Αποστολέας Θέμα: H γωνια των sports  (Αναγνώστηκε 776204 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3480 στις: Μάιος 20, 2017, 06:41:14 μμ »
Θεωρω οτι μπορω να εκφρασω τη γνωμη μου , διοτι τυγχανω ουδετερος, σε "σεβαστη" ηλικια ωστε να εχω προλαβει τις περισσοτερες μεγαλες Ελληνικες ομαδες μπασκετ αλλα και ανθρωπος που δεν γνωρισε το μπασκετ το 87.

Η πρωτη μπασκετικη ομαδαρα στην Ελλαδα, την οποια ουτε εγω προλαβα , ηταν ο Πανελληνιος.
Ομαδα που κερδιζε τους Γιουγκοσλαβους για πλακα, δυστυχως τοτε δεν υπηρχαν επισημες διοργανωσεις και δεν μπορεσε να ειναι πρωταθλητης Ευρωπης.
Η επομενη μεγαλη ομαδα ηταν η ΑΕΚ, που καταφερε να παρει ενα κυπελλο, να παρει μερος σε final4, με αμιγως Ελληνικη ομαδα!!
Ο Αρης μετα, παρ ολο που δεν καταφερε να παρει τιτλο, εβαλε το μπασκετ σε καθε Ελληνικη οικογενεια και υπηρξε τεραστια ομαδα.
Τελος τα εικοσι τελευταια χρονια, Παναθηναικος και Ολυμπιακος, ειναι ομαδες που εχουν βαλει τη σφραγιδα τους στο Ευρωπαικο μπασκετ.

Τωρα, θεωρω πολυ ακομψη την προσπαθεια να αποδομηθουν η πορεια και οι 6 τιτλοι του Παναθηναικου και να θεωρειται ο Ολυμπιακος των 3 τιτλων και των 4 χαμενων τελικων, η μονη ομαδα που αποδεχεται ολη η Ελλαδα μετα τον Αρη.
Ειναι τεραστια ομαδα, αλλα δεν ειναι η μονη.
Και ο Παναθηναικος του Ζελικο, του Μητσου και ολων των αλλων παιδιων , ηταν τεραστια ομαδα που ειχε την καθολικη αποδοχη!!
Και απολυτα πετυχημενη μαλιστα με 6 τιτλους στην Ευρωπη και δεν ξερω ποσους στην Ελλαδα!

Μακαρι οι Ελληνικοι τιτλοι να γινουν 11 αυριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 20, 2017, 06:57:15 μμ από gerogian »
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3481 στις: Μάιος 20, 2017, 06:50:21 μμ »
Μάλλον πρέπει να ξαναπάω σχολείο γιατί τα ελληνικά μου δεν είναι καλά.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3482 στις: Μάιος 20, 2017, 06:52:29 μμ »
Μάλλον πρέπει να ξαναπάω σχολείο γιατί τα ελληνικά μου δεν είναι καλά.

Μωρε να ταν μονο τα ελληνικα σου!! :lol: :jg: :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3483 στις: Μάιος 20, 2017, 06:54:25 μμ »
Θεωρω οτι μπορω να εκφρασω τη γνωμη μου , διοτι τυγχανω ουδετερος, σε "σεβαστη" ηλικια ωστε να εχω προλαβει τις περισσοτερες μεγαλες Ελληνικες ομαδες μπασκετ αλλα και ανθρωπος που δεν γνωρισε το μπασκετ το 97.

Η πρωτη μπασκετικη ομαδαρα στην Ελλαδα, την οποια ουτε εγω προλαβα , ηταν ο Πανελληνιος.
Ομαδα που κερδιζε τους Γιουγκοσλαβους για πλακα, δυστυχως τοτε δεν υπηρχαν επισημες διοργανωσεις και δεν μπορεσε να ειναι πρωταθλητης Ευρωπης.
Η επομενη μεγαλη ομαδα ηταν η ΑΕΚ, που καταφερε να παρει ενα κυπελλο, να παρει μερος σε final4, με αμιγως Ελληνικη ομαδα!!
Ο Αρης μετα, παρ ολο που δεν καταφερε να παρει τιτλο, εβαλε το μπασκετ σε καθε Ελληνικη οικογενεια και υπηρξε τεραστια ομαδα.
Τελος τα εικοσι τελευταια χρονια, Παναθηναικος και Ολυμπιακος, ειναι ομαδες που εχουν βαλει τη σφραγιδα τους στο Ευρωπαικο μπασκετ.

Τωρα, θεωρω πολυ ακομψη την προσπαθεια να αποδομηθουν η πορεια και οι 6 τιτλοι του Παναθηναικου και να θεωρειται ο Ολυμπιακος των 3 τιτλων και των 4 χαμενων τελικων, η μονη ομαδα που αποδεχεται ολη η Ελλαδα μετα τον Αρη.
Ειναι τεραστια ομαδα, αλλα δεν ειναι η μονη.
Και ο Παναθηναικος του Ζελικο, του Μητσου και ολων των αλλων παιδιων , ηταν τεραστια ομαδα που ειχε την καθολικη αποδοχη!!
Και απολυτα πετυχημενη μαλιστα με 6 τιτλους στην Ευρωπη και δεν ξερω ποσους στην Ελλαδα!

Μακαρι οι Ελληνικοι τιτλοι να γινουν 11 αυριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απίστευτο ! Δεν ήξερα ότι ο Άρης δεν είχε καταφέρει να πάρει τίτλο, παρόλο που τη "χρυσή" του εποχή την είχα προλάβει.
Με την πάντα "χλιαρή" σχέση μου με την παρακολούθηση αγώνων, ήμουν σίγουρος ότι είχε πάρει και τίτλους (όχι μόνο τίτλο).
Αυτό δείχνει το πόσο πραγματικά τεράστια ομάδα υπήρξε ο Άρης για την Ελλάδα (υποθέτω ότι μιλάς για τον Άρη του Γκάλη, σωστά;). Ακόμα και χωρίς τίτλο, κατάφερε να κάνει πάρα πολύ κόσμο να ασχοληθεί/παρακολουθήσει/ενδιαφερθεί για το μπάσκετ :up:

Για τα άλλα τι να πω.
Καταφέραμε η θαυμάσια πορεία του Ολυμπιακού, να γίνει πάλι αφορμή για διαφωνίες...
Εγώ ρε παιδιά, πραγματικά, όταν παίζει οποιαδήποτε Ελληνική ομάδα εναντίον οποιασδήποτε ξένης σε αγώνα μπάσκετ, ούτε που σκέφτομαι ποιά θα υποστηρίξω.

Τονίζω το μπάσκετ, γιατί το Ελληνικό ποδόσφαιρο το θεωρώ ντροπή του αθλήματος. Εκεί όταν παίζει οποιαδήποτε Ελληνική ομάδα εναντίον οπιασδήποτε ξένης, σπάω πλάκα με το (καταστροφικό συνήθως) αποτέλεσμα κατά των Ελληνικών ομάδων :lol:

To μπάσκετ το αγαπήσαμε (οι της γενιάς μου) από το ΄87, από τον Άρη, τον ΠΑΟΚ, τον Παναθηναϊκό, τον Ολυμπιακό και όλες τις άλλες ομάδες που είτε πέτυχαν σε Ευρωπαϊκό επίπεδο, είτε είχαν σχεδόν πάντα ενδιαφέρουσα πορεία στις Ευρωπαϊκές διοργανώσεις. Ή και στις παγκόσμιες. Πιστεύω ακόμα θυμάστε τον αποκλεισμό της dream-team από την Εθνική μας, έστω και αν στον τελικό είχαμε χάσει (νομίζω από τους Ισπανούς;).

Αντίθετα το Ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν έχει καμία σοβαρή διάκριση στο ενεργητικό του (βγάζω απ΄έξω τις...προπολεμικές διακρίσεις) πλην του Euro, το οποίο το είχαμε πάρει...κατά λάθος. Πράγμα που αποδείχτηκε και στην μετέπειτα πορεία της Εθνικής Ελλάδος.

Τι άλλο;
Αυτά. Πάω πάλι στο χωράφι :lol:

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3064
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3484 στις: Μάιος 20, 2017, 06:57:09 μμ »
Θεωρω οτι μπορω να εκφρασω τη γνωμη μου , διοτι τυγχανω ουδετερος, σε "σεβαστη" ηλικια ωστε να εχω προλαβει τις περισσοτερες μεγαλες Ελληνικες ομαδες μπασκετ αλλα και ανθρωπος που δεν γνωρισε το μπασκετ το 97.

Η πρωτη μπασκετικη ομαδαρα στην Ελλαδα, την οποια ουτε εγω προλαβα , ηταν ο Πανελληνιος.
Ομαδα που κερδιζε τους Γιουγκοσλαβους για πλακα, δυστυχως τοτε δεν υπηρχαν επισημες διοργανωσεις και δεν μπορεσε να ειναι πρωταθλητης Ευρωπης.
Η επομενη μεγαλη ομαδα ηταν η ΑΕΚ, που καταφερε να παρει ενα κυπελλο, να παρει μερος σε final4, με αμιγως Ελληνικη ομαδα!!
Ο Αρης μετα, παρ ολο που δεν καταφερε να παρει τιτλο, εβαλε το μπασκετ σε καθε Ελληνικη οικογενεια και υπηρξε τεραστια ομαδα.
Τελος τα εικοσι τελευταια χρονια, Παναθηναικος και Ολυμπιακος, ειναι ομαδες που εχουν βαλει τη σφραγιδα τους στο Ευρωπαικο μπασκετ.

Τωρα, θεωρω πολυ ακομψη την προσπαθεια να αποδομηθουν η πορεια και οι 6 τιτλοι του Παναθηναικου και να θεωρειται ο Ολυμπιακος των 3 τιτλων και των 4 χαμενων τελικων, η μονη ομαδα που αποδεχεται ολη η Ελλαδα μετα τον Αρη.
Ειναι τεραστια ομαδα, αλλα δεν ειναι η μονη.
Και ο Παναθηναικος του Ζελικο, του Μητσου και ολων των αλλων παιδιων , ηταν τεραστια ομαδα που ειχε την καθολικη αποδοχη!!
Και απολυτα πετυχημενη μαλιστα με 6 τιτλους στην Ευρωπη και δεν ξερω ποσους στην Ελλαδα!

Μακαρι οι Ελληνικοι τιτλοι να γινουν 11 αυριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σπύρο πραγματικά θεωρώ ότι δεν υπάρχει καν θέμα σύγκρισης και όποιος συγκρίνει τις δύο ομάδες είναι τουλάχιστον ασεβής ,ολυμπιακό τα τελευταία χρόνια έχει μια πολύ καλή ομάδα που έχει αφήσει το δικό της στίγμα στην Ευρώπη και είναι τις καλύτερες ομάδες της Ευρώπης αυτή τη στιγμή ,αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί με τον παναθηναϊκό ούτε εγχώρια ούτε ευρωπαϊκά τώρα αν δεν έχει το σεβασμό κάποιον ο ΠΑΟ είναι απολύτως δεκτό


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3485 στις: Μάιος 20, 2017, 07:17:42 μμ »
   Τον Παναθηναϊκό τι στην ευχή τον βάλατε στην κουβέντα δεν το κατάλαβα. Σας είπε κανείς ποια ομάδα έχει τις περισσότερες επιτυχίες? Δεν σας είπε. Σας είπε κανείς ποια είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην ιστορία του ελληνικού μπάσκετ? Δεν σας είπε. Εκεί όμως εσείς. Μη χάσουμε κανένα φραγκοδίφραγκο και το πάρει άλλος. Τι άλλο να πω δηλαδή?
   Εγώ μίλησα για τον Άρη της εποχής εκείνης που είχε μια πανελλήνια απήχηση και συμπάθεια πολύ πέρα από τα οπαδικά του όρια. Μια κάπως ανάλογη εικόνα-τηρουμένων των αναλογιών, γιατί ήταν και άλλες οι εποχές-εισπράττω-εγώ τουλάχιστον- για τον τωρινό Ολυμπιακό. Όχι γενικά για τον μπασκετικό Ολυμπιακό, μιλάω για την συγκεκριμένη την τωρινή ομάδα που παλεύει σε περίοδο ισχνών αγελάδων και προτάσσει την μαχητικότητα και την ψυχή στο παρκέ. Ε είτε το θέλετε είτε όχι, η γνώμη μου δεν αλλάζει, είναι ότι πιο κοντινό σε εκείνον τον Άρη σε συμπάθεια πέρα από τα στενά οπαδικά όρια. 


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3486 στις: Μάιος 20, 2017, 07:30:48 μμ »
   Τον Παναθηναϊκό τι στην ευχή τον βάλατε στην κουβέντα δεν το κατάλαβα. Σας είπε κανείς ποια ομάδα έχει τις περισσότερες επιτυχίες? Δεν σας είπε. Σας είπε κανείς ποια είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην ιστορία του ελληνικού μπάσκετ? Δεν σας είπε. Εκεί όμως εσείς. Μη χάσουμε κανένα φραγκοδίφραγκο και το πάρει άλλος. Τι άλλο να πω δηλαδή?
   Εγώ μίλησα για τον Άρη της εποχής εκείνης που είχε μια πανελλήνια απήχηση και συμπάθεια πολύ πέρα από τα οπαδικά του όρια. Μια κάπως ανάλογη εικόνα-τηρουμένων των αναλογιών, γιατί ήταν και άλλες οι εποχές-εισπράττω-εγώ τουλάχιστον- για τον τωρινό Ολυμπιακό. Όχι γενικά για τον μπασκετικό Ολυμπιακό, μιλάω για την συγκεκριμένη την τωρινή ομάδα που παλεύει σε περίοδο ισχνών αγελάδων και προτάσσει την μαχητικότητα και την ψυχή στο παρκέ. Ε είτε το θέλετε είτε όχι, η γνώμη μου δεν αλλάζει, είναι ότι πιο κοντινό σε εκείνον τον Άρη σε συμπάθεια πέρα από τα στενά οπαδικά όρια.

Για ενα και μονο λογο τον εβαλα.

Γιατι πιστευω ακραδαντα οτι ο Παναθηναικος του Ζελικο, του Μητσου και των αλλων παιδιων ειχε την καθολικη παραδοχη και υποστηριξη των Ελληνων.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3487 στις: Μάιος 20, 2017, 07:40:45 μμ »
Τώρα φίλε δεν υπάρχουν Ρίβερς, Πάσπαλιε, Βράνκοβιτς, Ράτζα, Μποντιρόγκα, Ντομινίκ Γουίλκινς, Γιασικεβίτσιους κλπ. Και αυτή η ομάδα τα καταφέρνει παρότι έχει ρόστερ κατά πολύ κατώτερο σε σχέση με τις παλαιότερες.


   Μια και είπα Γιασικεβίτσιους, δες κι αυτό.

   Η Ζάλγκιρις Κάουνας νίκησε με άνεση τη Νεπτούνα (83-60) στον τρίτο ημιτελικό του λιθουανικού πρωταθλήματος, πλησιάζοντας ακόμη περισσότερο στην πρόκριση στον τελικό. Ένας δημοσιογράφος όμως είχε ενστάσεις για την απουσία του Αουγκούστο Λίμα, ο οποίος πήρε ολιγοήμερη άδεια για να δώσει το "παρών" στη γέννηση του παιδιού του.
   Μόλις ρωτήθηκε για το θέμα, ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους απάντησε με τον πιο αφοπλιστικό τρόπο: "Τι πιστεύω για το θέμα; Εγώ του έδωσα άδεια", εξήγησε αρχικά πριν επανέλθει ο ίδιος δημοσιογράφος και ρωτήσει "μα είναι φυσιολογικό ένας παίκτης να φεύγει από την ομάδα στη διάρκεια των ημιτελικών;". Για να πάρει "πληρωμένη" απάντηση από τον προπονητή της Ζάλγκιρις:
   "Έχεις παιδιά; Όχι, ε; Μόλις αποκτήσεις παιδιά, θα καταλάβεις τι γίνεται. Αυτή είναι η σημασία των ανθρώπινων εμπειριών. Αυτή είναι καλή ερώτηση πάντως. Πιστεύεις ότι το μπάσκετ είναι το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή; Ένας ημιτελικός είναι σημαντικός; Για ποιον; Είδες πόσος κόσμος ήρθε σήμερα στο γήπεδο; Πιστεύεις ότι είναι σημαντικό; Όταν θα κάνεις το πρώτο σου παιδί, θα καταλάβεις τι είναι σημαντικό και τι όχι στη ζωή. Έλα να τα πούμε τότε, άμα είναι. Γιατί δεν μπορεί να υπάρχει κάτι πιο μαγικό για έναν άνθρωπο από τη γέννηση του παιδιού του. Πίστεψέ με. Ούτε τίτλοι, ούτε τίποτα. Ο Αουγκούστο (Λίμα) είναι στα ουράνια τώρα, κι είμαι πραγματικά χαρούμενος γι αυτόν".


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3488 στις: Μάιος 20, 2017, 07:43:59 μμ »
Εξαιρετική τοποθέτηση :up:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3489 στις: Μάιος 20, 2017, 07:49:13 μμ »
Τώρα φίλε δεν υπάρχουν Ρίβερς, Πάσπαλιε, Βράνκοβιτς, Ράτζα, Μποντιρόγκα, Ντομινίκ Γουίλκινς, Γιασικεβίτσιους κλπ. Και αυτή η ομάδα τα καταφέρνει παρότι έχει ρόστερ κατά πολύ κατώτερο σε σχέση με τις παλαιότερες.


   Μια και είπα Γιασικεβίτσιους, δες κι αυτό.

   Η Ζάλγκιρις Κάουνας νίκησε με άνεση τη Νεπτούνα (83-60) στον τρίτο ημιτελικό του λιθουανικού πρωταθλήματος, πλησιάζοντας ακόμη περισσότερο στην πρόκριση στον τελικό. Ένας δημοσιογράφος όμως είχε ενστάσεις για την απουσία του Αουγκούστο Λίμα, ο οποίος πήρε ολιγοήμερη άδεια για να δώσει το "παρών" στη γέννηση του παιδιού του.
   Μόλις ρωτήθηκε για το θέμα, ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους απάντησε με τον πιο αφοπλιστικό τρόπο: "Τι πιστεύω για το θέμα; Εγώ του έδωσα άδεια", εξήγησε αρχικά πριν επανέλθει ο ίδιος δημοσιογράφος και ρωτήσει "μα είναι φυσιολογικό ένας παίκτης να φεύγει από την ομάδα στη διάρκεια των ημιτελικών;". Για να πάρει "πληρωμένη" απάντηση από τον προπονητή της Ζάλγκιρις:
   "Έχεις παιδιά; Όχι, ε; Μόλις αποκτήσεις παιδιά, θα καταλάβεις τι γίνεται. Αυτή είναι η σημασία των ανθρώπινων εμπειριών. Αυτή είναι καλή ερώτηση πάντως. Πιστεύεις ότι το μπάσκετ είναι το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή; Ένας ημιτελικός είναι σημαντικός; Για ποιον; Είδες πόσος κόσμος ήρθε σήμερα στο γήπεδο; Πιστεύεις ότι είναι σημαντικό; Όταν θα κάνεις το πρώτο σου παιδί, θα καταλάβεις τι είναι σημαντικό και τι όχι στη ζωή. Έλα να τα πούμε τότε, άμα είναι. Γιατί δεν μπορεί να υπάρχει κάτι πιο μαγικό για έναν άνθρωπο από τη γέννηση του παιδιού του. Πίστεψέ με. Ούτε τίτλοι, ούτε τίποτα. Ο Αουγκούστο (Λίμα) είναι στα ουράνια τώρα, κι είμαι πραγματικά χαρούμενος γι αυτόν".

Το διαβασα για τον Σαρα (ξερεις την συμπαθεια που του εχω) και καταχαρηκα!!

Και βεβαια τα καταφερνει μια χαρα με μικρο μπατζετ και με Ελληνακια πρωταγωνιστες και γι αυτο την υποστηριζουμε και την παραδεχομαστε!!!
Τωρα θα με κανεις να ανατρεξω στα κιταπια για να δω και το ροστερ πιο παλια, ομολογω δεν θυμαμαι.

Αλλα, οπως προανεφερα, η μονη ομαδα που πηρε ευρωπαικο τιτλο με 1 αμερικανο, τον Γιωργο Αμερικανο, ηταν η ΑΕΚ!!!
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Aris911

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10701
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3491 στις: Μάιος 21, 2017, 01:18:17 μμ »
Το θεμα είναι να μην ευχηθη στο Ολυμπιακο ο επιτιμος ;D

Αποσυνδεδεμένος GiannisTissot

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6301
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3492 στις: Μάιος 21, 2017, 01:44:43 μμ »
The front tells the time and the back tells the story.

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3493 στις: Μάιος 21, 2017, 05:05:48 μμ »
Τι έκανες ρε ΘΡΥΛΕ ;!;! Τώρα συνειδητοποιώ τι έκανες. Έστειλες το μεγάλο  όνομα και ΤΕΡΑΣΤΙΟ φαβορί στο τζάμπολ του μικρού τελικού.


EDIT : Το τεράστιο στο φαβορί.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 21, 2017, 05:23:30 μμ από PanosI »

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3494 στις: Μάιος 21, 2017, 08:00:10 μμ »
Πάμε ρε ΘΡΥΛΕ, Γ-Ε-Ρ-Α !!!!

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3495 στις: Μάιος 21, 2017, 09:39:39 μμ »
Κρίμα για τον Ολυμπιακό!! Δυστυχώς δεν μπόρεσε να το φέρει στην Ελλάδα!!

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3496 στις: Μάιος 21, 2017, 09:48:58 μμ »
Κρίμα για τον Ολυμπιακό!! Δυστυχώς δεν μπόρεσε να το φέρει στην Ελλάδα!!

Sent from my Huawei P8 using Tapatalk

Αναμενομενο μπατμανακο.
Ζελικο και φενερ, τα λεγαμε και πριν, μια κλαση πανω.
Οι ψηλοι της κανανε παρτυ!!
Κριμα, αλλα αυτος ειναι ο αθλητισμος.
Μπραβο στον Ολυμπιακο για την τεραστια προσπαθεια και ψυχη που κατεθεσε!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3497 στις: Μάιος 21, 2017, 09:49:15 μμ »
Και εις άλλα με Υγεία ! Συνεχίζουμε !

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3498 στις: Μάιος 21, 2017, 09:52:13 μμ »
Και πριν το παιχνιδι μου στειλανε αυτη τη φωτο.
Ειναι πανο που ανεβασαν οι οπαδοι της φενερ στο γηπεδο.
Αλλα η ΑΕΚ ηταν στο πλευρο του Ολυμπιακου!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: H γωνια των sports
« Απάντηση #3499 στις: Μάιος 21, 2017, 09:52:31 μμ »
Κρίμα αλλά η διαφορά ήταν μεγάλη και οφθαλμοφανής.
Ούτε που τους πλησιάσαμε...
Πάμε γι' άλλα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk