Αποστολέας Θέμα: ATHINAFAIR 31/10-2/11  (Αναγνώστηκε 121249 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vassilis

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 144
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #120 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 10:41:03 πμ »
Τωρα που ειδα τοσες εταιριες μαζι οφειλω να ομολογεισω οτι τα πιο ομορφα ρολογια απο οπτικη σκοπια τα εχει κατα τη γνωμη μου η.....
VACHERON CONSTANTIN


εδω με βρισκεις απολυτα συνφωνο  ;D :finga: :god: :megaeek: :2thumbs: :applaus:

Αποσυνδεδεμένος no_georgia

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #121 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 03:40:16 μμ »
Ο Megalos(ωραίο το Reverso!) συμπλήρωσε οκτάωρο στην έκθεση και ο Stefmac έκανε τις....υπερωρίες στο περίπτερο της JLC, δοκιμάζοντας δυο-δυο τα  καταδυτικά :D (οι κακές γλώσσες αναφέρουν πως παρέδιδε ιδιαίτερα μαθήματα στην πωλήτρια σχετικά με τα μοντέλα της εταιρείας ;D)!

Οι κακές γλώσσες δε θέλουν να αναφέρουν ότι η πωλήτρια, μετά τα μαθήματα που πήρε, έδωσε στον Stefmac την ευκαιρία να μαγνητοσκοπήσει το Duometre?? Της υποσχέθηκε, μάλιστα, πως θα το ανεβάσει άμεσα στο forum για να το δουν όλοι όσοι αγαπούν τα αριστουργήματα της jlc...

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #122 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 04:00:05 μμ »
no_georgia
 με το 1ο σας μηνυμα δειχνετε να γνωριζετε τα "ενδοτερα" του φορουμ μας ,παρουσιαστε και σε εμας που δεν σας ξερουμε ποιος/ποια ειστε!

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #123 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 07:07:31 μμ »
O StefMac δεν αθετεί τις υποσχέσεις του. Κι αν τις αθετεί καμιά φορά, τον βάζουμε τιμωρία και επανορθώνει.  :-*  ;D

Καλώς ήλθες no_georgia
To username δεικνύει μέλος γένους θηλυκού ή κάνω λάθος;
Η (πικρή) αλήθεια είναι ότι οι γυναίκες-μέλη του forum είναι είδος πιο σπάνιο κι από ένα κόκκινο panda  ;D, και όπως αντιλαμβάνεσαι αποτελούν προστατευόμενο είδος.

Επίσης, αποτελεί έθιμο κάθε νέο μέλος να συστήνεται στην κοινότητα και να λέει 2-3-4-5-6 πράγματα για τον εαυτό του/της και τα ρολόγια του/της.

Φιλικά
nin

Αποσυνδεδεμένος stardrive

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1632
  • The clock is ticking!!!
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #124 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 07:22:12 μμ »
O StefMac δεν αθετεί τις υποσχέσεις του. Κι αν τις αθετεί καμιά φορά, τον βάζουμε τιμωρία και επανορθώνει.  :-*  ;D

Ούτε λόγος για αυτό, άλλωστε ο StefMac είναι...

Καλώς ήλθες no_georgia
To username δεικνύει μέλος γένους θηλυκού ή κάνω λάθος;
Η (πικρή) αλήθεια είναι ότι οι γυναίκες-μέλη του forum είναι είδος πιο σπάνιο κι από ένα κόκκινο panda  ;D, και όπως αντιλαμβάνεσαι αποτελούν προστατευόμενο είδος.

Επίσης, αποτελεί έθιμο κάθε νέο μέλος να συστήνεται στην κοινότητα και να λέει 2-3-4-5-6 πράγματα για τον εαυτό του/της και τα ρολόγια του/της.

Φιλικά
nin

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με τον φίλο nin
Φιλικά panda  ;D ;)

Οι κακές γλώσσες δε θέλουν να αναφέρουν ότι η πωλήτρια, μετά τα μαθήματα που πήρε, έδωσε στον Stefmac την ευκαιρία να μαγνητοσκοπήσει το Duometre?? Της υποσχέθηκε, μάλιστα, πως θα το ανεβάσει άμεσα στο forum για να το δουν όλοι όσοι αγαπούν τα αριστουργήματα της jlc...

no_georgia
 με το 1ο σας μηνυμα δειχνετε να γνωριζετε τα "ενδοτερα" του φορουμ μας ,παρουσιαστε και σε εμας που δεν σας ξερουμε ποιος/ποια ειστε!

Αλλά και με τα λεγόμενα του φίλου george_

Καλώς ήρθες

Φιλικά panda  ;D ;)

stardrive


Δεν κατάφερα να έρθω.....

(έχω ήδη επιλέξει τον τρόπο αυτοτιμωρίας)

Πότε ή Ποτέ

Λιγότερες λέξεις οδηγούν σε λιγότερες σκέψεις  «Δος μοι πα στώ και ταν γαν κινήσω»

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #125 στις: Νοέμβριος 03, 2008, 08:08:51 μμ »
φωτογραφιες ,φωτογραφιες ,φωτογραφιες ,ωτογραφιες, φωτογραφιες ,φωτογραφιες ,ωτογραφιες ,φωτογραφιες ,φωτογραφιες

για μας τους ατυχους :shocked:
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

Αποσυνδεδεμένος GIOSOU

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 603
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #126 στις: Νοέμβριος 04, 2008, 01:21:08 πμ »
Οι κακές γλώσσες δε θέλουν να αναφέρουν ότι η πωλήτρια, μετά τα μαθήματα που πήρε, έδωσε στον Stefmac την ευκαιρία να μαγνητοσκοπήσει το Duometre?? Της υποσχέθηκε, μάλιστα, πως θα το ανεβάσει άμεσα στο forum για να το δουν όλοι όσοι αγαπούν τα αριστουργήματα της jlc...
Ζητώ συγγνώμη αν το post μου φάνηκε υποτιμητικό για την πωλήτρια :-#(κάθε άλλο παρά αυτό επιθυμούσα για την πανέμορφη και συμπαθέστατη κοπέλα :smt061),αλλά στην πραγματικότητα ήθελε να επαινέσει τον φίλο Stefmac για τις γνώσεις-μεράκι του σχετικά με τον ωρολογιακό του....έρωτα(λέγε με JLC) !!!
Όσο για το άν αθέτησε τον λόγο του....περιμένετε να επανέλθει στα πάτρια εδάφη και τότε.... :smt068πυροβολήστε τον αν δεν το πράξει!

Καλώς ήλθες και από μένα στο Forum και ελπίζω να έδωσα επαρκείς εξηγήσεις σχετικά με το ατυχές :ups: (που νά'ξερα!) post μου!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2008, 01:27:15 πμ από GIOSOU »
Ένα Seiko παρακάτω από τον Blackbird!

Αποσυνδεδεμένος StefMac

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2541
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #127 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 12:37:08 πμ »
Επέστρεψα και εγώ ... ;D
Και φωτογραφίες θα ανεβάσω, και κατενθουσιασμένος είμαι πρώτα με τα παιδιά που γνώρισα,
και μετά με την έκθεση, αλλά και με την φιλική εξυπηρέτηση που είχα/με από όλους τους εκθέτες !!!
Και κυρίως εγώ από την φιλική και συμπαθητική πωλήτρια, που αν της διέφυγε και κάτι ήταν πολύ πρόθυμη να μας εξηγήσει και να μας εξυπηρετήσει, και να μας γεμίσει με δωράκια JLC !!!
Για όλα αυτά λοιπών εγώ προσωπικά την ευχαριστώ για μια ακόμα φορά, και την καλωσορίζω στο φόρουμ  !!!

Εντάξει λέτε για μένα και την JLC που χωρίς να με έχουν δει με ξέρανε ...
Αλλά τι να πούμε για τον φίλο μας τον Άρη που τον ήξεραν ΌΛΟΙ οι αντιπρόσωποι !!!  :shocked:  ;)

Αυτά τα ολίγα για αρχή γιατί έχω ακόμα το jet-lug... ;D 

Φιλικά Στέφανος.
_Jaeger Le Coultre_
The first Manufacture
 in Valle'e de Joux.

Αποσυνδεδεμένος neo12

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1033
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #128 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 12:47:24 πμ »
stefmac ασε τισ δικαιολογιες κ ανεβασε τα παντα φωτο εντυπωσεις δεν κοιμασαι σημερα!!!!!!!!!!!!!!!
“Simplicity is the ultimate sophistication”
                 Leonardo Da Vinci

warover

  • Επισκέπτης
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #129 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 12:49:54 πμ »
Επέστρεψα και εγώ ... ;D
Και φωτογραφίες θα ανεβάσω, και κατενθουσιασμένος είμαι πρώτα με τα παιδιά που γνώρισα,
και μετά με την έκθεση, αλλά και με την φιλική εξυπηρέτηση που είχα/με από όλους τους εκθέτες !!!
Και κυρίως εγώ από την φιλική και συμπαθητική πωλήτρια, που αν της διέφυγε και κάτι ήταν πολύ πρόθυμη να μας εξηγήσει και να μας εξυπηρετήσει, και να μας γεμίσει με δωράκια JLC !!!
Για όλα αυτά λοιπών εγώ προσωπικά την ευχαριστώ για μια ακόμα φορά, και την καλωσορίζω στο φόρουμ  !!!

Εντάξει λέτε για μένα και την JLC που χωρίς να με έχουν δει με ξέρανε ...
Αλλά τι να πούμε για τον φίλο μας τον Άρη που τον ήξεραν ΌΛΟΙ οι αντιπρόσωποι !!!  :shocked:  ;)

Αυτά τα ολίγα για αρχή γιατί έχω ακόμα το jet-lug... ;D 

Φιλικά Στέφανος.
:'( :'( :'( :'( :'( και εγω που ημουν Αθηνα και δεν τα καταφερα τι ναπω
ημουν που ημουν στεναχωρημενος με αποτελειωσες

Αποσυνδεδεμένος GIOSOU

  • 44mm case
  • Μηνύματα: 603
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #130 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 01:56:56 πμ »
Φίλε Stefmac η πωλήτρια βρήκε τον πιο κατάλληλο "πελάτη" σε 'σένα! Δεν νομίζω να χρειαζόταν καμμία προσπάθεια να σε πείσει για την ποιότητα και τις περγαμηνές της JLC, γι'αυτό μάλλιστα σού'δωσε την δυνατότητα να συμμετάσχεις στον διαγωνισμό για το ταξειδάκι...... :D/
Καλώς ήλθες στην παρέα μας και αναμένουμε πολλές φωτό............
Ένα Seiko παρακάτω από τον Blackbird!

Αποσυνδεδεμένος StefMac

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2541
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #131 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 09:10:08 πμ »
Φίλε Stefmac η πωλήτρια βρήκε τον πιο κατάλληλο "πελάτη" σε 'σένα! Δεν νομίζω να χρειαζόταν καμμία προσπάθεια να σε πείσει για την ποιότητα και τις περγαμηνές της JLC, γι'αυτό μάλλιστα σού'δωσε την δυνατότητα να συμμετάσχεις στον διαγωνισμό για το ταξειδάκι...... :D/
Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί !!! ;D

Καλώς ήλθες στην παρέα μας και αναμένουμε πολλές φωτό............
Δεν είναι μόνο φωτογραφίες ... ;)


_Jaeger Le Coultre_
The first Manufacture
 in Valle'e de Joux.

Αποσυνδεδεμένος black pit

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: ATHINAFAIR 31/10-2/11
« Απάντηση #132 στις: Νοέμβριος 07, 2008, 11:07:25 μμ »
Μηπως γνωριζει κανεις ποτε ειναι η επομενη εκθεση Very Important Watches?
Την υγεια μας να εχουμε και ολα τα αλλα ερχονται