυμπιακούς , γιατί απο εφημερίδες και παράγοντες εμμετος.
Πάντως ο πουλιδο πρωί πρωί τον πουλο στο αεροδρόμιο ,του χάλασαν τις διακοπές του παιδιού .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1011 στις: Μάιος 18, 2016, 08:58:35 πμ »
Χαίρομαι για την αντιμετώπιση της ήττας απο τους φίλους Ολυμπιακούς , γιατί απο εφημερίδες και παράγοντες εμμετος.
Πάντως ο πουλιδο πρωί πρωί τον πουλο στο αεροδρόμιο ,του χάλασαν τις διακοπές του παιδιού .


Sent from my iPhone using Tapatalk

μα οι εφημεριδες και οι παραγοντες στην ελλαδα ειναι μερος της παθογενειας του ποδοσφαιρου και δεν νομιζω οτι μπορει κανεις μα κανεις απο ολες τις ομαδες να πει οτι οι δικοι του ειναι καλυτεροι απο αυτους του Ολυμπιακου. ιδια σκατα ειναι, ιδιες ηλιθιες δηλωσεις κανουν, ιδια αντιμετωπιση εχουν και αποποιηση ευθυνων παντα. παντα φταιει κατι αλλο και παντα μα παντα ψαχνουν να βρουν δικαιολογιες για να πουν εντελει οτι δεν φταινε.

ειναι ιδιαιτερα υποκριτικο το να κοιταει κανεις μονο τις δηλωσεις των αλλων και ποτε τις δικες του δηλωσεις. και αν το κανει κανεις αυτο τοτε δεν διαφοροποιειται σε τιποτε απο τους υποκριτες των διοικησεων και των μμε. οποιος εχει τα @@ να πει δηλαδη οτι μονο οι αλλοι το κανουν, να μου το πει για να αραδιασω ενα σκασμο δηλωσεις της δικης του ομαδας και των δικων του φυλλαδων και δημοσιογραφων.

για μενα ο Ολυμπιακος χθες εχασε γιατι δεν επαιξε. δεν με αφορα το οτι ειχε ενα μηνα να παιξει, οτι το παιχνιδι ηταν μια παρωδια, οτι εμεις ειχαμε μπει σε mode διακοπων. αυτα ειναι μπουρδες. ειναι μεν μια παραμετρος αλλα μια ομαδα οπως εμεις επρεπε να την εχει αντιμετωπισει καταλληλα. εχει παικτες, εχει το υλικο, επρεπε να ανταπεξελθει. δεν ειχαμε ρυθμο, εκανε λαθη στο στησιμο της ομαδας ο σιλβα, οι παικτες δεν παλεψαν οπως επρεπε.

και παλι συγχαρητηρια στην ΑΕΚ με καθε ειλικρινεια. βεβαια ειμαι βεβαιος οτι τα συγχαρητηρια που εμεις δινουμε στο συνολο μας σαν οπαδοι, κατηγορωντας στη συντριπτικη πλειοψηφια τους δικους μας για το αποτελεσμα χωρις να ψαχνουμε σα δικαιολογια, δεν θα τα βλεπαμε απο τους αντιπαλους μας. η εικονα και των περισσοτερων αντιπαλων εδω μεσα ειναι τετοια που δειχνει οτι μερικοι πανηγυριζουν σε καθε ηττα του Ολυμπιακου ακομη και οταν αυτη γινεται απο ασχετες ομαδες και ακομη και οταν αυτη αφορα σε αλλα αθληματα. μερικοι τη βρισκουν και το πανηγυριζουν αν χανουμε. ΑΝ καναμε το ιδιο και εμεις θα μας τη λεγανε ολοι και δικαιως. τωρα εχει γινει ενα trend να μας τη λενε στις ηττες μας. αλλα οκ δεκτον. στο χωριο μου εξαλλου λενε οτι της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες. και απο τριχες αλλο τιποτε.

και παλι πολλα συγχαρητηρια στην ΑΕΚ. σημαινει πολλα γι αυτην ενας τιτλος. περισσοτερα απο οτι θα σημαινε για εμας σαν συλλογο. θα σημαινε πολλα για το μαρινακη που εχει κοντρα με το μελισσανιδη, αλλα αυτο δεν υπηρξε ποτε κατι που να με απασχολει για να χαρω η' λυπηθω.

και τωρα μπασκετ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1012 στις: Μάιος 18, 2016, 09:32:04 πμ »
Δυστυχώς οι παράγοντες είναι ίδιοι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1013 στις: Μάιος 18, 2016, 10:05:14 πμ »
Μπαρμπα Σαββα,καλυτερα να μασας παρα να μιλας!! :dielaughing:


http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/sabbas-theodwridis-euxomai-na-petuxoume-tin-aek-sto-kupello/3142710
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3911
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1014 στις: Μάιος 18, 2016, 11:00:16 πμ »
Μπράβο στην ΑΕΚ για το κύπελλο.

Δεν έχω εικόνα από το παιχνίδι, αλλά από φίλους μου μεταφέρθηκε ότι είναι καθαρό και δίκαιο το αποτέλεσμα σύμφωνα με την εμφάνιση των 2 ομάδων.
Παράθεση από: blackbird
Αμήν. Αντικείμενα είναι γαμώτο μου. Όχι άνθρωποι για να τα θρηνούμε.
Το φόρεσες, το χάρηκες, άμε στο διάλο τώρα.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1015 στις: Μάιος 18, 2016, 11:33:30 πμ »
Συγχαρητήρια στους ΑΕΚτζήδες και μπράβο τους και μαγκιά τους που πήρανε το Κύπελλο.

1.000.000 ευρώ πριμ στους ΑΕΚτζήδες έδωσε ο Μελισσανίδης ; 1.000.000 πρόστιμο στα χαμένα κορμιά του Ολυμπιακού πρέπει να ρίξει ο Μαρινάκης.

Για την ιστορία και η ομάδα του myWatch να κατέβαινε στο γήπεδο, θα το έπαιρνε το κύπελλο από τους ανύπαρκτους.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1016 στις: Μάιος 18, 2016, 11:33:54 πμ »

έχω ένα σχόλιο για τον αντίπαλο ... τελικά αυτή η ομάδα όταν χάνει πάντα θα φταίει κάποιος άλλος ... είτε αυτός είναι ο Καλογερόπουλος είτε ο ένας μηνάς διακοπής ...κλπ



Αυτό είναι ανέκδοτο τώρα? Όλοι οι άλλοι το κάνετε αυτό στον υπερθετικό βαθμό, εμείς είμαστε οι τελευταίοι που μπορείτε να στηλιτεύσετε κάπτεν.
Όλοι βγήκαμε και είπαμε μπράβο στην ΑΕΚ για την κούπα, τι άλλο να κάνουμε δεν καταλαβαίνω.




Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1017 στις: Μάιος 18, 2016, 11:39:52 πμ »
Πολλα μπραβο στην ΑΕΚ για το πρωταθλημα.
Θα ηθελα να ημουν απο μια μερια να βλεπω τα μουτρα της σκατ.........ακουλας και του Μπαρμπα-Σαβα που αντι να περνα την ημερα του στα καπη παρεα με τα αλλα γεροντακια την περνα νομιζωντας οτι κατι κανει στον Ολυμπιακο.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1018 στις: Μάιος 18, 2016, 11:40:25 πμ »
Αυτό είναι ανέκδοτο τώρα? Όλοι οι άλλοι το κάνετε αυτό στον υπερθετικό βαθμό, εμείς είμαστε οι τελευταίοι που μπορείτε να στηλιτεύσετε κάπτεν.
Όλοι βγήκαμε και είπαμε μπράβο στην ΑΕΚ για την κούπα, τι άλλο να κάνουμε δεν καταλαβαίνω.





Καλα Γιάννη το φως απο αυριανή του αθλητισμού εχει γινει απο τις πιο αντικειμενικές .

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #1019 στις: Μάιος 18, 2016, 11:43:32 πμ »
Αυτό είναι ανέκδοτο τώρα? Όλοι οι άλλοι το κάνετε αυτό στον υπερθετικό βαθμό, εμείς είμαστε οι τελευταίοι που μπορείτε να στηλιτεύσετε κάπτεν.
Όλοι βγήκαμε και είπαμε μπράβο στην ΑΕΚ για την κούπα, τι άλλο να κάνουμε δεν καταλαβαίνω.


μαλλον να παμε γονατιστοι στην αγιασοφια η' κατι αντιστοιχο απο οτι φαινεται. το αναποδο βεβαια σπανια θα το δεις ποτε. 30 και 40 βαθμους πισω στο πρωταθλημα αλλα οι δικαιολογιες στο φουλ.
Γαυρος οπαδος....