Αποστολέας Θέμα: Ρολοι-βραχιολι  (Αναγνώστηκε 5994 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος inoel

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Ρολοι-βραχιολι
« στις: Ιούλιος 05, 2007, 10:46:41 μμ »
Γεια σας ειμαι νεος στο site και μου αρεσουν κι εμενα πολυ τα ρολογια.Ηθελα να ρωτησω αν καποιος ξερει που μπορω να βρω στην Αθηνα -Ελλαδα ρολοι βραχιολι για την κορη μου οπως στο site που βαζω εδω:http://www.sz-wholesale.com/uploadFiles/060424152551s.jpg.Eυχαριστω

Αποσυνδεδεμένος teo

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 131
    • Προφίλ
Ρολοι-βραχιολι
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 06, 2007, 08:09:20 πμ »
Καλώς ήρθες από 'μένα στο φορουμ. Συγγνώμη για την αδιάκριτη ερώτηση, αλλά την κόρη σου πόσο χρονών την έκανες?. Επειδή μας λες ότι είσαι 19!!!.Αστειέυομαι..Πάντως για το θέμα σου, πιστεύω πως κάποιες εταιρείες που ασχολούνται με γυναικεία αξεσουάρ, έχουν στην γκάμα τους τέτοια ρολόγια,π.χ Roberto Cavalli κ.λ.π. Φρονώ πως, μια βόλτα στα εμπορικά κέντρα θα είναι αρκετή.
Η Ελλάδα είναι η πιο προηγμένη χώρα της Αφρικής!.

Αποσυνδεδεμένος stardrive

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1632
  • The clock is ticking!!!
    • Προφίλ
Ρολοι-βραχιολι
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 06, 2007, 09:44:52 πμ »
ΔΕν έχω δεί κάτι παρόμοιο στην αγορά ίσως αν κρίνω από τον σχεδισμό τους στα μεγάλα καταστήματα παιχιδιών, η σε καταστήματα με γυναικεία αξεσουάρ.
Πότε ή Ποτέ

Λιγότερες λέξεις οδηγούν σε λιγότερες σκέψεις  «Δος μοι πα στώ και ταν γαν κινήσω»

Αποσυνδεδεμένος eisenberg

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2842
    • Προφίλ
Ρολοι-βραχιολι
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 06, 2007, 03:54:22 μμ »
Εχω δει κατι τετοια σε μαγαζια που πουλανε Follie-Follie.......

Αποσυνδεδεμένος inoel

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Ρολοι-βραχιολι
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 06, 2007, 04:23:52 μμ »
Ευχαριστω οσους απαντησαν.Κατα λαθος εγραψα οτι γεννηθηκα το 1987 ενω ειναι το 1967.Μονο 20 χρονια λαθος.Παντως κατι σαν αυτο που γυρευω νομιζω οτι follie-follie και Roberto Cavalli δεν ειναι.Αρκετα φθηνοτερο μου φαινεται...