Αποστολέας Θέμα: Τι φοράμε σήμερα;  (Αναγνώστηκε 21694871 φορές)

0 μέλη και 38 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105900 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 12:36:40 μμ »
Γιατρέ δεν έχεις πουλήσει ποτέ ρόλεξ με καπέλο εσύ;

Ωραία μάσκα
Η ερωτηση , επομενως και η απαντηση, τι συνεισφορα μπορει να εχει στη συζητηση μας;

Και δεν υπεκφευγω, απλα δεν μπορω να καταλαβω το πνευμα της.
Σαν προβοκατορικη μου φαινεται.


Ευχαριστω!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105901 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 12:54:21 μμ »
Συνειδητά ειχα επιλέξει να μη συμμετέχω σει όλο αυτό το ρολεξο-πανηγύρι επενδύσεων και κερδών, ειναι γνωστή και απόλυτα σαφής η θέση μου, αλλα τα πολλά μηνύματα που έλαβα με αναγκάζουν, σαν διαχειριστή, να το κάνω.
Θα μεταφέρω τα λόγια των συμφορουμιτων μας, τα οποια προσυπογράφω :

< φίλοι επενδυτές ρολεξακηδες , μας τα έχετε κανει τσουρέκια!!!! >

Τα ρολογια ειναι το χόμπι μας, τα αγαπάμε και η ενασχόληση μας με αυτα γινεται σε αυτό το πλαίσιο!!
Της αγάπης για αυτα, της χομπιστικης νοοτροπίας, της ευχαρίστησης που πηγάζει απο την απόκτηση τους  και της παρουσίας τους στο χέρι μας.
Ειλικρινά δεν μπορω να εννοήσω πως γινεται το κύριο θεμα συζήτησης να ειναι το οικονομικό, το κέρδος που θα έρθει απο την πώληση. Οταν αγοράζουμε κατι που μας αρέσει, δεν ειναι δυνατόν να σκεφτόμαστε αμέσως την πώληση του.
Εκτός αν το κύριο μέλημα μας ειναι το χρηματικό και επεται το γεγονός οτι μας αρέσει.
Διότι ρε παιδια το μπρονζο μου και 30k να μου δώσουν, δεν θα το κάνω, επειδή το γουστάρω, το καμαρώνω και το αγόρασα για μένα.
Αντίθετα βλεπω οτι κομπαζουμε που πουλήσαμε κίτρινα και πράσινα κλπ σε μεγάλες τιμές.
Προφανώς δεν τα γουστάρουμε και η αγορά εγινε για να βγάλουμε το χαρτζιλίκι μας.
Λες και δεν εχουμε τις δουλειές μας γι αυτό το σκοπό και τα ρολογια ειναι μέσο βιοπορισμού.
Αν ειναι ετσι, δεν ειναι ντροπή, ας δηλώσουμε έμποροι.
Βγάζω το καπέλο στον Γιωργη που πούλησε το hulk, κατάλαβε οτι του άρεσε πολυ, οτι του έλειψε και προχώρησε στην επαναγορά του!!!!και όχι σε χαμηλή τιμή!!!
Προς Θεού δεν λέω οτι δεν πρεπει να μας ενδιαφέρει εαν κρατάνε την αξία τους η να χαιρόμαστε που χάνουμε χρήματα, αλλα δεν μπορεί να ειναι αυτό το μοναδικό και απόλυτα κυρίαρχο κριτήριο αγοράς τους.
Εξ άλλου δεν τα πουλάμε κάθε μέρα, μιλάμε για την περίπτωση που θελήσουμε να δώσουμε κάποιο.
Εδώ εχουμε καταντήσει να φιλάμε κατουρημένες ποδιές για να πάρουμε ενα ρόλεξ με σκοπό να ανεβάσει την αξία του και να το πουλήσουμε με κέρδος.
Εαν σε αυτη την τακτική μου βρείτε κάπου ψίχουλα χομπίστα..........
Εκθειάζουμε τη ρόλεξ γιατι κατάφερε να απογειώσει τις τιμές - κάποιων- ρολογιών της.
Κι εγω θα πω μπράβο στο τμήμα μάρκετινγκ , γιατι κατάφερε το προϊόν της, που η ίδια κοστολογεί  χ ευρω , να μην υπαρχει στα μαγαζιά της, με αποτέλεσμα να κάνουν πάρτι οι κερδοσκόποι και οι μαυραγορίτες.
Ενα άριστα κατασκευασμένο ρολοι, που ομως σαφώς και ειναι ορολογιακη μετριότητα. Υπάρχουν κολοσσοί πάνω απο αυτη την εταιρεία και γι αυτό βγάζω το καπέλο  στους ανθρώπους της που εχουν καταφέρει να την εμφανίσουν βασίλισσα.
Θεωρώ παράλογο οταν το προϊόν κοστολογείται απο τον κατασκευαστή του ενα συγκεκριμένο ποσό, να φτάνει στα χέρια μου με πολυ μεγάλο καπέλο. Και με παρακάλια. Και να κάνω μάγκα τον κάθε έμπορο που μου πουλάει και εκδούλευση!!!
Βέβαια αυτό συμβαίνει σε ορισμένα μοντέλα της και όχι σε ολα. Στα γνωστά επαγγελματικά της . Στα υπολοιπα ακομα και έκπτωση βρίσκεις. Με την ίδια λογική και σε άλλες εταιρείες υπαρχουν μοντέλα που πωλούνται σε μεγαλύτερες τιμές απο την απόκτηση τους, αλλα δεν το κάνουμε θεμα. Και καλα κάνουμε.

Τεσπα, αυτός ειναι ο τρόπος που βλεπω εγω - και πολλοί ακομα βέβαια- τα πραγματα και σαφώς δεν σημαίνει κατι.
Εσείς φίλοι ρολεξακηδες , έχετε κάθε δικαίωμα να συμφωνείτε με την τακτική της ρόλεξ, να σας αρέσει και να διαχειρίζεστε τα χρήματα σας, οπως επιθυμείτε. Αυτό έλλειπε να σας κάνω κουμάντο!!!!
Aλλα μη γίνεστε κουραστικοί με τα ίδια και τα ίδια. Μη μας πρήζετε!!!


Και για να ειμαι στο πνεύμα του νήματος.
Αγοράζουμε τα ρολογια που γουστάρουμε, ......για να τα φοράμε,.........όχι να τα πουλάμε!!




Φοράμε και τη μάσκα μας για να ειμαστε ασφαλείς!!!!!
Ωραίος. Έτσι ακριβώς.  ;)
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105902 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 12:56:50 μμ »
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105903 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 12:58:59 μμ »
Πεταμένα λεφτά.

Γιωρίκα, ωραία φωτό, ωραίο ρολόι  :)
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος kosdome6

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7259
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105904 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 01:05:29 μμ »
Τα ίδια με χθες.
This post contains 100% recycled electrons

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105905 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 01:13:00 μμ »
Άρη συμφωνώ μαζί σου.  Μου αρέσει πολύ το pepsi και βλέπω ότι μόνο αν σκάσω +7000 θα το αποκτήσω.  Έπειτα λέω μέσα μου είσαι χαζός;; Με 16000 περνεις ένα omega PO...ένα  pam 590 , ενα toyota aygo και ενα τριήμερο στο Καρπενήσι με όλα τα παϊδάκια  πληρωμένα!!!Αξίζει?? Όχι φυσικά!! Ούτε στα 9300 που είναι η retail δεν αξίζει ,ποσο μαλλον στα 16.000!! Μας διώχνει η εταιρεία από αυτήν?? Μάλλον ναι !! Είναι όντως γέλιο να περνεις τηλεφωνο τον AD...να είσαι έτοιμος να σκάσεις 9300 και να σου λέει δε ξέρω αν θα το έχω..ποτε....μπλα μπλα ! Νομίζω ότι κάπου εδώ ψιλοσταματανε οι αγορές για μένα! Να δώσω μέχρι +1000 έως 2000 για το pepsi πάει στο καλό.  Αλλά +7000...
Οχι....

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ε ναι φίλε Άγγελε, Έτσι είναι...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105906 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 02:23:26 μμ »
Η ερωτηση , επομενως και η απαντηση, τι συνεισφορα μπορει να εχει στη συζητηση μας;

Και δεν υπεκφευγω, απλα δεν μπορω να καταλαβω το πνευμα της.
Σαν προβοκατορικη μου φαινεται.


Ευχαριστω!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ήταν λίγο σα μάθημα ηθικής το μακρινάρι ειδικά για όσους έχουμε πουλήσει ρόλεξ με κέρδος και αναρωτιώμουν απλά αν το έχεις κάνει ποτέ κι εσύ.

Σε καμία περίπτωση προβοκατόρικη, μου ήρθε όμως στο μυαλό το "ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω".

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105907 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 02:33:28 μμ »
Επίσης Σπύρο, διάβασε λίγο το παρακάτω σκρινσοτ και θα δεις ότι ο μοναδικός λόγος που ανέφερα περί πώλησης πράσινου ήταν για να διαψεύσω τα γραφόμενα του φίλου και μόνο και σε καμία περίπτωση για να ενημερώσω το φόρουμ ή να κοκορευτώ για τις επενδύσεις μου.

Αυτά και το σταματώ εδώ.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105908 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 03:22:30 μμ »
Ήταν λίγο σα μάθημα ηθικής το μακρινάρι ειδικά για όσους έχουμε πουλήσει ρόλεξ με κέρδος και αναρωτιώμουν απλά αν το έχεις κάνει ποτέ κι εσύ.

Σε καμία περίπτωση προβοκατόρικη, μου ήρθε όμως στο μυαλό το "ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω".

Εσυ αυτό καταλαβες; Μάθημα ηθικής το ειδες;
Προφανώς έχεις πρόβλημα αντίληψης.
Εννοειται οτι ειναι δικαίωμα σου, οπως και του οποιουδήποτε βεβαια, να πουλάς τα πραγματα σου, οσο θέλεις και οσο μπορείς και να εκμεταλλεύεσαι κάθε κατασταση. Ο καθένας μας εξ άλλου κρίνεται!!
Προσωπικα δεν θα αγοράσω, οπως δεν αγόρασα στο παρελθόν, αλλα προφανώς υπαρχουν άλλοι που το κάνουν, οποτε κερδισμένος είσαι.
Η αντίρρηση στο ποστ μου δεν έγκειται σ’ αυτό το γεγονός, αλλα στο οτι καθημερινά, με κάθε τροπο στα ποσταρισματα σου, κύριο μέλημα σου ειναι η αναφορά στη χρηματιστηριακή αξία της ρόλεξ, η απόδοση της επένδυσης σου και η απαξίωση όλων των άλλων εταιρειών.
Κάθε ποστ και μια αναφορά στα ποσα κερδίζεις απο τα ρόλεξ σου και ποσό βλάκες ειναι οι υπόλοιποι με τα Ω, τα πανέρια κλπ που χάνουν τα λεφτά τους.
Κάθε ποστ και ενας ύμνος στη ρόλεξ και τα κόλπα της. Μια επιβράβευση στους κερδοσκόπους και στους μαυραγορίτες. Και μια απαξίωση για τους λάτρεις των άλλων εταιρειών.

Όχι ρε Μιχάλη, αυτή η λογική δεν αρμόζει και δεν επιτρέπεται σε χομπίστα ορολογοφιλο.
Και αυτη τη λογική καυτηρίασα, μαζι με την πολιτική της ρόλεξ βεβαια.

Επομένως λίθοι και τα παρεμφερή, άλλου, μακριά απο μένα.
Ειμαι ο μόνος εδώ μεσα που έδωσα το hulk, καινούριο,  οσο ακριβως το πηρα, κάτω απο τη retail.
Εχω πουλήσει και ρόλεξ και πανέρι με κέρδος, όχι ομως με αισχροκέρδεια, οπως έχω πουλήσει πολλά ρολογια με χασούρα.
Ποτέ δεν αποτελούσε και ούτε αποτελεί αυτοσκοπό η χρηματιστηριακή αξία των ρολογιών μου και δεν εκμεταλλεύθηκα καταστάσεις.
Και ειναι τουλαχιστον άκομψο να θέλεις να μου ρίξεις την παραμικρή σκιά για να ισοφαρισεις την εμπορική - επενδυτική σου δραστηριότητα.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1760
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105909 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 03:30:57 μμ »
Επίσης Σπύρο, διάβασε λίγο το παρακάτω σκρινσοτ και θα δεις ότι ο μοναδικός λόγος που ανέφερα περί πώλησης πράσινου ήταν για να διαψεύσω τα γραφόμενα του φίλου και μόνο και σε καμία περίπτωση για να ενημερώσω το φόρουμ ή να κοκορευτώ για τις επενδύσεις μου.

Αυτά και το σταματώ εδώ.

Τι να διαψεύσεις? Την εκτίμηση μου και αυτό που εξακολουθώ να πιστεύω?

Που έπιασες το hulk από όλα τα ρολεξ που είναι με διαφορά το πιο χοτ λόγω κατάργησης για να μου αναφερεις?

Ποια daytona πωλείται 23 και 24 χιλ σε άνθρωπο πλην σεϊχη η δισεκατομμυριούχου?

Τέλος πάντων από εμένα σταματάει εδώ γιατί έτσι και αλλιώς.....
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105910 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 03:31:11 μμ »
Εσυ αυτό καταλαβες; Μάθημα ηθικής το ειδες;
Προφανώς έχεις πρόβλημα αντίληψης.
Εννοειται οτι ειναι δικαίωμα σου, οπως και του οποιουδήποτε βεβαια, να πουλάς τα πραγματα σου, οσο θέλεις και οσο μπορείς και να εκμεταλλεύεσαι κάθε κατασταση. Ο καθένας μας εξ άλλου κρίνεται!!
Προσωπικα δεν θα αγοράσω, οπως δεν αγόρασα στο παρελθόν, αλλα προφανώς υπαρχουν άλλοι που το κάνουν, οποτε κερδισμένος είσαι.
Η αντίρρηση στο ποστ μου δεν έγκειται σ’ αυτό το γεγονός, αλλα στο οτι καθημερινά, με κάθε τροπο στα ποσταρισματα σου, κύριο μέλημα σου ειναι η αναφορά στη χρηματιστηριακή αξία της ρόλεξ, η απόδοση της επένδυσης σου και η απαξίωση όλων των άλλων εταιρειών.
Κάθε ποστ και μια αναφορά στα ποσα κερδίζεις απο τα ρόλεξ σου και ποσό βλάκες ειναι οι υπόλοιποι με τα Ω, τα πανέρια κλπ που χάνουν τα λεφτά τους.
Κάθε ποστ και ενας ύμνος στη ρόλεξ και τα κόλπα της. Μια επιβράβευση στους κερδοσκόπους και στους μαυραγορίτες. Και μια απαξίωση για τους λάτρεις των άλλων εταιρειών.

Όχι ρε Μιχάλη, αυτή η λογική δεν αρμόζει και δεν επιτρέπεται σε χομπίστα ορολογοφιλο.
Και αυτη τη λογική καυτηρίασα, μαζι με την πολιτική της ρόλεξ βεβαια.

Επομένως λίθοι και τα παρεμφερή, άλλου, μακριά απο μένα.
Ειμαι ο μόνος εδώ μεσα που έδωσα το hulk, καινούριο,  οσο ακριβως το πηρα, κάτω απο τη retail.
Εχω πουλήσει και ρόλεξ και πανέρι με κέρδος, όχι ομως με αισχροκέρδεια, οπως έχω πουλήσει πολλά ρολογια με χασούρα.
Ποτέ δεν αποτελούσε και ούτε αποτελεί αυτοσκοπό η χρηματιστηριακή αξία των ρολογιών μου και δεν εκμεταλλεύθηκα καταστάσεις.
Και ειναι τουλαχιστον άκομψο να θέλεις να μου ρίξεις την παραμικρή σκιά για να ισοφαρισεις την εμπορική - επενδυτική σου δραστηριότητα.
Όχι Σπύρο μου. Ούτε μια φορά δεν ξεκίνησα εγώ την κουβέντα για επενδύσεις. Πάντα θα υπάρχει κάποιο πειραχτήρι (ή μη πειραχτήρι) στο οποίο θα απαντήσω. Σε προκαλώ να ψάξεις όλα τα ποστ μου και να επανέλθεις, ευτυχώς τα γραπτά μένουν.

Θυμήσου και γιατί με έκανες μπαν πέρσι, ποιος με προκάλεσε, ποιος ξεκίνησε κουβέντα για επενδύσεις, ψάξε λίγο και θα τα βρεις όλα.

Αποσυνδεδεμένος maestro

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2926
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105911 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 03:32:20 μμ »
Τι να διαψεύσεις? Την εκτίμηση μου και αυτό που εξακολουθώ να πιστεύω?

Που έπιασες το hulk από όλα τα ρολεξ που είναι με διαφορά το πιο χοτ λόγω κατάργησης για να μου αναφερεις?

Ποια daytona πωλείται 23 και 24 χιλ σε άνθρωπο πλην σεϊχη η δισεκατομμυριούχου?

Τέλος πάντων από εμένα σταματάει εδώ γιατί έτσι και αλλιώς.....
Κάθε μέρα πωλούνται Daytona σε αυτές τις τιμές. Κάθε μέρα. Στους ίδιους τους εξουσιοδοτημένους. Το ότι δεν το ξέρεις δε σημαίνει ότι δεν ισχύει.

Μπες καλοντυμένος σε ένα κατάστημα οποιοδήποτε και δείξε τους στα σοβαρά ότι θέλεις να αγοράσεις μια λευκή Daytona. Μετά έλα εδώ και πες μας τι τιμή σου είπαν. Για επίσημους μιλάω. Αν δεν θέλεις να το κάνεις όμως δε χρειάζεται να έχεις άποψη για αυτό, ρώτα αυτούς που το έχουν κάνει.

Και σου ξαναλέω ότι όταν ο Ευθύμης ανέβασε μια μεταχειρισμένη 21500 όλο το φόρουμ χειροκροτούσε την καλή τιμή.

Αποσυνδεδεμένος giannis3011

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 386
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105912 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 04:19:58 μμ »
Καλοντυμενος?
 Με τζιν τ σιρτ sneakers δλδ δεν εχω καμμια ελπιδα για ρολεξ γενικα η μονο για daytona??

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1760
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105913 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 04:57:07 μμ »
Θα πω το τελευταίο μόνο.

Καλό είναι να μην μιλάμε για τον Ευθύμη προσωπικά γιατί είναι πολύ σεμνός άνθρωπος και εγώ προσωπικά δεν θέλω να συμμετέχω σε συζήτηση που αναγκαστικά θα πάει γύρω από το όνομα του.
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105914 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 05:58:38 μμ »
Καλοντυμενος?
 Με τζιν τ σιρτ sneakers δλδ δεν εχω καμμια ελπιδα για ρολεξ γενικα η μονο για daytona??

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι δυστυχως... υπαρχουν καποιοι κανονες... για ρολεξ οφειλεις να φορας απο brooks brothers, lacoste, boss, polo και πανω.. εμεις η πλεμπα με σνικερς και ζαρα πρεπει να κοιταμε μεχρι Ω λονζινς τουντορ το πολυ...

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105915 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 07:17:05 μμ »
Οχι δυστυχως... υπαρχουν καποιοι κανονες... για ρολεξ οφειλεις να φορας απο brooks brothers, lacoste, boss, polo και πανω.. εμεις η πλεμπα με σνικερς και ζαρα πρεπει να κοιταμε μεχρι Ω λονζινς τουντορ το πολυ...

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"λίγο σε βρίσκω". Από Zegna και πάνω θα έλεγα...

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105916 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 08:04:34 μμ »
"λίγο σε βρίσκω". Από Zegna και πάνω θα έλεγα...
Ναι σωστά.. στα πολυ χοτ μοντελα ντειτονες πεπσι εχεις δικιο! Παραλειψη μου..

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος panos_1975

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 182
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105917 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 10:01:38 μμ »
Το καλύτερο seamaster. Peter Blake

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3100
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105918 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 10:54:00 μμ »
Το καλύτερο seamaster. Peter Blake
Sword  hands!! Ωραιο όντως

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: Τι φοράμε σήμερα;
« Απάντηση #105919 στις: Σεπτέμβριος 16, 2020, 11:33:36 μμ »
Το καλύτερο seamaster. Peter Blake
Το ραμπερ απο ακουα τερρα ειναι και ταιριαζει;;;

Στάλθηκε από το SM-A505FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The front tells the time and the back tells the story.