Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386910 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #880 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:23:55 μμ »


Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #881 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:25:32 μμ »
Πρωταθλήτρια του ΝικησαΤονΟλυμπιακο 2015 - 2016 : ΑΕΚ  :lol:
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #882 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:26:23 μμ »


Δεν θέλω να μπω ανάμεσα σας ρε συ!! ;D

Κατα βάθος δεν τον βαρέθηκες,απλα το λες αυτα επειδη ειςαι συναισθηματικά φορτισμένος με την ήττα,αντε πιες κανενα τσίπουρο να στρώσεις και τα λεμε. ;)

Τον βαρέθηκα λέμε. Τόσο κρασί και ούτε ένα χάδι. Τέλος. Η σχέση μας περνάει κριση
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #883 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:28:13 μμ »
Πρωταθλήτρια του ΝικησαΤονΟλυμπιακο 2015 - 2016 : ΑΕΚ  :lol:

Τον βαρέθηκα λέμε. Τόσο κρασί και ούτε ένα χάδι. Τέλος. Η σχέση μας περνάει κριση
:dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #884 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:33:13 μμ »
Έχω βαρεθεί με αυτόν. Ψάχνω μια ανανέωση

Υπάρχει άλλος;

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #885 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:35:59 μμ »
Υπάρχει άλλος;
Κάτι παίζει. Έχω βγάλει αγγελία
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #886 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:36:34 μμ »
Κάτι παίζει. Έχω βγάλει αγγελία

Tέτοια ήσουνα πάντα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #887 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:52:22 μμ »
Tέτοια ήσουνα πάντα.
Μίλα μου βρώμικα
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #889 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 05:46:52 μμ »
http://www.sport-fm.gr/article/1000-akuro-idioi-kai-xeiroteroi-itan-oi-alloi-duo/3143087

http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/xamili-bathmologia-kai-katapsuksi-se-kalogeropoulo/3143043


Kαλα για τον Νικολακοπουλο δεν χρειαζεται καν να πω κατι.Τα λογια ειναι εντελως περιττα,κατι σαν Τσουκαλας ενα πραγμα.Αστα να πανε.......Μαλλον κακο κανει η επικληση του!!!

Οσον αφορα την τιμωρια του Καλογεροπουλου,οπως το διαβαζω μαλλον δικαιωνει την ΑΕΚ!!!!
Απο τη στιγμη που

''Πάντως το «Goal» τονίζει πως ο παρατηρητής δικαιώνει τον Καλογερόπουλο για τις αποβολές των Αλμπέρτο Μποτία και Λούκα Μιλιβόγεβιτς. ''

Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #890 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 05:47:31 μμ »

υγ. @kkostas σορρυ χθες για την ενταση, αλλα πιστεψε με, δεν οφειλεται σε διαφωνια για τις αποψεις μας αλλα σε ενα σταθερο και μονιμο παραγοντα που εχω, οτι δεν τσουβαλιαζω και δεν σχολιαζω προσωπικα ατομα που δεν γνωριζω αρκετα. και παλι σορρυ για τη χθεσινη ενταση, αυτο το οφειλω.


Θοδωρή συγγνώμη και από μένα και κακώς το πήρες προσωπικά.
Είμαι κάθετος σε τεχνητές ανάγκες που δεν προσφέρουν τίποτα και νοιώθω οτι υποτιμούν την νοημοσύνη μου (π.χ. τσιγάρο, ελληνικό ποδόσφαιρο). Τα βλέπω κάπως αγωνιστικά τέτοια θέματα και θέλω να επηρεάσω και τους γύρω μου.
Και για να μην παρεξηγηθώ, κατά κάποιο τρόπο θεωρώ πιο λογικό να χαλάει κανείς τον χρόνο-υγεία-χρήματά του σε πουτάνες και ναρκωτικά παρά στα παραπάνω  ;D
Σκάλωσες με το σανό. Θέλω να μου πεις πότε έφαγε μπριζόλα ο έλληνας ποδοσφαιρόφιλος? Μια ζωή σανό για να μηρυκάζει μπούρδες...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #891 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 05:54:06 μμ »
Kαλα για τον Νικολακοπουλο δεν χρειαζεται καν να πω κατι.Τα λογια ειναι εντελως περιττα,κατι σαν Τσουκαλας ενα πραγμα.Αστα να πανε.......Μαλλον κακο κανει η επικληση του!!!

Οσον αφορα την τιμωρια του Καλογεροπουλου,οπως το διαβαζω μαλλον δικαιωνει την ΑΕΚ!!!!
Απο τη στιγμη που

''Πάντως το «Goal» τονίζει πως ο παρατηρητής δικαιώνει τον Καλογερόπουλο για τις αποβολές των Αλμπέρτο Μποτία και Λούκα Μιλιβόγεβιτς. ''
Ενώ ρε συ το βαρουχα που πληρώνεται από τον αλαφουζο τον θεωρείς αντικειμενικο στις κρίσεις για τον Ολυμπιακό λολολολ

Την ουσία των κειμένων πάντως πρέπει να κοιτάμε όχι το ποιος τα γράφει. Γιατί δυστυχώς στην Ελλάδα δημοσιογράφος και καλός δεν υπάρχει. Όπως είχε πει ο πρυτανης "ο καλύτερος από μας έχει πουλήσει τη μάνα του"

ΥΓ. Δεν έχω διαβάσει τι λέει λολολολ
ΥΓ 2. Ο παρατηρητής διαιτησίας είναι αυτός που του είπε ο τίγρης ότι ξέρει που μένει, θα τον ανατιναξει και θα τον πνιξει με το κασκόλ ή άλλος; :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #892 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 05:57:30 μμ »
Θοδωρή συγγνώμη και από μένα και κακώς το πήρες προσωπικά.
Είμαι κάθετος σε τεχνητές ανάγκες που δεν προσφέρουν τίποτα και νοιώθω οτι υποτιμούν την νοημοσύνη μου (π.χ. τσιγάρο, ελληνικό ποδόσφαιρο). Τα βλέπω κάπως αγωνιστικά τέτοια θέματα και θέλω να επηρεάσω και τους γύρω μου.
Και για να μην παρεξηγηθώ, κατά κάποιο τρόπο θεωρώ πιο λογικό να χαλάει κανείς τον χρόνο-υγεία-χρήματά του σε πουτάνες και ναρκωτικά παρά στα παραπάνω  ;D
Σκάλωσες με το σανό. Θέλω να μου πεις πότε έφαγε μπριζόλα ο έλληνας ποδοσφαιρόφιλος? Μια ζωή σανό για να μηρυκάζει μπούρδες...

Δεν υπάρχουν τεχνητες ανάγκες. Για μένα είναι απολαύσεις μικρές. Το τσιγάρο, το τσίπουρο, το ποδόσφαιρο, ο ποδογυρος. Όχι ανάγκη.

Άμα δεν πίνεις, δεν καπνίζεις, δεν...γυρνας, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλά θα σου φανεί ότι κρατάει περισσότερο από βαρεμαρα

ΥΓ. Πουτανες και ναρκωτικά πως το εννοείς; ταυτόχρονα; :)  είναι μια ιδέα να σκεφτώ δηλαδης λολ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #893 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:10:11 μμ »
Δεν υπάρχουν τεχνητες ανάγκες. Για μένα είναι απολαύσεις μικρές. Το τσιγάρο, το τσίπουρο, το ποδόσφαιρο, ο ποδογυρος. Όχι ανάγκη.

Άμα δεν πίνεις, δεν καπνίζεις, δεν...γυρνας, δεν θα ζήσεις περισσότερο. Απλά θα σου φανεί ότι κρατάει περισσότερο από βαρεμαρα

ΥΓ. Πουτανες και ναρκωτικά πως το εννοείς; ταυτόχρονα; :)  είναι μια ιδέα να σκεφτώ δηλαδης λολ

Φίλε να ξεκαθαρίσω κάτι και να το κλείσουμε γιατί νοιώθω οτι κουράζω το φόρουμ.
Για μένα το τσιγάρο και το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι τεχνητές ανάγκες γιατι εξαπατάνε τον χρήστη.
Τα υπόλοιπα που ανέφερες, ναι προσφέρουν απόλαυση.
Για τα δύο παραπάνω θέματα φρόντισα και πήρα τα μέτρα μου.
Για ποδόσφαιρο έβαλα ote tv  ;)
Το τσιγάρο  το έκοψα και λόγω μακροχρόνιας κι αποκλειστικής συνεργασίας μου με την μεγαλύτερη τσιγαροβιομηχανία στην Ελλάδα απολαμβάνω την ηθική ικανοποίηση του να με πληρώνει το τσιγάρο κι όχι εγώ αυτό  :D

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #894 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:14:06 μμ »
Ρε συ, πληρώνεις παραπάνω για ποδόσφαιρο από μένα λολολολ. Αν με μονταρεις με φτηνά τσιγάρα κιολας :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #895 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:19:28 μμ »
Θοδωρή συγγνώμη και από μένα και κακώς το πήρες προσωπικά.
Είμαι κάθετος σε τεχνητές ανάγκες που δεν προσφέρουν τίποτα και νοιώθω οτι υποτιμούν την νοημοσύνη μου (π.χ. τσιγάρο, ελληνικό ποδόσφαιρο). Τα βλέπω κάπως αγωνιστικά τέτοια θέματα και θέλω να επηρεάσω και τους γύρω μου.
Και για να μην παρεξηγηθώ, κατά κάποιο τρόπο θεωρώ πιο λογικό να χαλάει κανείς τον χρόνο-υγεία-χρήματά του σε πουτάνες και ναρκωτικά παρά στα παραπάνω  ;D
Σκάλωσες με το σανό. Θέλω να μου πεις πότε έφαγε μπριζόλα ο έλληνας ποδοσφαιρόφιλος? Μια ζωή σανό για να μηρυκάζει μπούρδες...
Κώστα άστα αυτά θες να μου δώσεις τον μπρασελε του τόνου ;;;; είναι πολλά τα 200€+++ τα αξίζει κιόλας;;; τουλάχιστον για τεστ ντραιβ;; χαχαχαχαχαχαχα

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3715
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #896 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:23:57 μμ »
Κώστα άστα αυτά θες να μου δώσεις τον μπρασελε του τόνου ;;;; είναι πολλά τα 200€+++ τα αξίζει κιόλας;;; τουλάχιστον για τεστ ντραιβ;; χαχαχαχαχαχαχα


Πήρες τόνο ρε?
Χάνω επεισόδια...
Καλοφόρετος.
Ο μπρασελές του top, καλό θα ήταν να τον είχες αγοράσει μαζί αλλά οκ μια χαρά τα 200. Τα αξίζει και με το παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #897 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:26:47 μμ »
Πήρες τόνο ρε?
Χάνω επεισόδια...
Καλοφόρετος.
Ο μπρασελές του top, καλό θα ήταν να τον είχες αγοράσει μαζί αλλά οκ μια χαρά τα 200. Τα αξίζει και με το παραπάνω.
Τον έχει ο chino $298 αν θυμάμαι καλά... Πολλά λεφτά...

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #898 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:41:44 μμ »
Τωρα που ηρεμησαν τα παθη,συνειδητοποιω οτι η αλλη γαβρο-μουχριτσα, ο αλλοθρησκος co-admin ντε,  ;D ;D ,ξερετε ολοι ποιον εννοω,.....πουθενα!!!
Εχει λουφαξει και κουβεντα,τιποτα!!!
Παληκαρι μου,αν το ηξερα ποσο βαρυ θα σου καθοτανε,....... :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #899 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 06:53:32 μμ »
Kαλα για τον Νικολακοπουλο δεν χρειαζεται καν να πω κατι.Τα λογια ειναι εντελως περιττα,κατι σαν Τσουκαλας ενα πραγμα.Αστα να πανε.......Μαλλον κακο κανει η επικληση του!!!

Οσον αφορα την τιμωρια του Καλογεροπουλου,οπως το διαβαζω μαλλον δικαιωνει την ΑΕΚ!!!!
Απο τη στιγμη που

''Πάντως το «Goal» τονίζει πως ο παρατηρητής δικαιώνει τον Καλογερόπουλο για τις αποβολές των Αλμπέρτο Μποτία και Λούκα Μιλιβόγεβιτς. ''
O Nικολακοπουλος είναι αξιοπρεπεστατος δημοσιογράφος. Μην τον συγκρινεις με τον Τσουκαλα. Ισως τον μπερδευεις με καποιον αλλον.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)