Αποστολέας Θέμα: Boctok amphibia 200m  (Αναγνώστηκε 3186 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasios

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2106
  • Μια αστραπη η ζωη,μα προλαβαινουμε
    • Προφίλ
Boctok amphibia 200m
« στις: Μάιος 22, 2015, 09:01:31 μμ »
Πριν λιγες μερες ειχε τα γενεθλια του ενας καλος μου φιλος,ο οποιος ειναι κι αυτος ωρολογοφιλος σαν κι εμας.Οπως καλα καταλαβατε εψαχνα ενα ρολοι με χαρακτηρα αλλα και κατι σε χαμηλο budget που να τραβαει τα βλεματα χωρις να ομως να θυμιζει τα συνηθισμενα.Ετσι λοιπον παρακολουθοντας μια ταινια σχετικη με καταδυσεις και αγαπημενη "the life aquatic of steve zissou" παρατηρησα το ρολοι του τρελαρα bill marey και κατεληξα στο παρακατω:

Το ρολοι ειναι απο ανακατασκευη,κουρδιστο και στεγανο(η φλαντζα του ειναι σαν αυτες του πλυντηριου πιατων)

Το κρυσταλο ακρυλικο γυαλισμενο doom

Ελπιζω να σας βοηθησα και οχι να σας κουρασα ετσι ωστε μελλοντικα να το σκεφτειτε κι εσεις για δωρο σε καποιον που του αρεσουν τα ρολογια



Sent from my iPaok
Ο σωστος δρομος ειναι ο ανηφορος.

Αποσυνδεδεμένος vasios

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2106
  • Μια αστραπη η ζωη,μα προλαβαινουμε
    • Προφίλ
Απ: Boctok amphibia 200m
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 22, 2015, 09:09:54 μμ »
Αν εχω γραψει σε λαθος νημα παρακαλω τα αφεντικα ;D να το μεταφερουν
Ευχαριστω :banned:
Ο σωστος δρομος ειναι ο ανηφορος.

Αποσυνδεδεμένος Johnny

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4378
  • Ειναι εκει ο Μπεμπης;;
    • Προφίλ
Απ: Boctok amphibia 200m
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 22, 2015, 10:11:21 μμ »
Πριν λιγες μερες ειχε τα γενεθλια του ενας καλος μου φιλος,ο οποιος ειναι κι αυτος ωρολογοφιλος σαν κι εμας.Οπως καλα καταλαβατε εψαχνα ενα ρολοι με χαρακτηρα αλλα και κατι σε χαμηλο budget που να τραβαει τα βλεματα χωρις να ομως να θυμιζει τα συνηθισμενα.Ετσι λοιπον παρακολουθοντας μια ταινια σχετικη με καταδυσεις και αγαπημενη "the life aquatic of steve zissou" παρατηρησα το ρολοι του τρελαρα bill marey και κατεληξα στο παρακατω:

Το ρολοι ειναι απο ανακατασκευη,κουρδιστο και στεγανο(η φλαντζα του ειναι σαν αυτες του πλυντηριου πιατων)ωραιο στελιο

Το κρυσταλο ακρυλικο γυαλισμενο doom

Ελπιζω να σας βοηθησα και οχι να σας κουρασα ετσι ωστε μελλοντικα να το σκεφτειτε κι εσεις για δωρο σε καποιον που του αρεσουν τα ρολογια



Sent from my iPaok