Αποστολέας Θέμα: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!  (Αναγνώστηκε 6950 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος koubilaihan

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 3978
    • Προφίλ
Απ: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 10, 2011, 11:24:04 πμ »
μιλαμε για παζαρια με αιμα (τα λεφτα στο χερι να ανεμιζουν και τετοια).



Χα χα χα! Πολύ καλό... :D
Ο μεγαλύτερός μου φόβος είναι ότι μια μέρα θα πεθάνω και η γυναίκα μου θα βάλει αγγελία τα ρολόγια μου, στις τιμές που της έχω πει ότι τα αγόρασα.

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 10, 2011, 02:21:13 μμ »
Το καλύτερο είναι αυτό που λέει ο φίλος Chris.sga, ανεμίζεις το ρευστό με τα 50άρικα και σου έρχεται και -35% κιόλας. ;D Όσον αφορά αυτό με την αγορά απο internet δε ξέρω, δεν είμαι και πολύ μεγάλος fan των διαδικτυακών αγορών. Δηλαδή εγώ θα είχα προβεί σε αγορά απο internet, μόνο για Audemars Piguet, απο την στιγμή που ξέρω πως στην Ελλάδα αυτό το ρολόι κοστίζει τα μαλλιοκέφαλά μου, ή Doxa απο την στιγμή που δεν υπάρχουν AD. Πιστεύω πως για το PO αξίζει καλύτερα να βρείς ένα καλό κατάστημα στην Ελλάδα και να το πάρεις σε πολύ καλή έκπτωση, να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο. Εγώ το πήρα σε πάρα πολύ καλή τιμή πάντως. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει πμ. ;)


Φιλικά,
Κων/νος

Αποσυνδεδεμένος Lef

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 04, 2011, 03:41:39 μμ »
Καλησπερα παιδες! Ειμαι καινουριος στο φορουμ. Αθηνα μενω. Ενδιαφερομαι να αγορασω το Planet Ocean το οποιο και γλυκοκοιτω αρκετους μηνες.1) Εχετε να μου προτεινετε καποιο αξιολογο καταστημα στην Αθηνα που δεν θα διστασει να προσφερει μια αρκετα καλη εκπτωση(μετρητοις παντα..)? 2) Υπαρχουν αλλοι ενδιαφερομενοι για την αγορα αντιστοιχου ρολογιου? Ενδεχομενως μαζι να πετυχουμε καλυτερη εκπτωση...

Με εκτιμηση,

Λευτερης

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 04, 2011, 05:50:00 μμ »
   Kαλωσήρθες στο φόρουμ και καλή παραμονή. Ωραία επιλογή το ΡΟ, με το καλό να το αποκτήσεις. Για προτεινόμενα καταστήματα τα μέλη θα σε βοηθήσουν με πμ.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Lef

  • Just Registered
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: αγορα omega planet ocean 45mm απο Internet!!!
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 05, 2011, 11:44:43 πμ »
Καλημερα και ευχαριστω για τις απαντησεις σας...