Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386888 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #340 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 10:15:50 μμ »
Πάμε ρε αεκαρααααα!!!!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #341 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:02:17 μμ »
<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/YIDcufsVi2Y" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YIDcufsVi2Y" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #342 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:32:16 μμ »
Φίλε το έβλεπα ζωντανά και κατάλαβα ότι το γκολ ήταν της Αεκ. Σκέφτηκα πως Ολυπιακός δεν θα πανηγύριζε τόσο έντονα.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #343 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:35:44 μμ »
Φίλε το έβλεπα ζωντανά και κατάλαβα ότι το γκολ ήταν της Αεκ. Σκέφτηκα πως Ολυπιακός δεν θα πανηγύριζε τόσο έντονα.

Λογικό: σιγά μην κάνει πανηγύρια ο Ολυμπιακός για ένα ψωρο-γκολ. Για τις μεγάλες ομάδες ένα γκολ = κανένα  :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #344 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:39:03 μμ »
Έτσι είναι, όπως και να το κάνουμε πιο σημαντικό ήταν το ματς για τους φίλους της Αεκ. Να πω κι εγώ μπράβο στα πιτσιρίκια που στάθηκαν πάνω από το ύψος τους και τίμησαν την φανέλα της ομάδας τους.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #345 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:41:28 μμ »
Έτσι είναι, όπως και να το κάνουμε πιο σημαντικό ήταν το ματς για τους φίλους της Αεκ. Να πω κι εγώ μπράβο στα πιτσιρίκια που στάθηκαν πάνω από το ύψος τους και τίμησαν την φανέλα της ομάδας τους.
+1

Στάλθηκε από το Sony Neo V χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #346 στις: Φεβρουάριος 11, 2015, 11:49:43 μμ »
Μπραβο στα πιτσιρικια που σταθηκαν στο υψος τους,οπως πολλα μπραβο και στο μαυρο κορακι που σταθηκε στο δικο του-γνωστο βεβαια- υψος :lol: :jg:

<object codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.youtube.com/v/VI880dQyGEQ" width="425px" height="350px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VI880dQyGEQ" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAccess" value="never" /><param name="pluginspage" value="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></object>


Ρε σεις,ακομα ερχομαστε,μην κανετε ετσι.
Φανταζομαι τι εχει να γινει οταν ερθουμε :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:

Το καλυτερο σχολιο μου το εκανε ο βαφτιστηρας μου,διοτι ως γνωστον ''απο τρελλο κι απο μικρο μαθαινεις την αληθεια''

Νονε,να σου πω το αποτελεσμα;

Διαιτητης -AEK = 1-1 ;D

Για να πω την αληθεια,δεν το ειδα το παιχνιδι,γιατι ειχα δουλεια.Απ οσες φασεις ομως ειδα, …αντε γεια!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #347 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 12:06:14 πμ »
Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται...το βιντεάκι το είχαν έτοιμο 5' μετά τη λήξη του ματς. Δεν παίζει αυτό κάποιοι επενδύουν στην όλη ιστορία...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #348 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 12:10:09 πμ »
Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται...το βιντεάκι το είχαν έτοιμο 5' μετά τη λήξη του ματς. Δεν παίζει αυτό κάποιοι επενδύουν στην όλη ιστορία...

Το θεμα δεν ειναι αν το ειχαν ετοιμο ρε Γιαννη,αλλα το τι εγινε.
Εσυ το ειδες το παιχνιδι να μου πεις τη γνωμη σου;
Γιατι μπορει ο Πετρος και τα παιδια να ειναι υπερβολικα.Οχι οτι εχει και μεγαλη σημασια,αλλα κουβεντα να γινεται.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #349 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 12:26:33 πμ »
Ελα μωρή τρελή αεκάρα!! Μπραβο στα πιτσιρίκια...
Τα λέμε ΟΑΚΑ μάγκες....
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #350 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 07:41:03 πμ »
Μπράβο στην αεκ για το αποτέλεσμα. Καλή εμφάνιση και επιβεβαιώνει τα όσα έλεγα σε κάτι φίλους πως από όσο έχω δει η αεκ φέτος στην πρώτη κατηγορία θα χτυπαγε 6αδα και θα παλευε για Ευρώπη. Καλοστημενη ομάδα, νεαρά καλογυμνασμενα παιδιά (αν και αυτό ακούστηκε λίγο gay lol).

Οι δικοί μας απίστευτα νωθροι και ψωλοβαρεμα μέχρι αιματωσεως με λίγες εξαιρέσεις. Βέβαια και ο μουσικοί των φτωχων έκανε 8 αλλαγές για ροτεισιον που και στο προ να κάνεις θα τη φας. Απορώ τι είχε στο μυαλό και έδωσε τέτοιο δείγμα υποτιμησης της σημασίας του αγώνα. Ένα ημίχρονο πέταξαν για να δουν πως βρίσκονται στο γήπεδο. Δίκαιη γιουχα από τον κόσμο. Αν έχουν κοχονες να πάνε να κερδίσουν στο οακα τώρα.

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #351 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 07:46:20 πμ »
Το θεμα δεν ειναι αν το ειχαν ετοιμο ρε Γιαννη,αλλα το τι εγινε.
Εσυ το ειδες το παιχνιδι να μου πεις τη γνωμη σου;
Γιατι μπορει ο Πετρος και τα παιδια να ειναι υπερβολικα.Οχι οτι εχει και μεγαλη σημασια,αλλα κουβεντα να γινεται.
Λίγα φάουλ υπέρ μας στο πρώτο αλλά και μια κόκκινη χαρισμενη στο σοιλεδη. Ανοχή στο ότι έπεφταν κάτω οι παίκτες της αεκ συνέχεια. Στο 30 είχε μπει το φορειο 4 φορές. Για χαζά φάουλ. Δεν έκρινε κανένας διαιτητής το αποτέλεσμα. Έδωσε και λάθος σφυριγματα υπέρ αεκ. Μακάρι να παίξει έτσι αντίθετα στο οακα. Αλλά και πολύ γκρίνια από αεκ ρε φιλε. Αραουτ στο κέντρο και διαμαρτυρία. Στο γήπεδο ήμουν βέβαια και δεν είχα ριπλει. Αλλά για ένα αραουτ έλεος να χτυπιεται
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Vagosts

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1170
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #352 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 08:07:49 πμ »
Εγώ που το είδα το παιχνίδι στην τηλεόραση, έχω να πω ότι ο διαιτητής δεν επηρέασε το αποτέλεσμα...
Το μόνο τρανταχτό (και ψιλοσκόπιμο, θα έλεγα) ήταν το οφσάιντ του Αραβίδη που δεν ήταν.
Κατά τα λοιπά μερικά φάουλ υπέρ του Ολυμπιακού και μερικά που δεν έδωσε στην ΑΕΚ δε λένε κάτι...
Λογικό να παίξει και λίγο έδρα.
Απλά με τόσα που έχουν γίνει τα τελευταία χρόνια εκεί μέσα και γενικά στο ελληνικό πρωτάθλημα λογικό να υπάρχει και μία προκατάληψη...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #353 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 08:33:24 πμ »
δυστυχως οπως ειπα μεσα στο γηπεδο δεν εχεις την πολυτελεια ριπλει οποτε δεν μπορεις να ξερεις με βεβαιοτητα. οποτε αν γινεται διαρκως διαμαρτυρια για το οτιδηποτε καπου χανεται η μπαλα. ομως ειναι για μενα προφανες οτι δεν επηρεαστηκε κανενα αποτελεσμα και μακαρι να παιξει ετσι η διαιτησια και στο οακα αντιστροφα.

το αποτελεσμα διαμορφωθηκε αφενος μεν απο την καλη αποδοση της αεκ, πειθαρχημενη ομαδα, καλοδουλεμενη και καλοπροπονημενη με παικτες που ξερουν οτι με κατι τετοια ματς φτιαχνουν καριερα, αφετερου δε απο την τραγικη αποδοση του ολυμπιακου που εκανε ανεπιτρεπτο αριθμο αλλαγων στην 11αδα, με 2 σεντερ μπακ που παιζανε πιο νωθρα και απο το να εχουν παρει βαλιουμ και με ενα κακιστο στησιμο με φορ το διαμαντακο για παραδειγμα που ειναι παικτης β' εθνικης πραγματικα.

απο κει και περα εχουμε και οακα και επαναληπτικο οπου εκει θα εμφανιστει αλλος ολυμπιακος για να παρει την προκριση. αν μπορει θα φανει αρχες μαρτη
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #354 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 09:52:24 πμ »
η διαιτησια ηταν 90-10. μολις ακουμπαγαν τη μπαλλα φουλ , φαουλ, φαουλ,....ελεος πιαααα. Δε στεκεται κανενας αεκτζης σε ενα δυο οφσαιτ που μπορει απο ανθρωπινο λαθος να μην τα δεις. ειναι η γενικοτερη αισθηση οτι ο διατιητης δε θελει να χασει ο ολυμπιακος. ειναι η πρωτη φορα που και ολος μα ολος ο τυπος σημερα αναφερεται οτι η διαιτησια ηταν για κλαμματα.
ακομα κι ετσι ομως η ΑΕΚ εκανε αυτο που επρεπε και τωρα ολα ειναι 50-50. Σ ενα γεματο ΟΑΚΑ ολα ειναι πιθανα. Ο ολυμπιακος ισως παραμενει πιο κοντα στην προκριση λογω εμπειριας και σαφως πιο ποιοτικου ροστερ αλλα πλεον δεν ειναι το αδιαμφισβητητο φαβορι.ολα γινονται. μακαρι στο δευτερο παιχνιδι η διαιτησια να ειναι 50-50 και να προκριθει αυτος που σ αυτα τα 2 παιχνιδια ειναι ο καλυτερος.
 

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #355 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 10:02:29 πμ »
Πάρτι - Πάρτι στις 4ης του Μάρτη ..... :rock: :rock: :rock:


Μπράβο στην Αεκ ...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #356 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 10:06:54 πμ »
εγω παντως μεσα στο γηπεδο δεν ειδα κατι τετοιο οποτε μπορει να σφαλλω. ειδα φαουλ που δεν εδωσε στην αεκ, φαουλ που δεν εδωσε στον ολυμπιακο, καποια φαουλ που εδωσε και δεν ηταν αλλα λιγα. 12-25 ηταν φαουλ, ενω ο ολυμπιακος πιεζε και ειχε κατοχη 62-38, και οι δικοι μας μαρκαραν με τα ματια χθες. θες να εδωσε και 5-6 φαουλ που δεν ηταν στην αεκ? μεχρι εκει. αυτο δε δικαιολογει το 90-10. οι παικτες της αεκ επαιξαν πιο παθιασμενα, εμπαιναν στις φασεις πιο δυνατα και εσπρωχναν σχεδον σε καθε διεκδικηση, πεφτανε κατω συνεχεια και εμπαινε μεσα το φορειο συνεχεια καθυστερωντας το παιχνιδι. στο 1ο ημιχρονο εως το 30 ειχε μπει μεσα μονο 4 φορες το φορειο. σε καθε πλαγιο αουτ διαμαρτυριες.

δεν νομιζω οτι κριθηκε το αποτελεσμα απο τη διαιτησια. δικαιο το βρισκω.

αφου δεν εβαλε και κανα αυτογκολ ο σιοβας. :lol:

μπραβο στην ΑΕΚ και ας εχουμε την ιδια διαιτησια αναποδα στο ΟΑΚΑ. εγω οκ θα ειμαι. και παλι μπραβο στην ΑΕΚ.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #357 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 02:03:25 μμ »
Ως ΑΕΚτζης δεν ξερω ποσο αντικειμενικος μπορω να ειμαι,αλλα θα προσπαθησω.
Κατ αρχην,ο ολυμπιακος ειναι πολυ καλυτερη ομαδα,με εμπειριες,πλουσιο ροστερ και το σημαντικοτερο τον αερα του νικητη με το μερος του.Επομενως και το πρωτο φαβορι για την προκριση,ειδικα σε διπλους αγωνες.
Ο δικος μου φοβος,πριν το χθεσινοι ματς,ειχε να κανει κυριως με το πως θα αντιμετωπιζαν οι απειροι και αμαθοι-σε τετοια παιχνιδια-παικτες της ομαδας μου,την πιεση της εδρας,τον κοσμο που ειχε γεμισει το γηπεδο και βεβαια την ανωτεροτητα του αντιπαλου.
Ειλικρινα δεν πιστευα οτι σ αυτο το επιπεδο ηταν δυνατον να χρειαστει ''σφυριχτρα'' για να κριθει ο αγωνας.
Βλεποντας ,αργα το βραδυ σε επαναληψη,τον αγωνα μπορω να πω τα εξης.Η διαιτησια δεν ηταν καθολου καλη,αλλα δεν εκρινε τον αγωνα ουτε ειχε τερατωδη λαθη,αν και το μεγαλυτερο λαθος(τετ α τετ Αραβιδη) το εκανε-τυχαια;- σε βαρος της ΑΕΚ,οπως επισης και το γκολ του ολυμπιακου προηλθε απο ανυπαρκτο φαουλ.
Αυτο ομως που ειδα και που σημερα αναπαραγεται απο ολα τα αθλητικα μεσα,ειναι οτι μετα το γκολ της ΑΕΚ εδινε συνεχως σφυριγματα-φαουλ γυρω απο την περιοχη,με μεγαλη ευκολια και ηταν εκνευριστικος.
Βεβαια εκανε λαθη και υπερ της ΑΕΚ,γι αυτο λεω απο την αρχη οτι ηταν κακη η διαιτησια,αλλα ειλικρινα δεν περιμενα να εχει αναγκη της οποιας ευνοιας αυτος ο Ολυμπιακος για να κερδισει αυτην την ΑΕΚ.
Πρωτο φαβορι για την προκριση παραμενει ο ολυμπιακος και το δευτερο ματς θα ειναι πολυ πιο δυσκιλο για την ομαδα μου!!!

ΕΛΑ ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ!!!!

Μαγκες ειναι πλεον βεβαιο

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #358 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 02:29:34 μμ »
99-1 ήταν η διαιτησία παιδιά


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #359 στις: Φεβρουάριος 12, 2015, 02:55:15 μμ »
Ως ΑΕΚτζης δεν ξερω ποσο αντικειμενικος μπορω να ειμαι,αλλα θα προσπαθησω.
Κατ αρχην,ο ολυμπιακος ειναι πολυ καλυτερη ομαδα,με εμπειριες,πλουσιο ροστερ και το σημαντικοτερο τον αερα του νικητη με το μερος του.Επομενως και το πρωτο φαβορι για την προκριση,ειδικα σε διπλους αγωνες.
Ο δικος μου φοβος,πριν το χθεσινοι ματς,ειχε να κανει κυριως με το πως θα αντιμετωπιζαν οι απειροι και αμαθοι-σε τετοια παιχνιδια-παικτες της ομαδας μου,την πιεση της εδρας,τον κοσμο που ειχε γεμισει το γηπεδο και βεβαια την ανωτεροτητα του αντιπαλου.
Ειλικρινα δεν πιστευα οτι σ αυτο το επιπεδο ηταν δυνατον να χρειαστει ''σφυριχτρα'' για να κριθει ο αγωνας.
Βλεποντας ,αργα το βραδυ σε επαναληψη,τον αγωνα μπορω να πω τα εξης.Η διαιτησια δεν ηταν καθολου καλη,αλλα δεν εκρινε τον αγωνα ουτε ειχε τερατωδη λαθη,αν και το μεγαλυτερο λαθος(τετ α τετ Αραβιδη) το εκανε-τυχαια;- σε βαρος της ΑΕΚ,οπως επισης και το γκολ του ολυμπιακου προηλθε απο ανυπαρκτο φαουλ.
Αυτο ομως που ειδα και που σημερα αναπαραγεται απο ολα τα αθλητικα μεσα,ειναι οτι μετα το γκολ της ΑΕΚ εδινε συνεχως σφυριγματα-φαουλ γυρω απο την περιοχη,με μεγαλη ευκολια και ηταν εκνευριστικος.
Βεβαια εκανε λαθη και υπερ της ΑΕΚ,γι αυτο λεω απο την αρχη οτι ηταν κακη η διαιτησια,αλλα ειλικρινα δεν περιμενα να εχει αναγκη της οποιας ευνοιας αυτος ο Ολυμπιακος για να κερδισει αυτην την ΑΕΚ.
Πρωτο φαβορι για την προκριση παραμενει ο ολυμπιακος και το δευτερο ματς θα ειναι πολυ πιο δυσκιλο για την ομαδα μου!!!

ΕΛΑ ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ!!!!

Μαγκες ειναι πλεον βεβαιο

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


Εχετε γραψει μια φορα τον Ολυμπιακο με κεφαλαιο Ο,παρακαλω διορθωστε το με μικρο.
Ευχαριστω πολυ.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)