Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386911 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #860 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:14:36 πμ »
Θα σου δείξει η μαμά μου.
η μαμα μου τη δερνει τη μαμα σου
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #861 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:17:12 πμ »
η μαμα μου τη δερνει τη μαμα σου

Κι ο μπαμπάς μου τη δέρνει τη μαμά μου.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #862 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:21:57 πμ »
Εμενα γιατι δεν με παιζετε;
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #863 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:22:39 πμ »
Κι ο μπαμπάς μου τη δέρνει τη μαμά μου.

του αγιου μπαλεντινου προσχωμεν
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #864 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:23:13 πμ »
Εμενα γιατι δεν με παιζετε;

εισαι σκιαχτικος
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #865 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:23:33 πμ »
Εμενα γιατι δεν με παιζετε;

Ξέρεις εσύ.

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #866 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:33:27 πμ »
δεν σου εδειξα το μανταλο. σου δειχνω το βαργκα ο οποιος ειναι μπροστα απο δυο παικτες και ειναι ΕΚΤΟΣ περιοχης αλλα ΕΝΤΟΣ του ημικυκλιου που απαγορευεται. η μονη χρηση του ημικυκλιου ειναι η αποσταση απο τη γραμμη του πεναλτι την ωρα της εκτελεσης του. και ο βαργκας ειναι  μεσα.

σε παρακαλω ασε τους προσωπικους χαρακτηρισμους. ειναι δευτερα, ειναι η δουλεια νευρικη, δε λεει. ουτε φωτοσοπ εκανα ουτε τιποτε. απο αυτο που μου εστειλες εκοψα μια φαση. που δειχνει το βαργκας μπροστα απο τους δικους μας, εντος του ημικυκλιου και τους δικους μας εξω. ειναι σε θεση παρατυπη.


στην τελικη ρε φιλε, αν θελετε να ασχολειστε με το ποδοσφαιρο μαθετε τους κανονισμους. τζαμπα μαθημα να σας κανουμε δε λεει. εμμεσο η΄επαναληψη. οπως το βλεπει κανεις. αλλα οχι γκολ.

και επαναλαμβανω για πολλοστη φορα οτι εγω δεν εκανα καμια προσωπικη επιθεση ειτε σε αεκτση ειτε στο συνολο των αεκτσηδων. αυτο ειναι σεβασμος. αντιθετα ακουω διαρκως για το πως ειμαι εγω, το πως ειμαστε οι γαβροι και τετοια πολλα ομορφα.

συγχαρητηρια στην ΑΕΚ αλλα δεν θα ελεγα συγχαρητηρια στις συμπεριφορες ορισμενων.

αν θες ριξε μερικους τελευταιους χαρακτηρισμους να κεφαρεις. να ακολουθησω αποκλειεται.


υγ. @kkostas σορρυ χθες για την ενταση, αλλα πιστεψε με, δεν οφειλεται σε διαφωνια για τις αποψεις μας αλλα σε ενα σταθερο και μονιμο παραγοντα που εχω, οτι δεν τσουβαλιαζω και δεν σχολιαζω προσωπικα ατομα που δεν γνωριζω αρκετα. και παλι σορρυ για τη χθεσινη ενταση, αυτο το οφειλω.

υγ2. και καπου εδω κλεινω. το ματς περασε, η εβδομαδα ειναι πλεον σε αλλο μηκος κυματος.


δεσ το βιντεο την ωρα που ο μπουονανοτε ακουμπαει τη μπαλα - Ο ΒΑΡΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟΥ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ. Τι άλλο να κανω για να στο αποδειξω. ΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ. Ολη η ΕΛΛΑΔΑ το ειδε εχθες από όλα σχεδόν τα καναλια. Ολοι παραδεχτηκαν ότι ο Βαργκας είναι νομιμος και κανενα εμμεσο η επαναλληψη  δεν υφιστατε. μονο ο Σαββασ το πρωι εκανε δηλωσεις λεγωντας οτι του ειπανε (και καλα αυτός δεν ειδε) ότι ο Βαργκας είναι στην περιοχη.
σε τελικη αναλυση ότι και να λεμε εγω και εσυ δεν αλλαζει τιποτα. ηταν δεν ηταν πεναλτυ , ηταν δεν ηταν αποβολή, η ιστορια θα γραψει 1-0 και θα το θυμομαστε όπως τοσα αλλα παιχνίδια που ο ενας η ο αλλος ειχε παραπονα. και δυστυχως αν εσυ εχεις παραπονα από ένα ματς τι να πουμε κι εμεις !!! αντε καλη επιτυχια την Πεμπτη (ειλικρινα δε χωνευω καθολου τους Βελγους λογω δουλειας) αλλιως σιγα να μην ηθελα να κερδισετε!!! καλημερα

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #867 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:35:53 πμ »
δεν εχω να απαντησω κατι. ματια εχω ακομη και βλεπω καλα το ημικυκλιο δοξα τω θεω.



καλημερα. ;)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #868 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 11:48:20 πμ »
Ναι Θοδωρη,κι εγω νομιζω οτι το σαββατο μου ελεγες για το μπασκετ.

Τωρα,οσον αφορα το ντερμπι.
Βλεπω τον Γιαννη και σενα να ειστε καθετοι οτι αδικηθηκε η ομαδα σας,ο δε Γιαννης ιτι σφαγιοστηκε. :dielaughing:

Καθησα εχθες,μετα απο πολυ καιρο,να παρακολουθησω αθλητικη κυριακη,να δω με προσοχη ολες τις φασεις και να ακουσω κριτικη.
Απο ολες τις επιμαχες φασεις,αυτη για την οποια δεν ειμαι απολυτα σιγουρος,ειναι η αποβολη του Μποτια.Δεν μπορω να καταλαβω αν τον ριχνει,αλλα μου κανει κι εντυπωση ενω φευγει μπροστα,να πεσει μονος του.Οπως και να χει παντως,ξεκαθαρη αποψη δεν σχηματισα.
Αντιθετα ειναι πεναλτυ του Ζουκουλινι,πεναλτυ το χερι (χωρις αποβολη),λαθος αποβολη του Γκαλο,κοκκινη στον Πεκχαρτ.
Επισης δεν περιλαμβανονται στις φασεις η κλωτσια του Ιντεγε,εκτος φασης,στον Κολοβετσιο.
Ακουσα και διαβασα 3 διαιτητες.
Μηντιουρης,Βαρουχας και Βασιλακης δικαιωνουν το διαιτητη για τις σοβαρες αποφασεις του.
Και ρωταω : ολοι τους βλεπουν ξαφνικα με κιτρινα γυαλια;
Πειτε μου ποιον αλλο να δω ,να ακουσω την αποψη του.
Αν ειναι ετσι,τοτε μηπωςι σιγα-σιγα αλλαζουνε τα κοζια,αν και επι της ουσιας δεν το θελω,οπως δεν το θελει και κανενας φιλος του ποδοσφαιρου.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #869 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:04:28 μμ »
Ναι Θοδωρη,κι εγω νομιζω οτι το σαββατο μου ελεγες για το μπασκετ.

Τωρα,οσον αφορα το ντερμπι.
Βλεπω τον Γιαννη και σενα να ειστε καθετοι οτι αδικηθηκε η ομαδα σας,ο δε Γιαννης ιτι σφαγιοστηκε. :dielaughing:

Καθησα εχθες,μετα απο πολυ καιρο,να παρακολουθησω αθλητικη κυριακη,να δω με προσοχη ολες τις φασεις και να ακουσω κριτικη.
Απο ολες τις επιμαχες φασεις,αυτη για την οποια δεν ειμαι απολυτα σιγουρος,ειναι η αποβολη του Μποτια.Δεν μπορω να καταλαβω αν τον ριχνει,αλλα μου κανει κι εντυπωση ενω φευγει μπροστα,να πεσει μονος του.Οπως και να χει παντως,ξεκαθαρη αποψη δεν σχηματισα.
Αντιθετα ειναι πεναλτυ του Ζουκουλινι,πεναλτυ το χερι (χωρις αποβολη),λαθος αποβολη του Γκαλο,κοκκινη στον Πεκχαρτ.
Επισης δεν περιλαμβανονται στις φασεις η κλωτσια του Ιντεγε,εκτος φασης,στον Κολοβετσιο.
Ακουσα και διαβασα 3 διαιτητες.
Μηντιουρης,Βαρουχας και Βασιλακης δικαιωνουν το διαιτητη για τις σοβαρες αποφασεις του.
Και ρωταω : ολοι τους βλεπουν ξαφνικα με κιτρινα γυαλια;
Πειτε μου ποιον αλλο να δω ,να ακουσω την αποψη του.
Αν ειναι ετσι,τοτε μηπωςι σιγα-σιγα αλλαζουνε τα κοζια,αν και επι της ουσιας δεν το θελω,οπως δεν το θελει και κανενας φιλος του ποδοσφαιρου.

ρε μην ξαναξεκιναμε. δεν μενω στο αν αδικηθηκαμε, λαθος αναγνωση εχεις. ουτε στο τι λενε οι κριτικοι διαιτησιας. αυτοι ειπαν κιολας πως χθες δεν ηταν πεναλτι πανω στο μπουλουτ του ηρα. αν μπουμε σε φασεις θα σου πω και αλλες, απευθειας κοκκινη στο ζουζουλινι λολολ, αναιρεση πλεονεκτηματος μετα απο κορνερ ενω βγαιναμε 3 με 1 αμυντικο, καθυστερησεις κοκ. whatever. δεν εχει νοημα. το ματς τελειωσε. ουτε νεκρο δεν κλαινε τοσες μερες. αυτους δεν τους βλεπω καν πλεον. χθες ειδα κατι ωραια επεισοδια suits και fargo, γαμω τα σηριαλ btw, να το δεις.

χεστο. παμε γι αλλα. εχουμε αντρελε αυτη τη βδομαδα. εκει ειναι τα σπουδαια για μας.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #870 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:27:18 μμ »
τελικα εχετε πλακα εσεις οι ολυμπιακοι. μας δειχνεις μια φωτο από για να μας πεισ ότι και καλα αδικηθήκατε - ΔΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!! ο βαργκασ είναι εξω. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΙΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΟΠ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ!!!ΕΛΕΟΣ.. ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΟΜΠΑ!!!μετα σας φταιει που σας λεμε ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ. Φιλε μου δεν ξαναασχολουμε. την αποψη μου την ειπα. ο Ολυμπιακος είναι καλυτερη ομαδα, αλλα η ΑΕΚ κερδισε. τωρα αν θελετε να τα βλέπετε όλα με τα ματια του Σαββα τοτε προβλημασ σας. τελος αν θεσ επειδή γνωριζω αριστο photoshop λογω δουλειας, μπορω να σου στειλω φωτο με τον Μποτια 5 μετρα πισω από τον Αραβιδη!!!! LIVE VIDEO οπωσ αυτό που σου εστειλα δε μπορω Αυτά. καλημέρα, τα ξαναλέμε για ρολογια . σε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ με τετοια συμπεριφορα δεν απαντω
Εγώ κρατάω ότι ξέρεις άψογα το φωτισοπ... Είσαι γραφίστας;; να σου δώσω μέιλ να με βοηθήσεις με μια κάσα;;;

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος ispoglini

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 293
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #871 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:41:11 μμ »
Στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σχοινι


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #872 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:35:29 μμ »
Επειδή πολυ λόγος εχει γίνει για την θέση του παίκτη της ΑΕΚ που βάζει γκολ μετά το πέναλτι , είδατε το πέναλτι του μέσι , παςα στον σωαρες;
Δεν ξέρω απο κανονισμούς αλλα ο σωαρες εχει πατήσει περιοχή πριν αγγίξει την μπάλα ο μέσι .
Μη διυλίζεται τον κονωπα.

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #873 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:55:11 μμ »
Μη διυλίζεται τον κονωπα.

Α γειά σου!!! Να ισχύει γενικά αυτό όμως ε? Άλλωστε εμείς το τραγουδάμε κάθε Κυριακή το "εμείς στο γήπεδο με τσαμπουκά κι εσείς με κάμερες και ποσοστά".

Απλά ακούσαμε διάφορα, ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει ξαναπαίξει με παίχτη λιγότερο με την ΑΕΚ, ότι έχει η ΑΕΚ να πάρει πέναλτι από τον Ολυμπιακό από την πλειστόκαινο περίοδο, ότι είμαστε κρεμασμένοι και δεν δικαιούμαστε να ομιλούμε. Απορώ πως δεν αναφέρθηκε ο Παπουτσέλης και η Ριζούπολη που είναι στανταράκια.

Και ξαναλέω, δεν αδικώ τον διαιτητή για καμία φάση. Δεν είδα δόλο, είδα λάθος αποφάσεις που εμείς κρίνουμε μετά από 10 ριπλέι και πάλι δεν συμφωνούμε. Πράγμα το οποίο δεν έχω ακούσει ποτέ σε αντίθετη περίπτωση, όπου τα πάντα είναι θέμα παράγκας, εγκληματικής οργάνωσης και εμπρησμού καλαματιανού φούρνου.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #874 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 02:45:12 μμ »
Α γειά σου!!! Να ισχύει γενικά αυτό όμως ε? Άλλωστε εμείς το τραγουδάμε κάθε Κυριακή το "εμείς στο γήπεδο με τσαμπουκά κι εσείς με κάμερες και ποσοστά".


Α γειά σου και σενα !!! Και μεις σας βοηθαμε,αν σας στραβωσει μεσα στο γηπεδο και σας τραγουδαμε   ''θρυλε γερα,παρτο στα χαρτια'' :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #875 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:06:20 μμ »
Α γειά σου και σενα !!! Και μεις σας βοηθαμε,αν σας στραβωσει μεσα στο γηπεδο και σας τραγουδαμε   ''θρυλε γερα,παρτο στα χαρτια'' :dielaughing: :dielaughing:
Την Παρασκευή έχει κλήρωση φίλε και ψάχνουμε άνθρωπο να πιάσει τα μπαλάκια. Για κοπιασε λολολολ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #876 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:09:21 μμ »
Την Παρασκευή έχει κλήρωση φίλε και ψάχνουμε άνθρωπο να πιάσει τα μπαλάκια. Για κοπιασε λολολολ

Αμα ειναι να σου πιασω τα μπαλακια,να το σκεφτω φιλος.
Αν και μπορει να προσφερθει ο χασοδικης!!χα!!χα!! :dielaughing:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #877 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:09:30 μμ »
Α γειά σου και σενα !!! Και μεις σας βοηθαμε,αν σας στραβωσει μεσα στο γηπεδο και σας τραγουδαμε  ''θρυλε γερα,παρτο στα χαρτια'' :dielaughing: :dielaughing:



... η συνήθεια που έγινε λατρεία ...

μέχρι και το πρωτάθλημα στο πινγκ- πονγκ πήγαν να το πάρουν στα χαρτιά ...  :laola:




 http://www.gazzetta.gr/other-sports/article/875777/protathlitis-o-pera-aporrifthike-i-enstasi-toy-olympiakoy

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #878 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:13:44 μμ »
Αμα ειναι να σου πιασω τα μπαλακια,να το σκεφτω φιλος.
Αν και μπορει να προσφερθει ο χασοδικης!!χα!!χα!! :dielaughing:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Έχω βαρεθεί με αυτόν. Ψάχνω μια ανανέωση
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #879 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 03:19:48 μμ »
Έχω βαρεθεί με αυτόν. Ψάχνω μια ανανέωση

Δεν θέλω να μπω ανάμεσα σας ρε συ!! ;D

Κατα βάθος δεν τον βαρέθηκες,απλα το λες αυτα επειδη ειςαι συναισθηματικά φορτισμένος με την ήττα,αντε πιες κανενα τσίπουρο να στρώσεις και τα λεμε. ;)


Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI