Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386910 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #820 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 09:33:28 μμ »

Πριτς. Πάω να δω επεισόδια suits. Παίζει ο βικτωρας δικηγορος


Άσε τα σάπια ....πηγές "έγκυρες" λενε οτι πηγές αρον αρον στο βιντεοκλαμπι και χτύπησες το αλλ ταιμ κλάσσικ....



Λολολολολολ


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #821 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 09:35:23 μμ »
Ταινιαρα, αγαπάμε και...χειροκροταμε βινα ασικη.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #822 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 09:42:45 μμ »

Ταινιαρα, αγαπάμε και...χειροκροταμε βινα ασικη.


Και μη ξεχνάμε οτι ο θεός εχει παίξει και με το κορυφαίο της εποχής πιπινάκι....το χριστινακι....



Α ρεεεε φιλε καρτεε 25 χρόνια πίσω μας γύρισες, μπακ του δι φιουτσερ...


Sent from my iPad using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #823 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 09:56:43 μμ »
Ο Ρομπέρτο δεν έκανε βήμα. Δες το πάλι. Κάνει πάντα εκτιναξη προς τα εμπρός και πλάι. Το είδα ξανά με πάγωμα. Και αυτή είναι η μόνη φώτο που βρηκα



Οπως και να έχει το γκολ δεν έπρεπε να μετρήσει. Ας το ξαναεκτελουσε αν ήταν έτσι. Ποιος ξερει; μπορεί να το έπιανε. Εγώ πάλι λέω πως ήταν έμμεσο

Και αυτό που σίγουρα λέω δεν είναι ότι αδικηθηκε ο Ολυμπιακός. Λέω ότι αν είχε γίνει ανάποδα σήμερα δεν θα είχες καμία αμφιβολία για το τι είναι φίλε μου. Όπως και όλες οι εφημερίδες κλπ που δεν είναι με τον Ολυμπιακό. Θα ήταν ξεκάθαρο ότι ήταν έμμεσο και αδικηθηκε η αεκ.

Και πες μου ότι έχω άδικο

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/NYYVOTgtTzg" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NYYVOTgtTzg" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #824 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 10:02:41 μμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/95Yk_NyfEl0" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/95Yk_NyfEl0" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>

Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #825 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 10:05:09 μμ »
Δυστυχώς από κινητό δεν το βλέπω καλά Άρη. Αν έχει βγει πριν χτυπήσει τη μπάλα γιατί εγώ είδα να έχει κάνει την εκτιναξη, δεν αλλάζει τίποτε. Το γκολ δεν μετραει. Πρέπει να ξαναεκτελεστει. Θα έμπαινε; ποιος ξέρει; αν είχε γίνει ανάποδα λέω θα είχε αποσιωπηθει ως λάθος του όπως τώρα;

Η δε θεση του βαργκας είναι ξεκάθαρα παρατυπη. Έπρεπε να είναι έξω από το ημικυκλιο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #826 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:17:03 μμ »
Πλάκα-πλακα,δεν μας δόθηκε κι αλλο πεναλτάκι,ετσι;
Δυο στους δυο αναλυτές,αυτο είπανε.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #827 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:52:42 μμ »
Οι δηλώσεις του Ρομπέρτο, στις οποίες ήθελα μόνο να σταθώ. Μεγάλος παίχτης και μεγάλος αρχηγός. Ούτε για διαιτησίες ούτε για τίποτα.
"Λοιπόν... δεν καταφέραμε να συνεχίσουμε τα καλά αποτελέσματα και κάναμε την πρώτη μας ήττα στην Super League. Είμαστε περήφανοι για την προσπάθεια με δυο λιγότερους παίκτες. Το κεφάλι ψηλά και η προσοχή μας στους ευρωπαϊκούς στόχους.

Κρατάω αυτή την όμορφη εικόνα και ένα ακόμα πέναλτι που έπιασα. Συνεχίζουμε να παλεύουμε και οι πανηγυρισμοί θα έρθουν σύντομα".



Δεν με αφήσατε όμως. Είπα να μη γράψω τίποτα, κρατήθηκα, κρατήθηκα, κρατήθηκα αλλά τελικά δεν άντεξα!!!


Ο Ολυμπιακός  χωρίς να χάσει στην ουσία τίποτα  σήμερα, κέρδισε τουλάχιστον άλλα δυό χρόνια "ειδικής μεταχείρισης" από τα γνωστά-άγνωστα κέντρα!! (if you know what I mean)
 ;) ;) ;) ;) ;)
No we do not know what do you mean. Εκτός αν εννοείς κάτι σαν τη διαιτησία στην Τούμπα χρόνια τώρα ;)



Παιχνιδι ΑΕΚ ,ολυμπιακου και τελειωσε η ομαδα μου τον αγωνα με παραπανω παικτη
Ξεχασιάρη...Το 4-4 στον τελικό των τελικών είναι και πρόσφατο ;)


είναι τρομερό αυτό που συμβαίνει ... δόθηκε πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ σε ματς ΑΕΚ-ΟΣΦΠ μετά από 23 χρόνια (το τελευταίο είχε δοθεί το 1993) ...
Εγώ μάνι-μάνι θυμάμαι μια φορά τον Κατσουράνη να εκτελεί πέναλτι εναντίον του Ολυμπιακού και άλλη μια τον Τσάρτα αν θυμάμαι καλά σε αγώνα που είχαν δοθεί 2 πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ. Μην το ψάξω θα βρω κι άλλα. Απλά μην αναπαράγετε ότι ανεβάζει ο κάθε πιτσιρικάς στο ίντερνετ.


και για αυτούς που θα βγουν να πουν οτι δεν είναι χέρι ... αυτό τι είναι φίλοι μου ...;;;; βρήκε χέρι η βρήκε στην Θηλή του
Ε καλά τώρα, αυτό με το δήθεν χέρι του Χάρα είναι πλέον ανέκδοτο. Όμως πες πες, όλο και κάτι θα μείνει.


1. εχθεσ μετα από πολλα χρονια ειδαμε μια διαιτησια 50-50 και επειδή οι φίλαθλοι του ολυμπιακου εχουν παρα μα παρα πολλα χρονια να τη δουν νιωθουν εκπληκτοι. όχι γιατι εχασαν αλλα όπως ειπε και ο χελακης εχθες , γιατι νιωθουν το τελος
Ε λοιπόν όχι φίλε μου καλέ! Χθες ο Ολυμπιακός σφαγιάστηκε. Δεν καταλογίζω πρόθεση στον διαιτητή αλλά μη τρελαθούμε κιόλας.
Όσο για το ότι έρχεται το τέλος, είναι ότι πιο αυθαίρετο έχω ακούσει στη ζωή μου. Μην το αναλύσω, απλά να θυμίσω ότι στο παρελθόν αυτό το "τέλος" ήρθε πολλάκις αλλά δεν ακούμπησε, πχ με την πολυμετοχικότητα του Παναθηναϊκού. Που τότε είχε και κάποιο νόημα, τώρα από που θα μας έρθει, από τους τζαμπατζήδες? Μόνο ο ΠΑΟΚ το παλεύει οικονομικά, αλλά αυτός έχει άλλα θέματα.


+οο
Κάθισα και διάβασα όλα τα ποστ τους και πραγματικά απορώ.
Πόσο σανό πια?
Είναι σκάρτο προιόν φίλε.
Οι λόγοι έχουν αναλυθεί ουκ ολίγες φορές.
Όπως εσύ έχεις δικαίωμα να ασχολείσαι έτσι κι εγώ έχω δικαίωμα να το κρίνω.
Και δεν χρειάζομαι την άδειά σου γι' αυτό.
Φάουλ Κώστα. Μ'αυτό που λες δεν κρίνεις το ποδόσφαιρο αλλά εμάς.


Η γνώμη μου είναι ότι η μπάλα δε βγάζει κανένα χειρότερο εαυτό. Αν είσαι σκατας και βίαιος και οπαδός και υποκριτης θα είσαι παντού όταν απειλεισαι και κινδυνεύεις να χάσεις κάτι γιατί τότε βγαίνει όχι ο χειρότερος αλλά ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ σου εαυτός τον οποίο καλύπτεις έντεχνα μέσα από τις μικροαστικες συμβάσεις και κοινωνικές υποκρισιες
Έτσι ακριβώς Θοδωρή ;)


όμως όπως αποδείχτηκε και εχθές στο ποδόσφαιρο δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος η ο δυνατότερος η ο πλουσιότερος ... για αυτό και είναι το πιο λαοφιλές και ο βασιλιάς των σπορ ....


σε οπουδήποτε πρωτάθλημα μπορεί ο τελευταίος να κερδίσει τον πρώτο ... μπορεί πχ η Λέστερ να είναι πρώτη στο πρωτάθλημα και ας υπάρχουν τα οικονομικά μεγαθήρια όπως η τσέλση, η μάνσεστερ σιτι ... η μάνσεστερ γιουνάιτετ ...
κάτι που ισχύει παντού στον κόσμο εκτός απο την Ελλάδα ... που εδώ στο Ελλάντα ... δεν πρέπει και δεν χάνει πότε ο καλύτερος ... ο δυνατότερος ... ο πλουσιότερος σύλλογος  ... δηλ  ο ολυμπιακός !!!!
είναι κάτι που δεν μπορούν να κατανοήσουν με τίποτα οι φίλοι ολυμπιακοί παρόλο που είναι τόσο απλό και αυτονόητο ...!!!
Captain αυτοαναιρείσαι στο ίδιο σου το ποστ. :o


το πεναλτυ επρεπε να επαναληφθεί και όχι να ακυρωθεί το γκολ.
Το γκολ ακυρώνεται και το πέναλτι δεν επαναλαμβάνεται.


Δεν με χάλασε η ήττα κι ας χάθηκε το αήττητο. Το έχω κάνει 2 φορές έτσι κι αλλιώς. Χάρηκα που χάρηκαν κάποιοι φίλοι Αεκτζήδες όπως ο Σπύρος και που είδα τις φωτογραφίες με τον Πετρή. Αυτά είναι τα ωραία!!!

Όμως το άσπρο να παρουσιάζεται για μαύρο δεν το δέχομαι.
Δεν υπάρχει κόκκινη στον Μποτία, πέφτει μόνος του ο καλός ηθοποιός.
Δεν υπάρχει χέρι του Μιλιβόγιεβιτς. Δεν υπάρχει δεύτερη κίτρινη. Δεν έπρεπε καν να μετρήσει το γκολ. Τρία λάθη στην ίδια φάση.
Δεν έχουν δοθεί κάρτες σε εγκληματικά μαρκαρίσματα με τάπες στα γόνατα κλπ κλπ
Μου είπε ο Σπύρος πως ο Μαζουακού χτύπησε κάποιον εκτός φάσης. Είναι ότι σιχαίνομαι περισσότερο στο ποδόσφαιρο, ειδικά από παίχτες της ομάδας μου. Αν όντως έγινε, έπρεπε να πάρει κόκκινη και να φάει και πρόστιμο από την διοίκηση.

Χάρηκα και για την λειτουργία της ομάδας μου όταν έμεινε με αριθμητικό μειονέκτημα. Καλύτερος ήταν ο Ολυμπιακός και με 11 και με 10 και με 9. Το πάλεψαν τα παιδιά και μπράβο τους.

Μπράβο στην ΑΕΚ για τη νίκη, έστω κι αν ήρθε όπως ήρθε. Μην ξεχνάμε τη χαοτική οικονομική διαφορά στο ρόστερ των δύο ομάδων. Άντε ρε χανούμια, μακάρι να ξαναβρεθούμε στον τελικό του κυπέλλου και να γίνει ματσάρα όπως την άλλη φορά. Με τον ίδιο κυπελλούχο ε?


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #828 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:19:11 πμ »
για να τελειώνουμε....

ο μποτια δεν ακουμπησε τον αραβιδη που γλυστρισε στο χορταρι
ο μασουακου δεν ακουμπησε τον ζουκουλινι
ο μιλιβογιεβιτς βρηκε τη μπαλλα με το σβερκο
ο βαργκασ επρεπε να αποβληθεί γιατι ηταν στη μικρη περιοχη
η αεκ πρεπει να φαει 10 αγωνιστικες γιατι οι φίλαθλοι της εβριζαν εν χορο τον αγιο ανθρωπο σαββα
άλλες 5 γιατι ο υπόδικος μελισσανιδης εβρισε τον αγιο μαρινακη
το παιχνιδι κακως εγινε Σαββατο μολις 6 μερες πριν ο θρυλος δοξασει παλι την ελλαδα
η αεκ επρεπε να παιξει με 9 και όχι ο ολυμπιακος γιατι ετσι είναι ο κανονας
τελος μετα από ερευνα τoυ csi , fbi kgb,....ο βαργκασ είναι το ιδιο προσωπο με το βαλνερ και πρεπει η αεκ να τιμωρηθεί και η θρυλαρα να παρει και αυτό το πρωταθλημα αητητη

καλο βραδυ σε ολους τους ελληνες που εχθες χαρηκαν και καλο βραδυ και σε ολες τις ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #829 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:26:23 πμ »
Δεν με αφήσατε όμως. Είπα να μη γράψω τίποτα, κρατήθηκα, κρατήθηκα, κρατήθηκα αλλά τελικά δεν άντεξα!!!

Ε λοιπόν όχι φίλε μου καλέ! Χθες ο Ολυμπιακός σφαγιάστηκε. Δεν καταλογίζω πρόθεση στον διαιτητή αλλά μη τρελαθούμε κιόλας.

Το γκολ ακυρώνεται και το πέναλτι δεν επαναλαμβάνεται.

Δεν με χάλασε η ήττα κι ας χάθηκε το αήττητο. Το έχω κάνει 2 φορές έτσι κι αλλιώς. Χάρηκα που χάρηκαν κάποιοι φίλοι Αεκτζήδες όπως ο Σπύρος και που είδα τις φωτογραφίες με τον Πετρή. Αυτά είναι τα ωραία!!!

Όμως το άσπρο να παρουσιάζεται για μαύρο δεν το δέχομαι.
Δεν υπάρχει κόκκινη στον Μποτία, πέφτει μόνος του ο καλός ηθοποιός.
Δεν υπάρχει χέρι του Μιλιβόγιεβιτς. Δεν υπάρχει δεύτερη κίτρινη. Δεν έπρεπε καν να μετρήσει το γκολ. Τρία λάθη στην ίδια φάση.
Δεν έχουν δοθεί κάρτες σε εγκληματικά μαρκαρίσματα με τάπες στα γόνατα κλπ κλπ
Μου είπε ο Σπύρος πως ο Μαζουακού χτύπησε κάποιον εκτός φάσης. Είναι ότι σιχαίνομαι περισσότερο στο ποδόσφαιρο, ειδικά από παίχτες της ομάδας μου. Αν όντως έγινε, έπρεπε να πάρει κόκκινη και να φάει και πρόστιμο από την διοίκηση.

Μπράβο στην ΑΕΚ για τη νίκη, έστω κι αν ήρθε όπως ήρθε. Μην ξεχνάμε τη χαοτική οικονομική διαφορά στο ρόστερ των δύο ομάδων.

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/rb2F0ZFt580" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rb2F0ZFt580" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #830 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:31:24 πμ »
 
για να τελειώνουμε....

ο μποτια δεν ακουμπησε τον αραβιδη που γλυστρισε στο χορταρι
ο μασουακου δεν ακουμπησε τον ζουκουλινι
ο μιλιβογιεβιτς βρηκε τη μπαλλα με το σβερκο
ο βαργκασ επρεπε να αποβληθεί γιατι ηταν στη μικρη περιοχη
η αεκ πρεπει να φαει 10 αγωνιστικες γιατι οι φίλαθλοι της εβριζαν εν χορο τον αγιο ανθρωπο σαββα
άλλες 5 γιατι ο υπόδικος μελισσανιδης εβρισε τον αγιο μαρινακη
το παιχνιδι κακως εγινε Σαββατο μολις 6 μερες πριν ο θρυλος δοξασει παλι την ελλαδα
η αεκ επρεπε να παιξει με 9 και όχι ο ολυμπιακος γιατι ετσι είναι ο κανονας
τελος μετα από ερευνα τoυ csi , fbi kgb,....ο βαργκασ είναι το ιδιο προσωπο με το βαλνερ και πρεπει η αεκ να τιμωρηθεί και η θρυλαρα να παρει και αυτό το πρωταθλημα αητητη

καλο βραδυ σε ολους τους ελληνες που εχθες χαρηκαν και καλο βραδυ και σε ολες τις ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ

Όταν δεν μπορούμε να απαντήσουμε το ρίχνουμε στην πλακίτσα. Καλή η μέθοδος.

Όσο για τη "Μάρθα Βούρτση" λυπήσου μας. Είπε ο γαίδαρος τον πετεινό κεφάλα






Φίλε Άρη μάτια έχουμε και βλέπουμε. Τον Μπαρούφα να το σέβεστε και να τον υπολήπτεστε όσοι θέλετε. Προσωπικά τον θεωρώ εντελώς αναξιόπιστο.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #831 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:46:35 πμ »
Παράθεση
Μου είπε ο Σπύρος πως ο Μαζουακού χτύπησε κάποιον εκτός φάσης. Είναι ότι σιχαίνομαι περισσότερο στο ποδόσφαιρο, ειδικά από παίχτες της ομάδας μου. Αν όντως έγινε, έπρεπε να πάρει κόκκινη και να φάει και πρόστιμο από την διοίκηση.

Σπυρο,
Ξεχασες να αναφερεις την κλωτσια του Ιντεγε στον Κολοβετσιο εκτος φασης στο α' ημιχρονο, οπως και την αγκωνια του Ντουρμαζ στον Μπαρμποσα, απευθειας κοκκινες που δε δοθηκαν.
 
Φυσικα η συνδρομητικη τα εκανε αβαβα και δεν υπαρχουν στα highlights του αγωνα ...
Γιατις αραγε ?!...   ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:07:11 πμ από Watch-Collector »
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #832 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 12:55:17 πμ »
Ρε παιδιά αν ειναι να γίνεται τόση ανάλυση όταν χάνει ο ολυμπιακος, καλύτερα να μη ξανά χάσει , να ασχολούμαστε με τη διαιτησία σε δυο τρία ποστ , να λέμε και καμία μακακια , λίγη καζούρα και ολα καλά Κάπως μου κανει ολο αυτό

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #833 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:00:05 πμ »
Φίλε Άρη μάτια έχουμε και βλέπουμε. Τον Μπαρούφα να το σέβεστε και να τον υπολήπτεστε όσοι θέλετε. Προσωπικά τον θεωρώ εντελώς αναξιόπιστο.

Μηπως και το Βασιλακη, γιατι και αυτος πανω-κατω τα ιδια ειπε αποψε στην Αθλητικη Κυριακη ...   ;D
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #834 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:26:35 πμ »
Σπυρο,
Ξεχασες να αναφερεις την κλωτσια του Ιντεγε στον Κολοβετσιο εκτος φασης στο α' ημιχρονο, οπως και την αγκωνια του Ντουρμαζ στον Μπαρμποσα, απευθειας κοκκινες που δε δοθηκαν.
 

Σωστά για τον Ιντέγε μου είπε ο Σύρος, όχι για τον Μαζουακού, απλά μπερδεύτηκα. Δεν την είδα τη φάση, αλλά εφόσον έγινε, έπρεπε να φάει κόκκινη.

Ένα οφσάιτ έκοψε στην ΑΕΚ που δεν ήταν, ένα άφησε που ήταν.

Η φάση με τον Ζουκουλίνι(θα γίνει τρελό σύνθημα αυτός) είναι κόντρα. Δείτε την πορεία της μπάλας. Ούτε ο ίδιος δεν διαμαρτυρήθηκε.

Με την κόκκινη στον Μποτία γελάνε και οι πέτρες στα νεφρά. Ούτε καν φάουλ δεν ήταν, πόσο μάλλον κόκκινη. Και δεν τα λέει ο Μπαρούφας, τα λέει ο Ντάλας που τον φέρατε για δάσκαλο. Και πάνω απ'όλα το λένε τα ματάκια μου.

Πέναλτι δεν υπάρχει, η μπάλα χτυπάει στη μασχάλη του παίχτη. Βέβαια κακώς πήδηξε με τα χέρια σηκωμένα ο Μίλι, ο διαιτητής μπορεί να ξεγελαστεί, όπως και έγινε. Φυσικά δεν υπάρχει κάρτα και αποβολή, όπως δεν υπάρχει και γκολ γιατί ο σκόρερ μπήκε στην περιοχή πριν την εκτέλεση. 

Στον αγώνα έγιναν πολλά που δεν αναφέρετε, θυμάμαι σκαριά με τις τάπες σε γόνατο που ήταν απευθείας κόκκινη και δεν δόθηκε. Και άλλα πολλά. Μη με βάλετε τώρα να ξαναδώ όλο το ματς και να ξεκατινιαστώ.

Δεν υπάρχει θέμα, νικήσατε, αλλά μη βγείτε και αδικημένοι μεταλλαγμένοι μου αετοί.




Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #835 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:30:17 πμ »
Και για να τελειωνει απο μερους μου η οποια αντιπαραθεση, αυτη τη στιγμη εχεις καλυτερη ομαδα απο την ΑΕΚ. Τουλαχιστον ενα επιπεδο πανω και οποιος δεν το βλεπει ή ειναι εμπαθης, ή εθελοτυφλει!
Χθες ομως εχασες και δε δικαιουσαι να φωναζεις, γιατι επι της ουσιας κανεις δε σ' αδικησε. Αν αδικηθηκε καποια ομαδα στο α' ημιχρονο, αυτη ηταν η δικη μου.
Οσον αφορα τη Μαρθα Βουρτση, ο οποιος συσχετισμος ειναι επιεικως ατυχης. Προκειται για εξαιρετη ηθοποιο !!

Καλο βραδυ.

Φιλικα,
Αρης
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #836 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 01:43:15 πμ »
Τελος, μην πεφτουμε στην ''παραγοντικη λουμπα'', γιατι ως φιλαθλοι στην πραγματικοτητα δεν εχουμε να χωρισουμε απολυτως τιποτα.
Αυτοι τα κανουν ολα, αποκλειστικα για τα συμφεροντα τους, εκτος και αν εισαι τοσο αφελης και πιστευεις οτι αγαπουν τις ομαδες μας.
Αυτοι κατεστρεψαν το ποδοσφαιρο και τις Κυριακες μας, αυτοι μαζι με τους δημοσιογραφους φανατιζουν τον κοσμο και βαζουν τα παιδια να σκοτωνονται μεταξυ τους !...
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #837 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 02:17:28 πμ »
Α και δεν υπήρχε φυσικά και κόκκινη στον Γκάλο.

Τεσπα, όλα καλά, πάμε για τα επόμενα


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #838 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 02:51:12 πμ »
Oσον αφορα το Ρομπερτο, δεν ειναι απλως μεγαλος αθλητης αλλα και ανθρωπος!
Μακαρι να υπηρχαν κι αλλοι σαν κι αυτον σημερα στο χωρο του ποδοσφαιρου μας ...
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #839 στις: Φεβρουάριος 15, 2016, 02:55:43 πμ »
Σωστά για τον Ιντέγε μου είπε ο Σύρος, όχι για τον Μαζουακού, απλά μπερδεύτηκα.
Οχι και Συρος ρε Γιαννη, Ελληνας ειναι ο ανθρωπος !...   :jg:   :dielaughing:   ;D
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».